2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

20. Oct 2011, 10:37

oi kokia grazi panele su vezimuku, na as vakar pradejau duoti inlucido, tai jau siandien nebega slogute ir tik pora kartu ciaustelejo gal ir praeis

19. Oct 2011, 18:30

va idejau, pavyko😃 valio!!!!!!😀

19. Oct 2011, 18:29

purskiau i nosyte juros vandeni ir valiau su pompyte, kambari vedinau daznai, kas sauso oro nebutu ir mum praejo, bet senokai ji man slogavo jau, tfu tfu..😀

19. Oct 2011, 17:35

sveikutes 😀 kaip faina kad pati laksto, pas mus ir daug vietos bet randa kur atsistoti ir remdamasis y siena iena krastu😀 vakar truputy pradejo koseti, o siandien jau ciaudi ir slogute bega, ka mamytes darete kai slogavo angeliukai jusu? ☹

18. Oct 2011, 18:47

liaba😀mano elija viena ranka isikibus i mano ar tecio ranka neina, bijo dar, abiem eina, o su tuo vezimuku keliauja kaip turi buti, lelyte isodinau ruzava, labai jai patinka😀pas mus mazai tokiu baldu kur ji isikibti daug galetu, daug erdves, tai todel ir pirkau jai, kad turetu kaip eiti isikibus😀va imesiu nuotrauka jei iseis, parodysiu panele su vezimuku😀

17. Oct 2011, 18:08

sveikutes, namaniskis tai jau eina visur pasilaikydamas ir laikydamasis viena ranka keliauna tai to stumduko kaip ir nereikia jau nors ir buvo mintis pirkti

16. Oct 2011, 22:17

Sveikutės mamytes. Koks fainas tas dalykas stumdukas, šakes daba pasižiūrėjau tik kaip atrodo. Galvoju gal ir Kristupui nupikrti mašina stumduka

16. Oct 2011, 20:02

laba mamytes😉kaip savaitgalis prabego?man tai nieko, sauletos dienos, ne karstos, bet ir nesaltos,., tai parke su mazyte ir vyru buvom😉siandien pirkom Elijai vezimuka - first step, kur isikabina ir stumia, eiti turi stumdama, galvojom kaip cia bus, ar eis, bet kuo puikiausiai, isikimba ir stumia lelyte vezimuke, keliauja pati😀idesiu nuotrauka kaip maziuke keliauja😀yra ir vaikinukam tokie, cia kad greiciau eiti ismoktu pats vaikas😀pirmas zaislas kur Elija zaidzia dar vis😃

15. Oct 2011, 13:07

mano maziukas ir barankytes labai megsta bet jau kokie namai lieka baisus, siaubas, visur pritrupina, priteplioja.... o zaislus visur ir ismeto, viska isvercia is stalciu, zurnalus supleso, nu namai atrodo kaip is po karo, baisu 😀 jau sveciai ateja issigastu... tai einu is paskos y diena po simta kart ir viska tvarkau 😀

15. Oct 2011, 13:00

laba😀kokia nuotrauka gera😀saunuolis tas tavo vyrukas😀as elijai pirksiu toki vezimuka stumdoma vaikiska, mergytei, su dideliais ratais, kad ismoktu stumdyti, nes eiti ir labai nori😀as Elijukui ir duodu visko paragauti ka pati valgau isskyrus rukytus gaminius😀labiausiai tai barankas megsta ir vaikiskus sausainius banano skonio😀

15. Oct 2011, 10:34

sveikos merginos, va mes ir buvom pas gydytoja, tai manasis sveria tik 9,100kg ir yra 77cm ilgio 😀 pagal mane tai kudutis, o pagal gydytoja tiksliose normose 😀 tokiame amziuje gydytoja sake jau turi vaikas pats atsistoti ysikibes y lovete ir viena zingsny deti y viena puse kita y kita... bet mano jau y stumduka ysikibes kai nori tai eina😀 bet seip tai tinginukas dar labai... labiau jam patinka ropineti visur 😀 y ta savo stalciu pastovei ysilipa ir zaidzia 😀 dar mama moka erzinti... 😀 zino kad negali lipti po stalu y antra auksta tai vis lipa ziuri y mane, sakau negalima, tai juokiasi ir vel lipa.. kai tik prieinu tai nulipa 😀 ir vel paskui kartoja ir juokiasi 😃

13. Oct 2011, 12:04

man jis patinka,kad greitai nesudziuva,jis toks dregnas buna 😀

13. Oct 2011, 10:29

Nu kaip skaniai skamba tas tavo pyragas. Mano Kristupas daro ate ate, paskui katu katu rankytėm ploja. O virti koše reiks pabandyti ir mums gal daba jau patiks, nes seniau nelabai domino jį 😀

13. Oct 2011, 09:07

pyragas lb paparstas ir greitas:sudedi sviesta, miltus cukru,kepimo miltelius,grietine viska ismaisai ir trumpam idedu i saldytuva ar saldikli.per ta laika supjaustau obuolius uzpilu cukru ir cinamona.skarda iskloju tesla (dalis)sudedu obuolius,paskui vel tesla ir kepu 😀 mano pupa ismoko" virti kose "su rankyte-tai taip juokingai su tuo pirstuku vedzioja ir lenkia pirstukus 😀

12. Oct 2011, 22:39

nu valge neblogai,is pirmo tai ragavo o paskui tai saika prarado 😀

12. Oct 2011, 16:57

nu rimtai Ivetuk gerai kad jau išsivadavai. Papasakok kaip kepei pyraga? A patiko tavo mergytei?

12. Oct 2011, 15:04

sveikutes, vargse tai issikankinai ivetuke, svarbiausia jau gerai, kaip isejo pyragas, kaip lele tavo valge?

12. Oct 2011, 13:39

labukas visoms 😀pagaliau atsigavau,2 dienas mirtim vadavausi,buvau stipriai apsinuodijus,buvo net mintis sovus kad apendicitas sukilo 😀bet vis del to tik apsinuodijimas,bus man is kazkur pirkti bandeliu virtu aliejuje 😀 taigi siandien kepem obuoliu pyraga ir kaip pridera 2 damutes ji ragavom 😃

11. Oct 2011, 13:43

laba, mums jau 8men ir 1sav. augame y ugi😀 mano vyrukui jau truputis virsuje dantuko pasirode bet dar kitas matosi per smegeneles turi islysti, gal ramesnes naktys bus, nors jau duodu nuo pilvuko putimo tai tik y ryta pradeda blaskytis ir dejuoti, jau lengviau ir vaikuciui 😀

10. Oct 2011, 18:46

aga, labai auksti, mes 76cm😀ir mum isdygs 8dantukas😀elijukas tik labai daug kakojo,bet neverke , zirze daugiau ir tiek, vakar mazai valge, uztad siandien kaip kapoja😃

10. Oct 2011, 16:22

ohooo daivute kokie aukšti jūs. O jums daba 8 mėn suėjo?

10. Oct 2011, 14:20

laba, na mes dar nevalome dantuku, bet laukiame virsuje turi jau lysti, nes per smegeneles matyti balta, ir kankina vaikuty labai jau trecia naktis pilvuka pucia nuo dantuku tikriausia tai klykimas baisus, gaila vaikucio kai taip skauda, jau daviau ir vaistuku nuo putimo tai ramesne naktuke buvo si. Penktadieny buvome pas daktare tai sveriame 9,440kg ir 77cm, mes geriame ir kalcy ir zuvu taukus ir d vitamino po lasiuka sake duoti, nes kiek yra anuose vitaminuose tai mazai

10. Oct 2011, 12:23

liaba😀kaip savaitgalis mamytes?musu tai toks puse bedos, maziuke dantuko laukia, jau vebeik isdygo, tai truputuka irzli buvo ir nevalgi, siandien jau viskas gerai😀pirkom mediniu kaladeliu dezute, tai zaidzia, griauzia, mamai ramu truputuka, mokau kur kokia ideti, nes jos metasi i skylutes, lavinu vaika😃DD eisiu ir as sepetuko naujo maziukei, o jau sena sugriauze😃

07. Oct 2011, 20:03

is assorti.ten tikvaistazoles

07. Oct 2011, 15:14

Aš tai su silikoniniu šepetėliu valau be jokios pastos dar, nes kažkaip ta pasta vaikas vistiek nuris nesupras kad reikia išspjauti. Ivetuk o iš kur tu pirkai ta pasta? Kokia ten jos sudėtis?

07. Oct 2011, 14:11

na mes is pradziu gerem net iki 5 lasiuku,bet dabar nematau reikalo duoti padidinta doze,jei vaikui viskas ok yra..todel mums uztenka kiek yra vitaminuose,profilaktine doze 😀merginos o kaip jus priziurit savo vaikiukams dantukus?ar valote?kokia pasta naudojat?as tai nupirkau sepeteli ir weleda pasta pieniniams dantukams ir valomes.ten raso kad ir smegenelems gerai yra 😀mano gabe tai patinka valytis dantukus,o paskui dar duodu pakramtyti sepeteli, tai ji imituoja valyma..juokingai atrodo 😃

07. Oct 2011, 13:41

as per ziema davviau po du lasiukus,o vasaros metu liepe duoti tik po viena,tai db ant ziemos kai maziau saulutes vel padidinau iki dvieju lasiuku.

07. Oct 2011, 13:29

paziurek kiek yra misinuke (doze),dabar juk profilaktine dozes tik reikia 😀

07. Oct 2011, 13:00

labas😀as neduodu jai lasiniu, nes nematau prasmes ir jokiu naudingu medziagu, kurias pasisavintu is lasiniu😀gyvenu siandieniniu poziuriu i vaiku maitinima, tik neisizeiskit😀o gyvulines kilmes riebalu ji gauna is mesytes siek tiek, ir manau uztenka😀o kad tik zaistu su lasinuku gabalu, tai man atrodo ne logiska, as jai duodu kas jai naudinga😀duonos ir neduodu, nes mieliu yra, na cia mano asmeniska nuomone😀o as nebeduodu vitamino d, nes jo pakankamai daug yra misinuke kuri mes geriam, bet gal reik kazkiek dar duoti, kaip manai Iveta?

07. Oct 2011, 11:59

mes papildomai negeriam,nes geriam vitaminu kompleksa,i kuri ir ieina vit d ir dar kiti vitaminai 😀

1 2 3 4 5 6 ... 61