2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

30. Jan 2011, 14:56

whitegirl niu gausi ir pavadinti savo leliuka tuo vardeliu, mergaite reiskias ir gims... as ir pavadinau gi savo sapnuotu vardeliu.. 😀 jetau vis laukiu kada pagomdysi 😀

30. Jan 2011, 14:53

Labutis visoms 😉 Na ką, aš vakar atbaliavojau tetos jubiliejų, paragavau burbuliukų ir visą dieną ant kojų, bet slapukas kaip užsicementavęs, nesikrapšto lauk nors tu ką 😃 Sapnavau kad gimė mergytė ir pavadinau Melita, net nežinau iš kur iš pasąmonės tokį vardelį sugalvojau 😀 Be to dar gavau nuo krikšto mamos pačios numegztą tokį zuikutį leliui aprengt, tai jis man toks juokingas atrodė, net nežinau dėl ko ir nuotaiką pakėlė laaabai 😃 įkelsiu foto 😀 Ivetuk, didžiausios jums stiprybės, viskas eina į gerąją pusę ir tuom džiaugiuos 😀*

30. Jan 2011, 14:52

as ir dar nei karto nesnaudziau diena, vis laiko neatrasdavau, tai namus tvarkiti, tai skalbtis, tai valgyt daryt, vis niekaip neina prigult... o jau siandien mano maziukui lygei menuo 😀

30. Jan 2011, 14:16

maniske diena irgi laaabai daznai valgo, ir vis negali prisivalgyt 😃 tai nors nakti ismiega gerai 😃 as tai diena nespeju nusnaust 😀 tau kamiliuk gerai, kad diena gali nusnausti 😀

30. Jan 2011, 13:52

Labas mergaites😀atrodo nedarau, bet pati diena nusnaudziu, automatiskai gaunasi, kad tylu namie, na nakti ismiega tris valandas tai manau gerai, juk kudikis, turi valgyti kas tris valandas😀o as va turiu problemu su maitinimu, uzkilo temp iki 38, pienas uzsistovejo, skauda viena puse, tai geriu paricatamoli, maitinu ilgai is tos puse, sildau saldau, bet atrodo nieks nepadeda, plius skauda tai zodziu viena kankcia...vaikstau kaip zombis..smagu del taves Iveta kad jum sekasi viskas kuo puikiausiai😀

30. Jan 2011, 13:19

labas rytas, Daivusik kaip as tau pavydziu kad tik karta keliesi... o va as tai kas tris valandas... bent jau nakty sakau biski man ramiau diena tai isvis kas valanda, dvi duodu valgyt, koks kapriziukas pasidares.... vienas nebebuna... reikia jam demesio ir vsio...miega ir mazai.. jei y diena viena kart 3 valandas uzmiega tai labai dziaugiuosi...

30. Jan 2011, 12:23

kamiliuk, o tu diena nedaryk tylos vaikui... tegu eina tv ar groja kas, kad tik nebutu tylu, as saviskei taip darau, todel naktimis poto miega ilgiau nes tylu.

30. Jan 2011, 11:23

labuka visom 😀 ivetuk ir as geriu nealkocholini alu... manyciau tikrai padeda 😃 mano drauge tai irgi lb gere ta alu tai pienas tekejo, neturejo kur det 😀 as irgi viska valgau, tik nieko astraus, konservuoto, rukyto, kepto retai, cesnaku jokiu ir svogunu - pieno skonis keiciasi tada... dar bandau sutirstinta piena valgyt ir kakavos geriu - arbatos laktacijai skatint nieko nepadeda ☹ pas mus naktele rami - karta tik keliames, tai pailsim su vyru nors 😃 o diena tai apetitas neapsakomas 😀 nespeja pienukas gamintis 😃

30. Jan 2011, 06:48

Labas rytas mergaites😀musu naktele praejo ramiai.jau pradejom valgyti po 50ml ir dar priaugom 90g.cia ligonineje suzinojau,kad pieno gamybai gerai yra nealhokolinis alus bei yra zirniukai homeopatineje vaistinej.valgau ta ka valgiau iki nestumo,dar prisidejo koses.nevalgau rukytn,koncervuoto ir citrusiniu.as taip pat gyvenu silainiuose

29. Jan 2011, 17:59

Labai smagu,kad dar viena kauniete yra.kuriam rajone gyvenat.na mes su kamile zadam organizuot susitikima😀

29. Jan 2011, 17:41

Labas😉viskas bus gerai Iveta, mes ir gulejo keturias dienas intensyvioj terapijoj, zinau koks nerimmas kankina☹pasveiksit mergytes, buckis jums😀sveika prisijungus naujoji mamyte😀labai grazus vardas😀mes sian visai nemiegam, kazko mano lelyte nesijaucia pavargus, neverkia, bet nemiega, o jei uzmiega tai pusvalandziui, manau priprato prie tylos, nes visa diena namie viena bunu, visi vakare tik grizta, o savaitgali visa namie, triuksmo daaugiau ir nemiega mazyte mano☹

29. Jan 2011, 16:40

just20 sveikinu tapus mamyte ir prisijungus prie musu 😃

29. Jan 2011, 16:09

ysivaizduoju Ivetuk... bet galvok kad paskui bus viskas gerai 😀

29. Jan 2011, 15:41

Na mes po truputi laikomes.jau paaugom 20g.lb sunku laukti pirmadienio,isproteti galima kaip laikas letai eina☹

29. Jan 2011, 14:31

labas Ivetuk, stiprybes tau ziurint y savo Gabrielyte... pasveiksit, bus viskas gerai...
Just20 sveika prisijungus.... papasakok apie gimdyma? is kur tu?

29. Jan 2011, 12:10

ivetuk, siaubas tokia mazute, linkiu greiciau pasveikt jums!!!

29. Jan 2011, 12:10

Just20 sveika prisijungus prie musu!!!

29. Jan 2011, 07:50

pirmadieni spres,ar tik nereiks operuoti.mańo gabrielyte guli intensyvioj palatoj,tai skaudu net ziureti.valgyt duodu tik po 20-30ml pienuko.tai lankau ja kas 2val.☹dziugu kad dar viena mamyte prisijunge prie musu.😀rasau jums is telefóno-tai kai galesiu vel kada parasysiu.visoms mamytems ir ju stebukliukams linkiu vieno-tik lb geros sveikatos,kad nereiktu taip kentet kaip mano gabrielytei.

29. Jan 2011, 07:41

La.mes ligoninej.

28. Jan 2011, 23:01

As dar kraujuoju. O siulai kurie viduj jie istirpsta o kur isorej iskrenta. O man greiciausia nedidele infekcija prasidejus, gydytoja liepe sedeti azuolo zieves vonelese, neilgai, bet jau sedet galiu. tas dziugina 😀

28. Jan 2011, 21:08

as jau nebekraujuoju, apie desimt dienu kraujavau😀as pasitepu, nes man labai tempia kai sedziu ir dirgina, su naturaliu vazelinu tokiu, ligoninej dave man ji, tada man geriau😀ai man niekas nekrenta arba as nematau😃 as eisiu su mazyte sportuoti, pratimukus lavinanciu daryti, idomu ar patiks jaI😀ir pirmad vel svertis eisim😀

28. Jan 2011, 19:11

as irgi vakar pastebejau kad siuliukas iskrito, bet turbut taip turi buti 😀 man dar tik vasario men pas ginekologe... ilgai laukti 😀 tikiuos kad uzgis viskas ten, nes gimdymo namuos sake niekuom netepti kad neerzint odos... ilgai kraujavot po gimdymo?!

28. Jan 2011, 18:10

as taip manau kad man uzgijo ir iskrito ten... nes nei persti man nei ka... ziurejau su veidrodeliu jau nesimato nei plysimo nei ka...o ten kur dar yra siulai tai jauciasi... O seip manau viskas man gerai,. taip galvojau is pradziu gal gydytoja blogai kaip suriso ar kas kas iskrito, bet gi negalejo visus taip surist kad iskristu...

28. Jan 2011, 17:44

Man taip smalsu kur Jurgita, jauciu dziaugiasi lialium ir mus pamirso😃 maniskis tai bijo perenginet Elija, bet palieku ir sakau renki ir susitvarko😃 pampas tai cia vieni juokai😀

28. Jan 2011, 17:40

Laba😀ziuriu cia as viena taip ilgai gimdziau😃mes sianakt kelemes du kartus, trecia ryte tai jauciuosi pailsejus ir as😀maniske valgo kaip jai uzeina, bet dazniausiai kas dvi tris valandas😀mano pilvas nera didelis ti kad drebutis😃numesiu kaip nors😃 Rimut tiesa sakant nepastebejau, bet manau kad neiskrito,nes kraujuot ta vieta pradetu. bent jau as taip galvoju, man tik persti vis, tai toki vazelina pasitepu, kad atsisedus labai netemtu, eisiu pas gydytoja jau greit tai apziures😀tai tu gydytojos paklauski ar taip turi buti ir bus ramiau😀

28. Jan 2011, 15:06

Kamiliuk norejau sy bei ta pasakyti... pas mane ir yra siulai, akusere sake kad istirps... bet man jie iskrenta o ne istirpsta... kazkur jau 5 siulai iskrito... dar aisku liko... ir nesimato kad jie tirptu... jau kaip menuo beveik... tau neiskrito nei vienas? ar nepastebejai? as kaip prausiausi.. tai po viena vis pastebedavau kad iskrito...

28. Jan 2011, 14:52

niu va gryzom is daktares 😀 priaugo mano maziukas kilograma 😀 sake viskas lyg gerai 😀 pasivazinejom truputuka ir vsio 😀

28. Jan 2011, 13:23

As tai bijau kur ir iseiti, nes pas mus klaipedoje yra daug serganciu gripu, tai niekur neinu.Vyras nuvaziuoja, nuperka ta ka reikia ir tiek.O taip i kiema iseinu, bet po pc tai nevaikstau.

28. Jan 2011, 13:02

na man draugtas ir padeda, paziuri maziuka, ir y parduotuve islekiu savo reikmenu nusipirkti, pramoga 😀 islysti y lauka... tik pamperio nekeicia, bijo 😀

28. Jan 2011, 12:44

sveikutes, aciu uz sveikinimus, nu pagimdziau pati ir nepasakyciau kad labai sunkiai, tiek kad skausmai saremiu buvo labai skausmingi, pirma valanda nakties atsikeliau, nes skaudejo kas 5 minuts tai vazevom y ligonine, ten buvom apie puse dvieju, o pagimdiau 2:55 tai gana greitai, bet skausmai vargino nuo 15 val, bet nereguliarus,aisku kirpo, nes vaikas nemazas ir plyso, bet nedauk tik 3 vietose, ir sedeti galiu netaip kai su pirmu tada labiau plyso ir 2 savaites negalejau sedeti.ir dar vaikui buvo virkstele net 3 kartus atsisukusi aplink kakliuka, bet dziaugiuosi kad viskas gerai.vardas Tomas, nu kolkas tai labai ramus pvalgo ir beveik visa laika miega, tik valgo gana daznai kas valanda ar kas pusantros, bet buna kad ismiega tris valandas ir tik paskui atsikele pavalgyti, nakti ir ramiai miega leidzia ir man pailseti😀

1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 61