2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

11. Sep 2011, 13:18

Sveikutes. O kaip jums pasireiskia tie berimai? Mano zuikiui ant nugarytes tokios sausos demeles atsiranda, tai vis tepu bephanten kremu.

10. Sep 2011, 20:24

Labas😀forumas atsigavo, jega😀na ir didele Vilte, eina sau😀as dar savo pupos nesveriau, eisiu treciadieni, bet abejoju, kad priaugo kazka daug, nes labai judri ji, juda, kruta, vietoj nenustygsta😀mes labai elergiskos pasidarem, nei jautienos, nei morku, nei kopustu, briuselio kopustu, zodziu viska atrinkineju, labai beria, o jogurta jau seniai valgom, hipp yra su ivairiausiais vaisiais😀o pas mus 7dantukai😀

10. Sep 2011, 16:43

sveikutes, na bedute kad alergijas turite uzjauciu maniskis kol maitinau savo pienu tai ir vis bere bet po to nustojo, na dabar nebent baltymu gauna daugiau tai paberia, mano vyras sliauzioja ir po visus namus ir su zaislais zaidzia ir jau tik viena rankyte laikydamasis stovi, mes jau valgome zuvyte ir bandysime jogurto ragauti

10. Sep 2011, 15:13

jei neklystu jautiena padeda mazakraujyste salint, bet va beda kad velai pradejot kosytes valgyt, tad manau mesytei jum dar ankstoka. Aisku as ne daktare tad galejau nusikvakset 😃

10. Sep 2011, 10:31

labukas 😀 mes augam irgi puikiai, 7men buvom 74cm ir 10kg 😃 ta proga pagaliau mamytei pirma perliuka padovanojo 😀 net nepastebejau kaip islindo 😃 matosi kad netoli jau antras lys 😀 apetitu nesiskundziam, valgom visas koses ir paprasta pienuka 😀 tik va ropot manoji nemato reikalo 😃 jai gerai vartytis arba sedet 😀

03. Sep 2011, 18:22

lia😀as daviau, tik isbere, nebeduodu😀as nupirkau kalna kamuoliuku jai su tuo baseiniuku kaip as vadinu, tai mano pupai rojus, mamai 10min poilsio😃D

02. Sep 2011, 16:48

sveikutes, stipri tavo panele kamiliuka, manasis tai ir atsiseda is visokiu padeciu ir ysikabines atsistoja ir sliauzioja tai ant zemes ir laksto kai nueina kur galima ysikirsti tai ir atsistoja pats po to vel atsiseda ir keliauna toliau, tik kartais pamirsta laikytis kai buna atsistojes tai krenta ir upeliai asaru tada😀, bet siaip tai gerai padedi ant zemes dar zaislu ir sau zaidzia sliauzioja😀 ar jau davete kuri zuvytes?

30. Aug 2011, 14:00

labas😀tylu musu forume😀o mano mergina sulauke 7 dantuko😀pagaliau islindo, sitie kazkaip labai ilgai kalasi ir kankina mano pup☹ o man pupa tai kaip tankas eina visur kur jai reik, ropoja, sliauzia, stoja zodziu jau nebepasedi vietoj nei kiek, ismoko pati atsisesti is gulimos padeties, tai palieku ant grindu ir duodasi ji pati😀tuoj vaikscioti prades as galvoju taip😀

30. Aug 2011, 10:30

Labas dienas mamytes 😀 Nu mano Kristupas jau bando ropuoti, rūra pakelia i viršu ir nervuojasi nesupranta kad reikia ir krūtine pakelti 😃 ant žemes padedu tai kaip kareivis šliaužia 😃 jau pats pasėdi , kai nukrenta ant šono nebemoka atsisėsti 😀

28. Aug 2011, 14:07

sveikutes, mano vyrukas jau atsiseda ir atsistoja ysikibes tai kabinasi kur tik papuola jau ir atsitupiau ir vel atsistoja pats, liauzia tai ant pilvo, mano vyruka kai paimi uz rankyciu tai prisitrauka galima sakyti prisitraukima padaro jau 😀

27. Aug 2011, 14:21

Sveikutės. Mano drauges mergyte tai jau vaikšto pilnai įsikibusi, ji yra mūsu bendraamžė. Bet aš manau kad geriau jau vėliau lai vaikšto, stuburiukui geriau bus 😀

26. Aug 2011, 15:11

liabas😀stojasi ta mano Elija visur kur tik yra kur isikibti, tai gal ir bus taip kad kita men jau eis isikibus, as jau noreciau😀bet dar kojytes jos linksta😃subinyte sveria😃DD o jau kaip sedasi juokingai, apsivercia atn pilvo, tada ant sono, viena ranka atsiremia ir sedasi kol atsiseda😀bet nuo nugaros neatsiseda, jauciu ir neturi maziukai tokie ane?daktaryte musu😀?

24. Aug 2011, 11:52

labukas visoms😀sveikinam su praejusiais menesiadieniais ir daivute su gimtadieniu😀o mes tai gyvenam taip pat..😀mano mergina net nebando ropoti,jai gerai ir guleti tiek ant nugaros tiek ant pilvo 😀laukiu kada ji pati atsises ir atsistos 😀buvom penktadieni sveciuose pas draugus tai ju berniukas 8 men vaiksto isikibes, tai ir elija matyt tokia bus spartuole ir prades begioti 😀

23. Aug 2011, 20:18

Ohooo nu ir paaugote jūs, kaži kiek mes sveriame ir koks ūgis 😀

23. Aug 2011, 17:27

sveikos aciu uz sveikinimus, mes buvome pas daktere tai sveriame 8,65kg ir 75cm tai 3cm paaugome, kalbejau su daktare tai sake jau galiu po truputy zuvytes duoti paragauti, bet nedaug ir kitokio maisto pabandyti po truputely tai retkarciais ragausime, versienos nusipirkau tai bus matyti ar patiks 😀

23. Aug 2011, 14:41

labas😀ir mes su elija sveikinam su gimtadieniu ir menesiadieniu lialiukus ir mamytes😘Jurgita dar nedaviau, tik duosiu, mes siek tiek mesai elergiski, tai renkames mesyte ir tada kiausini ragausim, manau kad pradzioj viena😀idesiu foto kaip mano mergina savo stalciu rubu tvarko😃 ant kelenu sau ir kuiciasi😀ji taip stotis jau nori, kad net pyksta kad neiseina..pas mus sian lyja, tai tik miego norisi😀

22. Aug 2011, 19:42

Sveikinu ir aš su gimtadieniais ir su mėnesiadieniaus kas švenčia 😘 O mums daba sake ateiti tik kai bus 8 mėn pas gyditoja, nebereikia eiti kas mėnesi.

22. Aug 2011, 19:42

Sveikinu ir aš su gimtadieniais ir su mėnesiadieniaus kas švenčia 😘 O mums daba sake ateiti tik kai bus 8 mėn pas gyditoja, nebereikia eiti kas mėnesi.

22. Aug 2011, 16:24

aciu uz sveikinimus, tave taip pst rimute su gimsiuku smagiai atsvesk

22. Aug 2011, 12:27

labuka. Sveikinam ir mes svenciancius gimtadienius ir menesiadienius 😘 mes gyvenam gerai, trankomes po daktarus, as lakstau alimentu reikalais, zodziu pritrukstam paroj laiko😀 turbut mes cia vienos likom bedantes ir ju dar net nematyti 😃

22. Aug 2011, 12:19

jurgita sveikinu tavo vaikiuka su 7 menesiukais, Daivutel jus ir labai sveikinu, dviguba proga 😀 mano ir siandien gimtadienis... 😀 tai esam liutai mes daivutel...

22. Aug 2011, 09:55

sveikinu Jurgita tavo atzalele su 7 menesiukais, mums ur siandien 7 menesiai suejo ir mano gimsiukas tai abu svesime. mano tai pats atsiseda ir pasedi lovyteje ir kur eina ysikibti atsistoja ir pastovi sliauzia tai pilvuku, bet jau ir ant keturiu pastovi, eisime ryt pas daktare tai bus matyti kiek paaugome ir ka galime naujo ragauti. Daviau agurko pagrausti ir truputy paragauti tai valgo, manasis tai labai pyksta kai as valgau ir jam neduodu net rekti pradeda tai nors truputy kazka turiu ydeti y burnyte ir tada kramto. jau duoda penkis, labas ir burnyte daro brrrrrrrrrrr 😀 tai visur buna apspiaudyta kai daro😀

22. Aug 2011, 09:55

sveikinu Jurgita tavo atzalele su 7 menesiukais, mums ur siandien 7 menesiai suejo ir mano gimsiukas tai abu svesime. mano tai pats atsiseda ir pasedi lovyteje ir kur eina ysikibti atsistoja ir pastovi sliauzia tai pilvuku, bet jau ir ant keturiu pastovi, eisime ryt pas daktare tai bus matyti kiek paaugome ir ka galime naujo ragauti. Daviau agurko pagrausti ir truputy paragauti tai valgo, manasis tai labai pyksta kai as valgau ir jam neduodu net rekti pradeda tai nors truputy kazka turiu ydeti y burnyte ir tada kramto. jau duoda penkis, labas ir burnyte daro brrrrrrrrrrr 😀 tai visur buna apspiaudyta kai daro😀

22. Aug 2011, 08:38

Sveikutės. Kamile su kuom tu duosi kiaušinuko tryni, nes vienas jis sausas. Nu maniškis ir jau mokosi ropuoti bet dar nelabai sekasi jam, ant ovos nušlaiužia kur reikia o ant žemes dar ne. Mums šiandien jau 7 mėnesiai suėjo 😀 Ta proga duosiu mėsytes vaikui 😃

21. Aug 2011, 21:14

liabas😀aha kazkur prapuole mamytes visos😀mes valgom kol kas tik mesyte, ragaujam vis kitokios, kol kas mum aviena tinka labiausiai😀mokomes stotis, ropoti, zodziu kasdien po naujiena, maniske kaip miegojo taip ir tebemiega su manim, galvoju pirkti kita lovyte, bet sena reik parduoti😀sena-nauja, nes miegojo tik pora kartu, tai visiskai nauja😀o siaip dantukai 6, kitu dar laukiam, zuvytes dar nevalgem, jau bandysim kiausinuko tryni😀

21. Aug 2011, 09:42

sveikutes. Mes su Kristupu buvom į kaima išlėke 😀 Vaikas mano dar pats vienas nesėdi, biški pasėdi ir krenta ant šono, taip pat dar neropuojame mes, lovoje nusistumia jis kur jam reikia, šliaužia nosi įrėmes 😃 Dažnai miega su manim kartu, nes labai jau jautrus kol tie dantukai dygsta. Viena dar pakolkas dantuka turime. Nuo pirmadienio pradėsim ragauti mėsyte 😀

21. Aug 2011, 09:19

kur prapuole visos gal atostogaunate, bet juk orai prasti jau atostogoms

20. Aug 2011, 11:49

sveikutes, manasis vyrukas ir jau pats atsistoja jei yra isikibti, lovyte jau nuleidau nes vis atsistoja, mano tai bando sliauzti bet kaip kirmeliukas ant pilvo iriasi tai juokingai atrodo, mano tai naktimis vis pabudineja ir labai blaskosi miegodamas, bet tai gal isaugs galvoju. gal jau kuri zuvytes duodate at kokios varskes?

17. Aug 2011, 19:03

aciu😀jau kai sypsosi matosi visi😀ir stoja mergina mano jau pati, isikimba kur ir stoja, ne ropoja, bet stojasi iskart, jauciu mes vaiksciosim be ropojimo😃 nes ji kur tik gali isikibti kimba ir ant koju pati jau stovi😃 judri mergina mano, vietoj nepabuna, o dar tie dantukai dygsta ir dygsta, irzli, tai as nieko negaliu pdaryti, sese yra pas mane dabar, tai padeda, isvaziuos ir viskas bus, viska su ja ant ranku darysiu☹(

16. Aug 2011, 20:07

na ir turtingos jus su tais dantukais, byra kaip pupos pas jus tai jau pilna burnyte perliuku kaip faina sveikiname 😀

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 61