2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

12. Apr 2011, 17:40

Aga, butent toks😀groja muzikeles todel ir pirkom ji, nes Elija labai megsta muzika😀zaisliuku daugiau, na jai patinka😀o maniske Jurgita nemegsta vibro, verkt pradeda tai ir nejungiu😀mes dabar uzmiegam ant kilimelio apie pora valandu nusnaudzia😀))

12. Apr 2011, 14:02

Pas jus žaisliuku daugiau nei pas mus 😀 bet maniškiui užtenka pokolkas jo, jei ka dakabinsiu papildomai žaisliuku. nu žinok patenkinta esu tuo gultuku, vaikas miega jame 😀 Tik aš turiu jį mieganti įdėti ir įjungiu vibro, jam tada labai gerai 😀

12. Apr 2011, 13:59

Aš ir pagalvoju apie Laurenza, man labai gaila kad jai taip nutiko. Kai tik pagalvoju man akys pilnos ašarų palieka, nežinau kaip aš ištverčiau tokį dalyka ☹

12. Apr 2011, 10:34

Liabas😀va Jurgita koks musu😀na ne visas pilnai matosi, nes jis didelis ir daug zaisliuku turi😀kaip gyvenat mamytes?mes ryt einam svertis, tai labai idomu kiek sveria princese, ar jau 6kg sveria ar ne, jauciu kad sveria😃 as vis pagalvoju kaip Laurenza gyvena, kaip jai sekasi...jei kada paskaitai Laurenza tai parasyki kaip tau sekasi..😀

12. Apr 2011, 10:09

1

11. Apr 2011, 18:58

As studijuoju viesaji administravima😀))vdu😀rasiau i internetini puslapi kur radau, tai uzsiprase 2000lt, siaubas kazkoks☹((((as esu parasius viena dali, liko tyrimas, tik as jo nespesiu padaryti, o puse niekas neraso, na zodziu nezinau kaip apsiginsiu😀))labai grazi ir didele Gabriele😉mes eisim treciadieni svertis, jauciu ugis bus koks 65cm😃DDD

11. Apr 2011, 16:22

o cia mano 3 men grazuole 😉

11. Apr 2011, 16:21

siandien buvom pas gydytoja, tai sveriam jau 6 kg ir uzaugom 59 cm. bananus jau valgom gausiai ir ryt pradesim praratintis prie obuoliuko😀

11. Apr 2011, 13:18

Nu žinok nežinau nieko Kamiliuk kas rašo darbus. O aš va atidėjau studijas gimus Kristupėliui, sakiau kita met bandysiu eiti toliau, aš studijuoju ekonomiką.

11. Apr 2011, 13:07

kamiliuk o ka tu studijuoji?

11. Apr 2011, 12:49

Liabas braskes😀gal zinot kas raso darbus?man reik bakalaura kad parasytu, bet antra dali, nes pirma turiu😀gal kokiu kontaktu turit?buciau labai dekinga😀dabar as darba rasau kol pupa miega, pradejau mokytis, kaip man nepatinka, nes nepatinka ka studijuoju☹na bet jau tik darbas liko ir busiu diplomuota😃

11. Apr 2011, 08:18

Super! Sveikinu! 😀

11. Apr 2011, 00:29

Nusipirkau viska ir kilimėli ir gultuka ir dar karusele užsisakiau 😀 Labai patiko Kristupėliui kilimėlis, gulėjo patenkintas, šypsojosi žiūrėjo į tuos žaisliukus

10. Apr 2011, 23:05

o tu jurgita ne gultuka planavai pirkt o kilimeli?

10. Apr 2011, 20:15

Nemoku aš ☹

10. Apr 2011, 20:14

niu bandau ikelti savo klecka

10. Apr 2011, 15:25

Nu kaip fainiai. Sveikinu Ivetuk su 3 mėn proga 😀 Visų vaikučiai tik didėja tik didėja, labai smagu 😀

10. Apr 2011, 12:04

Sveikinu😀))maniskei buvo 7d, tai musu mergyciu tortadieniai skiriasi tik trim dienom😃DDD smagu, pauges ir gales smelio dezej kartu zaisti😀)))as per kiekviena tortadieni jai nuperku kazka grazaus😀))nors kiekviena penktadieni perku kazka😃 valgem pyraga ir gerem skania kavyte per Elijos tortadieni😀Elija tai tik pienuka, kaip visad😀

10. Apr 2011, 09:21

labas rytas mergaites😉mano gabrielytei siandien 3 menesiukai😀reiks kazkaip atsvesti 😉

09. Apr 2011, 21:44

Elija ji😀bet girdejau varda ir Eleja😃

09. Apr 2011, 21:32

Maniškis kažko nemėgsta ant pilvuko, guldau aš jį bet jis labai jau pyksta. Mes kas dien ant kamuolio gulames, tai labai gerai ir pilvukas išsimasažuoja. Nu matai Kamiliuk kaip fainiai Elėja ant kilimuko net užlūšta pati. Aš tau jau laukiu pirmadienio, labai noriu pažiūrėti kaip su tuo gultuku mums seksis 😀

09. Apr 2011, 11:35

Liabas mergytes😀kaip smagu Jurgita, maniske jau po valanda ismiega ant savo kilimelio😀)))reiks bandyti i lovyte guldyti😀tai mamos neleiskit tinginiauti maziukam, as tai kankinu ja😃 ant pilvuko nuolat guldau ir laikau tol kol pykti pradeda, kad liksvara laikytu ir galvyte😀ir siaip ji aktyviste labai daug juda, rieciasi, verciasi😃

09. Apr 2011, 09:29

Labas rytas 😀 Kaip laikotes mamytes 😀 Orai bjaurūs nėra ką veikti, kaži kada prasidės tikras pavasaris pas mus 😀

08. Apr 2011, 18:45

Na va mes jau pirmadieni turėsim gultuka, kaip laukiu negaliu. dar mergytes noriu pasidžiaugti jog vakar ir šiandien Kristupėlis dienos metu išmoegojo savo lovytėje po valanda laiko. Tai man džiaugsmo pilnos kelnės 😃

07. Apr 2011, 18:16

Nesunku man Martina😀rasiu kazka butinai pagriebsiu😀blem jauciu dabar kokius turim tau kol atsiusiu bus per mazi, nes sveriat daugiau, bet ugis mazesnis, na zodziu kai griziu as sudesiu ka turiu, ir issiusiu😀kad zinok kainuoja centais, na tarkim 50ct litais isvertus😀tai kur neimsi😀))))kaip smagu, gal teciui sirdis suminkstes, laikysim visos kumstukus😃 as Iveta po gimdymo buvau labai jautri, ziuredavau i mazyte ir verkiu, tetis ant ranku pasiema ir verkiu😀)))dabar tik juokiuosi kaip jie sneka😀Ner uz ka juode, rasiu ka dar butinai parasysiu😀va mes is kiemuko, turiu cia dvi paneles padruskes, gyvena salia tai vis susitinkam su lialiais, man labai smagu, vis ne viena😀jau nezinau kaip princese renkti, labai silta ir bijau isrenkti, siaubas kazkoks😀

07. Apr 2011, 17:43

Aciu Kamiliuk! jei dar kokiu parduotuviu rasi rasyk 😀 labai busiu dekinga 😀
O del whitegirl tai labai dziaugiuosi!! 😀

07. Apr 2011, 17:30

ziauriai faina,as nesulaikau asaru kai maniskis buna su gabrielyte, man taip grazu...paskutiniu metu pasidariau kazkokia jautri ir verksminga 😀

07. Apr 2011, 17:23

Labai tikiuosi mergaitės, kad atsiras pagaliau tas ryšys tarp jų 😀 Noriu kad Viltė turėtų tėtį, nors mes kart ir negyvenam. Tikrai vos ašaras sulaikiau kai jis paėmė ją ant rankų 😀

07. Apr 2011, 17:21

whitegirl,as net apsiverkiau paskaicius,kad vilte pamate savo teti😀isivaizduoju kaip tu tvardeisi

1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 61