2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

25. Jan 2011, 17:31

tija kumstukus kisa i burnyte kai jau valgyt nori.

25. Jan 2011, 16:36

maniske labai kisa kumscius i burna, ar jusu taip pat? gal zinot ka tokiu atveju daryt?

25. Jan 2011, 16:35

Ivetuk tai gal gydytojai pasirodykit?va pas mus ka tik buvo gydytoja, pasvere, apziurejo mazyte, viskas oki, ir mes jau sveriam 3.850kg augam dienom😀gavom kalna info, skiepu sarasa kada kokius darys, kur su mazyte kasdien lavintis galim eiti, klausos testa darytis, na zodziu kol miega eisiu skaityti, nes info labai daug😀

25. Jan 2011, 14:37

Labas rytas mergaites😀musu naktis super, valgem tris kartus, iskart uzmigom su mama taip kad as zvali kaip niekad😀ziuriu mano princese tik taip daznai valgo😀daivuski vaikas pasiema pieno tiek kiek jam reikia, plius pries maitintant as krutine su siltu vandeniu nusiplaunu - atpalaiduoja pieno latakus ir vaikui lengviau valgyti, pamaitinus su saltu vandenuku arba ranksluosti salta uzdedu - stabdo pieno gamyba, patikek tada bus viskas super😀aisku kiekviena daro savaip😀as maitinu vienakart is vienos puses, kitakart is kitos, labai taip gerai, nes matau kiek suvalgo, jauciu kada pienas gaminasi ir tt, man asmeniskai taip maitinti labai gerai ir su krutine neturiu jokiu bedu, jokiuu kietejimu, aisku speneliai tik mano nervina😃 o kad pries maitinima krutine kieteja naturalu - kaupiasi pienas😀as tiek skaiciau apie maitinima, kursuose lankaisu ir dabar vaikstau, kad tuoj knyga parasysiu😃

25. Jan 2011, 10:41

kazin kaip jurgitai sekasi?lb nekantru suzinoti 😀

25. Jan 2011, 10:41

labas rytas mergaites😀na musu naktele pusetina..mano gabrielyte vis verksnoja per miegus ir atpylineja☹nzn ka ir be daryti ☹o siaip viskas butu ir ok...mes jau buvom lauke,tik vakar pabijojau,nes truputuka saltoka..manau siandien po pietu reiks keliauti, nors kokiam pusvalandukui 😉

25. Jan 2011, 09:52

labas rytas mamytes 😀 kaip jusu naktele praejo? rami? pas mus tai nieko, viena karta kelemes pries ryta...miegojom gerai po maudyniu 😀 pas mus bambyte vos laikosi - taip baisu a ten valyti... greiciau jau nukristu... ar i lauka jau einat? mes tai dar ne... saltukas spaudzia vis.

24. Jan 2011, 22:01

labukas 😉 Na va, kaip ir sakiau likau paskutinė 😃 Buvau šende tonusiukų paklausyt, tai vaikiuko širdutė dirba kaip traktoriukas 😀 Nerealus jausmas buvo girdėt 😀 Dabar sakė pasirodyt ketvirtadienį ir kiek supratau norės jau guldyt, bet taip nesinori tų skatinamųjų ☹ Vis gi dar tik savaitę būsiu pernešiojus. Gyvenu dabar su viltim kad mano mažius pasibels į šį pasaulį pats be niekieno pagalbos 😀

24. Jan 2011, 21:46

pas mus su bambyte nelabai, bet sian daktaryte nuramino kad viskas visai nieko. laukiu kad greiciau nukristu.

24. Jan 2011, 21:33

pas mus taip pat odele lupasi ant kojyciu ir rankyciu... mums hugies netinka, naudojam pampers tai lyg ir nieko, bet buna, kad prasisioja...as manau reikia nusitraukineti, man tada krutine kieteja lb, o tai negerai... dukryte visko juk neisciulpia... as tai maudau kas antra diena, i vandeni ipilu uzplikytos lakisiu zoles, muiliuku isprausiu, galvyte sampuniuku, kuneli istepu aliejuku...ir labai super viskas 😀 kaip su bambytem pas jus?

24. Jan 2011, 18:46

Sveikutes. mes naudojam haggies su biomedvilne, tai kol kas labai patenkinta. Mums odele irgi labai lupas bet gydytoja sake taip turi buti.

24. Jan 2011, 18:22

oi kamiliuk mano lelkiui kaip lupos odele... nuo kojyciu ir... bet gydetoja sake kad taip turi buti... jau aprimsta lupimasis... tik veidelis dabar pradeda kaip pleiskanot... kaktyte biskuty... as maudydama dar kas antra maudyma ypilu Linola aliejuko y vonele... O kamiliuk tie pampersai geri? nepraleidzia sysiuko? ar gerai sugeria? neslapias uzpakaliukas?

24. Jan 2011, 18:08

Daivuski tai tu neleiski savo mergytei uzmigti - reikia uz ausytes kutentu, kad atsibustu, maniske ir gi valgo valgo ir uzsnusta, as ja keliu, paskui stacia laikau, kad atsirugtu ir vel valgo..as jauciu, kada jau ji pavalgo, tada ciulpia tik spieneli ir uzmiega😀as nenusitraukineju, nes kiek skaiciau tai nieko gero tas neduoda, jei ji alkana tai tiesiog atsikele anksciau ir tiek, misinuku neduodu, nes paskui viduriuoja, maitinu tik pati ir daznai😀auga svoris, atpila retai tai manau, kad privalgo😀as geriu labai daug vandens, arbatu negeriu😀o as naudoju huggies newborn, nes pampers mums per sintetiniai, uzpakaliuka beria, tepu kremuku uzpakaliuka😀 maudau ir kas antrsa, trecia ir tik kartais su kremuku minkstinanciu odele..o jusu zuikiam nesilupa odele?maniskiai lupasi, bet cia gal nuo tu lempu as manau..

24. Jan 2011, 17:51

as tai maudau kas antra, kartais kas trecia dienele, patinka mano pupkiui maudytis 😀 as ir geriu kmynu arbata, bet man daug kas sake kad nuo jos vidurei kieteja... vargstu kai nueinu y tualeta... su skausmu begaliniu darau... nusitraukt negaliu paziuret kiek turiu pienuko, nes pientraukis nepatraukia...o su rankom man nelabai iseina... ☹ ziopla merga musiau esu 😀 as ir naudoju pampers firmos pampersiukus... aisku noreciau kokius kitus pabandyti pigesnius, bet bijau pirkt kad netiks.... rekomendaciju neturiu 😀

24. Jan 2011, 15:16

as tai naudoju pampers sauskelnes, o del oienuko geriu daug skysciu(vaisine, kmynu arbata).savo gabrielyte maudau kas 3 diena..ir tik kas 3 maudyma prausiu su muiliuku 😀

24. Jan 2011, 15:14

kamiliuk, man dar padejo kompresiukai speneliams, berots "multimam".o gimdymas mano toks, kad iki 2 val nakties buvo visai pakenciamai, kol vandenuko nenuleido..o tada prasidejo kosmaras.pirmiausia man epiduro nedare, sake ir taip pagimdysi...na vis tolyn saremiai stiprejo ir stiprejo, bet mano gabrielytes galvute niekaip neisitate taisyklingai...liepe man vaikscioti, bet as jegu visai neturejau, kojos linko ir griuvau ant zemes. o gydytojos vis sako eik vaiksciok😀dar tuo metu pradejo pykinti, tai nieko nesinorejo tik numirti...na ta zodzio prasme as pradejau su "dievais"kalbeti ir rekiau kad greiciau mane papjautu 😀vyras tai net neistvere buti salia...taip kankinausi iki 5 val.ryto.paskui pradejo dar skatinamuosius leisti, bet jie nieko neveike, o skausmas dar sustiprejo.maniau nuo tos lovos issiversiu.. ir tik tada nusprende kad reikia cezari daryti...tai va mano mazyle pasirode 5.50 val. paskui po visko apsiziurejau savo kuna-tai vien melynes ant koju, ir dar nubrozdinimai ant sonu..😀vyrui sakiau, kad daugiau niekada nepapulsiu i sita skyriu,uzteko man visko😃

24. Jan 2011, 14:32

maniske tai kelesi sianakt tik karta - kai laabai soti tai ilgai ir miega 😀 as tai geriu kmynu ir specialia arbata pieno gamybai skatinancia... maniske irgi jauciu kad neprivalgo - tai nusitraukiu ir duodu - tai matau kiek suvalgo... bet duodu ir krutine - greit uzmiega prie jos ir nedavalgo uztat... kas kiek dienu maudot mazylius? ir kokias sauskelnes naudojate?

24. Jan 2011, 13:36

sveikos mergaites, Kamiliuk man ir is pradziu buvo taip skaudu maitinti kad baisu... bet dabat jau aprimo... nebeskauda... 😀 o mergaites ka jus geriate kad pienuko butu daug ir riebaus? nes man rodos kad manasis maziukas neprivalgo ☹ primaitindavau dar misinuka... bet viduriukai uzkieteja, tai stengiuos neduot kad maziukas nesikankintu...

24. Jan 2011, 12:29

Sveikinu darkart😀aukit sveikos ir laimingos😀mano vyras ir gi apsiverke, o as labai juokiausi😃 labas rytas visom😀eisiu i vaistine ieskoti Ivetuk kremuku tada, nes pirmi gurksniai man tai kaip saremiai😃 labai skauda, na bet tikiuosi praeis😀kaip jusu naktele?musu puse bedos dar, aisku neskaitant to, kad maziuke nemiega savo lovytej o tik su mama😃 klausyk Iveta taip ir nepapasakojai apie savo gimdyma, liko tik whitegirl, bet gal jos neisgasdinsi, tad rezk😀jauciu Jurgita jau supuoja lialiu, nes ilgai nera jos😀

24. Jan 2011, 12:07

sveikos mamytes, pagaliau pagimdziau ir as 😀 gime 2011-01-18 mergyte, 3.860 g ir 55 cm. pavadinom Evelina 😀 gimdymas truko gana ilgai...bet gimdziau pati. saremiai buvo patys skausmingiausi, o isstumiau lb greit ir lengvai... isties kai pamatai lialiuka pasimirsta skausmai - tai neapsakomas jausmas 😀 mano vyras apsiverke kai pamate dukryte 😀

24. Jan 2011, 09:15

kamiliuk, garmastan tepalo tau reikia arba bepanten speneliu prieziurai..

23. Jan 2011, 19:51

O kaip mamytes sekasi maitinti?mano mazyte kaip man spenelius nuciulpe, pirmi gurksniai labai skaudus buna, jau ir oro vonios nebepadeda..☹sasiuku uzsidejo, paskui dar ir kraujuko pasirodo kai valgyt pradeda ir pati jo nuryja, gal nieko tokio..

23. Jan 2011, 19:38

Tai man išeinančiai ginė mestelėjo tokią frazę, kad ale "Jei kils kokių klausimų važiuok į GN ten tikrai priims tave ir apžiūrės". Tik man pikta buvo kodėl ji pati negali apžiūrėt jei dienos metu aš pas ją galiu užeit bet kada net nesiregistravusi, vis gi ji yra mano daktarė, tai tegu ir dirba savo darbą, nors ir penkis kartus per dieną tegu mane žiūri. Manau pratrūkau, bet kiek gi begalima taip atsainiai dirbt, jau ir taip visą nėštumą tylėjau... Na o mažiuko judesius jaučiu kuo puikiausiai ir bent tai mane ramina kad viskas ok.

23. Jan 2011, 19:33

Viskas bus gerai, jauti judesiukus, sek juos, jei kas blogai kvieski greitaja, as i ligonine vaziavau tris kartus galvodama kad jau laikas gimdyti, kai skaudejo pilvuka, tad nera cia ko gedytis, ir jei kas neaisku ir neramu iskart leki😀tik ketvirta karta is tikruju vandenys buvo nubege, tad kai vaikelis pirmas nieko nezinai reik iskart klausti ir vaziuoti😀grazus vardas tikrai martina😀oi mes ir kol isrinkom savo princesei varda, kad butu kitoks, plius lengvas, grazus😀

23. Jan 2011, 18:30

Ačiū rimut, net nuraudau 😀 Bet kažkodėl mažesnė būdama niekad nemėgau savo vardo 😃 tad dabar pačiai teks atsakingas darbas išrinkt mažyliui vardą, kad istorija nesikartotų 😀 Dabar pagalvoju kad kažkodėl nuojauta jog ryt mane ligoninėj uždarys... Čia gal dėl tos nežinomybės tokios abejones kankina? O gal jau ir pervargimas po penktadienio išsidraskymo poliklinikoj dėl tų tyrimų... ☹

23. Jan 2011, 18:19

Martina labai grazus vardas 😀 Laikykis, greit vistiek pagimdysi 😀

23. Jan 2011, 18:11

Tik vat man dėl tų vandenų mažoko kiekio neramu, nes taip ir jokio paaiškinimo iš jos nesulaukiau, pasišnekėjo ji su savo dievais sau po nosim, o aš likau be atsakymo... Stengiuosi save ramint kad viskas ok, bet vis gi kai nežinau tai automatiškai nervuojuos ☹

23. Jan 2011, 18:09

Kamiliuk, tėveliai norėjo mane išskirt iš kitų Martynų, tai pavadino Martina su i trumpąja 😃

23. Jan 2011, 17:59

sveikos mergaites , oi kaip jusu visu pasiilgau, neto nebuvo pas mus tai senai cia bebuvau... oi paskaiciau apie laurenza ir pati apsiverkiau, dieve kokia nelaime... taip pagalvojus jei man, taiP tai neistverciau 😥 VARGSELE......
na o mes augam, zandukai puciasi... naktim daznai keliasi, tai kaip ir be miegelio as... kodel mergaites neymetat savo akseliu parodyti?

23. Jan 2011, 17:55

pas mane dukryte, vardas Ieva😀

1 ... 56 57 58 59 60 61