2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

31. May 2011, 08:23

o maniškis nei per anksti nei pervėlai, gimiau pačiu laiku 😃

30. May 2011, 20:46

o manoji porą savaičių vėliau negu turėjo 😃

30. May 2011, 20:41

nes Rimute pati pirma pagimde savo zuikiuka, islindo savaitele anksciau nei reikejo 😃

30. May 2011, 20:35

čia rimute tik penkta švenčia 😀

30. May 2011, 20:35

nu mes ir 4 švenčiam 😀

30. May 2011, 19:31

labukas 😀 mes irgi su Vilte siunčiam visiems švenčiantiems mėnesiadienius po 😘 jūs jau švenčiat penktą, o mums dar tik ketvirtas bus 😃 pagrandukės mes 😀

30. May 2011, 19:28

visus su menesiadieniais 😀gabriele siuncia visiems po bucki 😘o as ir laukiu kada eisim pas gydytoja,man idomu kiek priaugo mano pupa😀

30. May 2011, 19:04

Mes jau po daktarų tai maniškis sveria 7,4 kg o ūgis 68 cm 😀 Sake gerai auga mano vyrukas 😀 Dėl daržovių tai nusprendėm duoti tik nuo 5 arba 6 mėn kai bus šviežių 😀 Daba duosiu tik tyreliu vaisių vaikui ir mišinuko 😀 Dar gavom skiepuka bet nieko viskas gerai 😀

30. May 2011, 19:02

Niu va vestuk kaip liūdna kad reiks antibijotikus tokiai mažytei gerti, bet nieko nepadarysi, svarbu kad tik kuo greičiau pasveiktu 😀

30. May 2011, 18:44

labukas mamytes, mums siandien irgi 4 menesiukai suejo,bet pas mus naujienos ne kokios, buvom pas daktariukus mums israse antibjotiku del uzsitesusios slogos, kaip ir ant ausyciu nori pulti tai teks gert antibjotikus, mazoji labai piktute.o del miegojimo tai miegam mes gerai diena apie vakanda kartais net dvi su puse,savo lovytej, uzmiega pati tik reikia soske laikyti arba prispaust su kuom nors.o nakty tai iki pirmo atsikelimo savo lovytej o tada pas tevelius viduriuke, bet cia tik del to kad mamyte tinginuke ir tingi kilotis prie jos.😀

30. May 2011, 16:07

nu aš matysiu ka mums daktare sakys, sakiau jei vaikui svorio pakanka norėčiau daržoves pradėti duoti nuo 6 mėn. daba duočiau tyreles vaisiu ir viskas. Nu bet matysim ka sakys daktare 😀 O Kamile eko taip ir vadinasi jos?

30. May 2011, 15:45

ai man gydytoja sake, kad isejo nauja rusis kosyciu pagamintu Lietuvoj su kliniku palaiminimu kaip as sakau😃 kad jos trumpai galioja tik menesi berods, atidarytos 24val, eko😀maximos tinkluose dideliuose yra, reiks nusipirkti pabandyti😀kaip ji teige gydytojai prisidejo prie ju gamybos ir jau sveikesnes uz visas kitas😃 silta mamytes😃DD einam bambas deginti😀

30. May 2011, 15:43

Liabas😀maniske tai ivairiai, kai labai pavargus tai ir pati uzmiega, tik nelovytej o savo zaidimuke ir miega po valanda maksimum😀siaip as ant ranku nesupuoju, o salia atsigulu, padainuoju ir ji uzmiega, o nakty mes kartu miegam ir abi kartu uzmiegam😀buna kai pikta tada jau supuoju😀as iki metuku tai tikrai kitur nekelsiu, man maziuke netrugdo, o apie dabar tai net kalbos nera, pacios jos saugumui ir man ramiau😀juode tu drasi, as bijociau viena palikti visa nati😀mes esam 70cm ir sveriam 8kg😀eisiu virti kosyte siandien jai pirma, bulvyte su morkyte, sake jau mum pradeti, o vakar slyvu ragavom labai patiko😀banana su obuoliuku labai valgo, perku tyrele😀

30. May 2011, 15:20

niu va gryzom is darkares, mano maziukas visai nedaug sveria tik 7,5kg ysivaizdavau kad daugiau bus, jau gydytoja sake yvesti ir kruopu kosytes... tai reiks eit pirkt... tik ar valgys nezinia, nes jau ir darzoviu koseles atsisako man valgyti... tik pieno nori...

30. May 2011, 13:41

Sveikinu su mėnesiadieniu rimute jus 😘 Mes šiandien ir eisim pas daktariukų pasiskiepyti ir pasisversim, pasimatuosim 😀

30. May 2011, 12:40

Oj tas mano telefonas turejau omeny pranesk koks svoris

30. May 2011, 12:39

sekmes rimute😉 pranesiu koks svoris?ir su meniasiadieniu jus😘

30. May 2011, 12:35

va siandien mano mazyliukui menesiukai...😀 tai po pietu vaziuojam prie gydytojos apziurai... zinosiu kiek priaugo..

30. May 2011, 12:27

Tai va sakau jei nulaikytu tiūte gal ir pavyktu jam vienam užmigti , o daba iškrenta ji jam jis ir šypsosi patenkintas 😃

30. May 2011, 12:26

Rimute pas tave taip kaip pas mane buvo. Žino pamenu ir mano nemiegodavo vienas a nei kaip, atrodo jau viskas vaikas gerai įmiges bandydavau paguldyti arba atsistoti ir palikti ji lovoje mieganti, bet kur tau iškarto pabusdavo ir nebemiegodavo. Bet va paskui kažkaip pradėjau vistiek guldyti į lovyte va taip būdavao ka pamiega 5 min nubunda paskui jau ir 15 min pamiegodavao daba net 2 val išmiega arba 1 val ir nieko 😀 tik dar labai būtu šaunu kad pats užmigtu išvis būčiau patenkinta 😃

30. May 2011, 12:16

sveikos mergaites, o va mano zinokit lepunelis neuzmiega vienas ir net nemiega vienas... jau ne karta uzmigusy ar bemigdoma bandziau ykelt y lovyte, pajaucia ir pabunda, niekaip neina vieno uzmigdziusy palikt.... o dienom manasis miega gal tris kart, net neskaiciavau. bet dazniausiai tai po pusvalandy miega, retai kada valandikei uzmiega...naktimis tai kartu miegame, jis vis dazniau su papuku burnyteje npri miegoti visa nakty.. tai lieku kaip ir budejime as 😀

30. May 2011, 11:48

mano mazylis irgi nenulaiko tiutes o kai iskrenta pyksta 😀Dar va pats ismoko is bunos issitraukti tai mosuoja rankoj tiute ir verkia 😀maniskis irgi pats neuzmigdavo bet as kai matau kad vaikas miego nori idedu ji i lovyte paduodu tiute ir merliuka pasakau kad laikas miegoti ir iseinu.buna kad biskiuka verkia,leidziu pavekt bet ilgai nepalieku tai jau kartais ir pats uzmiega

30. May 2011, 11:25

Mano ir miega 3-4 kartus, nu bandysiu šiandien nemigdyti pažiūrėsiu ar pats užmigs, bet abejoju labai. jis palieka piktas ir vistiek nemiega. A jūs savo vaika kai laikas miegoti įkeliat į lovyte ir paliekat. A tiūte moka gerai laikyti burnoje? Maniškiui tai iškrenta tiūte iš burnos ilgai neužsibūna, labai retai kada ilgiau pažindo ją 😀

30. May 2011, 11:09

labas mergaites😉 mano gabi miega musu kambaryje, o perkelti nera kur tai teks kol kas tenkintis bendru kambariu 😀o per diena miega ivairiai 3-4 kartus po 30min iki 1-2 val 😀

30. May 2011, 11:01

maniskis miega 2-3 kartus per diena po valanda kartais ilgiau

30. May 2011, 09:21

jau man ir daba didžiulis džiaugsmas kad kai užmigdau miega jis savo lovytėje, nes seniau tik ant rankų temiegodavo. Sakau gal greitai ir savarankiškai užmigs vaikas. Beja kiek kartų į dieną jūsu vaikai miega?

30. May 2011, 08:52

Nu geras juode kieta tu, mano mažius tai mūsu kambarėlyje. Aš nakti jaučiu pati neišsimiegočiau nes eičiau tikrinti ar viskas gerai :d Aš sakiau perkelsiu į kitą kambarį tai nežinau net kada iki metukų norėčiau. Maniškis nemoka pats užmigti, tai visada aš jį užmigdau ant rankų ir paguldau į lovyte. Gal išmoks kada ir pats užmigti 😀

30. May 2011, 08:04

Musu Tija nuo pat pradziu miega savo kambaryje. 😀 Puikiai ten jauciasi 😀

30. May 2011, 00:27

o vaikuciai jusu jau savuose kambariuse ar pas tevelius dar?as tai savo mazyli zadu perkelti i atskira kambari kai jam bus 6men.

29. May 2011, 23:35

manoji naktiniam miegui pati užmiega, o dieną būna įvairiai, kartais pati lūžta, kartais reikia pasūpuot 😀

1 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 61