2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

22. Apr 2011, 20:50

Supratau juode 😀 Niu va mano Kristupas sveria 6500 g, o ūgis 65 cm 😀

22. Apr 2011, 18:31

Mane operavo pries 4 metus. tau reiks kai nustosi maitinti. ir pakalbek su gydytoja kiek reik laiko iki antro leliuko jei planuoji.

22. Apr 2011, 16:06

juode o kada tu guziuka krūtinėje išsioperavai? ir tau jis atsirado per žindymo laikotarpį?

22. Apr 2011, 13:14

Ačiū už sveikinimus 😘 nu Kamile ir didelė tavo mergyte 😀 ūgis tai įspūdingas 😃 jo laikas tai bėga labai greitai 😀

22. Apr 2011, 11:54

Su menesiadieniu ir mes su Elija sveikinam Kristupa😀))na smagu mamos, kad pacios maitinat, pavydziu baltai😀)))o mus jau trus ir dvi savaites😀Geguzes 7d bus keturi menesiai, labai jau greit ji auga😀)ai buvom svertis tai maniske sveria 6,5kg😃 ir yra 67cm😉didele mergyte auga😉

22. Apr 2011, 10:05

Sveikunu jus jurgita!!! 😀

22. Apr 2011, 09:28

tai aišku pati maitink, aš tai ir pati maitinu, neduodu jokių buteliuku jei esu šalia. Pas mus labai retas atvejis kada palieku aš nusitraukusi pienuka, keli kartai tėra buve. Maniškis jau kelis vakarus išmiegojo 6 valandas be maitinimo, o šianakt po 4 valandas miegojo. Jau ilgėja laikas 😀 Beja šiandien mums 3 mėnesiai !!!!

21. Apr 2011, 21:07

Ji misinuko dar neragavus. ji mano piena valge, ir kazko mazai valgo, is buteliuko nieko nevalgo isterija iskart kai tik i burna buteliuka duodi, jau kokiu tik buteliuku, soskiuku neisbandziau, o nuo nervu pienas mazeja pas mane. Dabar sakiau pati maitinsiu ir atsiras daugiau to pieno, nes vaikui nuo buteliuku isterija.

21. Apr 2011, 20:48

Kaip suprasti juode kad nevalgo. tu mišinuka nori jai duoti?

21. Apr 2011, 17:07

As nezinau ka daryti. Dar ir nevalgo mano vaikas, siaubas. vis tiek toliau maitinsiu, gal gi prades.

21. Apr 2011, 14:59

nu net neissivaizduoju ka ir bepatart...

21. Apr 2011, 12:57

as visas kiek suradau pardese supirkau nuo pigiausiu iki brangiausiu ne ienos neima, jau neviltis ima. nes nyksti labai ciulpia ☹ .

21. Apr 2011, 11:41

Liabas😀as Jurgita tau nepatarsiu, nes maniske jau trumpom rankovem, nuogom kojytem, su suknia zodziu😃 pas mus 25😀 o kai buvo 19 laipsniu kaip Lietuvoj dabar, tai as dedavau ar tai sliauztus, ar kelnytes, bodika trumpom rankovytem, kazkoki megztuka, ar bliuskute ir deki siltesni siek tiek ir viskas😀ir jau be kepurytes😀ir niekad salta nebudavo😉ziuriu po kaliuku is nugarytes puses, kad ne slapia butu, jei prakaituoja jau per karsta vaikui😉musu tiute taip pat ale senovine, apvalus bumbuliukas, bet tommee tippee, tai jai ji limpa, buvau nupirkus jau ale sikarnu spjove😃

21. Apr 2011, 11:38

as tai taip kaip namuose aprengta ir kombinezoniukas ant virsaus ir viskas.

Maniskei tiutes ir nepatinka, negaliu niekaip isiulyti, nupirkau jau kokiu tik radau. ☹
labai pirsteli ciulpia ☹ dabar gydytoja sake kokiu kremuku tept pirsteli kad neciulptu, tai Tija pasirauko bet toliau ciulpia ☹

21. Apr 2011, 11:17

Merginos kaip jūs rengiate savo mažiukus tokiu oru einant į lauką?

21. Apr 2011, 10:55

Aš nesuprantu, nuperku vaikui tas mandrias tiūtes, bet jį nuo tos gumos vimdo

20. Apr 2011, 17:25

labukas..mano kleckius ciulpia sosiuka ir valgo misinuka(jau nuo 2men).. o misinuka geria semper... pirma davem milumil,tai atpilinejo,tai perejom ant semper,tai jokiu nusiskundimu,mum lb geras jis.. 😀

20. Apr 2011, 16:48

supratau juode 😀 nelaikysiu ir aš

20. Apr 2011, 09:47

as operuota, tai man aiskino tas gydytojas tokiu dalyku nelaikyt. jie kartais perauga i negerus dalykus. bent man taip aiskino.

20. Apr 2011, 09:36

Na aš ir galvojau kad dėl maitinimo, buvau išsigandusi galvojau ka tik nebūtu mastito, bet visa laime kad ne. Bet gal prašyti kad išoperuotu po antro vaikelio ar iškarto?

19. Apr 2011, 22:00

Bet paskui to guziuko nepalik, prasyk kad isoperuotu, nepalik taip.

19. Apr 2011, 21:14

Ai tai cia kitoks guziukas, as maniau, kad del maitinimo😃DDD na tai saunu ir tikrai ramiau bus😉

19. Apr 2011, 16:29

sveikutės dar karta. nu va buvau šiandien pas savo ginekologą, tai jis apžiūrėjo mano krūtine sake nieko čia baisaus. Sake dings savaime, o jei ne kai pabaigsiu maitinti kažkur nukreips. Tai va daba rami 😀

19. Apr 2011, 10:56

Liabas😀oi Jurgita, tos krutines....dek kopusto lapa salta, pries maitindama pasildyk krutine, pamaitinus atsaldyk gerai, kai valgo Kristupas atsuk jo smakriuka i ta puse kur guziukas, is ten pienas begs ir guziukas nyks ir pati masazuok ,bet atsargei...va todel as ir samoningai nutraukiau maitinima, nes man tie uzdegimai 5 kartus buvo, nusibodo kankintis ir plius po kiekvieno uzdegimo pieno kiekis mazejo..daryk taip kaip parasiau ir turetu isnykti😀o mes va ruosiames, puosiames ir eisim i laukiuka😀oras nuostabus, saulyte plieskia, eisim bambu deginti😀))

18. Apr 2011, 17:02

Merginos ką daryti pas mane ant krūtinės guzas atsirado ☹

18. Apr 2011, 12:33

Maniškis ir daug bendrauja. Jam su tėčiu labai patinka kalbėt, matyt mama jau atsibodo per visas dienas :d Jam dabar labai patiko ta karusele kur nupirkau virš lovytes, tai kas ryta įkeliu į lovyte ir jis ten gera pusvalandi guli kalbasi 😀

18. Apr 2011, 11:13

Liabas😀o as savo Elijai nupirkau zuiki toki su skuduriuku apacioj, kuri galima i burnyte kisti, tai ji kai nenori nei tiutes, nei valgyti skuduriuka grudasi ir bando kasti😃 as galvoju dantys pradeda dygti, nes jai labai niezti ir seiliojasi be paliavos😃 kumstukus kisa kai valgyti nori, o nykscio niekd nekiso i burnyte😃 o jusu maziukai sneka?maniske burbuliuoja be paliavos, snekute bus😃 o kai uzrekiu ant vyro pikta, ji dar garsiau surekia, tipo ko pykstates😃 daug smagiau jau su ja, snekam, zaidziam, ji juokiasi jau balsu😀)))tikra pana😃DDD na Rimut sunku tau, bet gal duosi duosi ir pripras?as savo kai pradejau duoti misinukus ir spjaudesi, reke, mamos kvapo juk nera soskei, bet kisau, kisau, pajuto, kad maistukas ir valge, gal ir tau pavyks, nes jei net valandos neisbuna tai tikrai sunku..

18. Apr 2011, 10:31

geras :d ot tie vaikai mūsų keistenybės

18. Apr 2011, 09:54

O maniske soskiuku neima ☹ ciulpia nyksti ☹ . ir is buteliuko nevalgo, bandziau nusitraukti ir is buteliuko duoti, tai spjaudosi baisiai. ☹

18. Apr 2011, 09:28

Mūsu ir kumštuka kiša į burnyte 😃 Rimute mano tai ima šiaip kai duodu iš buteliuko valgyti savo pienuka, bet jis nevalgo jokio mišinuko iš buteliuko. Buvau ir aptamil ir dar kažkoki nupirkusi nei vieno neėme. Daba tai nebeimu i galva duodu papuka ir gerai 😃 Man tik guzas atsirado ant vienos krūtines, bandžiau vakar masažuoti bet nei velnio nepadėjo.

1 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 61