2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

06. Apr 2011, 07:32

O kur pirkai toki gultuka, labai faainas negaliu atsižiūrėti ir kiek kainavo?

05. Apr 2011, 23:02

As juo labai patenkinta, nes keturiu metu krikstadukte irgi gali sedeti jame 😀. Sian dar supynes nupirkom, tai veiklos Tija turi daug 😀. Ji tik lavinamojo kilimelio nemegsta kazkodel.

05. Apr 2011, 22:11

Juode koks fainas pas jus gultukas.

05. Apr 2011, 21:41

Jei Vilniu gerai pazysta, tai tada uzsukit i panorama prekybos centra, ten yra vaiku kambariai su mikrobangu krosnelemis ir pasisildysit 😀

05. Apr 2011, 21:10

kamile, pas mus ant bambos išaugo tokia puslytė ir ji pašlapiuoja, tai nustatė grybą. Daba siunčia į Vilnių kad nustatytų jo kilmę. Čia niekas nesiryžta kišti nagų, sako mes neeksperimentuosim ant tavo vaiko. Nusipirkau šende termosą. Įsidėsiu kelis švarius buteliukus ir tikiuosi problemų neturėsim. Be to nuvežt pasisiūlė Viltės tėtis, tai čia man buvo staigmena, gal neapsigalvos, nes jis Vilnių pažįsta kaip penkis pirštus, ne kaip aš vištelė nieko nežinau...

05. Apr 2011, 20:49

MAt kaip, na gal ir as bandysiu, bet man baisoka dar😀o kas martina mazytes bambytej?puliuoja?pienuka juk gali duoti kambario temp, tai lauke juk nebesalta, plius as kartais kai einu i poliklinika, tai pakisu po kranu, karsta vandeni paleidziu ir susyla😀

05. Apr 2011, 17:18

Nu mergytes skanių jums bananų 😀))) net negalvojau ka taip anksti galima 😉

05. Apr 2011, 17:17

Na rimute aš ir tau lnkiu laikytis, nėra to blogo kas neišeina į gerą. dabar tikiu kad tau labai sunku, bet vėliau manau kad džiaugsies jog viskas taip pasisuko.

05. Apr 2011, 15:14

sveikos, kaip senai cia bebuvau😀 kaip augat?ka jau mokat?😀

05. Apr 2011, 14:49

Na va, mes grįžom iš daktarų, vis nesusitvarkom su ta bambyte. Kažkoks košmaras. Pas mus čia kaime vieni nuo kitų stumdo ir visi bijo kažką daryt. Nesuprantu kas per daktarai... Gavom siuntimą į Vilnių. Baugina kelionė, nes sostinės nepažįstu visai... O dar klausimas kur mišinuką reiks pasišildyt ir t.t... Ir verkt norisi ir džiaugtis jog gal pagaliau kažką padarys tai bambai...

05. Apr 2011, 14:24

kamiliuk, as su savo pediatre kartu ir nusprendem kad jau pradedam duoti..nuo puses metu pradedama duoti jei maitinamas motinos pienu😀o bana reikia pagramdyti su sauksteliu, tada tokia kosyte gaunasi..pirma diena duok tik ant saukstelio galo, antra diena-ketvirtadali saukstelio, trecia diena -puse saukstelio, penkta diena 2/3 saukstelio, o sesta diena jau visa sauksteli galima..tas pats ir su obuoliuku😀mano gabroielyte-bananas tiko, nakti pakakojo be jokiu vaistuku!super!!!beje,nuo banano suduke gali pasirodyti tokios juodi siuleliAI, TAI NEISSIGASK IR NEGALVOK KAD KOKIE KIRMINUKAI..KAMILIUK, TIKRAI JAU GALI DUOTI BANANO.ELIJAI-SKANAUS!!!!

05. Apr 2011, 13:18

Liabas😀pritariu Martinai visiskai, jei gyvenias geresnis bus jum vieniem tai jau geriau taip buti, ne gu su bet kuo gyventi, ar gyventi tik del to kad vaikas bendras...bus noro teciui ir problemu tada ne bus matytis su sunum..buk stipri, praeis tas skausmas ir suprasi, kad teisingai padarei,buckis jum😀geras Iveta, o tada kaip visu pediantriu nuomone, kad tik nuo puses metu galima pradeti maitinti kosytem?mum sia savaite ir tris men bus, tai ka jau pradeti banana duoti?kaip ji duoti?o ji jau turi isstumimo kietesnio maisto refleksa?as skaiciau, kad dar ne...papasakok placiau kai galesi, man idomu😀beje man nereikejo verztis krutines, mazinau maitinimu skaiciu, palikau du, paskui nei vieno ir jokiuskausmu nebuvo, dar kartais palasa, bet jau viskas oki😀

05. Apr 2011, 12:38

Rimute, laikykis, žinau kaip sunku, nes pati buvau tokioj situacijoj. Niekas man nėščiai nenuomojo buto, tad grįžau pas tėvus. Viskas susitvarkys, pamatysi. O kartais žinok ir gerai būt vienai, negu dieną naktį kentėt ginčus ar nesiliaujančius pykčius. 😘 tau už stiprybę mieloji.

05. Apr 2011, 09:55

rimute tu privalai laikytis del savo perliuko ir patikek tikrai ateis laikas kai bus geriau 😉

05. Apr 2011, 09:47

tikiuosi kad ateis nes kitaip isprotesiu... dabar tik vien del maziuko laikausi... 😥

05. Apr 2011, 09:40

labas rytas mergaites😉rimute, nu ir liudnos zinios pas tave..laikykis mergyt ir ateis geresnis metas pas tave...

05. Apr 2011, 09:35

sveikos mergaites, va as retai jau priijungiu cia... pas mane problemos labai dideles... skiriuosi su draugu... tai ieskau buta nomuot, nerandu... niekas nenori isnomuot su vaikiuku, kokia diskriminacija... galite tik ysivaizduoti kaip jauciuosi... zeme slysta is po koju ☹((

04. Apr 2011, 21:32

aaa... na aiškumėlis, vadinasi mums tik mėnesiukas liko ir mes ragausim 😀

04. Apr 2011, 21:27

o nuo 4 men pradesimdarzovytes ivedineti 😀

04. Apr 2011, 21:27

vaisius galima(banana ir kepta obuoli)nuo 3 men galima pradeti,jei maitini misinukais 😀

04. Apr 2011, 20:25

iveta o ne per anksti? ne nuo keturių mėnesių reikia kažką duoti?

04. Apr 2011, 20:17

grazios jusu mergaites😀abi tikros princeses😉o manoji gabrielyte tad tokia tinginuke,ji tik kusciukus ciulpia, o verstis tai nebando☹bet guguoja, spardosi ir mosikuoja..😉siandien Gabriele pirma karta paragavo banano😀ziuresim kaip sureaguos jos skrandukas,ryt vel bandysim 😀

04. Apr 2011, 19:20

Vaje kokia gražutė ir didelė tavo Elija 😀 o kriaušytę jei būtum netoli ir padovanočiau 😉 mes jos nenaudojam 😀

04. Apr 2011, 19:08

Va kokia didele mano mergyte😀rankytes kaip visad virs veiduko, paziureti kaip atrodo😃

04. Apr 2011, 19:03

Tai ji vasari gime juk, viskas normalu, jauniausia musu mergina😀maniske tai ui kiek visko susigalvoja daryti😀o veidrodis geriausias draugas, sestis bando😀jo apie ta pacia kalbu, reik ir man tokios😀

04. Apr 2011, 17:17

as ta pompytę - kriaušytę vaistinėj pirkau jei apie tokią kalbi 😀 manoji tai sausinukių pagrandukė, dar tik dabar atrado savo kumštukus ir kišasi į burnytę 😀 na bet svarbu vejamės jumis visus ir visas 😀 šende gavom skiepą, tai nežinau ar nuo jo ar ne, bet nuo ryto nemiega, tikiuosi naktį ji man nesublūdys

04. Apr 2011, 17:11

KAd ne as jau traukiu, o vyras, sudas ta slangyte...prasau mamos kad idetu sena ta pompyte, ieskos sake, nes nera vaistinese jau😀grazi Vilte, sypsoso kaip😀smagu auginti vaika, as kasdien vis kazka naujo pamatau ka Elija ismoksta😀dabar intensyviai rankytes tyrineja😀pries veiduka iskelia ir apziurineja, suka, suneria na zodziu zaidzia😀pasibaige kumstuku kisimas i burna, dabar kisa tik tada kai valgyti nori😀dar vienas jos uzsiemimas iskelti uzpakaliuka atsispyrus kojytem, ir nusistumia taip😀na zodziu vienos neoalieku jau, nes verciasi, spurda, aktyviste😀

04. Apr 2011, 16:41

Ačiū Jurgita labai 😀

04. Apr 2011, 15:32

ui kokia gražuole 😀

04. Apr 2011, 15:25

labukas mamytės 😉 mes irgi buvom peršalusios. tai man ta šlangytė - raspiratorius padėjo ištraukt tuos snargliukus, o kriaušytė visiškai nieko.Kamile, gal per silpnai trauki? Šende buvom poliklinikoj, tai sveriam jau 5.7kg ir esam 59cm 😀 va mažė man kokią šypsenėlę dviejų mėnesiukų proga padovanojo nuo pat ryto 😀

1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 61