2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

05. Feb 2011, 11:03

o mane gydytpoja siuncia i ligonine kur ir gimdziau, kad ten apziuretu, turbut infekcija prasidejus, bo galva skauda, pilva pamaudzia, nugara skauda kai tiesiog einu, ir nezmoniskas prakaitavimas. ☹

05. Feb 2011, 11:01

whitegirl SVEIKINU LABAI SU DUKRYTE!!! Kaip pavadinai savo angeleli, pagaliau sulaukei 😀. Matai ji norejo gimt tada kada ir gime😀. labai dziaugiuosi kad pagaliau sulaukei!

05. Feb 2011, 09:09

kaip faina visos mergytes beveik cia pas mus 😃

04. Feb 2011, 22:55

Gimėm vasario 2d (išvakarėse paleido namo iš pataloginio kad nėra veiklos😃 ) 2h nakties pajutau pirmąjį skausmelį, dar pagulinėjau iki 4h, žiūriu kad nepraeina 😀 Pakėliau šeimyną, ramiai atsigėrėm arbatos, kas į dušą dar nuėjo ir apie 6h jau buvom ligoninėj (galėjau dar nesiskubint 😀 ) gimė 14:25h nuostabi mergaičiukė 😀 Gimdymas praėjo vidutiniškai, tik paskutinieji sąrėmiai sunkesni buvo. Sunkiai stumiau, tai kirpo. Vardelis greičiausiai bus Viltė, ko kas dar princese vadinu 😀 Dabar abi jaučiamės puikiai ir bandom viena su kita susibendraut 😀

04. Feb 2011, 21:44

sveikinu whitegirl 😀 tai kas gime? 😃

04. Feb 2011, 20:55

su pirmaja, nes irgi visko buvo.

04. Feb 2011, 20:54

bet bandyk pastebeti, nesuvalgyk ko nors ir ziurek, ar kas bus.Ir taip atrasi kas leliukui netinka😉 kitaip nezinosi.As taip dariau su p

04. Feb 2011, 20:53

Sveikinu whitegirl😀 kokia diena gime?kas gime?koki varduka davet? kaip praejo gimdymas?kaip pati jautiesi? pasakok viska, nes viskas idomu😀

04. Feb 2011, 19:00

Sveikutės 😀 Labai ačiū už sveikinimus 😘 Kaip ir sakiau, vis dėl to įlipom į vasarį, bet kadangi minėjot jog esam čia laukiamos, tai ir jungiamės 😀 Gimėm 53cm ir 3.750kg ir šende jau grįžom namučio😀 Turim problemėlių su pienuku, tai vat ligoninėj jau mišinuką ragavom, o ir namie teko jį nusipirkt ☹ net sesutės niekuom negalėjo padėt, o aš galvojau kad čia pati kalta ir nieko nemoku ☹ Tai vat tiek trumpai apie mus 😀

04. Feb 2011, 18:52

as per diena ne viena valgy suvalgau tai butu sunku nustatyti man nuo ko cia isbere, juo labiau y valgy gi ne vienas ingredijantas yeina...

04. Feb 2011, 18:47

tai gal nuo pieno produktu, kuriuos valgot ir isberia?

04. Feb 2011, 18:35

as irgi jau bijau ka suvalgyt ne ta... bet manau vaikas turi pratintis prie visokio maisto ka mama suvalgo - isskyrus nieko astraus, kepto, rukyto,citrusiniu vaisiu ir pan.

04. Feb 2011, 16:49

mano leliuka ir beria, kad ir ka besuvalgau vis isberia, net nebezinau ka valgyt....

04. Feb 2011, 16:47

labas mamytes 😃 nerandu vis laiko cia ka parasyti. velai einam miegot - velai keliames, poto i lauka - vakaras vel greit praeina. diena kaip akimirka lekia 😀 mes irgi nakti gerai miegam 😃 tik veiduka mums isbere - nzn nuo ko net., jusu lialiuku neberia?

04. Feb 2011, 12:47

pas mane ir dienom beveik nemiega, nieko neina man pasidaryti apsoliuciai.. atrodo uzmigdau.. po kuliu minuciu vel niurneti pradeda... o kodel tau Kamiliuk darys klausos testa? cia visiems leliams taip turi daryt?

04. Feb 2011, 12:38

Labas😀nu aisku, reiks ir man tada pastebeti savo mazaja😀mes va valgom ir ruosiames i ligonine - sian klausos testas mum..turejo daryt po gimimo kita diena, bet i intensyvios terapijos skyriu isvaziavom tai ir nepadare😀mum sekkasi neblogai, tik va diena uzmigt sunku, nakti miega super - pavalgo ir nuluzta, o diena migdyti jau turiu😀labai jau tuscia tikrai cia pas mus..

04. Feb 2011, 10:57

sveikos, kaip sekasi augint mazylius?😀 ka zin kur dingusios kitos mamytes?

03. Feb 2011, 18:53

niu ne taip... 😀 manasis kai paimu biski galbyte meta atgal... arba kai ant sono guli tai nugaryte isriecia tai vel galvyte atmeta... bet retai taip daro... as tai buciau nepastebejus jei ne mano sesuo... 😀

03. Feb 2011, 18:48

Labas😀visos su vaikuciais uzsiemusios😀mes sian kiemuli ilgai buvom, pas mus tikras pavasaris:ir saule, ir silta😀o Rima kaip suprasti rieciasi?mano ir miega kojytes surietus, nes jiems dar taip iprasta...skaiciau jei visad tiesiai guletu tada jau kazkaas negerai butu...

03. Feb 2011, 17:54

sveikos mergaites, kas cia yra, niekas neateina 😀 sustojo rasyba 😀 va as siandien savo maziuka veziau pas neuropatologo, tikrino, pasakiau kad mano maziukas biski rieciasi lyg... tai israse vaistuku duoti ☹ bet seip sake viskas gerai mano leliukui 😀

02. Feb 2011, 22:33

Oi kaip fainai, kaip sveikinu Martina, tikrai, kad valio😀)))))))klausyk Rima kiek tau marciu uzauginsim, tavo berniokas gales rinktis, kuri graziausia jam😃 sian mano mergyte labai gera, leido mamai ir pavalgyt, ir issimaudyti, miegojo diena gerai, ir kieme tris valandas ismiegojo😀issimaudem, pavalgem ir vel miegam😀sian jau sliauztu merginai nauju pirkau, ir kailinukus, nes jau issaugo viska beveik😃 tikrai, kur ta Jurgita dingus, gal kas mazytei negerai, gal ligoninei dar?neturit nei viena jos nr?ir kaip Ivetai sekasi su gabriele?tikiuosi abiem viskas gerai😀

02. Feb 2011, 17:12

Ačiū.užsuksiu-papaišysiu cia kartais,bet patarimu tai neduosiu,nes viskas pasimiršę jau po dičkės...Sveikinimai Martinai😘bet kaip cia pas visas mergaitės gimė,tik pas Rimute bernužėlis-kaip linksmai...😀o kur dingusi Jurgita,nebuvi ji pasirodžius?

02. Feb 2011, 16:00

O kas zino kaip Ivetukas su Gabrielyte laikosi?

02. Feb 2011, 15:59

Oi kaip fainei!!! SVEIKINU MARTINA!

02. Feb 2011, 15:02

Mergaites Martina jau turi mergaite salia saves 😀 Kaip smagu... Valio!!!

02. Feb 2011, 13:08

Labas😀oi kaip smagu, lauke ir sulauke ta musu Martina, idomu kas bus😀as migdau savo lialia, gudrute viena nemiega be mamos..☹sunku man su ja taip, kad viena nebuna..smagu Laurenza, kad uzeini, visada lauksim taves ir patarimu😀

02. Feb 2011, 12:45

Musu Martina jau ligoninei, kencia gimdymo skausmus ...

02. Feb 2011, 12:41

Laurenza labai dziaugiuosi kad tu laikaisi del dukrytes! Stiprybes tau! Labai smagu kad cia uzeini, smagu butu kad rasytum.

02. Feb 2011, 12:37

dabar skaitau ir asaros man paciai byra... 😥 sakes kokia netektis.... juk tiek lauki, lauki ir taip atsitinka... Laurenza jei tu nori pas mus lik... manau visoms merginoms butu smagu tave cia matyt bendraujancia... juk turi mergaite, turi patirties, padesi mums su leliukais...

02. Feb 2011, 10:00

labas mergaitės vis paskaitinėju cia apie jus-juk tiek laiko bendravom,norisi suzinot kaip visoms sekasi...o aš gyvenu,skaičiuoju skausmo valandas,vis galvoju už ka ir kodėl taip mums...negaliu išprotėti-kaip jūs sakot,juk turiu dukruže,o kaip ji be manes,tik dėl jos ir nusišypsai ir tas skausmas būna lengvesnis...nemaciau as savo dukrytės,liko tik kapelis man jos,bet amzinai prisiminsiu aš ją...širdies dalis jai skirta...
Jums linkiu sveiku,graziu vaikučių,aukit dideli,stiprūs...😀

1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 61