2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

04. May 2011, 11:23

Labas rytas 😀 Mes vakar sulaukėm svečių, užlėkė draugai oficialiai Viltės aplankyt, tai gavom dovanų maitinimo kėdutę 😀 Smagiai pasisėdėjom ir prablaškė mus 😀 Va prisegsiu nuotraukytę pasirodyt 😀

04. May 2011, 10:48

labas rytas mergaites😉Kamiliuk lb laukiam susitikimo 😀mes esam is kauno. mano gabrielyte lb gera, auksas o ne vaikas 😀leidzia ji man ir kambarius aptvarkyti ir valgyti padaryti, o nakti miega sauniai..negaliu skustis savo mergaite 😀 penktadieni eisim svertis ir matuotis, o taip pat gausim ir skiepuku ir vel 2 😀is tikro net bijau kaip ji vel sureaguos ☹o nuo 11d pradesim masaziukus lankyti o veliau ir manksteles, nes mano gabrielyte sunkiai kelia galvyte☹

03. May 2011, 23:04

labas mammy as esu Renata, mano dukryte Tija. 😀 Mes is Vilniaus. Kaip faina dar mamyciu prisijunge 😀. Justyte, linkiu pasveikt greiciau.

03. May 2011, 22:13

o is kur jus mamytes?ar vaikuciai ramus?kaip miega?
maniskis labai geras naktimis kartais ir visa nakti ismiega bet jau labai niurzgia dienomis, vienas visai nenori buti as net i tuoleta vos speju nubegti o apie valgymo gaminima tai ner kalbos, jei tevelio nera tai ir valgyti nera 😀

03. May 2011, 22:10

sveikos mamytes jus labai malonios visos cia 😘 mano sunelis Travis gime sausio 13 diena, gyvename mes airijoje o seip esu is siauliu 😀 augam kaip ir gerai 😀 sveremes balandzio 13 tai buvo 6.84 kg ir ugis 62cm nemazas mano vyriokas 😀 maitinu pati bet duodu 1-2 buteliukus i diena misiniko, kad tevelis galetu pamaitinti ir mociute labai nori anukeli karts nuo karto padaboti 😃

03. May 2011, 18:08

ui kaip nefaina justyte, toks mažytis o jau tokiom rimtom ligom serga ☹ linkiu kuo greičiau išlipti iš to bronchito

03. May 2011, 17:14

labukas... mes ir buvom pas daktare,sveriam 6kg.300g ir 63cm...mum dar tik 3men ir savaitele...
tik va zada maziuka i ligonine guldyt,vis bronchitas atsinauja,jau 2kart atsinaujino..

03. May 2011, 17:06

na va, mes po daktarytės sveriam jau 6.9kg ir esam 62cm 😃 uch dručkė pas mane auga 😃

03. May 2011, 16:34

Sveikos mamytes na ir oras pas jus😀labas mammy, as Kamile, auginu dukryte vardu Elija, geguzes 7d mums bus visi 4men😀)) pas mus oras nera labai siltas, bet 18 traukia, tai lepinames parko teikiamais malonumais😀as vis sportuoju, svoris krenta po truputi, bet apimtys mazerja, ypac pilvo, o del to labai dziaugiuosi😀kraunuos tasiuka i namus, mamos aplankyti, tik dar bilietu neturiu, na bet si men griziu😀tad tikiuosi su Ivetuku ir Gabrielyte i pasimatyma nueiti😀nebepamenu kas dar kaune gyvena😉

03. May 2011, 12:44

Aha orai stipriai pasikeite, vėl žiema prasidėjo ☹

03. May 2011, 10:19

na mums nieko neatsitiko,tik va buvom isleke i soda..😀dziaugemes pavasariu,bet orai dabar subliusko ☹

03. May 2011, 09:59

Ivetuk kur tu buvai prapuolusi? Aš jau pagalvojau ka kokioje ligoninėje gulite, kažkaip visada ateidavai o daba ilgokai nebuvai 😀

03. May 2011, 09:59

Sveikute prisijungusi, labai malonu kad prisijungiai prie mūsų 😀 Mano vardas Jurgita, auginu Kristupą jam 3 mėn 😀
Parašyk koks ūgis tavo berniuko ir kiek sveria? Ar pati dar maitini? Iš kurio miesto esi 😀

03. May 2011, 09:00

labas rytas mergaites😀su praejusiomis sventemis 😀sveika prisijungus mummy24😉as esu iveta ir auginu dukryte Gabriele,jai greit 4 men 😀

03. May 2011, 07:55

Laba mammy 😉 sveika prisijungus 😀 iš kur esi? Kada gimėt? 😀 kaip sekasi augt? 😀

02. May 2011, 23:37

labas visoms mamytems jungiuosi ir as prie jusu.mano vadas Aina o sunelio Travis 😀

02. May 2011, 22:01

šiandien įtartinai nugarą maudžia. Mano mamai tokie požymiai buvo gimdos kaklelio vėžio, polinkis į šitą ligą pas mus šeimoj, tai bijau kad aš neprisišaukčiau, tfu tfu tfu... ir jau ne pirmą kartą ta nugara durniuoja ☹ ai geriau negalvot apie tokias ligas

02. May 2011, 21:59

ir jus visas su mūsų dienele, nors ir pavėluotai 😀

01. May 2011, 18:27

Su mamyciu diena brangiosios😀😀

01. May 2011, 17:19

Sveikinu visas mamytes su mūsų dienele 😘***

01. May 2011, 10:50

Sveikinu visas su pirmaja musu svente 😉

30. Apr 2011, 13:40

Mano vyrai abu vėl į gamta išvažiavo 😀 Aš pasilikau namuose, sakau eisiu biški apsitvarkyti, o taip tingiu ka negaliu. Va sėdžiu prie kompo ir viskas 😃

30. Apr 2011, 13:40

Mano vyrai abu vėl į gamta išvažiavo 😀 Aš pasilikau namuose, sakau eisiu biški apsitvarkyti, o taip tingiu ka negaliu. Va sėdžiu prie kompo ir viskas 😃

30. Apr 2011, 13:39

Aš nupirkau vaikučiui mišinuka NESTLE NAN Active matysiu gal tiks 😀

30. Apr 2011, 13:02

Liaba liaba😀as mama deja tik per pc pasveikinsiu☹(((bet griziu ir kazkur nueisim papietauti sakiau😀sese mama uz mus abi pasveikins😀as ir duodu ta su drokoniuku po viena lasiuka ir mum tinka😀na Rima tada tikrai liudna, jei tetis taip elgiasi su vaiku☹((atrodo tavo kraujas ir kunas irvisiskai neidomu....

30. Apr 2011, 12:22

labukas... mano kleckas valgo Semper misinuka...
o ne kakojes gali but ivairei.. kai pradejom valgyt,tustikos,kas 3paras,db kiekviena diena ir kartais net po pora kartu...
mes ir geriamaliejini ta su drakoniuku,vadinas oiledixin. duodu po 4lasiukus,nes daktare padidino norma,nes pas mano maziuka nuo gimimo galvyte deformuota..
o as mamytei iskepsiu pyraga "seklycia" jinai lb ji megsta...

30. Apr 2011, 12:07

Aš duodu po viena lašiuka, man daktare taip sake duoti. Sake aliejine forma yra geresnis vitaminas ir užtenka po viena lašiuka. Aš tai nežinau net, nupirksiu gėlių, pyrago ir pasveikinsiu 😀 Rimute rimtai nekas tau, tikrai labai sunku gyventi viename bute kai jau nieko nebeliko

30. Apr 2011, 09:46

labas rytas merginos 😉 rimut, įsivaizduoju kaip tau sunku trintis su juo vienam bute. Man daug lengviau kai jo nematau, vis tiek mažę užsiauginsiu viena (nebent tas žmogutis padės apie kurį minėjau 😀 ) Jurgita, eisiu šiandien kaip tik į miestą ir reiks užsukt nusipirkt tą su drakoniuku. O po kiek lašiukų jo duodi? Dar turiu vieną klausimėlį. Kaip savo mamytes ryt sveikinsit? 😀 Norisi ką nors gražaus padaryt, bet niekas nelenda į galvą. Gal kuri turit minčių? 😀

30. Apr 2011, 09:28

Kamiliuks man ir gydytoja neleido nieko kito duoti.... sako bent jau iki puses metu maitink pienuku savo, as jai nesakiau kad misinelius kitus bandziau duoti 😃 turbut butu apsaukus 😀

30. Apr 2011, 09:26

sveikos merginos, zinok vis dar neradau buto, sakes kokia nesamone, baisu... vis dar su ex viename bute trinames... tai ysivaizduokit kiek man nervu kainuoja... prie vaiko retai prieina,jei prieina tai tik trumpam, aceit pasidziaugti, geriau isvis tada neitu nes sunervuoja mane,,, jo buvimas aplamai nervuoja... tai vaikiuka viena auginu gaunasi.... buciau blemba zinojusi kad taip viskas gausis geriau jau kitam kokiam buvžciau pagimdzius maziuka...

1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 61