2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

19. May 2011, 14:18

siandien jau daviau slyvu tyreles
tai taip valge ir skubinoo mane kad tik duociau😀apzora mano gabi😃

19. May 2011, 14:14

mano tai nelabai mėgsta to banano. Duodu po labai nedaug dar pilno šaukštelio net nedaviau, bet jau labai vaiposi 😀

19. May 2011, 12:28

mes jau seniai valgom visa banana

19. May 2011, 11:54

eikit fainai kai murzius sedi😃 as tai laukiu, laukiu kol pati valgys, bus smagu😃D kiek banano duodat?vakar daviau beveik puse tai issigandau gal per daug...

19. May 2011, 10:07

na manoji gabriele taip godziai jas valgo,kad jokio vargo ir terlioniu nera 😀

19. May 2011, 09:22

Sveikutės, tai bent gal Rimutes vaikas bent jau rečiau papuko prašo 😀 Aš tai visai nelaukiu tų košyčiu, bus terliones, bet nieko nepakeisi 😀

18. May 2011, 21:05

as banana duodu tarp maitinimu tai gaunasi po 2 val. o kosyte tai jau maitinimas ir tada pienuko nebeduodu 😀

18. May 2011, 20:36

na tas rimutes maziukas pavaro😃DD as ir gi laukiu kol kosytes maitinsiu, banana kaip valgo tai eina sau, vis asuvalgytu, bet kazkaip as tik puse duodu😀o kaip tos kosytes ir bananas vietoj maitinimo vieno misinuko ane?ar paskui misinuka dar duoti?as tai duodu kai iki maitinimo lieka valanda, gal nereik taip?

18. May 2011, 20:07

o kaip sekasi siaip?

18. May 2011, 19:39

Na o rimutei sekasi neblogai, vis dar mišinuko mažius nevalgo, tai niamnioja košytes ir vis rimutės papulį 😀 susirašom per skype su ja 😉

18. May 2011, 19:25

labukas😉as turiu tokia maitinimo kedute,kur pasidaro pusiau gulimapadetis..tai va ir mes jau pradejom naudotis ja kai valgom kosytes..patinka ir man ir gabrielei😀

18. May 2011, 14:39

Aha mano sesė tokia kėdutę turi, fainas dalykas 😀 Kaži kaip rimutei sekasi, kaip ten jai su tuo maitinimu

18. May 2011, 12:20

Laba mamukai 😉 žiū kad čia vis rečiau susirenkam 😀 kalbant apie kedutes, gerai kad mes gavom dovanų medinukę, labai man ji patinka, o kai pasiutmergė paaugs, kėdutė transformuosis į atskirą staliuką ir kėdę 😀

18. May 2011, 12:05

Nu Kamiliuk tai jau neužilgo būsi Lietuvoje 😀 Mes prieš pora metų skridom ir į Londoną apsistojom pačiame centre ir ėjom apžiūrėti kaip atrodo Londonas 😀 Gražus miestas patiko man, bet jau gyventi pačiame Londono centre nenorėčiau, labai jau daug žmonių, toks judėjimas didelis 😀

18. May 2011, 11:56

Sveikos mamytės. maitinimo kėdutė yra gerai. Bet mes dar kolkas neskubam - mano mažei dar tik 4 mėn. Gal po mėnesio susirūpinsim (nes ir taip daiktų namuose pilna, nesinori dar vieno "baldo" 😀 ) O kėdutė tai gerai - reik rasti patogią ir vaikučiui sedėti ir mamytėms maitinti 😀

18. May 2011, 11:47

Liaba😀as pirksiu ir gi, nusiziurejau medini toki, bet kai ji sedes, o dabar tarkim banana maitinu musu kedutej, tik kojytes pakeliu ir pusiau sedi, pusiau guli, ir pienuka taip maitinu😀pabandyk ir tu Jurgita😀reiks jau prisegti turbut nugarytej, kad jau staciau butu😀vakar centre buvom, keliones dokumenta jai dariau, galvojau prasikeisksiu, jau Lietuvos ambasados konsulinis skyrius tai tikras rusys, tiesiogine to zodzio prasme, buciau buvus viena tai beliktu nusisauti😃laiptai siauri, status, viduj kalnas zmoniu, nu zodziu siaubas...bet paskui smagiai laika praleidom tryse, prisiminiau, kaip londono centras atrodo ir koks grazus😀

18. May 2011, 11:38

Sveikutės mamytes 😉 Nu nutilo čia pas mus išviso. Klausykit ką jūs darysit ar perkat maitinimo kėdutes savo mažiukam. Aš esu tokia nusižiūrėjusi kur galima ir paguldyti, tai galvoju pirkti bus patogiau maitinti tom košytėm 😀

16. May 2011, 19:20

Oooo nemažas svoris atrodo, o ūgi pamatuok pati su metru 😀

16. May 2011, 18:24

na va, maniske sveria 7,460kg, sakyciau daug😀)) bet sake, kad gerai sveria, nei per daug, nei per mazai😀o ugio kaip visad nematavo☹siandien dariau mazytei paso nuotraukas, tai nuotraukoj tik veidukas, tai atrodo kaip burbulas😃

16. May 2011, 16:51

nu nu parašyk kiek svers tavoji. Aš ir duodu banano bet nelabai dar jam, raukosi vis :d

16. May 2011, 11:59

a, as pamirsau matai, jau atrodo mes tuos maziukus n laiko turim😃 man ir reikejo eiti 26d pas neurologa, bet as atidejau liepai, nes anksciau nebuvo, o 22d isskrendu...kokie siandienos planai mamytes?beja ir as jau duodu banano, patinka pupsei😀o mes einam svertis😀

15. May 2011, 18:32

Pas mus juk buvo komplikuotas gimdymas, vaikui ūmus pridusimas. Turi žiūrėti ar viskas gerai vystosi.

15. May 2011, 16:54

Liabas😀o kas Jurgita buvo galvytei, as kazkaip pamirsau😀o as krikstysiu metuku, dvieju😀man grazu, kai jau maziuke vaikscios, nuotraukos grazesnes ir panasiai, tai nesuku sau galvos😃 pas mane oras ne koks, sedziu namie ir rasau darba, jau bloga bet ka padarysi, reik😀

15. May 2011, 13:03

Laba diena mamytes 😉 kaip laikotes? Orai neblogi namuose jaučiu niekas neužsisėdi 😀 Mes antradieni eisim pas neurologa, vėl darys echoskopa vaiko galvytei, žiūrėsim ar nėra pakitimų.

14. May 2011, 19:19

Aš ir iki metukų noriu, tai planuoju ir rugsėji gal, priklauso nuo oro koks bus.

14. May 2011, 18:28

Aš tai planuoju rūgpjūtį arba rugsėjį, žiūrėsiu pagal orą, nes kaip ir mammy galvoju laikantis tradicijų - pakrikštyt iki metukų, o žiemą nesinori, pas mus nuosavas kiemas, tai nereiktų nieko nuomotis, balių artimiausiems žmonėms surengčiau kiemuky ir susitaupytų pinigėlio 😀 beje laba, nepasisveikinau 😃

14. May 2011, 14:36

as kazkaip galvoju gal iki kol metukai sueis reiketu pakrikstyti

14. May 2011, 14:33

Mamytes kada planuojate krikštyti savo brangenybes 😀

14. May 2011, 13:39

Aš ir atsudėjau rūbelius, bet jei antras vaikas bus mergaitė tai vistiek teks pirkti naujus 😀

13. May 2011, 18:37

kita sekmadieni😀na as galvoju, kad dar gali pasikeisti mastymas😀rubelius atsidejau, neismeciau antrai mergytei😃DDD

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 61