2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

15. Feb 2011, 15:11

sveikutes mamos, oi Kamiliukas mums duoda cia pamoku 😀 mano leliuka dar tik vienna kart svere kai buvo menesiukas, neskaitant kai gime 😀 dabar svers kai nueisim vel pas gydytoja 😀 antras nemesiukas kai bus...

15. Feb 2011, 14:43

Ačiū tau Kamiliuk 😉 Aš laikau be kepurytės, tik tada buvom po maudynių neseniai, tai nakčiai po maudynių daktarė sakė paguldyt su kepuryte 😀 Nežinau kiek tame gerai ar blogai 😀

15. Feb 2011, 13:57

O labai gerai ka pasakei apie kepuryte. aš ir laikiau su kepuryte ir apklojau taip siltokai. Tai nuimsiu iskarto. matai net nezinojau tokio dalyko. Aciu tau Kamile kad pasidalini savo ziniomis 😘

15. Feb 2011, 13:46

Beje Martina patarimas tau:negalima namuose laikyti vaikucio su kepure:naujagimis ir kudikis per galvyte - pakausi atiduoda siluma i aplinka jei jam per karsta, jei per siltai apklotas, aprengtas, jei laikysi su kepuryte jis gali perkaisti ir pasekmes bus liudnos...sita sakau, nes kai gime Elija akusere viska isaiskino, cia vadinama staigia mirtimi, ir labai daug kalbama apie tai😀pamaciau feisbook nuotraukas😀pasinaudosi ar ne tau spresti, beet norejau pasakyti😀nu ir prikalbejau as sian😀

15. Feb 2011, 13:39

Plius nutrauktas pienuko kiekis niekad neparodys kiek jo mama istikruju turi, nes jis nuolat gaminasi, o jei jau nutraukinejam, reik maziausiai dvidesimt mintai daryt ir nutraukineti po penkias min ir daryt pertrauka pora min ir vel, kad pienelis gamintusi😀apie kmynu arbata - nesamone, bobuciu paistalai, reik gerti tiek kiek mamai norisi...skaiciau mokslini straipsni rasyta vaiku pediatres..man patiko, pagristai viska deste😀pasidalinau su jumis😀as va esiu su lelyte rubu jai. vel isaugo😀klausykit kas kiek jus sveria?maniske kas dvi sav, bet dabar nuejau po savaites ir maze tik 40g priaugo, mastau ar ne per mazai, pirma men virs kylo, gydytoja sake viskas ok, bet man neramu, kaip jusu priauga?

15. Feb 2011, 13:32

Laba😀as vakar visa diena apie maitinima skaiciau, nes vel man krutis viena streikuoja, dabar jau desine, tai domiuosi, temp vel nuo to kosmine..☹dar mano lelyte gelsva, gydytoja sake, tai dabar prie lango diena lovyte pastatyta, uzuolaidos atitrauktos, turetu padeti dienos sviesa..idomu dalyka vakar suzinojau, pasidalinsiu:vaikas po misinuku miega ilgai ir giliai, nes misinuka sudaro karves pienas ir varske, o tai sunkisi virskinama, todel mamos ir galvoja, kad va tikrai mano pienuko truko, nes vaikas miega ilgai, reiskias sotus, bet cia tik del maistuko sunkumo...mamos pienelis virskinamas labai lengvai ir skranduky issilaiko maximum ti dvi valandas, todel maziukai ir valgo dazniau, o ne todel, kad nepavalgo😀ir maiausiai reikia laikyti prie kruties pusvalandi, kad ne tik atsigertu pirminio pienelio, kuris vandeningas, bet ir pavalgytu koloringo pienelio😀

14. Feb 2011, 15:25

sveikos, na ir prisnekejot😀 man net nera kada ir uzeiti cia ir parasyti, jei ir uzeinu, tai tuoj pat mane dukryte kviecia, nespeju net parasyt nieko.Kaip leliukai auga?

14. Feb 2011, 13:46

Sveikos mamytes,

esu psichologijos studentė ir rašau bakalaurinį darbą apie kūdikių raidą. Ir labai ieškau kūdikėlių gimusių sausio mėnesį, kad galėčiau atlikti stebėjimą ir vėliau aprašyti raidą.Stebėjimas vyktų susitikimų metu, mamytės bei tėveliai taip pat galės juose dalyvauti, o informacija bus renkama stebėjimo lapų pagalba. Viso reikėtų susitikti 3-4 kartus. Jei Jums būtų patogu galėčiau atvykti į Jūsų namus arba suorganizuočiau vietą, kurioje galėtų vykti susitikimai. Duomenų saugumas ir konfidencialumas garantuojamas. Įsipareigoju reguliariai suteikti asmenišką informaciją apie vaiko raidos eigą, o tyrimo pabaigoje padovanoti individualų Jūsų vaiko raidos profilį.
Taigi, mamytės dar kartelį labai prašau atsiliepti.
Jei susidomėjote ar turite klausimų, galite kreiptis el. paštu erika.kobzakaite7@gmail.com

14. Feb 2011, 12:14

just20 tai va todel pas tave ir baime yra, kad neuzspaustum, kad neuzdustu leliukas... todel ir sapnuoji tokius sapnus, va mes tai jau lovytei stengiames guldyti.. aisku kai draugas dirba tada mes jau su leliuku karaliaujam dviese lovoj 😀 pas mane ir baime yra kad kartais nuluzus neuzspausciau... zinai ir ne miegas tada buna, nes ne vien del saves pergyveni o dar ir del draugo, kad jis uzmiges besiversdamas nekliudytu... 😀

14. Feb 2011, 10:58

Labas rytas mergaitės 😉 Aš tai kažkaip nesusidūriau su sapnais apie savo mažylę, tik kartą nėštukė sapnavau kad mergytė man gimė 😀 Tad kai tai išsipildė bijau blogus sapnus ir sapnuot 😀 Vakar turėjom svečių, tai pupa prisibendravus taip lūžo miegot, kad net valgyt buvo nebesvarbu 😃 O vat šende žiūri, dairosi, niurna sau po nosim ir nemiega, gerai kad balso nerodo 😀

14. Feb 2011, 10:48

Pas mane pienuko tai sočiai po kolkas yra. Kamiliuk sveikatos jums ir stiprybės kad greičiau pasveiktumėte.

14. Feb 2011, 09:48

Tau brangioji baime yra prarasti maziuka, todel tokios mintys pas tave, turbut savo leliuka salia saves guldot? as ir pagalvodavau kazkaip taip, bet greit stumdavau tas mintis.... kazkaip pasamonej ylenda...

13. Feb 2011, 18:15

nu Kamiliuk kai ptau cia nesiseka su tom temperaturom... sergi vis... matai oras apgaulingas

13. Feb 2011, 17:50

Sveikos😀na as testuoju ir nieko nuo vynuogiu jai nesidaro, vienintelis vaisius kuri valgau😀kiausiniu ir galima, tik su protu😀Juste patariu tol maitinti is tos puses kol istrauks, joks pientraukis neatstos vaiko,as kankinausi taip pat, su labai auksta temp net ir viskas susitvarke, daug dirbt reik😀pienuko bus tiek kiek noresi pati😀o mes sloguojam, piktos, zaisliukai neidomus..ir as pati vel su temp auksta, nugaea skauda tai ryt pas gydytoja eisiu..zodziu nieko smagaus..

13. Feb 2011, 16:17

nesuprantu neisikelia kazko. Bandysiu dar karta

13. Feb 2011, 16:09

Ai ikelsiu savo stebuklo nuotrauka 😀

13. Feb 2011, 16:08

Kamile o tai kaiušiniu galima valgyti? ir vynuogiu galima? Siaubas aš tai valgau jogurtus, surelius be šokolado, varške su kmynais, kumpeli, košes, kruopas, mesa. O tai bulves ir negerai yra?

13. Feb 2011, 16:07

Jo Laurenza visa lame kad turi viena vaikeli, turi del ko buti stipri. Man labai gaila tavęs, aš kai tik pagalvoju apie tave akys pilnos ašarų prisipildo. Didžiule užuojauta. Tikiu kad jus tikrai dar susilauksit vaikelio. Stiprybės tau saulele 😘

13. Feb 2011, 11:32

just20 tai pabandyk aisku nusitraukt, paziurek kiek turi miligragu... jei tau atrodo kad neprivalgo ar sunkei trakia tai duok is buteliuko pabandyt... jei tikrai labai sunkei trakia tai pries maitinima krutine pakisk po sildu vandeniu...

12. Feb 2011, 23:18

Aš laikaus,juk turiu viena vaika,dėl kurio turiu gyventi...bet širdis sužalota visam laikui...kartais būna labai sunku,klyliu,verkiu bet ,deja,nieko nepakeisiu...gyvenu toliau...gal dar Dievas atsius viena vaikeli...

12. Feb 2011, 19:35

nevalgau obuoliu, rukytu gaminiu, citrusiniu, jokiu salotu, jei darzoves tik saldytas, saldumynu truputi tik, miltiniu, bulviniu patiekalu, zodziu daug😀viskas troskinta, virta, arba orkaiti kepta be aliejaus, jogurtus, koses, sausus pusrycius, vynuoges, suri, surelius, kiausiniu😀as iskart matau pagal kakucius kas tinka kas ne😀maziau kakojam mes jau ir dingo isberimai uzupakali, kaip as sakau nappy rasch - krema labai gera turim, p[adeda labai😀tikrai, kad vien panos😀

12. Feb 2011, 17:51

Eik tu kazkaip turėjo buti vien berniukai o gavosi vien mergaites 😃

12. Feb 2011, 17:50

Ačiū Laurenza tau, kaip tu laikaisi, įsivaizduoju kaip tau sunku

12. Feb 2011, 16:40

kaip suprantu tai tik as ir Jurgita turim berniukus, o visos likusios mergaites 😀

12. Feb 2011, 16:15

Jurgita,dekui dievui,kad jums viskas gerai.Sveikinu susilaukus sūnelio😀

12. Feb 2011, 14:14

Ok įmesiu, papasakok ką tu valgai? Nes aš ir atrodo prisižiūriu bet maniškiam skauda vistiek labai. Gal netinkamai aš valgau.

12. Feb 2011, 13:50

Sveikos:|)saunu Jurgita, kad jau mama esi, dziaugiuosi, kad Kristupui viskas gerai😀zinau, turiu,bet mum jau nereik, as ziuriu ka valgau ir retai kada vargina diegliukai😀mano soskes ir neima, pamigdau, truputi parekia ir uzmiega😀Ivetuk super, kad operacijos nereikejo, na kaip saunu visi maziukai jau sveiki😀Jurgita imesk nuotrauku i naujagimiu kluba, Daiva taip pat, norim susipazinti su mazyliais😀mes va valgom ir i kiemuli, voveryciu serti😀

12. Feb 2011, 13:50

Sveikos:|)saunu Jurgita, kad jau mama esi, dziaugiuosi, kad Kristupui viskas gerai😀zinau, turiu,bet mum jau nereik, as ziuriu ka valgau ir retai kada vargina diegliukai😀mano soskes ir neima, pamigdau, truputi parekia ir uzmiega😀Ivetuk super, kad operacijos nereikejo, na kaip saunu visi maziukai jau sveiki😀Jurgita imesk nuotrauku i naujagimiu kluba, Daiva taip pat, norim susipazinti su mazyliais😀mes va valgom ir i kiemuli, voveryciu serti😀

12. Feb 2011, 10:26

Beja maniškis tiutes neima nei per kur, jį vimdo kažkaip ta guma. Tai kai buna jau neramios dienos jis taip man nužindo krūtine kad šakes 😀

12. Feb 2011, 10:24

Maniškis gime 52 cm ūgio ir 3260 g svorio. O kai iš ligonines išvykom tai jau svėreme 3730 g 😀 Kamile pas jus UK yra pirkti geri labai vaistukai nuo pilvo diegliuku Colief vadinasi. Aš užsisakysiu kad man juos parsiūstu.

1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 61