2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

24. May 2011, 23:01

marina,kodel sakai kad iki dantuku toli?as vakar skaitinejausi apie dantukus ir raso kad dantukai daugumai vaikuciu pradeda dygti 3 men o islenda apie 5 ar 6 men. pozymiai : neramus valgymas,raudoni zandukai,seilejimasis,rankyciu ir viso kito kramtymas o temperatura ir viduriavimas tik kai jie kalasi pro smegeneles.

24. May 2011, 22:49

Tai kad tuštinasi kaip visada, o ir kakis normalus.. Aš jau visas priežastis atmečiau. Su pilvuku - ne toks zyzimas, iki dantų -mums dar toli, temperatūros nėra, nei net kokios slogos. Maisto racione - nieko nekeičiau. Nu žinok tikrai galva nebeneša, bent jau priežastį žinočiau, tai žinočiau ko imtis, o daba rankos svyra, su kiekvieną dieną vis galvoju "gal viskas grįš į senas vėžias... Gal... Gal... Gal..."

24. May 2011, 22:39

labas Martina, klausyk gal tavo Viltei yra uzkieteja viduriukai? jei neissitustina tai gal is nevalgo nes pilnas pilvukas...

24. May 2011, 21:53

Laba vestuk 😉 mes būsim kaimynės, aš iš Pasvalio, auginu pirmagimę dukrytę Viltę 😀 mes čia pagrandukės netyčia įžengusios į vasarį 😃 Kamiliuk sveika sugrįžus tėvynėn 😛 O apie mūsų gyvenimėlį nieko linksmo negaliu papasakot ☹ nežinau kas pasidarė mažei, gal netikus mama esu kad nebesuprantu kas jai 😥 dienom nebevalgo, ir čiulptukus bandžiau ant buteliuku keist. O naktį keliasi kas porą valandų, gerai, kad bent miega, tai tenka tik pamaitint. Vaikštau kaip zombis, nes dieną dar turiu pasirūpint mama (parsivežėm penktadienį iš Vilniaus sunkiai sergančią) ir dar seneliu invalidu... O dar gi šią savaitę sesija prasidėjo... Na bet aš optimistė tikiuos kad viskas susidėlios į savas vėžias 😀

24. May 2011, 18:29

Labas vestuk aš esu Jurgita, auginu sūnelį Kristupą, esu iš Šiaulių 😀 Labai malonu kad išdrysai ir tu parašyti 😀

24. May 2011, 15:09

sveika Vestukas, malonu kad prisidejai... mano maziukas vardu Amandas mes is Klaipedos 😀

24. May 2011, 14:37

mes jau valgom misinukus, tik ryte ir vakare dar mamytes pienuka, taip pat po truputi pratinames prie banano ir esam ragave obuoliu tyreles.😀mes tikriausiai maziausios is jusu visu, nes gimem tik 2,650 kg ir 49 cm.bet po biski augam ir dabar jau sveriam apie 6 kg. 😀

24. May 2011, 14:00

vestukas sveika prisijungusi mano sunelio vardas Travis.malonu susipazinti 😉

24. May 2011, 12:48

Sveika vestukas 😀 malonu susipazinti, mano dukrytes vardas Tija. O tu pati maitini? Ar misinukais ir jau pradedi primaitineti dar?

24. May 2011, 12:37

sveikutes, vis paskaitineju jusu susirasynejima ir niekaip neparasau, tai nusprendziau ir as prie jusu prisideti. as turiu mergyte gimusia sausio 30 d. vardelis Meida. mes esam is birzu. cia mano antras vaikelis pirmajai jau greit bus du metukai. tai va malonu susipazinti 😀

24. May 2011, 11:13

liabas😀jau issiaiskinau, vyrui reik i ambasada nuvaziuoti parasyti sutikima, ptvirtins notaras, atsius man, as cia parasysiu ir viskas😀dar reik gimimo liudijima issiversti i lietuviu kalba ir patvirtinti notarui😀zodziu kruva popieriu😀man mama ui kaip burbuliuoja,patikekit😃 reikejo susirasyti sako, o as vis tiek savo, kita vasara gal, kartu su krikstynom😀

24. May 2011, 09:21

Jo Kamiliuk greiciau susituokit tada galesi viska viena tvarkyti 😀 O daba jei pavardes skirtingos tai visur reikia vyro sutikimo 😀Aš manau kad jo galės ta pavarde vėliau pakeisti 😀

23. May 2011, 19:41

tada ne kas...zodziu ziuresiu ka padaryti galima, nes jis atskristi nelabai gali, nebent veliau, o as dokumentus noriu dabar tvarkyti, galvoju tada gal rasyti tik save o paskui juk galima man atrodo pakeisti pavarde vaiko gimimo liudijime, as manau...nes man vaikui ir pasa padaryti reiks grizti atgal, ir vel tecio reiks turbt, kosmaras...

23. May 2011, 17:55

maniskiui labiausiai tai ant mamytes ranku patinka 😃

23. May 2011, 17:48

O maniškis vienas visur nuvažiavo ir viska sutvarkė 😀 Jo tėčio būtinai reikia, nieko be jo nepadarysi. Aš ir nupirkau saviškiui supynes, bet ir nelabai domisi jis jomis, žodžiu pas mus namai viskuom prikrauti, jam labiausiai tai lavinimo kilimėlis patinka 😀

23. May 2011, 16:48

tikrai kamiliuk,reikia visur jo😀mes taippat kartu lakstem kol dokumentus susitvarkem 😀

23. May 2011, 16:26

Kamiliuk jei jus nesat susituoke tai pirma turite nueiti pas notara issiimti pazyma kad tevelis pripazysta tevyste, vat... tai kad be jo niekaip... nebent uzregistruosi kaip vienisa mama...

23. May 2011, 16:16

o as va savo maziukui nupirkau supyne... bet nelabai jam rupi 😀 kaip ir zaisliukai desimciai minuciu tik 😃

23. May 2011, 16:13

Labas Kamiliuk 😀 sveika gryzusi y lietuvele ta vargana 😀 zinok gimimo liudijima isimant tikrai reikia tevelio, mes tai visur kartu vazinejom su tetuku kai dokumentus tvarkem nes reikejo ir jo paraso...

23. May 2011, 16:05

liabas😀aciu uz malonu sutikima😀Iveta as tau parsau savo pasta kamilkavol@yahoo.com, parasyk man savo nr asmenini ir susitarsim kada einam i kiemuka😀as sian buvau reikaliuku tvarkyti, ryt irgi eisiu, sakykit mamytes ar reikia tecio isimant gimimo liudijima?tecio nera su mumis ir nezinau ar irasys jo pavarde...siandien pasukti negaliu, nes nedirba tai galvoju paklausiu jusu...

23. May 2011, 14:59

man tik leidzia per mozila ikelti

23. May 2011, 14:26

kazkodel neleidzia ikelti ☹

23. May 2011, 14:22

sakau idesiu savo apsiseilejusio grazuolio nuotraukyte 😉

23. May 2011, 14:20

oj kaip ir as noriu i lietuvele 😀

23. May 2011, 09:20

Sveika gryžusi į Lietuvą Kamiliuk 😉

23. May 2011, 09:20

Sveikinimai ir jums just20 su 4 mėnesiukais 😘

22. May 2011, 20:36

oi kaip smagu kad kamiliukas grizo😀butinai reiks susitikti 😀

22. May 2011, 19:44

liabas liabas😀as jau diaugiuosi Lietuvisku pavasariu😀))))) siandien atskridau, o jau vargas skristi su mazu vaikui vienai tai ne tas zodis...bet oras super, nuotaika nieko, vyras neskrido tai liudnoka...eisim i pasimatyma su gabi😀

22. May 2011, 08:52

jei turi skype gali man parasyti(atevi23)

22. May 2011, 08:51

gabi mano pirmas vaikas😀o mammy tavo suneliui svoris auga gerai?nes nuo to priklauso rimtumas ligos..

1 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 61