2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

07. Oct 2011, 11:49

aisku, tai tada ne tik mes geriame jy, o po kiek lasu geriate?

07. Oct 2011, 10:17

taip D vitamina man gydytoja liepe duoti iki pat metu..

06. Oct 2011, 20:45

sveikutes, as ir daviau savovyrukui lasinuku tai ciulpe patenkintas, bet bijau, nes drauges mergaite buvo jais uzspringusi nors dave ir nemaza gabaliuka. Daviau ir juodos duonos tai valge skaniai, bet daugiau neduodu jam rugstis sukelia ir po to atpylineja. Mes ryt eisime svertis ir matuotis tai ydomu kiek paaugome. Ar duodate dar D vitamina?

06. Oct 2011, 18:57

sveikos mamytes😀 as tai irgi daviau savo vaikiuj lasinuku..tai laimingas buvo tai vaje veje,puse valandos vaikio nebuvo nei garso😀)) tiek skaniai culpejo😀) o kodel kamiliukas nenori duoti vaikuj lasinuku?

06. Oct 2011, 10:54

Aš daviau lašiniu kelis kartus vaikui, tai labai jam patiko čiulpe išsiviepes, buvo ir jis ir tėtis lašiniuotas po to 😃

05. Oct 2011, 21:01

na kiekvienam savo😀svarbu valgo, o man idomu kuri davet lasiniu?tipo ant dantuko kaip bobutes sakydavo?😃 as tai ne ir neduosiu😀

05. Oct 2011, 16:30

Tik 3 dantukus turi kristupas, bet aniškiui nebepatinka blenderiuotas, tai aš sumalu per mėsmale su tuo pačiu smulkiausiu setėliu, tai ir ten gaunasi kaip ir trintas tas maistas. Na jo ne tame esme kiek dantuku turi vaikas, jis kramto su smegenėlėmis maista. Aš duonos duodu vaikui, jam labai patinka duona. Juoda nuperku ir kaip jis ja valgo aš negaliu kaip metus nevalges ka butu 😃

05. Oct 2011, 13:20

liaba😀o as viska blenderiuoju, nes ji kitaip nevalgo, apie koses sneku😀spjauna kitaip viska😀o vaisius, sausainiustai duodu taip, valgo viska, as kai buvau pas gydytoja cia, anglijoj, tai man sake viska trinti ikimetu, ir tie dantys kuriuos ji turi, kad ir 8 tik pirmi ir kramtymui neturi esmes, na jis taip issireiskia, tai as ir trinu viska, ji sukramto viska, bet jai neskanu😀na as dar bulkos, duonos neduodu, sviesto ir gi, desrytes, surio ar kiausinio ir gi ne, man atrodo per anksti ir kam tu mieliu kisti jai, kur bulkos pilnos..mano asmenine nuomone, o makaronu mergina mano nevalge, isspjove😃 sian banana i kilima istryne, puse i burna puse i kilima😀labiausiai jai obuolys patinka😀o del zuvu tauku nieko mum nesake, reiks skambinti i lietuva ir klausti ar reik😀

05. Oct 2011, 13:12

o keik dantuku turite jurgita, kad nebelnderiuoji, mano tai kramto pats kas minksta, bet dar koses taitrinu nes tik 2 dantukai, syky bandziau palikti gabaliuku tai kramte bet jau y gala nevalge pavargo tikriausia kramtyti tai trinu vis

04. Oct 2011, 15:14

Nu aš jaučiu ir kad duosiu nes tikrai manau nebėra mūsu vaikai jau tokie maži 😀 Jam nealergizuoja nuo nauju produktu 😀 O maisteli aš jau nebeblenderiuoju o su mėsmale permalu jam skaniau nes matyt skonis geresnis gaunasi 😀 Daviau ir aš jau banana pačiam valgyti tai patenkintas 😃

04. Oct 2011, 14:30

sveikutes, mano vyrukas tai ir viska valgo kokia kosia isvirtai as dejau jau y darzoves ir ryziu ir makaronu, maniskis tai labai megsta obuoly pats valgyti ir sausainius paprastus valgo , taip pat kai as pusryciaunu tai bulkyte su asviestuku valgo, buvau padariusi sumistiny bulkyte, sviestas ir kiausinio trynys tai reike speti duoti, nes po to rekia. Mes jau geriamia zuvu taukus ir kalcio sake duoti tai ir ta pradejome, bet zuvu taukai labai neskanus tai nenoriai ima, kartais net isspiauna visus.☹ tai dabar pasiguldau ir supilu tai nuryja.Mums sianakt buvo sunki naktis nuo 1 iki 5 blaskesi arba verke, kazka skaudejo tik va nezinau ka, nezinau kaip bus si naktis diena viskas gerai 😀

04. Oct 2011, 12:30

nu va kokie superiniai jusu vaikai😀tada as ir isvirsiu makaronu ir viska sublenderiuosiu😀bandziau trinti sakute kose, ji nespringsta viskas gerai, kramto, tik nevalgo, nes skonis ne tas😀prie vientisos koses priprato mergina😀as ir morka duodu, vakar agurka valge, obuoliuka, dziuvesi, sausainiukus vaikiskus tokius, ir ka pati valgau duodu jau paragauti, ikisu pirstuka ir duodu, patinka😀mes po puse kg mazdaug priaugam per men😀as uzdejau tokia suknyte dzinsine, kur liepos men ji jai per pilvuka spaude, o dabar super, vietos dar lieka, mergyte mano istyso😃DDD

04. Oct 2011, 12:02

jurgita,jei jau pradejai duoti zuvi ir varske bei jogurta ir toliau duok,ir tikrai nera per anksti 😀zinoma jei nealergizuoja 😀o bananas pabuves burnoj sutysta,tai ir nespringsta 😀

04. Oct 2011, 11:48

Eik tu nu geras Ivetuk tavo gabi šaunuole 😀 o banana gražiai suvalge nespringo nieko? Pabandysiu ir aš duoti jam pačiam 😀 Būtinai išbandysiu ta košyte ryžiu ir kviečių. Aš žinokit nesupratau šiandien buvom pas daktare tai pasakiau kad daviau žuvyte jau sake per anksti, sako tik nuo metu tereikia jiem jos. Paskui jogurtuka ir atseit dar anksti sako nuo 9-10 mėn kažkur, varškyte ir nuo 10 mėn. Nesuprantu žinokit biški pasimečiau, bet jau pagal mano vaiko amžiu tai pilna tyreliu su jogurtuku. Sake galiu duoti retai jogurtuke bet natūralų ir pačiai idėti uogyčiu ar tyreliu. Nu mano Kristupėlis sveria 9,400 o ūgis 75 cm 😀 Ai dar sake jau duoti žuvų taukus, tai eisiu pirkti

04. Oct 2011, 08:26

labukas, viltei tai sveikatytes,greiciau sveikit 😉o as vis neprisiruosiu duoti tu makaronu,reiks gal siandien nubegti ir nupirkti...jurgita,assorti pirkau tokia uzpilama kose ryziu ir kvieciu,tai neblogai valgo. nes mes nebegalim grynu ryziu kose valgyti,lb kiteja viduriukai mano gabrielytei. o siaip as greitai nuo savo vaiko turesiu maista slepti, nes valgytu istisa para..mano gabi po 1 kg priauga per men. daviau paciai banana valgyt,tai visa sukirto,o patenkinta, kad pati galejo laikyti😀

03. Oct 2011, 22:04

sveikos mamos, mano maziuka ir sukando nakty uodas, ech parazitas.. mane ir vaika taip apkandziojo kad radus jy pritreskiau tai oi kiek kraujo buvo tai siaubas... mano maziukui tai keturi spuogiukai ant kaktos paeiliui eina taip juokingai 😀 o as kose ir bandziau duot su makaronais, pati viriau... nieko nevalge, bandziau vel aviziniu kruopu kosyte virt ir atsisake, dar va siandien ryziu kosyte viriau, vel atsisake, oi koks isrankus tai siaubas!! ai va anadien vangiau pirma kart po gimdymo apelsina tai maziukas labai uzsinorejo ir 😀 daviau skiltele tai taip isciulpe kad dar prase 😃 nebedaviau, bijojau kad isbers

03. Oct 2011, 21:51

Aš viriau Kristupėliui tokia lyg ir sriubyte, bet tirštesne biški. Tai dėjau smulkiu makaronu, morkyte, bulvyte. Patiko vaikui labai. Ryžiu tai ir daviau bet nevalgo maniškis jų, grikius skaniau valgo. Avižiniu labai patikdavo košė, bet ir nebevalgo, pabodo gal.

03. Oct 2011, 21:48

Nu tikiuos kad tie vaistukai padės, nes tikrai labai skaudu ir mamai kai vaikeliui blogai. Laikykitės ir linkiu kad kuo greičiau sveiktumėte 😘

03. Oct 2011, 19:14

kamile, bandau laikytis, bet braukiu asaras ir pati kai matau kaip kankinasi ☹ o kur perpute neisivaizduoju. Praktiskai namie buvom paskutines dienas. Jei kur ejom, visada su kepuryte rudenine ir salikeliu. O ir namie jei vedinu kambari, tai ja uzdarau kitam kambary.

03. Oct 2011, 19:03

oi Martina laikykites☹((supute ausytes mergytei, tie orai tokie permainingi☹as ir labai saugau ausis, nes silta pas mus labai, bet vejas ne mazas, bijau kad nesupustu☹maniske sukandziojo nakti uodai, ant kaktos didziausias spuogas😀maniske valgo kaip iprastai,,buvau padidinus porcijas,per daug jai buvo, siaip valgo labai burokelius, brokolius, jau ir morku idedu, lyg nebeberia, zirniukus, zodziu viska😀bet as daug i viena kose nededu, gal todel ir valgo😀sausainiukus tokius dar valgo, perku, man tai neskanus😃DD obuoli labai megsta valgyti, duodu i rankas ir griauzia😀ji viska valgo, tik ne viska gali, nes beria☹o davet kuri surio, makaronu?nes maciau kosiu su suriu, makaronu nuo 7men, bet as neduodu..galvoju reik kada bulves pakeisti i ryzius, niekad tokios darzovienes nedaviau dar😀

03. Oct 2011, 18:14

sveikutes. Mes sekmadieni 8menesiu proga apsirgom ☹ dvi naktis nemiegam, verkia, nesioju, ciuciuoju ja, pati kaip zombis tik kava gyva ☹ buvom sende pas daktare, tai pasake kad ausyciu uzdegimas, israse vaistuku, tai bandysim gydytis. Norejo antibiotikus skirt, bet susitarem iki ketvirtadienio bandyt silpnesniais vaistukais.

01. Oct 2011, 09:54

Sveikos mamytes. Mano vaikas kaip kamiliuko ir neina pas bet ką, būna pas mane ant ranku prisiglaudes jei kas ateina kol apsipranta. Papasakokit kaip jūsu vaikučiai daržovienes ar dar noriai valgo? Maniškis nebelabai jų nori nežinau net ka ir daryti. Dedu labai daug daržoviu vais kaitalioju jas bet vistiek jam nebepatinka ta marmaliūze 😀 Dar nebandžiau duoti žuvytes tai virsiu šiandien žiūrėsim ar valgys

30. Sep 2011, 12:52

draugiskas tavo vaikinukas😀maniske tai ne, neina pas nieko ko nepazysta gerai, iskart glaudziasi prie manes ir dar tokia mimika moka nutaisyti nagla, 'tipo ko ziuri cia' tai griuk negyvas kaip juokas ima😀ir visad ta mimika nutaiso kai kas ziuri i ja parke, parduotuvej😃jei kas bando paimti ji stumia rankytem, mamyciuke😉mano rankinukas mazas😀vakar parke vaiksciojom, tiapu darem, jau laiminga😉pas mus labai silta tai mes parke visa diena, supames, antynes seriam, dziaugiames paskutinem dienelem😀kita savaite jau atsala vel, ruduo😉

30. Sep 2011, 12:09

sveikutes mamytes, oi kaip smagu paskaitineti, ka jsus turteliai moka, maniskis tai sliauzia stoja visur kur nori ir viena ranka pasileidzia ir atsitupia, laksto po visus kambarius. labai megsta daryti ne ne ne galvyte purto ir kai jau pavalgo tai ir pradeda purtyti, kad daugiau neduociau,mes turime tik 2 dantukus, bet viska griauzia ka pasiekia, man tai labai patinka kai kas ateina y svecius tai jis keturiomis lekia prie duru ir rankas tiesia kad paimtu, o jei ne paima tai asaru buna upeliai

29. Sep 2011, 17:26

Ai mano Kristupas ir sake mama ir labai gerai ištare ta žodi bet pasake pasake ir nutilo nebesako. Daba sako ne , ba ba. Žaidžia kukū ir plojam rankytėm mes 😀

29. Sep 2011, 13:33

liabas😀nepasigyriau, kad mano vaikas saako niam niam kai mato maista ir kai jau duodu ir kartais labai retai sako mama😀))tai man sirdis dainuoja tada😃 o pastoviai bamba ba ba ir va va, eina ir bamba😃DDD oras vel super einam i parkiuka su mergina, suptis😀

28. Sep 2011, 14:26

pasirodys pasirodys 😀ir net nepastebesi..kaip dauguma mamu nepastebejo pirmuju dantu 😀

28. Sep 2011, 13:39

na tikiuosi,laiko dar yra tai lauksim gal pasirodys koks mazas perliukas😀

28. Sep 2011, 13:32

nepergyvenk del dantuku,mano brolio mergaitei isaugo tik virs metu 😀sakoma,kad tada tvirtesni ir sveikesni dantys buna😀

28. Sep 2011, 13:18

labas kamile😀 na man paciai dantukai isdygo velokai tai sakau gal ir mano vaikiukuj taip bus😀 manasis irgi duoda bucki isiziojas,sakau iskart prancuziskai buciuojas😃 moka duoti labas ir penkis,su teciu ismoko kai per krepsini😃 kai tetis grizta mano vaiko kaip nebuta..bet kai jau supranta kad tetukas niekur neiseis tai nori kad mes abudu butume kambary jai nors vienas iseina tai viskas saukia kad namai skambaD:

1 2 3 4 5 6 7 ... 61