2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

25. Feb 2012, 14:02

sveikos mamos, mes jau sitiek dukstam, laksto kaip pasiutes mano Amandukas, turim tik 6 dantukus dar, ir kudikisko maisto atsisake, kaip visada kruopu kosiu jokiu nevalgo, alergiskas pieno baltymams, kiausiniams vistienai ir dar daug kam... pienuka vis dar siurbia is manes, laaabai didelis kaprizas, visiskai nieko neklauso.. rodo nervus, net nezinau kaip pradeti aukleti toky maza... ka sakau neklauso, o musti gi nemusiu..

23. Feb 2012, 12:03

saunuole tada panele, tai smagu kad vaiksciojete, na bet ir mes pradesime tik reikia sulaukti laiko 😀

22. Feb 2012, 21:28

mes vakar pradejom vaikstineti vienos, turim 12 dantuku...o valgyti ji kudisko maisto atsisake,todel darom valgyti kad ir gabei butu tinkamas...o tada laikykis,kerta tiek,kad as lieku alkana 😃

22. Feb 2012, 20:53

sveikutes mamytes, ir as sumasciau vel uzsukti pasizuireti kaip jums sekasi bet matau ne as viena dingusi, vaikuciai didesni tai veiklos daugiau, kad atitole visos, ar jusu maziukai vaiksto, kiek dantuku turite, gal jau kartu valgote ar gaminate atskirai, mano tai dar nevaiksto, bet po kelis zingsnelius nukeliauja, dantuku turime 7, bandome valgyti kartu, labai nori viska valgyti kartu, gudras jau apgaudineti moka, meilintis moka kai negerai ka padaro

16. Feb 2012, 21:53

kamiliuk ir as pritariu..reikia cia gaivinti sausinuku tema

15. Feb 2012, 11:47

Mamos, kodel musu forumas numire???☹(((ka neturim ka pasipasakoti, juk maziukai jau paauge, daug bendru temu bus tikrai, atnaujinam😀)))))

02. Jan 2012, 16:49

Sveikutės mamytes. Visus sveikinu su naujaisiais metais 😘 Taip pat sveikiname su pirmaisiais gimtadieniais kas jau atšventė ir kas dar šves 😘 😘 😘 Mano va Kristupėlis ir dar pats nevaikšto, bet daug eina jau atsistojas, turim 7 dantukus. Buvom daba biški sunegalave tai gulėjome ligoninėje ir kalėdos mūsu pirmos buvo ligoninėje. Vaikui prie pažastytės atsirado pūlinukas, tai va teko operuoti ir savaite visa ligoninėje praleisti. Nu bet daba jau sveiki esame, tikiuos nebepasikartos tokia infekcija. Labai vaikas daba bijo daktarų nes nukankino mažiuka ten, buvo ir vaikui ir mamai ašarų pakalnės ☹

10. Dec 2011, 16:49

labas mamos, Oi Kamiliuk tavo pana kad greita, va maniskis nenori vaiksciot nors tu ka, jau pirmus zingsnius zenge, bet va pasileidzia keturiom ir duoda po namus... 😀 ir turim tik 5 dantukus, buvom cia ziaurei apsirge gripu, dar dasidejo alergija pieno baltymams, kiausiniui, negaliu nieko valgyti pati, kosmaras kazkoks...

10. Dec 2011, 16:28

Liabas mamos, kur jus visos dingusios, jau galvojau po tiek laiko busit prisnekejusios, bet tuscia!!!!mano mergina jau vaiksto pati, turi desimt dantuku, is ju du kruminiai, augam greitaoi, laukiam pirmo gimtadienio, Kaledu😀))neturiu neti naujuosios namuose tai vis tik sveciuose prisijungiu pasmalsauti😀

20. Nov 2011, 22:46

labas😉o mano pc sugedo tai sedziu be pc ir nebeparasau😀siaip mano pupa didele jau,pati ismoko stoveti niekur nesilaikydama, is pradxziu tik pora sekundziu dabar jau tvirtai stovi, bando deti zingsniuka bet dar nesigauna tvirtas😃 augam greitai, daug ir gi sneka, mama, tete, ate, teta dar sako, ne, da, tai duok,niam, zodziu tauskute ir gi didele😀ismoksta kasdien vis kazka naujo, naujausias Elijos isradimas tai atsidaryti tv pultelio dangtuka kur batareikos, kaip ismoko nezinau bet gudrute😀isijungia muzika savo pianino, nustoja grot vel ropoja isijungti ir soka, labai muzika megsta ir soka😀dantukai devyni pas mus, plaukuciu ir gi jau turim nemazai😀augam😀

20. Nov 2011, 17:20

laba, o kiek daug jus jau turite dantuku, pas mus dar tik keturi, bet su jais labai nori kramtyti ir pats rankytemis laikydamas valgyti, o kalba tai ir daug ciauska kaip uzsuktas su zaislais, mano tai vakare nepaleidzia, o siaip tai ir vienas pazaicia, labai megsta tvarkyti spinteles, stalcius visus😀

19. Nov 2011, 19:50

Sveikutės. Nu žinokit išvis laiko nebelieka prie kompo prisėsti. Kristupėlis visa laika pasiima 😀 Jis nemoka žaisti be manes, tai visa diena žaidžiam, o kai miega einu aš ka nors pasidaryti ar pailsėti biški 😀 Mums jau išlindo 6 dantukai, vaikas sako tete, mama, ate, ne visokius skiemenis vartoja.

19. Nov 2011, 15:25

labukas, kur visos mamytes pradinge? 😀

14. Nov 2011, 12:55

sveikutes 😀 kaip laikosi mazieji turteliai, orai ne kokie ka veikete savaitgaly ar nesergate, mes tai sveiki, laksto po namus tik spek gaudyti ir destyti daiktus y vietas, labai megsta spintelese spintose daryti tvarka ir stalcius atsidaro na tikras tvargdarys namuose😀

09. Nov 2011, 12:23

sveikute, na su miegu pas mus ir bedos, gal toks amzius atejo kad sunkiai miega, mes jau turime 4 dantukus😀, buvome ir mes guza uzsideje ant kaktos, bet jau dingo, buvome kirpykloje tai apkirpome savo vyra😀 o eina tai ir visur keturiomis tik spek gaudyti, visur lenda ir viska ima jau kartais ysikabines ir ant lovos uzlipa pats tai reikia jau saugoti😀

07. Nov 2011, 12:38

kaip laikotes po savaitgalio mamytes ir vaikuciai, sestadieny koks geras oras buvo tai vaiksciojome smagumelis, o jau sekmadieny salta ☹

03. Nov 2011, 16:15

sveikutes, seniai jau buvau uzsukusi, buvome pas daktarus tai mano vyrukas pagal jusu nedaug sveria tik 9,97kg ir 77 cm na ugio tai nesiskundzia, nezinau labai blogai naktimis miega jau pavargstu per nakty puse nakties buna be miego muistosi, verkslena ir jau ant saves pasiguldau ir vis teik netinka, tai dabar kai sedi ir supi tai miega. ☹ Savo vyruka buvau nuvezusi y kirpykla tai apkirpo truputy muistesi, bet gana neblogai pavyko na ir dar tam dziaugsmui namie guza baisiny uzsidejo ant kaktos labai issigandau nes sekundziu reikialas kai iskilo.Mano tai visur vyras palenda, atsistoja ir jau eina truputy pasilaikydamas kur y sofa ar radijatoriu😀

03. Nov 2011, 15:51

sveikos merginos, senai cia besilankiau, va mes ir apsirge esam, is pradziu temperaturos turejom ketuiras dienas, gydytoja sake kad kazkoks virusas, tik issigydem ir sloga baisiausia uzpuole, kosti stiprei, tai vel vaistukus geriam, nelabai nori, neskanu 😀 Kamiliuk tavo mergaite y tave panasi 😀 aisku tevelio nemaciau... o cia va mano isdykelis 😀 sveciuose jau krauste stalcius

02. Nov 2011, 20:40

liabas😀tos mamos dingusios kaip i vandeni😉mes buvom svertis, tai sveriam 10kg ir 750gr😀o ugio kaip visad nematavo😀taip ir maniau kad 11kg nesvers mano pupa😀

27. Oct 2011, 18:03

labas😀mano pana 9 dantuka brandina, todel uzvakar ir temperatura tokia buvo, sloga.o as neuzmaciau kur jis lenda, vakar vakare kai miegojo patikrinau ir radau dar viena perliuka😀griauzia viska iseiles, labiausiai dantu sepetuka savo, geriausias pasikasimo daiktas😃 sloga dar kankina bet jau ne labai, jau ir kieme buvom siandien, pasivaiksciojom😀

27. Oct 2011, 10:15

Sveikutės. Aš ir nupirkau stumduka savo berniukui, bet dar nelabai jis jį stumdo. Jam geriausia žaidimu staliuke, su juo nueina kur reikia 😃 Linkime sveikti visiems sergantiems 😉

26. Oct 2011, 13:42

uzdeda abi rankytes ant galvos ir linguoja i sona 😃 nu taip juokingai atrodo..vargsiuke elija,pasigavo zaraza.. ☹greiciau sveikit... mano gabi turbut isvengs slogos, nors ir kartu miegam,,as net dziaugiuosi kad tik viena taip sergu, nors jegu visai neturiu..siandien mano gabi dave gastroles po kambarius su vaikstyne tai vos spek gaudyti 😀

26. Oct 2011, 13:24

laba😀kaip saunu, sakiau, kad tavo mergyte auga kuo puikiausiai😀))labai dziaugiuosi😀mes nemokam vire kose ir nu nu nu, as parodau tai ji juokiasi is to mano pirstuko😀lenkiat mus😀o zingsniavimas pilna peda taip?Elija megeja ant pirstu galiuku eiti kur jai reik, bus balerina😉mes serga, temperaturos turim, sloga, naktis kosmariska buvo, guliu issitiesus, kol elija miega, plius lyja, tai is vis miego norisi..mes mokomes sekmingai zingsniuoti su vezimuku, varineja po kambari😉o kaip Gabi ai ai ai daro?

25. Oct 2011, 20:54

labukas. mes siandien buvom pas neurologus,tai nuramino mane,kad mano vaiko vystymasis puikus, o atsisedimas bus kai prades vaikscioti..del sliauziojimo ir ropojimo tai sake gali ir nepradeti 😀 bet va pagyre kaip mes taisiglingai zingsniuojam,lenkiam sake kai kuriuos taisiklingumu ir visokiu bairiuku mokejimu kaip ate, vire kose, ladutes, rodyti nu nu ir ai ai 😃

25. Oct 2011, 12:35

prisikalbejau:mano pupa su sloga iki bambos☹kazkur vakar matyt pasalo, gal vejas papute, saugok nesaugojus, vis tiek prikimba☹(((laba😀eisim kartu i poliklinika, tai tuo paciu paklausiu gydytojo gal ka israsys, nors dabar purskiu ir siurbiu kiek leidzia😀

24. Oct 2011, 17:04

oi ligoniukes jus😀o pas mus orai geri, gana geri, 15laipsniu silumos, tai dar galima gyventi😃D kasdien i parkiuk einam su elijuku,kol nelyja😀

24. Oct 2011, 13:44

buvo senelio mano metines ..tai tuo paciu ir aplankem visus..tik va as ten sloga pasigavau ir greiciausiai gabe ir uzkreciau ☹

23. Oct 2011, 20:40

labas😀ir ka mergytes kaimuke veiket?dideles kokios, vai vai😀mes eisim treciadieni, paziuresim kiek panele sveria, itariu kad nedaug, nes juda labai ir mazai valgo😉kol pamaitinu tai visus meskinus ismaitinu😃D viskas su ta Gabriele cia gerai, moka ji viska ir ner ko skubeti😀saunuolyte, jau zingsniuoja, super😀

23. Oct 2011, 19:34

labukas 😉na va mes ka tik grizom is kaimuko😀ketvirtadieni buvom poliklinikoje tai jau sveriam 10.5 kg ir esam 72 cm 😀tik va dar niekaip neismokstam atsisesti,tai antradieni varysim pas neurologus..ziuresim ka pasakys.nors mano mergina graziai zingsniuoja,bando pati isikibus atsitoti...matyt mano cia vienintele tokia atsilikusi nuo jusu mazyliu su vaiksciojimu ir visu kitu 😀

22. Oct 2011, 13:32

sveikutes, na va ir mums jau pasirode 4 perliukas😀 Jau slogute dingo, keliausime truputy y lauka pabuti, oras neblogas siandien

1 2 3 4 5 ... 61