2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

29. May 2011, 22:45

Tijai supavimas yra zaidimas o ne migdymasis. o seip ji visai ant ranku nenori gulom buti, tik staciomis 😀

29. May 2011, 22:45

Tija visada nakciai pati uzmiega savo kambaryje lovyteje, bet retsykiais pasupuoju 😀

29. May 2011, 21:30

o jus visos mamytes supuojat vakucius kad uzmigtu?ar nebijot kad pripras?nors as ir pati karts nuo kato pasupuoju avo maziu 😀

29. May 2011, 21:16

o maniškis nebeužmogdo vaiko, jam nebepavyksta ir matyt jis nervinas kad jam nepavyksta o vaikas jaučia ir tada nemiega. o aš be problemu užmigdau, pasūpuoju biški ir miega jau mažius 😀

29. May 2011, 19:22

liabas😀|o as taip pat beveik visad bunu su Elija😀musu tetis po darbu dziaugiasi ja, viska moka padaryt, ir dainoja ir soka kartu😀maudom taip pat kartu, jis laiko as prausiu😀bet uzmiega visad su manim, mamytes lepune😀i kiemuka mes abi arba vakare visi trys😀savaitgaliais tetis pabuna jei as iseinu kur😀is esmes ji daugiau mamos mergyte😀as nereikalauju nieko daugiau, man uztenka visko, kiek paparsau visad padeda😀

29. May 2011, 16:29

maniskis tai padeda daug bet kad vaikutis nezinau kodel bet daug verkia su teveliu 😀 tevelis labai stresuoja musu kad mazylis lupyte tampo

29. May 2011, 11:10

Nu šaunuolis tavo vyras. Labai atsidaves tėvystei. Maniškis tai skaito kad ir daug prisideda, bet man atrodo kad galėtu ir daugiau. Nu žiūrėsiu sakiau kai išeis atostogų gal tada daugiau pabus su vaiku, nes šiaip jis labai myli savo vaiką, gal tik pavarges būna po darbų 😀

29. May 2011, 10:06

Kai maudom as ir visada bunu kartu, man smagiau but salia, bet maudo tetukas 😀.

29. May 2011, 09:41

Nu mano vyras tai ir važiuoja savaitgaliais su vaiku į gamtą, prabūna ilgiausiai, pamaitina, pakeičia pampersa. Namuose kai būnam tai aš daugiausiai su savo angelėliu būnu. Mes vaika maudome kartu 😀 maniškis daba vandenyje taip duodasi kad ir aš būnu išsimaudžiusi po jo maudyniu 😃 Aš tai nebijočiau jei likčiau viena, žinau kad susitvarkyčiau nes ir daba beveik visada aš būnu su Kristupėliu.

28. May 2011, 23:27

aš per tel dabar prisijungiu, nes neberandu laiko kompą įsijungt, telefonu man daug greičiau gaunasi 😀

28. May 2011, 23:01

NEzinau ar i gera, nes neisivaizduoju kaip butu be jo, nesusitvarkyciau. ☹ . O tu skype jau nebuni whitegirl?

28. May 2011, 22:33

juode, džiaugiuos už tave suradus tikra vyrą ir tėtį 😀

28. May 2011, 22:03

Sveikos. O pas Tija super ttetis o ne mama. Mano vyro darbai karpyt nagus, maudyt Tija kai tingiu, jis vienas i lauka eina su vaikais. Kai buna namie vyras nesiojasi Tija. As tik diena kol viena tai uzsiimu su ja, o vakare tetukas. 😛 Tija tetuko dukryte 😀

28. May 2011, 20:29

ačiū Jurgita už komplimentus mano princesei 😀 na o mes mamos visada prisitaikom prie aplinkybių, jei nėra kam padėt tai ir ieškai kitų išeičių 😀 pamenu kai dar laukiausi bijojau kad nesusitvarkysiu, o dabar juokas ima tai prisiminus 😀 mes gi mamos - visos supermamos 😉

28. May 2011, 20:07

Nu va kaip fainiai, kai nėra kam ir pati susitvarkai ir nereikia nieko, šaunuole tu. Man labai graži tavo mergyte Viltė 😀

28. May 2011, 19:19

kadangi mama sunkiai serga, tai galima sakyt nepadeda. Pripratau viena susitvarkyt. Spėju ir namus apsikuopt ir kiemą, ir valgyt pasidaryt. Aišku ir pas draugus nulekiu ar dar kur nors, o Vilčiukas visur su manim 😍 vadinu ją vienetiniu rankų darbo aksesuaru, kuris man puikiai dera 😃

28. May 2011, 18:18

A labai pavargsti kai pačiai vienai tenka auginti vaika? Juk išvis kas dien nuo ryto iki vakaro buni tik tu su ja, ar mama gal biški padeda?

28. May 2011, 17:07

laba 😉 jurgita, į tavo klausimą gaila negaliu atsakyt, nes pasiutmergę auginu ir džiaugiuosi viena pati 😛 😃

28. May 2011, 16:11

Sveikos mamytės. Papasakokit kuom jum vyrai padeda auginant mažiukus. Aš sakau gal perdaug iš sviškio reikalauju 😀 labai norėčiau išgirsti kuom jums vyrai padeda?

28. May 2011, 10:38

Liabas😀mum ir labai su Elija patiko pasimatymas, dar eisim butinaitik oriukas nekoks dabar, nelabai smagu lysti kieman😀na jau Gabi ne tokia coliuke, tikra panele😀as maziukai duodu banano ir siandien eisiu pirkti slyvu tyreles ir bandau duoti bulvytes kaip sake Ivetukas, kad nieko tikrai neatsitiks😀o manoji vakar vakare nieko nevalge nuo 6h, bandziau sumaitinti bet baisiai pita buvo ir miegot norejo, tai ryte atsikele kaip drakoniukas😀maniske miega visa nakti kaip ir mama, gal todel kas su manim miega😀

27. May 2011, 19:52

tikrai jau koks sutapimas ir manasis 2 kartus kelesi 😀

27. May 2011, 14:36

gal koks menulis cia veikia😀mano gabrielyte ir diena nerami☹

27. May 2011, 13:44

jurgita, aš kitam lietuvos gale, as Pasvaly 😃 kaip matau visų vaikučiai šiąnakt kėlėsi po kelis kartus, ne tik manoji 😀

27. May 2011, 13:31

Labas rytas mamytes. Mano vaikas ir tiūtes nelabai ima, tik užmigti ji mums reikalinga, bet ir tai išspjauna paskui. Jis nemka jos ilgai laikyti, iškrenta 😃 Smagu Ivetuk kad jau įvyko jūsu susitikimas su Kamile 😀 Galit visos trys susitikti juk dar whitergil šalia ir gyvenaa ane?

27. May 2011, 10:42

labas rytas, mes soske nlb imam tik pries miega ir tai buna kad uzmiega ir be jos 😃 evelina irgi pradejo naktim keltis valgyt po 2-3 kartus - anksciau nesikeldavo tik va daba kazkas uzejo, nzn... mazoji labiausiai dievina slyvu ir bananu tyreles 😉 dar nenorom valge : obuolio, kalafioru, brokoliu, moliugu tyreles... bandysiu bulviu isvirt siandien sutrinus duoti 😉

27. May 2011, 10:42

labas rytas, mes soske nlb imam tik pries miega ir tai buna kad uzmiega ir be jos 😃 evelina irgi pradejo naktim keltis valgyt po 2-3 kartus - anksciau nesikeldavo tik va daba kazkas uzejo, nzn... mazoji labiausiai dievina slyvu ir bananu tyreles 😉 dar nenorom valge : obuolio, kalafioru, brokoliu, moliugu tyreles... bandysiu bulviu isvirt siandien sutrinus duoti 😉

27. May 2011, 10:10

beje vakar buvom susitike su kamiliuku ir elija..super laika praleidom😀o elija tokia didele panelyte,tai kad mano gabi pasirode coliuke 😃

27. May 2011, 10:02

labas rytas😀mes ragaujam nuo 3 men banana,4 men pradejomslyvu, obuoliu tyreles ir darzoviu koses😀mes irgi siandien prastokai miegojom,nzn kas mano pupai buvo..speju kad pilvukas jai skaudejo 😀

27. May 2011, 08:50

labutis mes miegojom puikiai 😀 tik su puoduku kovojam niekaip nenori jo 😀

27. May 2011, 08:31

labas rytas, na mes dar neturime 4 menesiuku bet jau ragavom banano, obuoliu tyreles, ir vakar daviau morku kosytes, tai mazajai visai patiko, ko nepasakysiu apie vaisius.na o mes dar sloguojam ir jau po biski pakoso, bijau kad neapsirgtume smarkiai ☹ as nzn bet mano visada keliasi kelis kartus kazin kada as sulauksiu nors vienos dienos be prabudimu. kaip jusu maziukai megsta soskyte? mano tai nelabai moka ciulpt iskrenta ir iskrenta reikia priremt su kuo nors😀

1 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 61