2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

28. Sep 2011, 12:35

laba😀labas armane, as Kamile auginu mergyte vardu Elija😀turejo gimti sausio 17d, o gime 7d😀mes turim 8 dantukus, laukiam kitu pakeliui😀manoji ir gi jau stojasi visur kur gali, ropoja kaip vijurkas, moka ploti katuciu, labas duoti ir bucki😀bucki duoda issiziojus, labai juokingai😃 o teti pamato tai ropja ir ploja rankom, priropoja ir kelia rankytes kad pajimtu😉pasiilgsta per dienele😀labai megsta suptis, einam kasdien i parka supti Elija😀o pas mus orai prasidejo labai geri, sian 26laipsniai😀vel vasarinius rubus trauksim😃apipirkau Elija striukem, kepurem, golfais ir vel viska gilyn i spinta😀nupirkau tvirtesnius batukus Elijai ir jau vaiksciosim po truputuka kieme, nes visi tokie buvo ale batai tik del grozio😉

28. Sep 2011, 12:23

Žinok mano seses vaikui tai pirmas dantukas išlindo kai šventė savo pirmąjį gimtadienį tai nenusimink išlys dar jums tikrai 😀

28. Sep 2011, 11:07

kaip malonu kad cia visos mamytes taip maloniai bendrauja😀 kaip pasiklausau tai musu bendraamziai jau beveik visi turiu dantukus o mes dar nei vieno☹

28. Sep 2011, 10:31

Sveika armane, malonu kad dar vis atsiranda naujų žmonių mūsu ratelyje 😀 Aš auginu berniuką Kristas vardu. Mes taip pat turime 3 dantukus, mano vaikas biški bando ropuoti bet jam labiau išeina šliaužti 😃 dar nestovime patys. Bet nelabai pergyvenu manau viskas ateis su laiku. Beja Ivetuk žinok maniškis ir tik pamato tėti tai laimės pilnos kelnės, rankom ploti pradeda ir paskui kimbasi tėtčiui į plaukus 😃

28. Sep 2011, 08:32

labukas 😀cia nei vienos neismesim,o auginam visos tokius mazus pasiutelius 😀mano gabi irgi duodasi ant lovos,liezuvi tik rodo visiems,o kai tetis pareina tiesiai jam i plaukus isikimba 😀ir tiek krykstavimo buna kad baisu klausytis 😃

27. Sep 2011, 22:55

tai ir linkiu kad neuzpultu jokios ligeles😀

27. Sep 2011, 22:29

laba 😀 ziuriu sausinukes atsigavo kai orai paprastejo 😛 rimute, taves neismete ir neismes is cia nors pasiuteli gruodinuka augini 😉 tikiuos ir manes su mano pasiutele vasarinuke 😃

27. Sep 2011, 22:26

na dabar stiprus, tfu tfu tfu dar nei karto nesirgo, nei temperaturos neturejo.. nei kai dantukai augo net nesiseilejo.. kaip tikras vyrukas 😀

27. Sep 2011, 22:20

bet koks bus imunitetas stiprus tavo maziuko tiek gavus mamytes pienuko😀

27. Sep 2011, 22:19

oi turbut, ir vis galvoju kada gi galesiu pakeist y kazka kita... nes nei diena nei nakty nepailsiu...
na turbut uzauges man atsidekos labai jau 😀

27. Sep 2011, 22:16

o siaubas..kartais mano maziuj irgi uzeina kad kas valanda nkty keliasi ir nesuprasi kas jam neitinka.. atrodo ir pavalges ir sausas ir nieko neskauda..kartais isvis atsibunda ir kokias dvi valandas nebeuzmiega..tai mamytei su tetuku kancia nakty😃 tikriausiai tavo pienelis labai skanus kad maziukuj nesinori i nieka kita keisti😀

27. Sep 2011, 22:12

klp gimdziau pati, pavardes tikrai nepamenu, tik varda pamenu kad Rolanda, trumpais plaukiukais... misineliu isvis neima, bandziau duot ir is puoduko, nei y burna, jau karves pienuka daviau ir ne... matai jis isvis ir is buteliuko negeria.. oi koks vargas man su juo, naktim po 5-7 kartus keliuosi maitint... baige mane isciulpt 😃

27. Sep 2011, 22:08

oj kaip tau gerai..man leliuka teisejo maitinti tik pusantro menesio☹ o tai nei misinuku neima? o tau irgi dare cezary? ar klp gimdei? pas kokia gyd?

27. Sep 2011, 22:04

na po sezario tikrai sunkiau numesti, as va tai priaugau 13 kg, bet visus jau numeciau ir dar daugiau, pati esu nedidelio ugio tai sveriu 44kg tik... esu dziusna, net paciai baisu ziuret... turbut priaugsiu kai nustosiu maitint savo bandita... siuo metu neina numest nes maziukas nieko kito negeria...

27. Sep 2011, 22:02

daugiau sypsotis😀 iki sesto menesio buvau priaugusi 10kg,per likusius 3 priaugau dar 9😃 tai isviso 19kg,db esu numetusi jau bevei viska bet dar liko kokie 2kg😀 bet kadangi man dare neplanuota cezary tai turiu toky pilvuka kurio neina sumazinti☹ o kiek tu priaugai?

27. Sep 2011, 21:57

oi butu gerai... bet kaip tas atsirandancias rauksles paslept 😃 o tu daug priaugai per nestuma? ir kiek numetei? jau susigrazinai svory savo?

27. Sep 2011, 21:56

ne senatve ,ne senatve sulauksi 30m prasides antra jaunyste😃

27. Sep 2011, 21:34

man jau 28 metai... gyvenu prie vetrunges pasazo... oi tie metai kai lekia... jau greit senatve..

27. Sep 2011, 21:09

man 22😀 o tau? o kur klp gyveni?

27. Sep 2011, 21:05

rimtai kaip kvaila ka 😃 o kiek paciai metu?

27. Sep 2011, 21:00

o mes turejom gimti sausio 28 diena,bet gimem sausio 31😀 tai dabar beveik tik kas anta menesi svenciam savo ''gimtadieniukus''😀)

27. Sep 2011, 20:54

na turejom gimti sausio 6 diena bet va gimem gruodzio 30diena, bet cia visos draugiskos merginos, manes neismete is cia nes visos susibendravom grazei dar pries gimdyma... 😀

27. Sep 2011, 20:51

o kaip jums saunu o mes isvis dar atrodo net nesiruosiam dantukas☹ manasis jau apeiina lova isikibes,visas spinteles stala. masnasis sendien tik ismoko isilipti ir islipti i savo manieza😀 kokia diena esat gime?

27. Sep 2011, 20:28

labas armane, dziugu kad prisijungei... as ir esu is klp auginu maziuka vardu Amandas 😀
mes tai jau turim tris dantukus, sedim ropojam, pats visur atsistoja kur tik gali ysikibti, bet dar neina... visur lipa, net y stalciu vakar ylipo atsidares virtuvei 😀

27. Sep 2011, 18:58

as taip pat maitinau tik pusantro menesio☹ bet vis dar nedristu duoti jogurto ir varskes. sendiena tiktai pirma karta valgysim zuvi.

27. Sep 2011, 18:45

as maitinau pati tik menesi, o dabar valgom beveik viska-darzoves,kruopas,zuvi,mesa, vaisius,varske ir jogurta😀valgyti tai netingim 😃

27. Sep 2011, 17:47

manasis tai irgi jau sedi tvirtai jau pats atsiseda,jis kaip koks voriukas nespesi sureguoti kur jis atsidurs...😀 nereikia nerimauti..viskas savam laike ,prades ir pati atsisesti😀 o ar pati maitinai? ar jau valgot kokiu kosyciu?

27. Sep 2011, 17:42

mes turim 3 dantukus,po truputi sliauziojam,sedim tvirtai,bet pati dar neatsiseda..o tai man nerima kelia.pastatyta ir stovi,paklubdinta linguoja..truputi ji tinginuke pas mane 😀

27. Sep 2011, 16:02

mano sunelio vardas Armandas😀 dantuku dar neturim nei vieno☹ mes jau nuo sesiu menesiuku repliojam,dabar jau net neina sugaudyt ,stojasi visur kur tik pasiekia😀 esam is klaipedos,bet siuo metu gyvenam danijoj,bet ziema iki pavasario griztam😀 ka tavo mergyte moka? ar jau dantuku turit?

27. Sep 2011, 15:57

sveika prisijungus armane 😀as esu iveta auginu dukryte gabriele 😀 papat?akok apie save daugiau,kuom vardu tavo zuikis?kiek jau dantuku turit, ka mokat?is kur esat?

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 61