2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

07. Feb 2011, 12:05

dziaugiuos uz tave juode - gerai kad nuejai pasitikrinai 😀 saunu 😃

07. Feb 2011, 11:42

oi Juode tai gerai tada labai kad be baisiu komplikaciju 😀

07. Feb 2011, 11:41

Nu va buvau ligoninej, viskas gerai priezastys mano skausmu kitos uzdegimo nera! 😀 Valio 😀

07. Feb 2011, 11:04

manajam tai nepakanka, nes buna ciulpia ciulpia ir matau kad neryja... tada nervuojjas, blaskos, verkt pradeda... suprantu kad nepriciulpia pienuko... ☹

07. Feb 2011, 10:58

rimute as is pradziu irgi primaitinau, tai similac pirkau... bet man daktare visai uzdraude primaitint ir pasake paciai maitint - pas mane irgi pieno mazai buvo, bet daba kai visada duodu is krutines tai ir pienuko atsirado daugiau ir manau pakanka jai... 😀

07. Feb 2011, 10:39

sveikos mergaites.. klausykit kas primaitinat misineliu... koky duodat? man tai gydytoja sake duot NAN HA bet jis mums nelabai tinka, pucia pilvuka, uzkieteja viduriukai... kad ir kam pasakau visi sako kad tas maistelis tikras S.... tai nezinau koky kita pirkt... koky jus perkat... ana jau pabaigem, nesir priduodu kartais misinelio nes neprivalgo mano abzoriukas 😀 manasis uzdraude pirkt NAN sako man vaiko nekankinsi 😀 O kamiliuk kaip tu is kakucio matai? spalva kitokia buna? pamokink ir mane kvaila vista 😀

06. Feb 2011, 22:27

Liabas😀taip rima, Rimut pati valgau ir stebiu mazyte, tik pas mus ne berimais pasireiskia, o kaip pakakoja, iskart matau kas netiko, pabandau darkart suvalgyt ir viskas aisku😀matai as pati daug ko nevalgau tai lengva nustatyti😀mum pienliges nera ir nebuvo, soskes nenaudojam, tai cia as jau diskutuoti negaliu😀isimaudau su ekologisku pieneliu kudikiam, galvytes neplaunu su niekuo, tik vandeniu😀o sportuoti lengvai galima, tik kai viskas sugis - as po dvieju sav eisiu tikrintis pas gydytoja jei viskas oki tai varau begioti ir tenisa zaisti😀reik desimt kg numest😃

06. Feb 2011, 22:02

mamytes o jus sportuojat ar ne? as tai girdejau kol maitini nlb galima... tai vat ir bijau pradet kazka. beje kaip pas jus su pienlige? pas mus jau praeina - pasinaudojom patarimu, kad po kiekvieno valgio idet soskute i sodos tirpaliuka ir duot kudikeliui ciulpti- padeda 😃

06. Feb 2011, 14:17

yra tokie balti maziukai spuogiukai, kurie dings veliau.Pas mano dukryte yra.O kas del raudonu spuogeliu, tai nzn

06. Feb 2011, 14:11

o tai ka cia reiskia? nes tie spuogelei ir uz kakliuko yra... ant veiduko... kiti spuogiukai tai raudoni... dvieju rusiu turi mano maziukas spuogiuku 😀

06. Feb 2011, 13:38

cia gali buti pieno spuogeliai, tokie balti.Jie per kelias savaites isnyksta

06. Feb 2011, 12:13

mano leliukas ir labai megsta maudytis 😀 kas antra prausima pilu Linola aliejuka... manajam ir spuogeliai tokie su baltais galiukais. spaudziami tokie... galvoju gal ryt nuvest gydytojai parodyti...

06. Feb 2011, 12:00

sveikos, na man irgi laiko stygius, uz vis kai du vaikai, tai vos ir speju, bet stengiuosi visur aplakstyti ir cia pabuti😀 ka nors parasyti😀 daivusik, pirma karta maudant tik paprastu vandenuku, o antra kart ipyliau aliejuko, nes odele pradejo pleiskanoti, luptis kazko.Na ir visi muilai.Kol kas stengiuosi tos chemijos nekrauti ant vaiku, spes dar.Norisi kuo naturaliau😀

06. Feb 2011, 11:35

Labukas 😉 Na aš vis mažiau laiko berandu prie kompo prisėst 😀 jei tik turiu laisvą minutę, tai mano mama nuvaro mane ilsėtis kad greičiau jėgas atgaučiau 😃 Labai džiaugiuosi savo šeima, jie man tiek daug padeda, abi jaučiamės lepinamos kaip tikros princesės 😀 Tik pienuko krizė, tai nusitrauknėju, nes iš papulio niekaip neima, o kas antrą maitinimą ir mišinuko tenka duot, nes tiek kiek ji valgo pienuko neturiu ☹

06. Feb 2011, 11:07

labukas visoms 😃 maniske irgi lb isberta... galvoju gal nuo pienisku produktu tai daba atsisakiau - ziuresiu kaip toliau bus 😀 tie spuogeliai tokie bjaurus, kaip inkstyrai ☹ tikiuos prades gyti jau. kaip jusu lialiukai ar megsta maudynes? maniske tai labai 😀 ar dapilat i vandenuka lakisiu zoles uzplikytos? ar su muiliuku prausiate?

06. Feb 2011, 10:54

kamiliuk o is kur tu zinai kas netinka? pati nustatei? O mano maziukas vis isbertas.... ☹ nebezinau ka bevalgyt... Palikau dabar plikuty pagulet su tetuku lovoj 😀 patinka jam pabuti plikam 😀

05. Feb 2011, 23:21

labas merginos, ir uzderejo teksto cia😀sveikinu darkart martina, labai grazi, o ir didele mergyte😀mano maze viska kuo puikiausiai girdi, testas geras - Rimute cia daug testu daro, regejimo ir darys, klausos daro ar reguoja taip kaip turi i garsus pagal savo amziu😀 o mano mazytei netinka zalios darzoves, bananai, vviska valgau be garnyro arba su saldytom darzovem, daugiausia troskinta maista valgau ir neberia musu:|)

05. Feb 2011, 20:47

mano draugei ir sake berdavo veidely, kakliuka kai p ir manajam tai jai sake gydytoja nustate kad alergiskas baltymams... tai valgyk ka nori bet jei baltymu nereguliuosi tai ir bers... kazin manasis ir alergiskas baltymams ar seip nuo kokio maisto... kaip sunku nustatyti man...

05. Feb 2011, 20:07

as manau, kad nuo tos pienliges mazyle pas mane ir atpila vis... ar gali taip buti? as tai ciulptuka duodu, i soda pamirkau ir ji ciulpia, bet liezuviukas dar baltas siek tiek. bet baisiausia man del elergijos ant veiduko - daug ko nevalgysiu daba ir po truputi reguliuosiu, bet tai ne lengva ☹

05. Feb 2011, 19:45

Maniskei tik biski galiukas nusivalo su pirstu, o tokiau pirsko tai nesukisi, o ciulptuko dar jai nereik, tazi baltas liezuviukas ☹

05. Feb 2011, 18:41

pas mus pirmom dienom jau buvo pienlige... dakrate klause ar ima ciulptuka, pasakiau kad taip tai sake virinto valdens kambario temperaturos au puoduka ydet saukstely sodos... pamirkyt ciulptuka ir duot leliukui... o jei sake neimtu ciulptuko tai tada su skuduriuku apvyniojus ant pirsto jam burnyte isvaryt reiktu... neysivaizduoju kaip toky pirsta y tokia maza burnyte kist 😀 O valdenuko nei arbateles neduodu, nes gydytoja man sake kad nuo mano pienuko jis ir pavalgo ir atsigeria... kas misinuka duoda tai manau jau kita situacija😀

05. Feb 2011, 18:07

mamytes ar pas jusu lialiukus yra pienlige? kaip ja gydot? ir ar duodat vandenuko jau pagert? 😀

05. Feb 2011, 16:11

Sveikos, juode nejuokauk, tik mauk pas gydytoju, nes po to apturesi dar didesne beda, jau geriau neprisizaisti

05. Feb 2011, 14:16

o kas megsta tuos gydytojus 😀

05. Feb 2011, 13:53

Bandysiu vaziuoti pirmadieni. Nors siaubas kaip gydytoju nemegstu ☹

05. Feb 2011, 13:39

*sveika

05. Feb 2011, 13:38

sveikos.Dar karta sveikinu Martina😘Juode,cia visiskai nejuokas,man per cezari inese infekcija,gerai,kad temperatura kita ryta pakilo...nuo infekciju ivairios pasekmes buna,tad nori-nenori turi pasitikrint-juk vaikeliui reikalinga svaika mamyte.sekmes.

05. Feb 2011, 13:10

juode nedelsk butinai nueik, jei nenori y ta ligonine tai privaciai nueik pas kokia gine kad apziuretu... savo svaikata nerizikuok...

05. Feb 2011, 12:26

kad neprisiruosiu. ☹ be to nenoriu ten vaziuot i ta ligonine ☹

05. Feb 2011, 11:58

butinai juode pasitikrink, cia ne juokai...☹

1 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 61