2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

22. May 2011, 08:49

mammy,mes vartojom iki 3 men visus vaistukus..o del banano ka tau sake tai nemanau kad tiesa,nes mano gabi kerta darzoves labiau nei banana..o valgymas priklauso nuo vaiko...siaip rekomenduojama ketvirta men pradeti vaisius(bananas ar obuolys), o paskui darzoves arba kruopas..tai zinai as nusprendziau geriau bananas nei vaistai ir tuom nesigailiu.dar gali duoti dziovintu slyvu tyrele jis taip pat skystina viduriukus(geriausia gerber firmos nes ten nera jokiu cukru ir krakmolu)butinai duok arbateles gerti jis taip pat laisvina viduriukus-tik uzvirintas ramunes(ne plikytas),pankoliu arbatele,jokiu budu kmynu neduok😀

22. May 2011, 08:49

mammy,mes vartojom iki 3 men visus vaistukus..o del banano ka tau sake tai nemanau kad tiesa,nes mano gabi kerta darzoves labiau nei banana..o valgymas priklauso nuo vaiko...siaip rekomenduojama ketvirta men pradeti vaisius(bananas ar obuolys), o paskui darzoves arba kruopas..tai zinai as nusprendziau geriau bananas nei vaistai ir tuom nesigailiu.dar gali duoti dziovintu slyvu tyrele jis taip pat skystina viduriukus(geriausia gerber firmos nes ten nera jokiu cukru ir krakmolu)butinai duok arbateles gerti jis taip pat laisvina viduriukus-tik uzvirintas ramunes(ne plikytas),pankoliu arbatele,jokiu budu kmynu neduok😀

21. May 2011, 22:17

Ui kaip gaila man tavo mažylio mammy, jaučiu vaikutis verkia kai taip sunkiai reikia pasituštinti ☹

21. May 2011, 21:51

man siandien kazkokia depresija.lauke lyja, vaikutis neramus o dar ir kakutis labai labai kietas kaip avies spyriukas☹sakau jau nebeartosim vaistuku nuo reflukso nes nuo ju basiai sukietejo viduriai, dar tai nera buve ☹

21. May 2011, 21:49

ivetukas tu musu eksperte 😀 o cia tavo pirmas vaikutis ar tu turi daugiau?

21. May 2011, 21:48

aciu ivetukas uz info.as ji dabar nuo savo pienuko bandau po biskiuka atpratinti, tai sakiau jau greit pradesim ir mes valgyt.cia ivetukas musu daktare sake geriau neduoti banano, sako reikia pirma pratinti prie darzoviu o tada prie vaisiu,nes atseit vaisiai turi cukraus ir kai vaikas prie cukraus pripras bus labai sunku ikisti darzoves.kaip manai ar tiesa?kiek jus laiko naudojot duphalac?

21. May 2011, 21:30

ir dar guldyk,kad auksciau galvyte butu. as dejau po ciuzinuku pagalvele tai gavosi kaip pakletas galvugalis.tai rekomenduojama prie refliukso 😀

21. May 2011, 21:25

duphalac tai ta pati laktulioze yr,bet mums ir nelabai padejo,todel anksciau ir pradejom vartoti banana,kad susireguliuotu viduriukai,nes vaistai nuo refliukso kietina viduriukus.

21. May 2011, 21:23

siaip mums rekomendavo aptamil AR(antirefliuksinis) -jis yra specializuotas atpylinejantiems. mammy24,kiek tavo mazyliui laiiko?ar jums dare echoskopija,kad pasiziuretu ipylori bukle,kaip tas raumuo ar ne per storas?o kaip tavo maziuko svoris auga?kaip jis atpylineja?

21. May 2011, 20:35

letuvoje tokio nera kiek zinau naudojam cow & gate misinuka.ivetukas manai kad reikai misinuka keisti?mums tos problemos nuo pat gimimo

21. May 2011, 20:33

na mes vartojam laxose viduriukus tvarkyti ir gaviscon infant nuo reflukso dar vartojom zantac nuo reflukso bet kad niekas mums nepadeda.(nezinau ar tu vaistuku lietuvoje yra)i lietuva gryztam liepos men tai sakiau eisim per geriausius daktarus kad tik pasakytu kas mano mazyliui negerai ir ka reikai daryti kad butu gerai.o iki tol laukiam is airijos daktaru kada i ligonine siuntimas ateis ir tada pediatras patikrins,bet cia neaisku kada.

21. May 2011, 19:57

o mammy,koki misinuka naudojat?

21. May 2011, 19:56

omeprozoli refliuksui ir viduriukams duphalac..o kokius jus vartojat?

21. May 2011, 18:10

mes vartojam vaistukus ir kad suminkstintu kakuti ir nuo reflukso, bet kad nelabai kas mums padeda.o, ivetukas kokius vaistukus nuo reflukso naudojot?

21. May 2011, 17:04

mammy24, o jus nuo refliukso naudojat ka?mes taip pat turejom bedeliu su viduriais ir refliuksiuka turejom,o is pradziu dar buvo ir pylori spazmas,itarinejo net jo susiaurejima..tai vargom iki 3 men,iki tol vartojom vaistukus, o paskui viska nutraukem ir pradejom valgyti banana-susitvarke viduriukai,o del refliukso naudojom vaistus 8 sav.ir po to pagerejo 😀

21. May 2011, 16:23

rimute27 as tave kuo puikiausiai suprantu.mano Travis irgi nekaip miega nakti o ir diena labai labai irzlus.as ir jau visa issekus esu ☹o dar mano maziuikas su viduriukais vargssta ir refluksa turi.tai bedu pas mus daug ☹na bet uzteks cia apie mano bedas,o tu,rimute laikykis.
as vis dar neapsisprendziu ar pradeti maitinti kosytemis ar geriau dar palaukti?nes as dar kaip ir matinu pati ir misineliu duodu.

21. May 2011, 15:02

labas mergaites😉 o as jau gabei daviau ir obuoliu, ir slyvu tyrele.tai jau ragavusi 3 vaisius yra ir taip skaniai valgo, kad grazu ziureti😀o tu kamiliuk, nebijok jau jai duoti vaisiu tyreliu,juk nuo ketvirto men pradedama..o ir del kosyciu irgi gali, tik drasiau ir pamatysi kokia laiminga bus tavo elija 😀

21. May 2011, 12:02

Liabas😀na ir as greit jau bandysiu maitinti😀ka veiksit savaitgali merginos?as siandien ale piknika darysiu o jau ryt isskrendu, tai atsisveikinimo vakarelis bus😃

20. May 2011, 19:16

sveikos merginos😉viena porcija aopie 120-150g,o misinuko pilu nedaug(apie 40 ml)kad skanesnis butu😀

20. May 2011, 19:16

sveikos merginos😉viena porcija aopie 120-150g,o misinuko pilu nedaug(apie 40 ml)kad skanesnis butu😀

20. May 2011, 18:12

Aš pilnai suprantu tave rimute, o yra kas diena tau padeda?

20. May 2011, 16:13

mane tikrai maziukas iskankina labai, nugara skauda, atradau buda be pagalves miegoti, taip negelia nugaros ir netirpsta, jau nakty kai krentu y lova tai tokia pavargusi bunu kad net neturiu jegu apsiversti ant kito sono, va taip mergaites as pavargstu..

20. May 2011, 14:36

Sveikos. O yra cia bent viena kuri maitintu vien tik savo pienuku?

20. May 2011, 12:37

liabas liabas😀oi kaip as jums pavydziu del tu kosyciu, as ir gi labai laukiu kada jau duoti galesiu, eisiu pas gydytoja ir konsultuosiuos ka duoti😀viena bijau😀tai tada ir as duosiu bananao daugiau😀ji kaip valgo ji, labai patinka😀o kam Iveta i bulviu kose misinuko reik deti?tikrai tavo vyrutis duoda Rima, bet is vienos puses smagu, su mama koks rysys stiprus bus, ir imunitetas siprus, tik kad tave kankina jau cia beda☹maniskei dantukas lenda, lenda ir niekaip dar neislenda😃 mama su teciu laukia issijuose, tikrinu kasdien😃

20. May 2011, 08:26

Labas rytas. Nu Rimute ir kietas tavo berniukas 😃 Klausyk gal jam dantenos formuojasi todėl ir nakti daba nebepaleidžia tavęs? Bet man gaila tavęs, išvargusi jaučiu esi iki begalybės. O kaip gal jau radai kur nuomotis butą? Ivetuk o tavęs noriu paklausti kiek tos košytes paskui jau duodi vaikui, kokia yra porcija?

19. May 2011, 20:06

jurgita,lygiai taip pat pratinau kaip ir prie banano..pripratinau per savaite ir tada viena maitinima duodu tik kosyte.vien bulviu kosyte daviau savaite,i ja ipilu siek tiek alyvuogiu aliejaus ir misinuko.po savaites i bulves idejau cukinija(na beveik 1/2 mazos cukinijos), po keliu dienu dar pridejau morkyte..dabar zadu ideti i bulves kalafijora. va sitaip mes ir maitinames...😀beje kurias perku darzoves mirkau apie 30 min.vandenyje,kad issiskalauu tie visi chemikalai ir tik paskui verdu...😀

19. May 2011, 18:29

O as mergaites savo maziukui banano neduodu, juk ten tiek nitratu kad baisu... kartais nuperku kosyte bananus su obuoliais... o seip labiausei tai valgo moliugu kosyte... 😀

19. May 2011, 18:27

Sveikos mano mamytes mielosios 😀 senai bebuvau cia 😀 O mano maziukas valgo kosytes bet papuko neatsisako, vistiek daznai valgo, pradejo dabar naktim beveik isvis nepaleisti... tai siaubas, lieku be miego... guminio papuko nepripazysta nei per kur... jau sakiau kad greiciausei mano vaikas ismoks is poduko gert nei is buteliuko 😃

19. May 2011, 18:11

eik tu ivetuk, smagu kad Gabyte taip skaniai viską valgo 😀 Aš sakau gal maniškis bulvyte valgys skaniai 😀 Ivetuk o tu kai pratinai prie bulvytes ir davei pirmą kartą tik ant šaukštelio galo?

19. May 2011, 14:41

manoji tik bananą pripažino, daugiau jokių košių, nežinau ką reiks daryt, jei kokius tris šaukštelius suvalgo tai šventė.

1 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 61