2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

20. Jul 2011, 16:01

Kaip faina kuriu vaikučiai jau sėdi, mano tai dar nesėdi, virsta į prieki 😀 Dantuku ir neturime dar. Šiandien prisipirkau košiu visokiu, tai pradėsim duoti avižine 😀 matysim kaip valgys mažulis mano 😀

20. Jul 2011, 09:54

sveikos, na va jau visu maziukma slenda dantukai, gal ir mums neuzilgo koks islys, nes neramus tai vis laukiu

19. Jul 2011, 18:40

liabas mamytes😉as sedziu be neto savo namuose, tai va pas mama atejau prisedau😀oi kiek lialiams visko nutiko😀maniske turi du dantukus, sedi mergina kaip turi buti viena, zaidzia su zaisliukais, tik vakarais buna pikta ir tik mamos reikia, mamyciuke didele😀nebenori guleti nei ant pilvo, nei ant nugaros tuo labiau😀zodziu judri baisiausiai😀as dar neduodu mesytes, sio men gale pradesiu, prisipirksiu marmaliuuzes ir izsiveziu, nes sestadieni jau isskrendu😀o jau ten ieskosiu triusienos, versienos😀as Elijos pirstukus ikisau i jura, nelabai patiko juros vandenukas😉smelis tai net labai, buvom keturias dienas pajury😀o maniskei kai dygo dantukai as net nemaciau, tik teciui i pirsta ikando ir viskas, ziurim vienas jau yra, o ktas pakeliui😀dabar jau du dantukai vienas salia kito😀as del vaikstyniu tos pacios nuomones, bandysiu nedeti ir maniezo nepirkti, dabar nupirkau puzle ant grindu kur susideda didele tai ji ten duksta viena😀

19. Jul 2011, 18:21

Na žinokit neišlindo dar Kristupėliui dantukas 😀 Aš tai ir nemaudau savo kleckiuko ežeruose.

19. Jul 2011, 10:27

na taip orai tai nesuprasi tai karsta tai vel vesu, mes tai prisiputeme baseinuka pridejau zaislu ir zaidzia kaip manieze patenkintas

18. Jul 2011, 17:38

man tai baisoka lauke,nes tokie cia orai nesuprasi😀

18. Jul 2011, 14:40

o kaip faina man ir reikia ieskoti kazkur triusienos, mes tai namines vistos krutinele valgome, dar teta dave kuilsele triusio, bet ir reikia kazkur pas pazystamus zuiretis kad butu sveikai uzauginta. ar maudote savo maziukus baseine lauke ar leidziate jau kuri pazaisti vandenukyje?

18. Jul 2011, 11:21

labukas visoms 😀gal jau kristupeliui islindo per smegeneles tas dantukas 😀 mes jau savaite valgom mesyte 😀gabrielytei lb patiko,duodu kol kas tik triusiena 😀savaitgali gavau pirkti is pazistamu triusi tai nupirkau ir dar viena uzsisakiau 😀

18. Jul 2011, 10:26

na tai vis nepalieka Kristupelio ramybeje temperatura vis kankina vaukuty, ar jau duodate mesyte mamytes?

17. Jul 2011, 13:37

Šiandien jau Kristupėlis toks judresnis, bet dantukas taip ir neišlindo. Nuo ryto buvo tik 36,4 daba jau 37 tai matysim kaip bus toliau, galėtu nebesukilti

17. Jul 2011, 10:11

vargsiukas maziukas, maniskis ir labai neramus ir naktim prastai miega tai sakau gal dantukai, bet temperaturos neturi sveikite

16. Jul 2011, 17:22

Sveikutes. Mano Kristupėliui nuo penktadienio temperatūra kyla, nežinau aš įtariu kad dantukas turi išlysti. Buvom pas daktare tai paklause sake plaučiukai švarūs, gerklyte pažiūrėjo ir labai graži. Bet toks jau vaikas be sveikatos, nieko nenori, gaila net man jo

15. Jul 2011, 19:47

na bet mano maziukas pilna paduka deda kai iena ir laikomas uz rankuciu tvirtai stovi ir jau paeina kelis zingsniukus tai kad po truputy pabus vaikstyneje manau nieko

14. Jul 2011, 15:14

as idejau tik kol nuforkinau ir viskas,daugiau net minties nera 😀

14. Jul 2011, 15:14

siaip vaikstynes nera labai gerai kol patys neatsistoja😀nes jos tada padaro meskos paslauga, kad vaiksto ant pirstu galu,o taip neturi buti 😀tad kol neatsistos tol nelabai patartina deti i vaikstyne..man neurologe sake jokiu budu nedek nes dar gabi ir dabar ant pirstu galu remia kojytes...

14. Jul 2011, 11:30

Sveikutes. NE aš nededu ir tikrai nedėsiu visai į vaikštyne

14. Jul 2011, 09:36

sveikos, ar jau kuri is mayciu dedate maziukus savo y vaikstyne, gal zinote nuo kada galima deti?

14. Jul 2011, 09:33

Aš tai esu seniau naudojusi pleistriukus tai tiko man jie

13. Jul 2011, 18:22

as dejausi zieda ir pleistrus,bet nei vienas man netiko laukiu kito men tai desiuos spirale gal ji man tiks😀

13. Jul 2011, 17:22

aaa tai ir aš taip darysiu jaučiu tada, nes iš turgaus nenoriu pirkti. Mano tai Kristupas jau bando sėstis, nebelabai patinka jam varteliotis ant nugarytes. Merginos papasakokit kaip jūs saugotes kad nepastotumėt? Gal kontraceptikus geriate ar dar ka?

13. Jul 2011, 13:55

na mano maziukui jau virs puse metuku yra bet dar toks lepsiukas... isvis sedejimu jis nelabai domisi, jam labiau patinka ant kojyciu remtis 😀 su sese dar juokaujam kad greiciau vaikscioti ismoks nei sedeti 😀

13. Jul 2011, 13:09

pirkau marmaliuzi kosyte su triusiena,ji tokia naturali.pirksiu kol gausiu triusi is pazistamu,gal si savaitgali pasiseks nusipirkti😀

13. Jul 2011, 11:51

Ivetuk tai pirkai iš turgaus mėsyte?

13. Jul 2011, 09:44

sveikutes, mano ir vejukas kai pasedi truputy pats, bet dar neilgai jau vakar ydejau y vaikstyne tai povaliai vaiksto po kambary patenkintas, nes visi gryze is uzsieniu tai panesiojo pasidziauge tai dabar pasidare lepuniukas vienas visiskai nebuna reikia tik su juo buti tai dabar vaikstyneje nors truputy pabuna vienas

13. Jul 2011, 08:28

rimute, ji cia tik ant pusmetuko taip staigiai pasistenge..iki tol kai pasodindavau tai linkdavo..dabar vis daugiau ir daugiau issedi 😀vakarjau pirma karta valgem triusiena-visai patiko gabrielytei 😀bus matyt kaip toliau 😀

12. Jul 2011, 20:52

Sveikos mamos 😀 oi kaip jus cia ziuriu linksmai gyvenat tik pusmecius svenciat 😀 kokie jusu storuliukai vaikai pagal mano palyginus... Gabrielyte matau jau sedi kaip dama tikra, maniskis tai dar nea... nemoka.. vartaliojasi y visas puses... net nesistenge sestis.. tik pasodinu tai y prieky lenkesi ir vsio.. o jusu jau visu vaikiukai sedasi gerai? gal cia mano toks lepsiukas ka?

12. Jul 2011, 12:59

oi kokia faina torto valgytoja 😀

11. Jul 2011, 14:42

Kaip fainiai fantastika 😀

11. Jul 2011, 11:41

va sitaip sventem gabrielytes 6 menesiadieni

11. Jul 2011, 11:36

aciu mergaites 😀

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 61