2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

27. May 2011, 08:15

labas rytas mamukai 😉 mūsų naktelė vėl praėjo su 3kartais atsikėlimo. Pastebiu,kad kol neduodu papildomo maisto dieną, tai ir naktis puiki. Negi taip gali būti? Ar tai tik didelis sutapimas?

26. May 2011, 23:19

sveikutes 😉 mammy24 mums taip pat temperatura buna pakyla ir nepastebiu net nes mazoji kaip niekur nieko zaidzia, krykstauja - matyt cia nuo dantuku ir bus 😀
pasipasakokite visos mamytes nuo keliu men. ka duodate ragauti?! 😉

26. May 2011, 19:36

gal bet kad smegeneles tai visai nepaburkusios

26. May 2011, 19:08

tai gal dantukai dygsta?😉

26. May 2011, 18:57

mano mazukas siandien serga,nezinau kas jam temperatura 38 ☹ lyg vaikas ir gerai jauciasi valgo,zaidzia

26. May 2011, 10:35

Nu smagu, mano ir yra mano lepūniukas. tėveliai geriausi draugai, bet mama vistiek pati geriausia 😃 Vakar Kristupėlis mane apkakino 😃

26. May 2011, 10:00

Liabas😀na kazkaip nieko, mama kalbina ir ji sypsosi tik kai labai pikta buna tai jau tik as jai drauge😀mano sesuo su ja zaidzia tai juokiasi balsu😃 o as vakar jau pazastukus kutenau kaip juokiasi ir as ispaskos😃 matai as dar vienu ju nepalikau, dar nereikejo, bet jau kita savaite paliksiu pora dieneliu nes i univera leksiu tai paziuresiu kaip ia bus, mano mama dirba, laksto, tai ji kaip is dainos mociute musu gera su dzinsais ir tekina😃 paniurko, pakalbina ir i darbuka😀 elija taip pat visad turi buti demesio centre, jai jos nekalbini garsiai rekti pradeda tipo as cia, kalbek su manim😀taip ir draugaujam😀mano lepune😀

26. May 2011, 09:30

labas rytas. Aš tai saviškiui padedu kojytes į burnyte įsikišti, tai kiek jis tada krykštauja 😃

26. May 2011, 09:14

labas rytas mamytes, kaip naktele prabego? man tai kosmaras kzkoks abi mano mergytes buvo lb neramios...didziajai pilviukas skaudejo, o mazoji nzn bet irgi lb blaskes, dar ta slogyte niekaip nepraeina 😀 jau lb laukiu tos dienos kai mazytei slogyte nebekamuos.😀mano tai saulyte lb demesio reikalauja, turi su ja kalbeti, zaisti.dabar atrado savo kojytes tai jos irgi geras zaisliukas, tik kai kelnytes numaunu is karto kojytes aukstyn ir rakinejasi, i burnyte labai nori isikist bet neiseina 😀

25. May 2011, 21:56

Laba mamukai 😉 šende savo mažę visą dieną bučiavau kokia gerutė buvo 😍 o taip tai norėdavosi kartu su ja verkt visą savaitę ☹ Viltė irgi kitą močiutę kai retai mato taipogi zirzia kai paima, bet vienąkart kai pamaitino tai lyg suprasdama, kad čia ne priešas jau krykštavo ant rankų 😃

25. May 2011, 20:04

kamiliuk papasakok kaip tavo mergyte sutiko močiute, ar nebijojo , neverkė? Maniškis tai nebūna su močiutėm, retai mato tai verkia jei paima 😀

25. May 2011, 20:02

Mani ir keliasi nakti, viena karta išmiegojo visa nakti, o daba viena karta keliasi 😀 Bet nieko nubėgu greitai mišinuka pataisau ir vėl miega. Tik ryte gudruolis nori pas mane į lovyte. Tai kas ryta pasiimu, vaikas net neatsimerkia, tik nusišypso ir toliau miega 😀

25. May 2011, 15:22

kaip gerai kad viskas susitvarke 😀 vaikiukai auga ir viska isreiskia negu anksciau.kaip jums gerai kad jau ismiega visa nakty.mums tik pasvajot apie tai, nakty keliames ir gan daznai kokius net tris kartelius 😀reiks kita sav bandyt kosytes duot, nes tyreliu tai atsisako valgyt, neskanu jai 😀

25. May 2011, 14:29

kamiliuk o tu email negavai?as tau issiunciau kai tu parasei savo email😀

25. May 2011, 14:21

Nu va Martina kaip gerai, kad visos bėdelės baigėsi 😀 Mumis šiandien tik apžiūrėjo ir paskyre jau į masažus ateiti nuo birželio 16 dienos. o daba parodė tokius pasiglostymus daryti ir sake kuo daugiau nat pilvuko guldyti. mano vaikui sake yra asimetrija, tai va reikia kuo daugiau gultis ant pilvuko. Tai nuo šiandien pradėsim dirbti 😀

25. May 2011, 13:51

Laba mamkos. Ačiū visoms už palaikymą 😘 vos tik pasiguodžiau jums, tai naktį mažoji ramiai išmiegojo, net nesikėlė valgyt 😀 o ir šiandien kol kas auksinė (wub) pasirodo jai pilvuką skaudėjo, daba duodu sab simplex ir viskas ok 😀 bet keista tai, kad verkimas buvo ne toks kaip anksčiau pilvuką skaudėjo, tai aš višta ir atmečiau pilvuko skausmelius.

25. May 2011, 13:12

Martina nepergyvenk, gal tikrai dantukai formuojasi, ar pilvuka maudzia,buna maziukam visko, visos mer geros mamos😀o al ausytes skauda, paspaudinek arverkia ar ne, arba pas gydytoja nueiki bus ramiau😀

25. May 2011, 13:10

Liabas😀labas vestuk, as Kamile, auginu dukryte Elija, esu is kauno, bet gyvenu Londone😀manoji gime sausio 7d😀o mes adaptuojames Lietuvoj, vakare Elija labai verkia, kartais net klykia, gal laiko skirtumas, ir dantukai dygsta, baltos smegeneles, kaubureliai matosi😀viska ragauja, griebia😀pakeiciau vezimo dali i sedima, tai ji isikabina i zaisliukus ir sedasi😃 tuoj pati sedes, atsikelia kaip turi buti jau, vartaliojasi, zodziu tik spek ziureti ka ji daro😀akyte supuliavo tai vaistukus lasinu, o man sloga didziausia, atostogos prasidejo nekaip😀Ivetuk parasys sian savo nr tau ir susitarsim kada susimatyti😀

25. May 2011, 12:16

o mes dabar nuo pirmadienio pradesim lankyti manksteles😀tikiuosi jai patiks 😀o mums dar nesimato dantuku,smegeneles lb grazios ir rausvos,bet viska kisam i burnyte 😀

25. May 2011, 11:45

ivetuk mes irgi i masazus vaiksciojom - tai pirmi kartai sunkus buvo nlb patiko, klykdavo,o poto super, lb patenkinta buvo mankstelese 😉

25. May 2011, 11:43

labas rytas, mums su dantukais irgi tas pats, viska i burna kisa, viskas blogai, zaislaiblogai nes i burna negali isikist ir matosi tokie du baltus kalniukai, be to dar slogyte pasigavom, tai vargstam.😀ragaut nieko nenori nei bananano nei tyreliu, ismoko suspaust lupas ir neikisi 😀
o jau reik koses pradet ragaut 😀 Marina gal tavo aukselis nakty su diena sumaise?buna gi taip

25. May 2011, 10:16

labas rytas mergaites😉sveika prisijungus vetukas😀as auginu dukryte Gabriele kuri gime sausio 10d,mes is kauno😀mano gabi tai vakar vel juokesi is musu kai migdom,uzmigo vos 22 val😀o del masaziuko tai gabei pirmas kartas nepatiko,o paskui tai kaifavo ant stalo kai ja masazavo 😀

25. May 2011, 09:11

Maniškis tai daba auksas ne vaikas. Mes išviso nebeverkiam, galim ir į parduotuve kartu nuvažiuoti, dairosi visur, kai nori užmiega pats. Jau ir diena miega savo lovytėje, ant ranku tik užmigdau ir paguldau 😀 Šiandien eisim į masažus tai labai įdomu ar jam patiks, kaip ten mums seksis 😀

25. May 2011, 09:09

Rimute kaip jūsu reikaliukai? Gal susitaikėt su savuoju 😀

25. May 2011, 09:09

Labas rytas mamytes. Nu Martina tikrai baik kalbėti nesamones, esi labai gera mama, visos mes geros esame 😀 O vaikučius sunku suprasti nes jie nekalba, o tik verksmu išreiškia savo nepasitenkinimą. Gal ji pikta nes diena mažai valgo, miegelio gal trūksta, bet praeis nieko. Nu tau sunki savaitėle nusimato, bet tu esi labai stipri ir viska ištversi. Sekmės tau mažute 😘

25. May 2011, 06:11

Daivusik, man daktarė sakė, jog seilėtekis tokiu laiku yra ne būtinai dėl dantukų, o kažkaip ten tokio amžiaus kūdikiams suaktyvėja seilių liaukos ar panašiai 😀

24. May 2011, 23:47

daivusik mano mazius tai kaip ir tavi seiles upeliais,irzlus ir viskas kas papuola i burna,net kai pampersa keiciu jis griebia mano ranka ir iskarto nori i burna kist 😀

24. May 2011, 23:32

sveikos mamytes, stai ir as pagaliau prisedau parasyti 😉 sveika vestuke, as turiu dukryte Evelina, gimem sausio 18d 😀 malonu kad bus dar viena mamyte 😀 beje ar visos jau kencia vaiko irzluma nuo dantuku kalimosi ar tik ruosimosi kaltis?! pas mus tai jau pries men prasidejo viskas... seiles upeliais, visko kisimas i burns ir kramtymas bei lb irzli... zaislai nlb idomus, nieks neidomu tik ant ranku ir tyrineja mano arba vyro veida 😉 mes tai jau po truputi viska ragaujam - bananus lb valgo ir obuoli, dar bandziau kalafioru tyrele bet spjaude 😃 o slyvu lb patiko 😉 ryt bandysiu brokolius ir dar moliuga noriu bandyti... 😉

24. May 2011, 23:07

Tai kad smegenėlės dantukų minkštos, nei žandukų paraudimo, nei seilėjimosi nėra. Be to pabraukius per smegenėles vaikutis turėtų sureaguot ir jam patikt, o jai vis tiek dūdos ☹

24. May 2011, 23:02

ir baik taip sneketi gal negera mama esi.aisku kad gera tik mes mamos nevisada suprantam kas maziukams yra😉

1 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 61