2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

30. Apr 2011, 09:15

Ne mes vartojam dabar aliejines formos su drakoniuku nupieštu toki, o prieš tai turėjom anyžiu kvapo, tai maniškiui labai netiko jis. o daba lyg ir nieko geras. Pabandyk nusipirkti su drakoniuku, nueik ir vaistinėje sakyk vitamino d aliejines formos

29. Apr 2011, 22:38

jurgita, pas mus jaučiu kad aliejinis, nėra parašyta, bet jis tokio aliejuko forma ir lyg bekvapis, rašo kad kažkoks kokoso priedas yra. Tai jūs anyžinį dabar vartojat? tinka? Ačiū mergaitės už palaikyma, tikiuos ir į mūsų daržą pagaliau ateis laimė 😀 Visoms po 😘 už palaikyma 😀

29. Apr 2011, 21:53

Kur Iveta dingusi, kažko senai jau bebuvo čia

29. Apr 2011, 21:53

Nu nežinau tokio mišinuko pavadinimo, jaučiu kad nėra pas mus 😀

29. Apr 2011, 21:52

Rimtai Martina džiaugemes už jus 😀 O pas jus vitaminas D aliejine forma ar paprastas su anyžiais. Nes maniškiui tas paprastas netiko ir buvo nevaldomas vaikas.

29. Apr 2011, 18:20

Liabas😀oi Martina kaip smagu, linkiu tau ir tavo princesei laimes😀Rima, o kaip tu gyveni?ar susiradai butuka jau?didelis tavo vyras, as sakiau griziu i Lietuva ir eisiu pas savo gydytoja su Elija, nes cia nieko neleidzia duoti, tai as ir nesavivaliauju😀sveria ji 6,5kg, tuo bus 4men😀jau bandosi sestis, tik niekaip neapsivercia, o jusu?laukiu dantuku, dar nelenda, bet pripirkau visokiu kistis i burnyte, tai grudas ir bando kasti😃as jurgita maitinu cow and gate, nezinau ir yra toks pas jus, mums tinka labai😀

29. Apr 2011, 16:42

Oi Martina kaip dziugu uz tave 😃

29. Apr 2011, 16:18

Sveikos mamytės 😉 retai bepasišneku čia, nes užsuku pasiskaitinėt ir laiko pritrūksta. Tai į lauką lekiam, tai kiemą reikia tvarkinėtis, savaitgalį planuoju jau sėtis, tai šią savaitę žemę susibedžiojau, žodžiu namie neužsibūnam 😀 Mažoji auksinis vaikas, nes nebeduodu vitamino D, antraip nebeįmanoma su ja susitvarkyt. Kitą savaitę einam svertis tai užklausiu daktarės. Bandžiau ir dozę mažint, bet visą dieną klykia vis tiek, o kai neduodu, tai gražiausiai bendrauja, šnekina viską aplinkui. Be to į mano širdutę pasibeldė jausmai 😀 Nieko dar nenoriu prisisvajot, bet... bus kaip bus 😀

29. Apr 2011, 16:02

Nu smagu rimute kad po biški jau duosi maistuko, žiek ir bus sotesnis. Nemažas tavo vaikutis, tikrai neatrodo ka trūktu maistelio jam. Bet matyt jam mamytes reikia ir viskas 😀

29. Apr 2011, 15:44

sveikos merginos 😀 oi kaip senai cia bebuvau... va mes vakar buvom vizitui, tai mano maziukas jau sveria 6,8kg o ilgis 68cm, keisti skaiciai susideliojo 😃 pasakiau gydytojai kad nebegaliu pavargau kas valanda maitint ar puse valandos, kad niekur negaliu iseit, misilelio jokio nevalgo gal delto kad tiutes neim ir netraukia tada pienuko is buteliuko, tai sake pradeti duoti darzoviu kosytes, vakar bandziau bulviu kosyte duot, vaipesi, siandien jau nebeime, tai begau y turgu nupirkau morkyte, tai kaip valge kad oi... patiko labai 😃

28. Apr 2011, 17:48

Sveikos. Mums gydytoja rekomendavo pradet nuo aptamil, tik be jokiu priedu. Tiesa kadangi mano mergina buteliuku nepripazysta tai mes taip ir neparagavom misinuko.

28. Apr 2011, 17:15

Dar parašykit kokius jūs mišinukus naudojate?

28. Apr 2011, 15:05

Ant pakuotes rašo 200 ml, bet daktare sake duoti 130 tik, aš ir duodu 130 bet ir to viso nevisada suvalgo. Mane domina dar vienas dalykas, kiek laiko gali nekakoti valganti mišinuka kūdikis?

28. Apr 2011, 14:13

Liaba😀as darau pagal lentele ant misinuko pakuotes, dariau 210ml, bet dabar 180ml vos isgeria, man atrodo jai dantukai dygsta ir niezti, seiliojasi, mazai valgo, verkia kai valgo, buna kad tik 150ml suvalgo...ant tu pakuociu raso kiek reikia duoti pagal vaiko amziu, arba pagal svori yra inernete😀nepermaitink tik,paskui nutukti gali greit, as niekad nevirsiju normos, kad svertu kiek turi sverti mazyte😀

28. Apr 2011, 13:07

na ne manes klauset,bet ir as savo maziukui duodu misinuka.. tai maniskiui darau 180ml, tai visa ir isgeria... kai padarai jo gaunas siek tiek daugiau,, bet pradzioj manau pasidaryk 150ml. ir matysi kiek isgeria,jei isgeria visa tai dadaryk 30ml... 😉 na bet jau as taip dariau,kol nezinojau kiek jis isgeria... 😉

27. Apr 2011, 16:20

Nu vakar neskaudėjo, šiandien buvo skaudžiau, ryt nežinau kaip bus. Nebeleido man maitinti vaikelio, sake kol maitinsiu nesibaigs bėdos. Išraše antibijotikų ir piena ka nebegamintu vaistukų. Gaila labai kad taip nutiko. kamile kiek tu mišinio taisai savo mergytei?

27. Apr 2011, 12:14

Labas😀ir kaip jusu Velykos?musu sauletos, siltos ir pirmos Elijai😃 as mamytes sedziu sau ir dinkt i galva, kad pirma karta ir mane sveikins su mamos diena😉)aisku Elija be tecio pagalbos neissivers😉bet jau kitais metais pati mamai gelyte atnes😀smagu...😀o tau Jurgita skauda kai traukia?eina sau ir kaip cia tau taip atsitiko, o maziuka dar pati maitini?

26. Apr 2011, 16:03

pradėjo traukti ogi žiūri pūliai ten, tai sake nusiūs ištirti juos.

26. Apr 2011, 16:02

Sveikutes. Nu va man tai šventės buvo nekokios, Nuo penktadienio pradėjo skaudėti tą guziuką krūtinėje kur buvo ir temparatūra pradėjo šokinėti. Tai ko tik nedariau ir kopūsta dėjau, ir šaldžiau, masažavai, daviau vaikui žysti, niekas nepadėjo. Šiandien vėl pas daktarą savo nulėkiau jis pažiūrėjo, tai niusiunte pas savo pažystamą chirurgą, ten echo padare, sako yra skysčiai užsistovėje. reikia operuoti arba su švirkštu kas dien traukti kol pasišalins visai. bet jis man siūle su švirkštu geriau, nes po operacijos randas viršuje liks. tai trauke jau šiandien, ryt vėl važiuosiu.

25. Apr 2011, 20:09

Su sventem! 😀 Mes po keliones, Tija puikiai islaike kelione 😀 .

24. Apr 2011, 17:54

Su Sv.Velykom mamytes😀stipriu kiausiniu😀))

24. Apr 2011, 15:51

su sv. Velykom😉augit visi sveiki ir laimingi 😀

24. Apr 2011, 12:32

Velykų džiaugsmas ir palaima
Telydi Jus žingsnius visus,
Tegul varpai pašaukia laimę,
Te žodžiai atneša džiaugsmus!

Su Šv.Velykom mamytės😀

24. Apr 2011, 12:13

Ohooo nelka koks drūtas tavo vaikas 😀

24. Apr 2011, 12:13

Su Šv. Velykom visus sveikinu 😘

23. Apr 2011, 22:24

beje visoms stipriu marguciu, ir linksmai atsvesti velykas 😀

23. Apr 2011, 22:22

sveikutes, jau seniai buvau cia pas jus apsilankiusi, noriu pasigirti kad mano suneliui sendien 3 men, o jis sveria 9.040 kg ir 66 cm 😀 nelabai turiu laisvo laiko paskaitineti, bet tikiuosi kad jums visoms gerai sekasi ir kad jusu vaikuciai auga gerai ir neserga 😀

23. Apr 2011, 21:03

Kristupas kaip Elija sveria, tik mes aukstesnes pora cm😀va mano Elija, didele ir su suknia laukia Velyku😀

23. Apr 2011, 13:59

Nu pagaliau 😃 nusprende valgyti, galvoja vistiek nieko geriau negausiu 😃

22. Apr 2011, 21:08

Mano Tija baige bado streika, vel valgo 😀😀😀 Valio!! 😀😀😀

1 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 61