2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

07. Apr 2011, 14:10

Geras kaip smagu whitegirl kad viskas pagaliau pasibaigė. Nu šaunu kad tėvelis vaika nuvežė į vilnių, gal sakau kai pamate ir ryšus atsiras 😀

07. Apr 2011, 12:20

Jergau Kamile nesivargink taip dėl mūsų. Esi auksinės širdies žmogus 😘 na mes daba esam 59cm ir 5.8kg svorio. Ką tik grįžom iš Vilniaus. sekėsi puikiai, pagaliau išpjovė tą grybą 😀 Tėtis su Vilte labai gražiai bendravo, tikrai pagirtina, vienu metu vos ašaras suvaldžiau iš džiaugsmo kad mažė susitiko su tėčiu 😀

07. Apr 2011, 11:55

http://www.debenhams.com cia labai grazus krikstynu rubai;www.mothercare.com ir www.mamasandpapas.com; www.kiddicare.com...nezinau ar galima online, nes niekad neuzsisakineju😀

07. Apr 2011, 11:35

As griziu i Lietuva Geguzi, tai jei man parasysi ugi Viiltes ir svori tai idesiu i tase rubelius ir grizus atsiusiu tau😀kiek ji sveria dabar?nes Elijos mazytes pasilikau rubelius, o kitus as atiduodu i carita😀plius cia turgai yra-car boot sale, kur pardavineja vaiku daiktus uz centus, buna Elijai nuperku jei nenudrozta, paziuresiu ir Viltei😀tik parasyk duomenis😀

07. Apr 2011, 11:29

Liabas😀o as miegu su savo pupa jau tris menesius ir kazkaip abi pripratom, ji ismiega visa nakti ramiai, siltai ir man ir jai gerai😀o diena savo kedutej, uzmiega zaisdama ant lavinimo kilimelio ir kieme vezime😀siandien mum trys menesiai😃 eisim pupai dovanu ieskoti😀))siaubas Juode kokie pinigai........as perku kiekviena savaite jai rubu, bet turbut isvertus litais tokia suma nesusidarytu ir per men...cia labai daug vaikisku parduotuviu ir rubu labai graziu, perkam ir perkam, pas mus labai silta, 21 siandien, vakar jau reik vasariniu suknyciu😀paziuresiu ar tos parduotuves turi online galimybe, nes yra cia tokia kur krikstynom rubai nerealus, labai grazus😀ir parasysiu😀tikrai Martina svarbiausia vaikui mama😀matai gaila, kad as ne Lietuvoj, nes Elija labai greit isauga rubus, nes auksta, atiduociau tau, nes dabar kol surinksiu, issiusiu tavo pupai bus per mazi irgi☹

07. Apr 2011, 11:08

Apsisarvok kantrybe, ir tikrai bus i gera! 😀 Linkiu sekmes sitam reikale 😀

07. Apr 2011, 10:17

Nu va aš ir pradėjau dėti, galvoju reikia vistiek pratinti nes kitaip nieko nebus. Kiek pamiegos tiek bet lai miega savo lovytėje, pavargsiu bet gal viskas tik į gera bus 😀

06. Apr 2011, 20:03

Tau tada reikia kedutes su rankenomis, kad nesiotis butu lengviau, Turejo drauge tokiu problemu, tai zinok kankinosi bet vis tiek dejo i lovyte ir zinok pamazu laikas ilgejo lovyteje. 😀

06. Apr 2011, 18:50

geras kaip jums pavydžiu kad jūsu taip miega. Aš va durnele paklausiau sesutes, sako pasiimk vaika pas save gal jam šilumos trūksta toėl verkia. Nu ir pasiėmiau tai va iki šiol daba būna su manim. Bandau guldyti diena i lovyte bet 5 min pamiega ir nubunda, vėl nešioju tai vėl kelias minutes ir viskas. Tai tikiuos gal gultuke bent miegos, nu čia mano tokia paskutinė viltis. Namie vežime ir nemiega tai va 😀

06. Apr 2011, 17:53

mes nupirkom manieza, tai jau pratinu dukryte, nes per velykas vaziuosim i kaima, tai reik kad ten miegotu.

06. Apr 2011, 17:10

Maniškė miega irgi tik savo lovytėj arba vežimuke, o jei noriu kitam kambary užmigdyt ar svečiuose, tai tada būtinai turiu pasiimt savo pagalvę, daugiau niekaip nemiegos 😃

06. Apr 2011, 16:41

jurgita, maniske labai megsta keduteje zaisti, bet miega grieztai tik lovyteje savo. priprato ir niekur neuzmiega isskyrus lovyte, nu jei vezioji tai dar vezimuke 😀

06. Apr 2011, 15:25

Nu teisingai juode sakai, mes daug bendraujam su vaiku. bet kadangi maniškis nemiega vienas todėl ir perku gultuka, sakau gal jame bent miegos 😀

06. Apr 2011, 14:40

Zinok mamos, ir bendravimo su mama, jokie daikciukai neatstos!!! 😀

06. Apr 2011, 13:36

Ačiū Jurgita 😘 Na ir fainų dalykėlių turi jūsų mažyliai 😀 Maniškei tai tik pasvajot apie tokias kėdutes ir panašiai kai tokios kainos, džiaugiamės kad mišinukui, pampersams ir apsirengimui užtenka ☹ O vietoj žaisliukų maniškė tenkinasi mano mimikom ir veideliu 😀

06. Apr 2011, 12:53

Pažiūrėjau Kamiliuk ir užsisakiau tokia kaip jūsu 😀 kaina labai normali 😀

06. Apr 2011, 12:41

nu labai džiaugiuosi dėl jūsu 😘

06. Apr 2011, 12:36

Jurgita, nepergyvenu, nes mums tikrai geriau dviese, negu gyvent visiems ir rietis kasdien, ar matyt kaip jam draugai svarbiau negu mes, ar matyt kaip jis laksto pas kitas. Turbūt jau apsipratau 😀 o ir gyvenime turėjau tiek daug visokių išbandymų, kad šita situacija tik "perliukas" 😀

06. Apr 2011, 12:25

nu bet nesuprantu aš tų vyru, kaip gali vaikas savas nerūpėti. Bet tu žiūriu whitegirl nelabai pergyveni, gerai jums ir dviese ane 😀

06. Apr 2011, 11:37

Laba mamos 😉 Kamile, tėtis net nėra mažylės matęs, nors Lietuvoj jau keli mėnesiai. Iki šiol jam buvo neįdomu, bet gal kiek atsikvošėjo. Nors pilnai tikiu kad dar gali apsigalvoti. Sakė šende vakare parašys ar galės nuvežt, tad per daug neprisisvajoju...

06. Apr 2011, 11:28

Be to lietuvoj pasirinkimas zymiai mazesnis, va dukrytei kriksto suknytes nerandu, kad butu verta demesio, bent kol kas neradau. ☹. Kamiliuk gal anglijos parduotuviu online zinai? kur galima butu paziuret parsisiusciau 😀

06. Apr 2011, 11:23

Lietuvoj vaika islaikyti nezmoniskai brangu, rubukai grazesni simtus kainuoja, pirkom rubuku nes viska isaugom tai taip vienu kartu 600-700LT. siaubas zodziu. ☹

06. Apr 2011, 11:21

Mes jusu kede gyvai ciupine esam, drauge turejo, paskui kita pirko 😀

06. Apr 2011, 11:20

Mes pradzioj mastem apie toki kaip kamiliukas turi, bet nepatiko kad plastmasinis. Taip kad kiekvienam paciam reik spresti ko nori 😉
O seip jus vaikams kai perkat rubus, zaislus renkat naturalesnius daiktus ar i tai demesio nekreipiat?

06. Apr 2011, 11:20

Musu bus aukstesnis kai vaikas vyresnis bus ir kojytes islankstysim😀kiekvienam savo, svarbu vaikam gerai😀

06. Apr 2011, 11:19

Nu ir kainos Lietuvoj😀jus man pasakykit kiek reikia uzdirbti, kad nupirktum viska ko nori savo vaikui?kosmaras...liksiu cia kur esu😃 bent viska pirkti galiu sau leisti, negaliu atsistebeti, suknele 80lt mazytei mergytei..cia tam puslapyje ziurejau ir akys ant kaktos issoko😃

06. Apr 2011, 11:18

Musu irgi tinka iki 18kg 😀 man jis smagesnis, nes aukstesnis, tai vyresniam vaikui smagesnis 😀

06. Apr 2011, 11:13

http://www.perkuvaikui.lt/gultukai-supynes-sokliukai/precious-planet-kedute-supyne.html va radau kaip musu😀paziurek Jurgita prie progos😀

06. Apr 2011, 11:09

Jurgita geriau pirk brangesni siek tiek, bet kad butu vyresniam vaikui, tarkim musu yra fisher-price ir tiks iki 4metu, nes issilanksto kojytes, pasikelia atrama, jis tvirtas, as galvojau pirkti toki pat kaip Juode, bet paskui radau sita kur turim, jis tvirtas, ir sakau tiks veliau😀paieskok ir rasi sau tinkanti😀aisku tau spresti sneku is savo patirties😀o mano maze lavinimo kilimelyje jauciasi kaip zuvis vandeny, ji ir vartosi ten, zaislu daug, groja, spalvos ryskios😀man fisher-price apskritai labai patinka, labai spalvos ryskios, o maziukai mato ryskias spalvas, melyna, zalia, o jos ir dominuoja ju gamyboj😀blem Martina kaip negerai, bet Vilniuj gal viska sutvarkys, o tetis lanko Vilte?rodos minejai, kad jis ne Lietuvoj?

06. Apr 2011, 09:42

Sveikutes. http://www.perkuvaikui.lt/gultukai-supynes-sokliukai/fisher-price-supynes-kedute-drambliukas.html
MEs cia daug ka perkam dabar 😀

1 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 61