2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

01. Feb 2011, 23:20

Na jei tai iš tiesų kamštis pajudėjo, tai laaabai tikiuosi kad ir veikla per tas kelias dienas prasidės 😀 Bent jau šioks toks pokytis negu kaip prieš tai jaučiausi kaip kokiam 6mėnesy besilaukianti 😃 Taip labai laukiu, kad net baimės nejaučiu, tik noriu kad greičiau prasidėtų 😀

01. Feb 2011, 23:15

drambliai laukias beveik du metus 😃
dar pakentek. tavo leliukas ateis paciu tinkamiausiu laiku, pamatysi 😀

01. Feb 2011, 22:59

Sveikutės mergytės 😉 Kaip ir nujaučiau taip ir yra, įlipau vis gi į vasarį. Vaikštau su pilvinuku ir išsiprašiau iš ligoninės namučio. Šende atliko visokius tyrimus ir daktarų delegacija (tarp jų ir aš 😃 ) nusprendė kad dar iki penktadienio galiu panešiot, nes vandenys dar skaidrūs, kiti tyrimai irgi dar leidžia pernešiot 😀 Tik vat po nemalonaus pakrapštymo regis kamštis išėjo, tepa tokiom rusvom išskyrom. Gal vis gi veikla pati pajudės per tas dienas ir bus išklausyta mano norų, kad lelius be skatinamųjų ateitų 😀 Kuo toliau tuo labiau pradedu tikėt kad nešiosiu kaip dramlys visus metus 😃

01. Feb 2011, 21:44

Klausykit kaip jusu lialiai kakoja?mano sian kazko daug labai pridare i pampa ir tamsiai rudai, gal sakau viduriuoti pradejo...siaip ji kaskart pavalgius pakakoja, gal reik pas gydytoja eiti ir parodyt net nezinau...

01. Feb 2011, 21:02

man is vis netelpa galvoj, kaip ji viska isgyvena☹ as isproteciau turbut jei man taip butu☹ niekam to nelinkiu net ir blogiausiam priesui.

01. Feb 2011, 20:29

sveikos😀na man gydytoja liepe zadinti😀taip, kad kiekviena pagal save turbut daro😀mano diena kosmariska, Elija kas valanda kelesi, valge ir valge, nesuprantu as, gal pienelis tik vandenukas sia buvo, pati pavalgyt neturejau kada, tai gal tai itakojo?eisiu pasidarysiu isvakaro sumustiniu rytui😃 as ir pagalvoju, liudna labai..

01. Feb 2011, 18:26

mergaites as vis pagalvoju apie musu Laurenza, jetau vargsele kazin kaip gyvena... kaip ji susitaike su ta mintimi ☹ kaip man gaila... neiseina is galvos...

01. Feb 2011, 16:27

as pritariu juodei, jei jis alkanas juk pats prabunda reikalaudamas pienuko.... o jei miega tai reiskias pakankamai maisto jam 😀

01. Feb 2011, 13:43

O man gydytoja sake kad jeigu su svoriu viskas gerai, sveikas vaikutis, tai jo zadint nereik, vaikas isalksta ir pats atsikelia pavalgyti, pavalgo kiek jam reikia.

01. Feb 2011, 12:26

as ir manau kad toky maza negalima visa nakt laikyt nevalgiusio... reikia zadint ir maitint...

31. Jan 2011, 19:51

Tai, kad maniskis gamina skaniai tai as ir nelendu ne i savo darza😃 pareina is darbuko ir pagamina, o puse dienos as ka lengvo valgau😉 tvarkausi ir as tik tada kai laiko turiu, matot mes su vyro sese dabar gyvenam cia, tai jau ji mane atleido nuo darbu😀griziu namo teks tvarkytis vienai😀o kaip idomiai daiva, kad sedet negali - as po gimdymo iskart sedejau tik sunkiau, dabar viskas oki😀man sake per keturias - sesias savaites, va vasario 7d ir bus keturios ir eisiu pas gydytoja, kad apziuretu😀kaip keista skaityt, kad Daiva reikejo keltis du kartus nakti, mes su Rimute kasnakt taip keliames😃 o ne manot kad kudiki visa nakti be maisto laikyt negerai?as manau, kad negerai, as zadinu kai miega keturias valandas...

31. Jan 2011, 18:11

buna juk ir per mazi pampersai, ir prasisioja.Jei vaikas sveria pvz.4kg geriau jau nedeti 2-5kg sauskelniu, nes prasisios ir per nugaryte praeis

31. Jan 2011, 17:20

daivusik tai tu turbut per laisvai uzdedi pamperi? ar per didelis? as tai va vakar kaip gera mamyte laisvai pampery uzdejau savo maziukui kad pilvuka stiprei puciant neskaudedu, tai kaip sysiojo tai ir visa nugara slapia buvo 😃

31. Jan 2011, 16:44

tau gerai kamiliuk, na nesakau kad mano vyras nepadeda bet paciai irgi reik papluseti buityje o dar sau laiko norisi skirti...😀 na va siandien buvom lauke pirma karta 😃 lb patiko mazajai, gerai miega, pavalge ir vel i miega pasinere 😃 galiu nors prie neto pasedeti 😀 siandien bandau jau sedeti, bet dar baisoka kad nepazeisti ten nieko... kraujuoju tai dar nemazai ☹ siandien naktele musu buvo lygiai kas tris valandas kelesi, tai 2 kart teko atsikelti 😀 kaip ne keista ir pamperius vel prasisiojo.... siaubas nzn ka daryti jau ☹

31. Jan 2011, 16:18

oi Kamiliuk kaip as tau pavydziu tokio vyro 😀 kad manasis toks bent per puse butu... ☹

31. Jan 2011, 14:50

Sveikos mergytes😀na man jau geriau, bent temp neturiu jau😀pabandysiu su bulve tada dar, dabar pas gydytoja ruosiames svertis vaziuoti, dar jos paklausiu gal ka pasakys😀mano mazytei pilvuka skauda kazko, rieciasi i kamuoliuka..sian nakti pirmakart ismiegojo keturias valandas😃 stebuklas😀 ai o del snaudimo diena tai matot as beveik nieko nedarau namie, esu atleista nuo buities darbu, tad skiriu visa laika sau su princese😀vyras valgyt padaro, tai man pasiseke siuo klausimu😀

31. Jan 2011, 13:26

O tai ligoninej juk nepasakysi toms sesutems, kad nemaitinsiu, nes reikes i mokslus.Juk jos ten yra tik uz maitinima krutimi.Nezinau ka daugiau ir patarti tau😀

30. Jan 2011, 22:06

Na tai taip, galiu prisišaldyt, blogiausiu atveju porą kartu ir mišinukas nepakenks, bet per sesiją neturėsiu kada to pienuko nusitraukt, juk per 5min nespėsiu, o kartais kai reikia eit į kitą pastatą nei tiek laiko neturėsiu. Tai tik prasikankinsiu ir pienukas bet kuriuo atveju dings ☹ Dar šnekėjau su krikšto mama (ji gydytoja) tai ji iš viso patarė net nepradėt maitint MP esant tokiai situacijai... Esu visiškai pasimetusi ☹

30. Jan 2011, 21:29

na ne kas whitegirl tau, tikrai juk pienas gali taip perdegti.Ir nebeliks jo.Prisisaldyti irgi galima jo.Sita, turiu patarima tau, kaip galetum maitinti MP leliuka, nezinau ar tau jis bus priimtinas. Nusipirk gera pientrauki, nutrauk is abieju krutu piena, bet taip gerai istrauk, kad neliktu ten jo iki minkstos krutines visiskai.Tada ta pienuka sumaitins tavo mama kol tu busi moksluose, o jo pradzioj daug nereikia leliukui, tau uzteks skaityk vieno gero pieno nutraukimo.Jei daznai nutrauksi, daugiau ir gaminsis.Po to lelius pauges, gal ir iseitis bus kita.As taip dariau su pirmaja, cia tas variantas tinka, kai visai mazas leliukas ir kai jau didelis jau, kai maziau MP valgo, nes tada prasideda primaitinimas ir ne tiek jau ir nori to pienuko.

30. Jan 2011, 21:22

tai kai tokia beda apturejau, tai teko susirupinti, kad nepasikartotu, nes jausmelis tai siaubingas, kai krutine tiesiog plesia, guziuku pilna.Siaip krutine geriausia yra uzsidengti ranksluosciu, siltai laikyti.Tada manau bedu nekils.Kamiliuk, pabandyk bulve dar, ji slapia tokia, kai atpjauni, tai karsti greiciau istrauks, o koputas tai tik lapas, o ne skustas koks.Aisku tinka ir jis, bet mano manymu bulve efektyvesne.

30. Jan 2011, 21:21

Kamiliuk, bet tai kaip gi man nusitraukt reiks per sesiją, va kas mane neramina. Aišku prisišaldyt galiu, o ir mama vieną maitinimą duotų mišinuko kitą MP jei neužtektų, Bet kai sėdėsiu paskaitose man krūtinė užsidegs per tas 12 valandų ☹ Vis tikiuosi kad išeitis pati ateis, nes nervuodamasi tik dar blogiau bus.

30. Jan 2011, 21:14

Aciu uz patarimus braskute😀as duodu mazytei ilgai zysti is tos puses, kad tik kuo daugiau suvalgytu, lyg jau geriau siek tiek, kopusto lapa deduos, kad karsti trauktu, na gal viskas susitvarkys, tikrai negalvojau, kad man taip gali atsitikti, nes iki vakar viskas buvo super☹jei nepasidarys geriau eisiu pas gydytoja, gal israsys kokiu vaistuku ar ko, ir gaila mazytes, kankinasi valgydama, traukia vos istraukia, man ir skauda, bet reikia, nes vaikas geriau nei bet koks pientraukis...nepergyvenk whitgirl, kombinuosi:ir is buteliuko ir pati maitinsi, vis geriau negu nieko😀

30. Jan 2011, 19:28

Oj mergytės, aš net neįsivaizduoju kaip man reiks lelių MP maitint ☹ man sesija kovo pabaigoj. Paskaitos nuo 8h iki 20h, pertraukos tik po dešimt min, tai nei nusitraukt nei ką neteks. mokslų atidėliot irgi nenoriu, mano mamukas vaikutį sakė prižiūrės kad tik nenutraukčiau studijų. Kiekvieną dieną vis galvoju, bet iš daktarės tesulaukiau tokio pasiūlymo kad kovo mėnesį mažint pienuko gamybą kad jis dingtų, nes nieko čia nepadarysi ☹

30. Jan 2011, 18:45

musu braskute nusimananti apie krutines bedas 😀 man paciai pavyzdziui kai darosi salta tai speneliai taip skaudziai susitraukia... lyg kas gnybtu.. tai noriu ar bet siltai apsirengiu... kad vejas neprapustu 😀

30. Jan 2011, 18:36

whitegirl, lauksim is taves ziniu😀

30. Jan 2011, 18:35

sveikos, kamiliuk tai tu nutrauk piena kiek iseina, kad krutine butu tuscia, pamasazuok ta vieta, kuri skauda, paimk bulve, papjaustyk griezineliais ir kur skauda uzdek toj vietoj, jei yra daugiau vietu visur apdek, nes bulve istraukia karsti ir tada tie guziukai isnyksta.Ir palaikyk siltai ja ten su tom bulvem ir daryk kelis kart.Ir vat dar vienas dalykas laikykit krutines siltai, nes perpucia ar tai vejas, ar siaip pasalat, tai ir prasideda pieno staze.Man su pirmaja buvo problemu del pieno stazes irgi guziukai krutinej.Apturejau bedos, po to pienas kazkaip ,,nori" dingti po kiek laiko.Nelaukit, o imkites priemoniu, nes man ir antibiotiku buvo israse tokius medoclav, nes temperaturos turejau jau arti 40.

30. Jan 2011, 15:30

rimute sveikinu tavo lialiu menesio proga 😃 whitegirl lb fainiai numegztas zuikutis 😀 matyt mergyte bus 😀 nors as nescia budama berniuka sapnuodavau 😃 o gime dukryte 😀

30. Jan 2011, 15:21

Oky, įsivedžiau tavo nr ir papaišysiu sms kaip ten man seksis 😀 Bet vis dar turiu vilties, kad manęs gal neguldys 😃

30. Jan 2011, 15:16

Oi whitegirl gali man pranesti jei nori... 860431195 as pranesu cia mergaitems... labai lauksim is taves naujienu 😀

30. Jan 2011, 15:01

Rimute, aha pamenu kaip sakei kad vardelį susapnavai, o man tada atrodė kad tik filmuose taip būna 😀 Bet pasirodo ir realybėj taip yra 😀 Ryt išvažiuoju į ligoninę (nebent kažkas pasikeistų) tai nežinau kaip naujienas pranešiu (nr nei vienos neturiu, per tel čia neturiu galimybės prisijungt) tad teks pakentėt kol grįšiu 😉

1 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 61