whitegirl niu gausi ir pavadinti savo leliuka tuo
vardeliu, mergaite reiskias ir gims... as ir pavadinau gi
savo sapnuotu vardeliu.. 😀 jetau vis laukiu kada pagomdysi
😀
30. Jan 2011, 14:53
Labutis visoms 😉 Na ką, aš vakar atbaliavojau tetos
jubiliejų, paragavau burbuliukų ir visą dieną ant kojų, bet
slapukas kaip užsicementavęs, nesikrapšto lauk nors tu ką 😃
Sapnavau kad gimė mergytė ir pavadinau Melita, net nežinau
iš kur iš pasąmonės tokį vardelį sugalvojau 😀 Be to dar
gavau nuo krikšto mamos pačios numegztą tokį zuikutį leliui
aprengt, tai jis man toks juokingas atrodė, net nežinau dėl
ko ir nuotaiką pakėlė laaabai 😃 įkelsiu foto 😀 Ivetuk,
didžiausios jums stiprybės, viskas eina į gerąją pusę ir
tuom džiaugiuos 😀*
30. Jan 2011, 14:52
as ir dar nei karto nesnaudziau diena, vis laiko
neatrasdavau, tai namus tvarkiti, tai skalbtis, tai valgyt
daryt, vis niekaip neina prigult... o jau siandien mano
maziukui lygei menuo 😀
30. Jan 2011, 14:16
maniske diena irgi laaabai daznai valgo, ir vis negali
prisivalgyt 😃 tai nors nakti ismiega gerai 😃 as tai diena
nespeju nusnaust 😀 tau kamiliuk gerai, kad diena gali
nusnausti 😀
30. Jan 2011, 13:52
Labas mergaites😀atrodo nedarau, bet pati diena
nusnaudziu, automatiskai gaunasi, kad tylu namie, na nakti
ismiega tris valandas tai manau gerai, juk kudikis, turi
valgyti kas tris valandas😀o as va turiu problemu su
maitinimu, uzkilo temp iki 38, pienas uzsistovejo, skauda
viena puse, tai geriu paricatamoli, maitinu ilgai is tos
puse, sildau saldau, bet atrodo nieks nepadeda, plius skauda
tai zodziu viena kankcia...vaikstau kaip zombis..smagu del
taves Iveta kad jum sekasi viskas kuo puikiausiai😀
30. Jan 2011, 13:19
labas rytas, Daivusik kaip as tau pavydziu kad tik karta
keliesi... o va as tai kas tris valandas... bent jau nakty
sakau biski man ramiau diena tai isvis kas valanda, dvi
duodu valgyt, koks kapriziukas pasidares.... vienas
nebebuna... reikia jam demesio ir vsio...miega ir mazai..
jei y diena viena kart 3 valandas uzmiega tai labai
dziaugiuosi...
30. Jan 2011, 12:23
kamiliuk, o tu diena nedaryk tylos vaikui... tegu eina tv
ar groja kas, kad tik nebutu tylu, as saviskei taip darau,
todel naktimis poto miega ilgiau nes tylu.
30. Jan 2011, 11:23
labuka visom 😀 ivetuk ir as geriu nealkocholini alu...
manyciau tikrai padeda 😃 mano drauge tai irgi lb gere ta alu
tai pienas tekejo, neturejo kur det 😀 as irgi viska valgau,
tik nieko astraus, konservuoto, rukyto, kepto retai, cesnaku
jokiu ir svogunu - pieno skonis keiciasi tada... dar bandau
sutirstinta piena valgyt ir kakavos geriu - arbatos
laktacijai skatint nieko nepadeda ☹ pas mus naktele rami -
karta tik keliames, tai pailsim su vyru nors 😃 o diena tai
apetitas neapsakomas 😀 nespeja pienukas gamintis 😃
30. Jan 2011, 06:48
Labas rytas mergaites😀musu naktele praejo ramiai.jau
pradejom valgyti po 50ml ir dar priaugom 90g.cia ligonineje
suzinojau,kad pieno gamybai gerai yra nealhokolinis alus bei
yra zirniukai homeopatineje vaistinej.valgau ta ka valgiau
iki nestumo,dar prisidejo koses.nevalgau rukytn,koncervuoto
ir citrusiniu.as taip pat gyvenu silainiuose
29. Jan 2011, 17:59
Labai smagu,kad dar viena kauniete yra.kuriam rajone
gyvenat.na mes su kamile zadam organizuot susitikima😀
29. Jan 2011, 17:41
Labas😉viskas bus gerai Iveta, mes ir gulejo keturias
dienas intensyvioj terapijoj, zinau koks nerimmas
kankina☹pasveiksit mergytes, buckis jums😀sveika prisijungus
naujoji mamyte😀labai grazus vardas😀mes sian visai nemiegam,
kazko mano lelyte nesijaucia pavargus, neverkia, bet
nemiega, o jei uzmiega tai pusvalandziui, manau priprato
prie tylos, nes visa diena namie viena bunu, visi vakare tik
grizta, o savaitgali visa namie, triuksmo daaugiau ir
nemiega mazyte mano☹
29. Jan 2011, 16:40
just20 sveikinu tapus mamyte ir prisijungus prie musu 😃
29. Jan 2011, 16:09
ysivaizduoju Ivetuk... bet galvok kad paskui bus viskas
gerai 😀
29. Jan 2011, 15:41
Na mes po truputi laikomes.jau paaugom 20g.lb sunku
laukti pirmadienio,isproteti galima kaip laikas letai
eina☹
29. Jan 2011, 14:31
labas Ivetuk, stiprybes tau ziurint y savo Gabrielyte...
pasveiksit, bus viskas gerai... Just20 sveika
prisijungus.... papasakok apie gimdyma? is kur tu?
29. Jan 2011, 12:10
ivetuk, siaubas tokia mazute, linkiu greiciau pasveikt
jums!!!
29. Jan 2011, 12:10
Just20 sveika prisijungus prie musu!!!
29. Jan 2011, 07:50
pirmadieni spres,ar tik nereiks operuoti.mańo gabrielyte
guli intensyvioj palatoj,tai skaudu net ziureti.valgyt duodu
tik po 20-30ml pienuko.tai lankau ja kas 2val.☹dziugu kad
dar viena mamyte prisijunge prie musu.😀rasau jums is
telefóno-tai kai galesiu vel kada parasysiu.visoms mamytems
ir ju stebukliukams linkiu vieno-tik lb geros sveikatos,kad
nereiktu taip kentet kaip mano gabrielytei.
29. Jan 2011, 07:41
La.mes ligoninej.
28. Jan 2011, 23:01
As dar kraujuoju. O siulai kurie viduj jie istirpsta o
kur isorej iskrenta. O man greiciausia nedidele infekcija
prasidejus, gydytoja liepe sedeti azuolo zieves vonelese,
neilgai, bet jau sedet galiu. tas dziugina 😀
28. Jan 2011, 21:08
as jau nebekraujuoju, apie desimt dienu kraujavau😀as
pasitepu, nes man labai tempia kai sedziu ir dirgina, su
naturaliu vazelinu tokiu, ligoninej dave man ji, tada man
geriau😀ai man niekas nekrenta arba as nematau😃 as eisiu su
mazyte sportuoti, pratimukus lavinanciu daryti, idomu ar
patiks jaI😀ir pirmad vel svertis eisim😀
28. Jan 2011, 19:11
as irgi vakar pastebejau kad siuliukas iskrito, bet
turbut taip turi buti 😀 man dar tik vasario men pas
ginekologe... ilgai laukti 😀 tikiuos kad uzgis viskas ten,
nes gimdymo namuos sake niekuom netepti kad neerzint odos...
ilgai kraujavot po gimdymo?!
28. Jan 2011, 18:10
as taip manau kad man uzgijo ir iskrito ten... nes nei
persti man nei ka... ziurejau su veidrodeliu jau nesimato
nei plysimo nei ka...o ten kur dar yra siulai tai
jauciasi... O seip manau viskas man gerai,. taip galvojau
is pradziu gal gydytoja blogai kaip suriso ar kas kas
iskrito, bet gi negalejo visus taip surist kad
iskristu...
28. Jan 2011, 17:44
Man taip smalsu kur Jurgita, jauciu dziaugiasi lialium ir
mus pamirso😃 maniskis tai bijo perenginet Elija, bet palieku
ir sakau renki ir susitvarko😃 pampas tai cia vieni
juokai😀
28. Jan 2011, 17:40
Laba😀ziuriu cia as viena taip ilgai gimdziau😃mes sianakt
kelemes du kartus, trecia ryte tai jauciuosi pailsejus ir
as😀maniske valgo kaip jai uzeina, bet dazniausiai kas dvi
tris valandas😀mano pilvas nera didelis ti kad
drebutis😃numesiu kaip nors😃 Rimut tiesa sakant nepastebejau,
bet manau kad neiskrito,nes kraujuot ta vieta pradetu. bent
jau as taip galvoju, man tik persti vis, tai toki vazelina
pasitepu, kad atsisedus labai netemtu, eisiu pas gydytoja
jau greit tai apziures😀tai tu gydytojos paklauski ar taip
turi buti ir bus ramiau😀
28. Jan 2011, 15:06
Kamiliuk norejau sy bei ta pasakyti... pas mane ir yra
siulai, akusere sake kad istirps... bet man jie iskrenta o
ne istirpsta... kazkur jau 5 siulai iskrito... dar aisku
liko... ir nesimato kad jie tirptu... jau kaip menuo
beveik... tau neiskrito nei vienas? ar nepastebejai? as kaip
prausiausi.. tai po viena vis pastebedavau kad
iskrito...
28. Jan 2011, 14:52
niu va gryzom is daktares 😀 priaugo mano maziukas
kilograma 😀 sake viskas lyg gerai 😀 pasivazinejom truputuka
ir vsio 😀
28. Jan 2011, 13:23
As tai bijau kur ir iseiti, nes pas mus klaipedoje yra
daug serganciu gripu, tai niekur neinu.Vyras nuvaziuoja,
nuperka ta ka reikia ir tiek.O taip i kiema iseinu, bet po
pc tai nevaikstau.
28. Jan 2011, 13:02
na man draugtas ir padeda, paziuri maziuka, ir y
parduotuve islekiu savo reikmenu nusipirkti, pramoga 😀
islysti y lauka... tik pamperio nekeicia, bijo 😀
28. Jan 2011, 12:44
sveikutes, aciu uz sveikinimus, nu pagimdziau pati ir
nepasakyciau kad labai sunkiai, tiek kad skausmai saremiu
buvo labai skausmingi, pirma valanda nakties atsikeliau, nes
skaudejo kas 5 minuts tai vazevom y ligonine, ten buvom apie
puse dvieju, o pagimdiau 2:55 tai gana greitai, bet skausmai
vargino nuo 15 val, bet nereguliarus,aisku kirpo, nes vaikas
nemazas ir plyso, bet nedauk tik 3 vietose, ir sedeti galiu
netaip kai su pirmu tada labiau plyso ir 2 savaites
negalejau sedeti.ir dar vaikui buvo virkstele net 3 kartus
atsisukusi aplink kakliuka, bet dziaugiuosi kad viskas
gerai.vardas Tomas, nu kolkas tai labai ramus pvalgo ir
beveik visa laika miega, tik valgo gana daznai kas valanda
ar kas pusantros, bet buna kad ismiega tris valandas ir tik
paskui atsikele pavalgyti, nakti ir ramiai miega leidzia ir
man pailseti😀
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
whitegirl niu gausi ir pavadinti savo leliuka tuo vardeliu, mergaite reiskias ir gims... as ir pavadinau gi savo sapnuotu vardeliu.. 😀 jetau vis laukiu kada pagomdysi 😀
Labutis visoms 😉 Na ką, aš vakar atbaliavojau tetos jubiliejų, paragavau burbuliukų ir visą dieną ant kojų, bet slapukas kaip užsicementavęs, nesikrapšto lauk nors tu ką 😃 Sapnavau kad gimė mergytė ir pavadinau Melita, net nežinau iš kur iš pasąmonės tokį vardelį sugalvojau 😀 Be to dar gavau nuo krikšto mamos pačios numegztą tokį zuikutį leliui aprengt, tai jis man toks juokingas atrodė, net nežinau dėl ko ir nuotaiką pakėlė laaabai 😃 įkelsiu foto 😀 Ivetuk, didžiausios jums stiprybės, viskas eina į gerąją pusę ir tuom džiaugiuos 😀*
as ir dar nei karto nesnaudziau diena, vis laiko neatrasdavau, tai namus tvarkiti, tai skalbtis, tai valgyt daryt, vis niekaip neina prigult... o jau siandien mano maziukui lygei menuo 😀
maniske diena irgi laaabai daznai valgo, ir vis negali prisivalgyt 😃 tai nors nakti ismiega gerai 😃 as tai diena nespeju nusnaust 😀 tau kamiliuk gerai, kad diena gali nusnausti 😀
Labas mergaites😀atrodo nedarau, bet pati diena nusnaudziu, automatiskai gaunasi, kad tylu namie, na nakti ismiega tris valandas tai manau gerai, juk kudikis, turi valgyti kas tris valandas😀o as va turiu problemu su maitinimu, uzkilo temp iki 38, pienas uzsistovejo, skauda viena puse, tai geriu paricatamoli, maitinu ilgai is tos puse, sildau saldau, bet atrodo nieks nepadeda, plius skauda tai zodziu viena kankcia...vaikstau kaip zombis..smagu del taves Iveta kad jum sekasi viskas kuo puikiausiai😀
labas rytas, Daivusik kaip as tau pavydziu kad tik karta keliesi... o va as tai kas tris valandas... bent jau nakty sakau biski man ramiau diena tai isvis kas valanda, dvi duodu valgyt, koks kapriziukas pasidares.... vienas nebebuna... reikia jam demesio ir vsio...miega ir mazai.. jei y diena viena kart 3 valandas uzmiega tai labai dziaugiuosi...
kamiliuk, o tu diena nedaryk tylos vaikui... tegu eina tv ar groja kas, kad tik nebutu tylu, as saviskei taip darau, todel naktimis poto miega ilgiau nes tylu.
labuka visom 😀 ivetuk ir as geriu nealkocholini alu... manyciau tikrai padeda 😃 mano drauge tai irgi lb gere ta alu tai pienas tekejo, neturejo kur det 😀 as irgi viska valgau, tik nieko astraus, konservuoto, rukyto, kepto retai, cesnaku jokiu ir svogunu - pieno skonis keiciasi tada... dar bandau sutirstinta piena valgyt ir kakavos geriu - arbatos laktacijai skatint nieko nepadeda ☹ pas mus naktele rami - karta tik keliames, tai pailsim su vyru nors 😃 o diena tai apetitas neapsakomas 😀 nespeja pienukas gamintis 😃
Labas rytas mergaites😀musu naktele praejo ramiai.jau pradejom valgyti po 50ml ir dar priaugom 90g.cia ligonineje suzinojau,kad pieno gamybai gerai yra nealhokolinis alus bei yra zirniukai homeopatineje vaistinej.valgau ta ka valgiau iki nestumo,dar prisidejo koses.nevalgau rukytn,koncervuoto ir citrusiniu.as taip pat gyvenu silainiuose
Labai smagu,kad dar viena kauniete yra.kuriam rajone gyvenat.na mes su kamile zadam organizuot susitikima😀
Labas😉viskas bus gerai Iveta, mes ir gulejo keturias dienas intensyvioj terapijoj, zinau koks nerimmas kankina☹pasveiksit mergytes, buckis jums😀sveika prisijungus naujoji mamyte😀labai grazus vardas😀mes sian visai nemiegam, kazko mano lelyte nesijaucia pavargus, neverkia, bet nemiega, o jei uzmiega tai pusvalandziui, manau priprato prie tylos, nes visa diena namie viena bunu, visi vakare tik grizta, o savaitgali visa namie, triuksmo daaugiau ir nemiega mazyte mano☹
just20 sveikinu tapus mamyte ir prisijungus prie musu 😃
ysivaizduoju Ivetuk... bet galvok kad paskui bus viskas gerai 😀
Na mes po truputi laikomes.jau paaugom 20g.lb sunku laukti pirmadienio,isproteti galima kaip laikas letai eina☹
labas Ivetuk, stiprybes tau ziurint y savo Gabrielyte... pasveiksit, bus viskas gerai...
Just20 sveika prisijungus.... papasakok apie gimdyma? is kur tu?
ivetuk, siaubas tokia mazute, linkiu greiciau pasveikt jums!!!
Just20 sveika prisijungus prie musu!!!
pirmadieni spres,ar tik nereiks operuoti.mańo gabrielyte guli intensyvioj palatoj,tai skaudu net ziureti.valgyt duodu tik po 20-30ml pienuko.tai lankau ja kas 2val.☹dziugu kad dar viena mamyte prisijunge prie musu.😀rasau jums is telefóno-tai kai galesiu vel kada parasysiu.visoms mamytems ir ju stebukliukams linkiu vieno-tik lb geros sveikatos,kad nereiktu taip kentet kaip mano gabrielytei.
La.mes ligoninej.
As dar kraujuoju. O siulai kurie viduj jie istirpsta o kur isorej iskrenta. O man greiciausia nedidele infekcija prasidejus, gydytoja liepe sedeti azuolo zieves vonelese, neilgai, bet jau sedet galiu. tas dziugina 😀
as jau nebekraujuoju, apie desimt dienu kraujavau😀as pasitepu, nes man labai tempia kai sedziu ir dirgina, su naturaliu vazelinu tokiu, ligoninej dave man ji, tada man geriau😀ai man niekas nekrenta arba as nematau😃 as eisiu su mazyte sportuoti, pratimukus lavinanciu daryti, idomu ar patiks jaI😀ir pirmad vel svertis eisim😀
as irgi vakar pastebejau kad siuliukas iskrito, bet turbut taip turi buti 😀 man dar tik vasario men pas ginekologe... ilgai laukti 😀 tikiuos kad uzgis viskas ten, nes gimdymo namuos sake niekuom netepti kad neerzint odos... ilgai kraujavot po gimdymo?!
as taip manau kad man uzgijo ir iskrito ten... nes nei persti man nei ka... ziurejau su veidrodeliu jau nesimato nei plysimo nei ka...o ten kur dar yra siulai tai jauciasi... O seip manau viskas man gerai,. taip galvojau is pradziu gal gydytoja blogai kaip suriso ar kas kas iskrito, bet gi negalejo visus taip surist kad iskristu...
Man taip smalsu kur Jurgita, jauciu dziaugiasi lialium ir mus pamirso😃 maniskis tai bijo perenginet Elija, bet palieku ir sakau renki ir susitvarko😃 pampas tai cia vieni juokai😀
Laba😀ziuriu cia as viena taip ilgai gimdziau😃mes sianakt kelemes du kartus, trecia ryte tai jauciuosi pailsejus ir as😀maniske valgo kaip jai uzeina, bet dazniausiai kas dvi tris valandas😀mano pilvas nera didelis ti kad drebutis😃numesiu kaip nors😃 Rimut tiesa sakant nepastebejau, bet manau kad neiskrito,nes kraujuot ta vieta pradetu. bent jau as taip galvoju, man tik persti vis, tai toki vazelina pasitepu, kad atsisedus labai netemtu, eisiu pas gydytoja jau greit tai apziures😀tai tu gydytojos paklauski ar taip turi buti ir bus ramiau😀
Kamiliuk norejau sy bei ta pasakyti... pas mane ir yra siulai, akusere sake kad istirps... bet man jie iskrenta o ne istirpsta... kazkur jau 5 siulai iskrito... dar aisku liko... ir nesimato kad jie tirptu... jau kaip menuo beveik... tau neiskrito nei vienas? ar nepastebejai? as kaip prausiausi.. tai po viena vis pastebedavau kad iskrito...
niu va gryzom is daktares 😀 priaugo mano maziukas kilograma 😀 sake viskas lyg gerai 😀 pasivazinejom truputuka ir vsio 😀
As tai bijau kur ir iseiti, nes pas mus klaipedoje yra daug serganciu gripu, tai niekur neinu.Vyras nuvaziuoja, nuperka ta ka reikia ir tiek.O taip i kiema iseinu, bet po pc tai nevaikstau.
na man draugtas ir padeda, paziuri maziuka, ir y parduotuve islekiu savo reikmenu nusipirkti, pramoga 😀 islysti y lauka... tik pamperio nekeicia, bijo 😀
sveikutes, aciu uz sveikinimus, nu pagimdziau pati ir nepasakyciau kad labai sunkiai, tiek kad skausmai saremiu buvo labai skausmingi, pirma valanda nakties atsikeliau, nes skaudejo kas 5 minuts tai vazevom y ligonine, ten buvom apie puse dvieju, o pagimdiau 2:55 tai gana greitai, bet skausmai vargino nuo 15 val, bet nereguliarus,aisku kirpo, nes vaikas nemazas ir plyso, bet nedauk tik 3 vietose, ir sedeti galiu netaip kai su pirmu tada labiau plyso ir 2 savaites negalejau sedeti.ir dar vaikui buvo virkstele net 3 kartus atsisukusi aplink kakliuka, bet dziaugiuosi kad viskas gerai.vardas Tomas, nu kolkas tai labai ramus pvalgo ir beveik visa laika miega, tik valgo gana daznai kas valanda ar kas pusantros, bet buna kad ismiega tris valandas ir tik paskui atsikele pavalgyti, nakti ir ramiai miega leidzia ir man pailseti😀