2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

27. Jan 2011, 18:03

Braskute ir tavo didele mazyle gime 😀 mano tai 2,94 ir tai vos pragimdziau... plysau 😀 Rytoj mes eisim pas gydytoja 😀 pasvers, paziures mano pupuliuka 😀 paziuresiu kiek priaugo... zandukai tik issipute 😀 mergaites as nei vienos jusu brangenybiu foto nemaciau ☹

27. Jan 2011, 17:24

Parasyk kaip sekesi Iveta pas gydytoja, lauksim ziniu😀as lekiu pietauti kol princese miega mano😀

27. Jan 2011, 17:22

Sveikos😀nieko Ivetuk, bus daugiau to pienelio nesinervink tik, svarbu Gabrielei bus geriau, augs svoris, nieko nepadarysi kartais taip buna😀o mes sia nakti labai gerai miegojom,ir atsikelem abi tik 12.30h, astunta pavalgem ryte ir uzmigom- vis dar kartu miegam😀niekaip ji nakti viena nemiega😀sveikinu ir as labai nelka, labai didelis sunelis,sunku darba atlikai kol toki isgimdei😀pamirsau Ivetuk pasakyti kad blem ir iskankino tave gydytojai, kad net pati pjauti pilvuka prasei😃 as isivaizduoju kaip mes atrodem gimdydamos, kas nufilmuotu tai turbut pakrauptume😃 as zinau kad rekiau, vyras pasakojo, pati neatsimenu😀idekit mamytes savo turtu nuotraukas i naujagimio fotobloga, smalsu pamatyti visus lialius😀

27. Jan 2011, 16:45

Man temperatura pradejo kilt, kaip tycia gydytojai iseigine ☹

27. Jan 2011, 15:16

nelka didziausi sveikinimai..😀o siandien lakstom mes per gydytojus-mano gabrielytes svoris visai neauga, tad liepe nusitraukineti piena, o gi is abieju krutu tik 50 ml.tai va teks primaitinti misinuku..☹dar prirase visokiu bakteriju ir virskinimo gerinimui lasiuku..dar vakare leksiu echoskopo pasidaryti, tikiuosi blogesniu naujienu neisgirsiu..☹ziauriai bijau☹

27. Jan 2011, 14:44

pagimdziau mergyte 3960kg, 54cm, varda davem Ieva😀 buvo sunkus gimdymas, gavau skatinamuju.

27. Jan 2011, 14:06

Braskute kazkaip nemaciau jog butum apie savo lekiuka ka parasius ? Ar dar nepagimdej?

27. Jan 2011, 14:01

sveikos😀

27. Jan 2011, 13:33

nelka sveikinimai tau 😀 ir koks didelis tavo leliukas 😀 papasakok kaip gimdymas? ar savo jegomis gimdei? 😀

27. Jan 2011, 13:25

Koks vardukas leliuko.

27. Jan 2011, 12:47

aciu😀

27. Jan 2011, 12:37

nelka sveikinu!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. Jan 2011, 11:23

sveikos mielosios 😀 jei domina papuosaliukai, apsilankykit, dabar kaip tik akcijos- atrakcijos vyksta 😀
cia galite rasti ir ne tik papuosaliuku, bet ir dekupazu puostu daikciuku 😀
http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=39526&id=171578402863533
jei kas domins galit rasyt az arba i el. pasta jussstyteee@gmail.com

27. Jan 2011, 11:14

sveikutes mamytes, nu as ir jau sulaukiau savo kudikelio, uztempe 5 dienas,bet jau pagaliau kartu, gime sunelis 😀 gime 23d 2:55val.4.370 kg ir 56 cm. vakar gryzom is ligonines,tai sendien prisedau pasidalinti naujienomis 😉

27. Jan 2011, 09:16

labas rytas mergaites😉man gydytojai sake, kad ne tustinimasis yra rodiklis,nes maitinant savo pienu gali tustintis ivairiai (po kiekvieno pavalgymo iki i 3 paras karta)..svarbiau yra ar perliukai slapinasi, jie turi lb daznai slapintis😀

26. Jan 2011, 22:35

A, mat kaip😀maniske tai valgo ilgai issijuosuds😀kartais tik koki pusvalanduka pavalgo ir uzmiega tai cia labai retai taip buna😀na svoris musu auga kaip ant mieliu, tad manau, kad privalgo gana nemazai😀plius skaiciau, kad po kiekvieno maitinimosi jei tustinasi tai reiskiasi uztenka pienuko mamos😀

26. Jan 2011, 18:32

tai va kad tame ir yra jog mazai laiko valgo manasis... 10 15 min maximum... ir vsio... nebeina ykist... atstato lupytes taip juokingai ir neina daugiau 😀 todel kas valanda ir valgo... 😀

26. Jan 2011, 18:26

As tai neduodu misinuko, geriau pasikankinsiu pati, taip pilvuka skauda jai tai tas misinukas dar labiau suaktyvins skausmus😀maniske pavalgo diena normaliai, uzmiega trim valandom, bet nakti dazniau keliasi, bet mes ir valgom apie valanda is vienos kruties tai manau privalgo😀gal Rimut per mazai laikai prie krutines savo lialiu?nes paskutinis pienukas riebiausias, nuo jo ir pavalgo zuikiai, pradzioj tai tik geria, pastebejot kiap lengvai zindzia pradzioj?o paskui jau sunkiau riebesni pienuka traukia😀as laukiu kol pati isspjauna tada jau zinau, kad soti😀

26. Jan 2011, 16:45

na jei toks periodas buna, tai pas mus kaip tik toks ir yra 😀 valgo, valgo ir atrodo neprivalgo, priduodu misinuka... ir nemiega kol neprivalg grynai... seip neverkia... ne bliuvius, tikras vyrukas 😀 paniurneti tik megsta 😃

26. Jan 2011, 15:33

spes, spes kamiliukas.Kuo leliukas traukia labiau, tuo daugiau gaminasi😉

26. Jan 2011, 15:20

Labas😀va mum sianakt tokia naktis ir buvo:valanda miego ir valgo, visa nakti plius verke kosmariskai, gal pilvuka skaudejo..visai be miego as😉na ziuresim kiek ji cia taip daznai valgyt nores😃nespes pieno fabrikelis gaminti reikiamo kiekio.;D

26. Jan 2011, 14:28

tikrai taip buna juk leliukams yra toks periodas, kai neprivalgo, bet veliau viskas susitvarko😀

26. Jan 2011, 13:15

Sveikutes. Man daktare sake kad kazkur 3-4-ta savaite po gimdymo pas lelius taip buna, kad jie istisai nori valgyti, ir klaida kad tevai puola duoti misinuku, atseit lelius neprivalgo, alkanas. Daktare sake, kad jokiu budu neduoti misinuko, po kiek laiko viskas praeina ir vel normaliai valgo.

26. Jan 2011, 11:31

Ivetuk viskas bus gerai, gal tikrai oer daug suvalgo... neturi saiko maziuke 😀 o manasis ir kaip uzeina tai valgo kas valanda 😀 ir atrodo neprivalgo grynai... O va nakty tai jau tik kelis kartus tevalge, pati nustebau... atsibudinejau ir ziurejau kas cia yra kad mano mazius miega 😀 nenori valgyt... 😀

26. Jan 2011, 08:00

na as tikiuosi ir taip, kad ji per daug suvalgo ir todel atpylineja..na sianakt visai neblogai,neatpyle ne karto 😀bet uztat raivesi ir "kriuksejo"visa nakti...tik paryciai pradejo miegoti ramiai 😀

25. Jan 2011, 22:13

viskas bus gerai Iveta, o jei kas ne taip svarbu laiku pastebeti😀as puikiai zinau kaip jautiesi, nes penkias dienas ligoninej istisai buvau baimei, stebeti savo vaika vos keliu dienu su didziausiu kateteriu rankytej, subadyta, atskirta nuo taves ir pabuti kartu gali tik kas keturias valandas ir pora min...baisu net atsiminti...gal mazytej per daug maistuko del to atpila?

25. Jan 2011, 20:10

siandien skambinau gydytojai..tai ketvirtadieni eisim echoskopo pasidaryti-paziures ar viskas gerai su skranduku ir zarnynu..siaubas kaip bijau..☹nes per pietus kai maitinau,bevalgant toki 'fontana dave",kad siaubingai issigandau..o dabar maitinu ir bijau kad vel nepasikartotu..☹

25. Jan 2011, 19:38

sveikos mamytes... 😀 as ir nakty daznai keliuosi kaip ir Kamiliukas... daznai pas mane valgo.. as ir duodu is vienos kruties, kita kart is kitos valgyt... pas mus bambute tai po 7dienu nukrito... bambute grazi 😀 jau greit ir bus menesiukas kaip leliuka turiu 😀

25. Jan 2011, 17:40

Tijai kol kas ir soskes nereikia. Stebesiu pirstukus, kol kas neciulpia. 😀

25. Jan 2011, 17:37

Elija taip pat kai valgyti nori kisa kumstukus😀beje kaip su soskem reikalai?as pirkau, bet aciu Dievui ji spjauna😀be soskes zymiai geriau pazinti ir nustatyti ko lialius nori istikruju ir kas jam yra😀ir ateity nereiks atimineti, ir pirstuku neciulpia,tad galvoju kad man pasiseke😀

1 ... 55 56 57 58 59 60 61