2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

11. Feb 2011, 19:28

Jurgita labai dziaugiuosi kad atsiradai! Sveikinu su Kristupeliu. Dziaugiuosi kad jums viskas gerai baigesi. 😀

11. Feb 2011, 17:44

sveikos mergaites, jetau kai pagalvoji kaip tie maziukai kenkinasi kai visokios bedos uzpuola, o tokie mazi stebukleliai... ☹

11. Feb 2011, 17:33

Sveikos mamytes 😀 Štai ir mes gryžome. Aš sausio 15 diena atsiguliau į ligonine nes nejutau vaikelio judesiuku, bet paskui viskas gerai iskrutino maziuka. ti manes nebepaleido is ligonines iki gimdymo. Sausio 22 diena gime mano stebūklas Kristupas. Gimdymas buvo komplikuotas, gime su diagnoze ūmus pridūsimas. Tai iškarto išveže į renimacine palata, ten mažiukas prabuvo 6 dienas, tai nešiau savo pienuka kad jam sugirdytu. Vaikas iškarto išvis nevalge tai teko zonduoti, paskui po truputuka pradejo stiprėti. Po 10 dienu mus išleido namučio. Tai va dėkoju dievui kad viskas gerai pasibaige, nes galėjo labai liūdnai baigtis kaip Laurenzai ☹ Daba mes jaučiames gerai, maitinu pati, miega mažai mano zuikis, kankina pilviuko diegliai. Labai jūsu pasiilgau vis pagalvodavau kaip jum sekasi. man labai gaila Laurenzos aš isivaizduoju kaip jai skauda širdele. Einu daba paskaityti ka jus čia esate prirašiusios 😀

11. Feb 2011, 12:53

Maniske viena syk taip atpyle, o tiksciau isveme viska ka suvalge tai labai isgasdino, bet lyg viskas gerai dabar. bet tai labai labai gazdina. tikiuosi jus susitvarkysit.

11. Feb 2011, 12:42

na ji nelabai..siandien tai is viso nerami...atpylineja vel-tas atpylinejimas man panika varo☹tikiuosi kai vaistukus suduosiu bus geriau,nes kelias paras nedavem,nes gamina

11. Feb 2011, 12:35

Sveikutes. Ivetuk, dziugu tave padydi sugryzusia, kaip Gabrielyte jauciasi? Gerai kad operacijos neprireike 😀. O Mano dukryte pagaliau be temperaturos, liko kad slogyte visai praeitu ir bus puiku. Norim vel i lauka vaiksciot.

11. Feb 2011, 11:49

laba diena, nu smagu Ivetuk kad gryzot namolio... 😀 man nugarytes taip neskausta, kartais jauciasi kazka nugarytei, cia speju nuo epiduro... seip tai kojos man labai jauciasi, rytais atrodo tokios nutirpusios, tokios sunkios kad sunku is lovos islipt... gal cia vitaminu man kokiu truksta... mano lalkius ir isbertas, nu atrodo riboju ta maista, daug ka nevalgau bet va vistiek atsiranda spuogiuku... ☹

11. Feb 2011, 11:32

labas mergaites..😉mes jau namie😀musu problemeles truputi apsitvarke,bet iki 4 men reiks stebeti ar neprogresuoja..operuotis nereikejo-visa laime..😀dabar vartojam vaistus☹beje jau sveriam 4000g ir 52cm-vakar mums buvo menesiukas😀

10. Feb 2011, 23:10

sveikos mamytes 😀 matau diskusijos vyksta, saunuoles,kad pildot musu foruma 😃 as vis laiko nerandu cia prisesti, mano mazajai pilvuko diegliukai vis, o vaistukai nepadeda ( isbandziau simplex o daba nusipirkau colinox) - nerami, mazai miega - nebent kai i lauka einame...kamiliuk gali ir man atsiust medziaga kuria rimutei siuntei?! labai is anksto dekoju... i fazbook parasysiu savo el pasta tau 😀 dar beda su veiduku, isbertos mes - tai speju, kad cia nuo mano maisto... tai pradejau nuo siandien avizines koses valgyt su ozkos pienu... nezinau ar ilgai tversiu tas koses valgydama, nes nesu labai didele ju megeja, bet del savo angeliuko reik stengtis, kad maitint toliau galeciau...stebesiu veiduka kaip daba bus kai nevalgysiu nieko pienisko ir pan.
mano vezimas tai sunkus (apie 18kg ir plius dukryte kiek sveria) paguoda kad mes pirmam aukste gyvenam - mazai laiptuku 😃 bet po miesta kai pavezioju toki svori nugara paskausta ☹ ar jums nugara skauda? kaip malsinat skausma?

10. Feb 2011, 18:09

plonas pirstinikes dedu, dar kartais ir namie uzdedu, nes kai sumasto stiprei blaskytis, tai veiduka susignaibo rupuziokas 😃

10. Feb 2011, 17:53

Kokie grazus vyrai😀jo jau Lietuvoj tai tikrai baisu, kad kas nenujotu😃dedi pirstinytes maziui?as nededu, nemegsra labai ir plius suprakaituoja delniukai mums, paskui spogiukiu arsiranda, tik i kiema kai einam😀

10. Feb 2011, 17:42

ai va siandien dariau fotosesija tai tiek juokiaus kaip juokingai atrodo mano kareivukas, leliukas... 😀 ymesiu foto paziureti 😃

10. Feb 2011, 17:39

as gimdymo skausmo ir net nepriseimenu, net nemokeciau paiskint dabar to skausmo... oleliukas pas mus jau ir kazka bando lyg pasakyti... o juokiasi kaip... net kartais issizioja 😀 smagu 😀 kiek mano vezimas sveria tai nezinau, bet sunkus... 😀 as ir pirma issinesu ratus, paskui lopsy... zinai kiemas cia daugiaaukscio tai greti lekiu su tuo lopsiu kol ratu kas nenukniauke 😃

10. Feb 2011, 16:59

Mamytes pastebejot, kad kuo toliau tuo smagiau bendrauti darosi su maziukais😀jau ir pasneka, paburbuliuoja, turim zaisliuka tai sukasi kai pabarskini kur tas zaisliukas, ziuri kai kalbi i akis, tuoj vaikscios, ziurek ir mokykla😀labai greit laikas bega😀tie vaikai begalinis dziaugsmas, jau ir gimdymo skausmus pamirsau😃

10. Feb 2011, 16:57

Sveikos😀pagaliau snekam ne su Rima dviese😀 Rima man reik uzsinesti laiptais ir nusinesti dar, nes butas ground floo, ale rusy, bet ne rusy, tai reik uzlipti laptais iki pagrindinio isejimo😀bet mano vezimas tik 11kg sveria, plius lopsys nusiema, kojos susilanksto, tai as kojas issinesu ir lopsy su Elija kartu😀uzsikacelinus jau😀einam kasdien i kiema, i parka, pas mus saule plieskia, nusikaltimas butu neiti😀o kai daug darbu turiu i kiemeli isstumiu as ja, nes turim vidini kiema savo ir mama laisva trim valandom😀Tikrai Martina tau pasiseke, maniske kaip Rimos viena nemiega nors tu ka, va sian pykomes, paguldziau i lovyte, ji supasi, supau kol uzmigo, o reke, burbuliavo, nes kitaip jau neimanoma, mano rankinukas visiskas, reik bent diena kazkaip pripratinti viena miegoti, nakti jau tiek to😀mum tai pienuko sociai, sveriam jau 4.250kg, po 200 i savaite paaugam, pirmadieni vel sversimes ir eisim sportuoti su kamuoliais😀o ryt kaip kiekviena penktadieni Elija gauna dovanu, tai pirksim supyne, kur paguldai ir guli, daug zaisliuku, supasi,galesiu visur nestisja kartu, ir i virtuve,, bus man lengviau😀

10. Feb 2011, 16:00

Tikrai 😀 dabar prisiminiau 😀 buvau uzmirsus 😀

10. Feb 2011, 15:41

Mano mergyčka Viltės vardu 😀

10. Feb 2011, 15:40

Sveikos, o mano dukrytei slogyte ☹ liudna, dabar i laukuti neeinam ☹. Tikiuosi greit praeis. Whitegirl smagu kad dukryte dave tau atsigauti. 😀 O beje kaip pavadinai dukryte?

10. Feb 2011, 15:27

labas.kiek mazai cia jusu.sauniai augat pasiskaitau.as savo pirmaja tik 2 paras pienuku maitinau ir tai ne is kruties,o per zonda,nes reanimacijoj gulejo.o poto jau ir nebesigamino jis man ir glaudziau prie kruties ir t.t. ir uzaugom su misiniais.o,kaip Ivetos lėlytė kazin,o Jurga taip ir nepasirodė-neduok dieve,kad tik viskas joms gerai butu

10. Feb 2011, 10:51

whitegirl dziaukis kolkas, mano is pradziu ir toks buvo, bet dabat tikras pasiutelis 😀 nieko nespeju, nei pavalgyt kai bunu viena... jei arbata pasidarau tai kaip visada ja salta isgeriu ☹ apie kitus darbus as jau net nebesneku... va siandien nepavyks matau iseiti y lauka... rodo -8laipsnius salcio ☹

10. Feb 2011, 10:29

Labukas mamytės 😉 Aš jau atsigavau po gimdymo ir jau jaučiuosi kaip naujas žmogus 😀 Mano mažoji tai pasaka (tfu tfu tfu kad neprisišnekėčiau 😀 ) duoda mamytei išsiilsėt, beveik neverkia, tik miega valgo ir kakoja 😃 Dėl pienuko, tai pas mane mažei neužtenka, tai retkarčiais tenka damaitint mišinuku ☹ Bet džiaugiuos kad bent kažkiek gauna mano pienuko 😀

09. Feb 2011, 19:54

sveikos😀 na del pienuko ir as turiu siokiu tokiu problemeliu, bet stengiuosi , kad jo butu.O su pirmaja, tai galejau dar viena ismaitinti, o siai net sakyciau truksta☹

09. Feb 2011, 15:33

as ir nesenai gryzau is lauko. tempiausi ta sunku vezima viena laiptais, aciu dievui pirmas aukstas 😀 seip kai draugas dirba neinu y lauka, nes sunku susiruosti, bet siandien maziukas neramus tai veziau... dabar miega 😀 ramu 😀 bent jau pavalgyt turiu laiko 😀

09. Feb 2011, 14:57

Laba😀ner uz ka, tik kad padetu, daznai maitinki ir pamatysi kaip prisigamins😀mes dviese snekam pastaruoju metu😃 visos dingusios😃 einam su mazyte i kiema, nes oras pasaka😀

08. Feb 2011, 22:02

Oi dekui tau labai Kamiliuk 😀 daug naudingos informacijos gavau 😀 dabar stengsiuos savo maziuka maitinti tik savo pienuku... stengsiuos neduot misinelio, ziuresiu ar daugiau prisigamins ir mano lelius privalgys

08. Feb 2011, 18:02

visos mamytes jau taip uzsiemusios 😀 Kamiliuk parasiau tau y asmeniny... 😀

08. Feb 2011, 17:35

La😀parasyk savo pasta - prisegsiu ten😀nu ir tuscia cia siandien😀mano zuikis miega kiemelyje apkutotas vezime, tai as ir apsitvarkiau ir pavalgiau ir islyginau mazytes rubu ir dar va prie pc prisedau😃 laisvadienis sian man😀bet pabus tuoj ir vel miegos man ant ranku...vargelis mano😀

07. Feb 2011, 14:39

Kamiliuk taip ir neprisegei man apraso 😀

07. Feb 2011, 14:35

Sanuole juode, kad nuejai, viskas gerai ir paciai smagiau😀

07. Feb 2011, 14:35

Sveikos😀aga rima is spalvos, konsistencijos ir pan..daug skaitau as labai, kad viska zinociau😀na naujagimio pirmi kakuciai buvo zali - mekonijus, po triju keturiu dienu keiciasi i sviesiai geltonus iki garstyciu spalvos..jie turi buti skystoki, bet ne vandeningi.Jei daugiau vandens nei tirciu tai jau viduriavimas.plius kakuciose gali buti pieno likuciu nesuvirskintu ir jie nesmirdi, bet Rima tu primaitini, tavo gali skirtis, prisegsiu facebook tau aprasa kakuciu su nuotraukom, aisku ten viskas kada jau vaikui negerai😀mano buna ir verkia, nervuojasi, bet as neprimaitinu, pasinervuoja, suranda kaip traukti ir pavalgo. patariu keisti maitinimo pozas, kad visi pieno latakai issitustintu, tada tikrai nereiks primaitinti, nebijok truputi pakankinti savo lialiaus, isvalgys viska ir pieno daugiau gaminsis😀Plius jam nervas, kad sunkiau valgyti nei is buteliuko,juk dirbt reik, ma taip buvo po intensyvios terapijos, kai jai buteliuka dave, grizom ir as pati maitinau, daug dirbau kol iprato😀

1 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 61