2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

18. Apr 2011, 08:12

mes čiulpiam ir tiūtę ir kumštukus, kartais ir tą ir tą vienu kartu nori susikišt 😃

18. Apr 2011, 08:11

Labas mamos 😉 žiūriu rimutė turi bėdų kad neima buteliuko, tai aš dabar prisiminiau kad mums atvirkščiai buvo, neimdavo mano krūtinės, o tik buterliuką, va kaip būna 😀 dėl mišinukų, taio mes valgom tiuteli ir vargelio nematom, iš pradžių niamniojom aptamili, turbūt maniškė neišranki 😃 Sveikinam Tiją su trim mėnesiukais 😘 O mes va galim pasidžiaugt, jog savaitgalį pagaliau nukrito šašiukas nuo bambos ir jau viskas gražu, bėdų nebeturim 😀

17. Apr 2011, 21:08

Sveikos, o jusu tai soskiuku neima ar pirstus ciulpia?

17. Apr 2011, 18:26

niu va bandziau duoti valgyti misinuka, neima y burna nors tu ka... 😀 nepatinka jam tiute tai neima turiu dvieju rusiu tiutes ant buteliuko, tai nei to nei to neima, vaiposi lyg toky s. deciau y burnyte 😀 nu gal dar nepakankamai alkanas yra, veliau pabandysiu dar duot...

17. Apr 2011, 16:42

Parašyk paskui rimute kaip tau sekėsi su mišinuku, aš pamenu buvau nupirkusi bet maniškis nevalge jo 😃 tikiuos taviškis valgys 😀

17. Apr 2011, 16:41

Aha žinok mūsiškis ir nėra megėjas tiūtes 😀 tai jau kai migdau įbrukiu bet jis greitai išspjauna 😃

17. Apr 2011, 14:42

na jau nubegau y parduotuve nupirkau aptamil.... bandysiu nakciai duoti, kad ilgiau miegotu... o diena mano maziukas kai nori valgyti tai jau nori, niekas nepadeda... juo labiau y miesta kai reikia iseiti tai tragedija jei pradeda verkt ir nera kur nubegt pamaitint... tai ir pati siaubingai susinervinus lekiu akis isdegus namo ir vaikas rekia... nenoriu taip kankinti.. jau geriau kai eisiu kur y miesta pamaitinsiu misinuku ar ysidesiu bent jau misinuka... 😀 paziuresiu valgys ar ne... o mano paziukas papkio neima nors tu ka... turiu jau 5 papkius nupirkus 😀 nemoka laikyti isspjauna, dar kol ykisu, vaiposi, rodo kad labai jam jau neskanu 😃

17. Apr 2011, 12:45

Liabas:0Jurgita as galvoju taip pat, kad tiesiog jis viska pasiisavina ir nera ka jam istustinti😀jei gerai jauciasi, nesiraito, neverkia, pilvuko neskauda ir nepergyvenk😀pati suvalgyk kokiu slyvu, ar sulciu slyvu ir jam turetu pramusti😃 maniske kai maitinau ir gi retai kakojo, bet ir neturi pirskiukais, turi toki tirsta kakuti iskakoti😃 Rimut vargse tu, kaip tavo maziukas kankina tave, gal tikrai jis nepavalgo, nenoriu atkalbineti nuo misinuko, nes jis tikrai palengvina gyvenima mamom, bet as visad busiu uz mamos piena😀o gal pabandyki jam ne duoti kas valanda, pazaiski, soske duok, ar pakalbink, gal jis papyks ir apsiramins, tarpas gausis ir tau pienuko pasigamins, nors skaiciau, kad jis gaminasi tiek kiek reikia vaikui...na nezinau as...as manau, kad aptamil geriausias, jei mums ligoninej butu jo dave tai maitinciau juo, tik dave kita ir priprato Elija😀plius aptamil yra visokiu rusiu, kombinuoti su mamos pienu gali, yra tam skirtas, ir pati maitini, ir jo duodi,nes artimas mamos pienui😀sekmes tau😀

17. Apr 2011, 12:31

Rimute27 bandyk Similac, jis daugeliui vaikuciu tinka labiau nei NAN ar APTAMIL 😉

17. Apr 2011, 12:13

O va pas mus kita problema, nežinau vaikas 4 paras nekakojo ir 5 diena aš jam padariau klyzmute. Tai išsikakojo ne priskiukais, bet toks tirštas kakiukas buvo. Nu daba jau vėl antra diena nekakoja. Skaičiau ka kai pati maitini vaika gali nekakoti iki 10 parų, bet man kažkaip baisiai skamba tas 10 parų 😀 Na manao vaikas ramus, neverkia, nesiraito. Tai gal rimtai gerai įsisavina maista ir viskas. Ką jūs manote ar yra kam taip buve?

17. Apr 2011, 12:11

Jazau rimute nu ir išsekino tave mažiukas. Gal jam pienuko trūko kad taip dažnai valgydavo? Aš ir jaučiu primaitinčiau jei tokios bėdos būtu.

17. Apr 2011, 09:58

sveikos mergaites.... zadu pirkti misinuka primaitinti savo maziuka, nes jau nebegaliu, baigia mane nukankinti.. diena valgo kas valanda , pusantros, niekur iseiti negaliu, jo palikti... kad ir kartu pasiemusturiu galvoti ar bus kur pamaitinti... nu siaubas, naktim ir pradejo kas valanda valgyti... pati besveriu jau 44kg, atrodau nebegrazei, kaip anoreksike... tik galvoju koky misinuka pirkti, anksciau buvau pirkus NAN HA bet mums netiko, viduriukai kietejo...

17. Apr 2011, 09:58

Sveikinu Juode jus 3 mėnesiukų proga 😀

16. Apr 2011, 22:20

Mes siandien atsventem Tijos 3 menesiukus 😀

16. Apr 2011, 14:24

Liaba😀kur mamos dingusios😃

14. Apr 2011, 17:12

Nu kokia graži foto šakes 😀

14. Apr 2011, 12:05

Zodziu supratau😀))liaba😀jauciu pirksiu cia ir bus man ramu, bet kokiu atveju gaunasi man pigiau cia pirktis, nes nuolaidu yra😀aciu uz apsvietima, o tai net nenutuokiu kiek kainuoja viskas, misineli ir pirksiu cia, nes nera Lietuvoj tokio, o internetu pirkti as nemegstu, o ir nemoku, plius kreditines as neturiu, vyras kartu nevaziuoja, tai issisiusiu viska anksciau ir nesuksiu galvos😀o koks suniukas😃 as turiu suni ir, nezinau kaip reguos i Elija, pas mama dabar jis, kad is to didelio dziaugsmo neuzgautu😉o del tu ranku, kai buvo labai mazyte ir nuolat ant ju budavo nervinausi, o dabar pati nesioju, pasiilgstu, nes guli vis savo kresluose😃 kada daugiau jei ne dabar juos nesioti, paskui nepakelsim, o dar veliau sakys mama ka cia darai😃DD

14. Apr 2011, 11:48

sveikos mergaites, Jurgita as gyvenu Klaipedoje... o as pampersus perku is isterneto.144vnt kainuoja 64lt... o serveteles, sau yklotukus y krutine tai uzsisakau is Assorti.lt 😀

14. Apr 2011, 09:56

Mes tai perkam pampersus iš parduotuves, bet atveštinius iš anglijos, labai geri jie 😀

13. Apr 2011, 20:25

Mes ir parduotuveje perkam serveteles tai pigiau. Na ir pampersiukai yra kur pigiau. nepatingekit internete paieskoti. 😀

13. Apr 2011, 18:23

kazkur 3 numerio apie 53.99, o serveteles huggies apie 7 lt,bet jei perki internetu tai daug pigiau 😀

13. Apr 2011, 18:08

Aga buvom, tik pavelavom😃 matai cia ne taip kaip lietuvoj, ateini ir ale gydytoja pasveria ir ugi pamatuoja, tada jei turi klausimu lauki ir pakviecia pasikalbeti su health visitor - isvertus sveikatos prieziuros darbuotoja, na kazkas panasaus😀tik mes atejom per velai, galvojau dirba ilgiau😃 dabar eisim kita treciadieni, o ryt skiepytis☹ vel tas temperaturos sekimas, oi...😀as galvoju ar reik supynes, dar nenusprendem😀na sakau gyvenciau Lietuvoj tai nusisauciau, nes dekretiniu negauciau, tai reiktu vyrui is darbo neiseiti😃 klausykit kiek pampai kainuoja, 56vnt, didelis pokas?as griztu kita men ir nezinau cia pirkt ar neverta😀apsvieskit mane😀plius serveteles slapios😀

13. Apr 2011, 14:24

na man to lavinimo kilimėlio pokolkas pakalnka, nelabai jis vistiek dar žaidžia su tais žaislais, o muzikyte yra ir pas mus 😀 aš dar supynes nupirksiu sakiau vaikui. Mes nupirkom karusele su muzikėle ir šviesytem, tai va ji patinka jam. Maniškis jau diena lovytėje išmiegojo 2 val , va ir daba vėl paguldžiau į ją 😀 Tik nakti pas save pasilieku dar, bet jau reiktu kelti į jo lova.

13. Apr 2011, 14:20

Sveikute Rimute o kokiame mieste tu ieškai buto, kur tu gyveni? Mes ir eisim į mankšteles, dar neužrašiau vaiko bet kitoje savaitėje jau skambinsiu kad užrašytu mus į eile 😀 kaži kaip maniškiui bus su tuom mankštelem 😃 Kamiliuk jo žinok ir aš masažuoju vaikučiui pilvuka kasdien 😀 Nu jis daug pirsnoja man tai gal nieko tokio, matai sako ka kai mamos piena valgo gali iki 5 parų nesituštinti. Dar šiandien paluksiu jei ka ryt skambinsiu daktarei pasiklausti. Šiandien Kamiliuk jūs turėjot eiti pas savo gyditoja?

13. Apr 2011, 12:14

sveikos mergaites, kaip senai cia bebuvau, pas mane ta pati padetis, ieskausi vis buto, niekaip neina rast.. su maziuku vaikstom y manksteles, nelabai patinka, bet reikia...

13. Apr 2011, 11:57

pas mus tai labai brangu, ☹ tai gal apseis, turi kedute su lanku, supynes su lanku, ten dapirksiu zaisliuku ir prikabinesiu turbut ir viskas.

13. Apr 2011, 10:53

Fainas ir jusu, mes buvom nusipirke toki, kad ir gi auga su vaiku, tik man nepatiko, zaislu mazai ir pasikeitem i sita, isaugs nupirksiu nauja, jai sitas labai patinka😀

13. Apr 2011, 10:50

gal viduriukai pakietejo siektiek..tu jam masaziuka padaryk, padeda, bet jau maniskei jei kada skauda pilvuka😀abi kojytes prispausti prie pilvuko ir taip iki desimt kartu, tada jam bus lengviau, turetu pakakoti...siaip sako keturios dienos ir tada kazka reik daryti, as masaziuka daznai darau😀apacioj nera zaisliuku, bet yra kilputes kad galetum uzkabinti😀mes nuo karuseles nuemem ir uzdejom ten, nes ji neguli lovytej tai karusele isardem😃

13. Apr 2011, 08:39

Labas rytas mamytes. Mano Kristupas jau dvi dienas nesituštino, šiandien trečia eina, vaikas daug bando stenėti, bet tik papirduliuoja ir viskas. Vakar vakare tai verke skaudėjo musiau jam. Kaip manote ar čia žarnynas formuojasi ir jam skauda, ar kas negerai.

12. Apr 2011, 18:14

o apacioje nera zaisliuku? kai ant pilvo guli vaikelis? as galvoju gal tokia nupirkt nes pas mus tai toks http://www.parduotuvevaikams.lt/564-veiklos-centras-kilimlis-fisher-price.html

1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 61