2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

01. Jun 2011, 22:10

masaziukai truko apie 20 min ir ejom 5 kartus😀manksteles vyksta po 30 min irgi 5 kartus eisim 😀

01. Jun 2011, 22:10

siandien mes turiningai praleidom diena, atsventem vaikuciu diena😀as su gabi ir jos broliuku apsilankem zoo sode😀o paskui pasieme musu tetuka is darbelio visi kartu nuvykom i mcdonalda😃o kaip jus praleidot sia diena?😀

01. Jun 2011, 20:26

Aha nusiprikau šiandien Marmaliuzi bet neatkreipiau dėmesio jog ten nuo 6 mėn obuolių tyrele 😃

01. Jun 2011, 17:24

Sveikutes, mamytes. Seniai bebuvom cia pas jus, mano Ugniukas jau didelis vyrutis, birzelio 11d bus 5men, jau nuo nugaros ant pilvo labai vikriai apsivercia, ir jau labai juokingai uzpakaliuka kelia, bando ropoti, jau labai nori sedeti. Jau viena baisu palikti, tai ant kilimo padedu lavinimosi kilimeli, ir jis ten visaip vartaliojasi, ir kojas i burnyte kisa. Ir jau lapnoja darzoviu ir vaisiu tyreles.
Beje, apie tyreles, jos vadinasi Marmaliuzi. Bet nelabai yra is ko rinktis nuo 4men, tai perku Mazas, Hipp, Milupa, Gerber, labiausiai patinka bananu tyrele ir bulviu ir moliugu kose.

01. Jun 2011, 14:09

mes su didziaja irgi masaziukus lankem gal kokius 4 menesius 😀 tai po masazu vaikas miegodavo man 3 val 😀

01. Jun 2011, 14:00

matai kaip, tiek vaika istampo kad vaikas sveikatos nebeturi 😃 O kiek laiko masažiukai trukdavo ir kiek laiko ėjot?

01. Jun 2011, 13:29

kaip negyva, vos tik griztam ir i lovyte 😃

01. Jun 2011, 13:05

Bet jaučiu po sportu ir masažu vaikas krenta miegoti kaip reikalas 😀

01. Jun 2011, 13:04

Nu va tikra šaunuole mergyte tavo, gal jau priprato prie sporto 😀

01. Jun 2011, 13:03

mano tai raumenu tonusai silpni sake yra, tai dėl to masažu reikia. Neurologe sake biški tinginiukas, bet daba jau galvyte gerai kelia pats ir verstis bando, ant pilvuko kai paguldau tai ant nugarytes apsiverčia pats, kartai nepavyksta bet dažnai apsiverčia. tai matysim kaip tie masažai bus

01. Jun 2011, 12:59

bet siandien mano gabrielyte saunuole, pirma diena neverke kai sportavo 😀

01. Jun 2011, 12:59

na kazkiek,o manksteles lb padeda.mums daro del to, kad net nebandom verstis, sunkiai kele galvyte ir viso kuno raumenuku tonusas padidejes

01. Jun 2011, 12:40

Ivetuk o masažiukai dėl ko jums buvo daromi? Ar pajutot pagerėjima po jų?

01. Jun 2011, 09:27

labas rytas mergaites 😀su pirmaja vasara ir vaikuciu dienele😀augit visi sveiki ir laimingi 😀nuo gabrieles visiems po bucki 😘

01. Jun 2011, 09:19

Mes taip pat sveikiname su vasarėle, su saulės spindulėliais 😘

01. Jun 2011, 08:48

labukas 😀 ir mes su Vilte sveikinam visus vaikučius ir jų mamytes sulaukus vasarėlės 😘

01. Jun 2011, 01:14

sveikos sulaukusios pirmos vasaros ,mamytes 😘

31. May 2011, 20:19

Aš ir dedu kepuryte, bijau kad galvytes neperkaitintu, paskui skaudės vaikui 😀 nors nelaikau ant saules bet vistiek kepuryte man atrodo rekalinga 😀

31. May 2011, 15:26

As dedu nerta kepuryte. ir prie kepurysiu ipras, ir saule neprikaitintu, nzn kazkaip man rodos reik.

31. May 2011, 14:58

na zinokit tikrai sirdute skauda del tu antibjotiku, bet jei reikia tai reikia.as tokios nuomones kad su mazais vaikais neesperimentuot, jei reikia antibjotiku tai reikia ir duot 😀o jus su kepurytem vedat i laukeli, man kazkaip baisu dar be kepurytes.visada su kepuryte vedu i laukeli, savo pirma atzalele irgi visada su kepuryte. kazkaip man baisu.

31. May 2011, 14:41

Sveikos. as Tija karstom dienom ir trumpom rankovem rengiu. Jei Tijai per silta, ji pikta buna, daug zyzena, beria ja prakaituoja. Tai vesiai rengiu ir super. 😀

31. May 2011, 12:15

Nu pas mus ir atsirado pabėrimu ant pilvuko, jaučiu ir prakaitukas. Tai daba jau išrengiau savo berniuka 😀 Ot aš mama kokia aprengiu vaika šiltai, daugiau taip nedarysiu 😀

31. May 2011, 12:11

Ne Jurgita ji vadinasi makaliuze lyg, mama vakar ziurejo😃DD bet tik su bulvytem ir morkytem nebuvo tai nepirko😀o mum birzelio 7d penki menesiai, nes Elija gime 10d anksciau, turejo 17d😀)) as i akyte irgi antibiotikus lasinau, ir kai gime ji ju gavo, zodziu man sirdi ir gi skauda kai juos reikia duoti, tai puikiai tave suprantu Vesta, bet pagisit ir viska sbus gerai😀su menesiadieniu visus😘

31. May 2011, 12:09

Liabas😀o maniske jau seniai su suknem lauke duodasi😀nebijau as visai jos isrengti, juk pacios ir gi issirebgiam kai karsta😀paskui isbers, nes jau mazyt mano ant pilvuko atsirado beriuku, gydytoja sake nuo prakaito, kad per siltai aprengiau,nes viena cia diena ilgom ja namie aprengiau, tai va ir isbere😀as ja rengiu taip kap pati rengiuosi ir viskas gerai😀siandien eisim su Gabriele vel susitikti, tai pupa eis su suknia, kad viskas vedintusi😀nebijokit isrengti, juk jau vasara, plius kojytes, nosiukas puikiai parodo kada lialiui vesu😀na mano nuomone tik tokkia ir esu skaicius, kad mamos labiauperkaitina vaikus nei juos susaldo😀o namie ji tik su bodziu, suknia ar sortais😀

31. May 2011, 10:37

mano ir į dešne labiau sukasi 😃

31. May 2011, 10:37

labas rytas, mes namie irgi tik su bodziuku bunam, o i laukeli tai ilgom rankovytem ir kelnytes plonas.mes jau buvom valandai isleke i laukeli, biski pamiegojo pupa,o veliau tik apie kokia 16 val irgi eisim gal dar net veliau.siaip lauke silta labai. 😀

31. May 2011, 10:35

manoji irgi i desine labiau sukasi,tai liepe viska keisti i kaire puse 😀

31. May 2011, 09:51

Eik tu o man atrodo kad šalta vien su bodžiuku vaikui 😃 aš pati nebūnu namie trumpom rankovėm tai ir vaika ilgom aprengiu 😃 Aš jaučiu ir nuo ryto nevažiuosiu nes bus kančia vaikui per karšta. Mes Ivetuk ir eisim į masažus, mano Kristupėliui asimetrija, į viena šona labiau sukasi kai keli už rankyčiu. Tai liepe daug gulėti ant pilvuko o paskui jau išmasažuos vaikuti. O dėl mankšteliu nežinau ar reiks mums gal po masažu matys kaip viskas bus 😀

31. May 2011, 09:22

labas rytas mergaites 😀o mano gabrielyte gime per anksti kelioms savaitemis 😀lankom manksteles, bet mano pupa taip rekia kad ausys man paskausta 😀bet nieko nepadarysi reikia mankstintis ir mokintis vartytis ,klupoti kaip suniukas ir t.t.namie dar paskui sportuojam 2 val😀rytas tai pasakiskas,bet ir karsta,mes eisim i laukuti tik po pietu kokia 16 val kai saulyte nebe tiokia kenksminga 😀o namie mes jau seniai tik su bodziuku bunam,o i laukuti dar nedristu taip isnesti 😀

31. May 2011, 08:24

Labas rytas 😀)))) gera diena šiandien nusimato, net nežinau kaip vaika rengti. Trumpom rankovėm gal?

1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 61