2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

03. Jun 2011, 16:37

Aš pasidariau nuotraukas ir užrašiau ant nuotraukos geriausiam pasauly tėveliui, galvoju padaryti arba maikute su foto arba arbatos puoduka, o labiausiai norėčiau raktų pakabuka bet abejoju ar spės

03. Jun 2011, 12:34

jo pakloju kad ir minksciau ir kad neprakaituotu 😀as irgi jokiu minciu neturiu kokia dovanele reiks padaryti ☹

03. Jun 2011, 12:07

Galvoju kokia čia dovanėle reikia padaryti tėveliui nuo Kristupo su tėveliu diena. Gal kas turite kokių minčių?

03. Jun 2011, 10:04

o kokia gražuole. Ivetuk o tu jai po nugaryte padėti kad gal netaip prakaituotu ar ka minkščiau būtu?

03. Jun 2011, 09:59

o cia mano grazuole vaikuciu diena😀

03. Jun 2011, 09:54

labas rytas mergaites, mano gydytoja ir nesake kiek duoti kosyciu... kaip pratint tik pasake kieky kiek turi suvalgyti, kaip ir rasiau, tai as pati nuo pirmos dienos pratinau po visai mazai.... kol dabar man po indely ta maza suvalgo ten 125gr yra... as kosytes ir pati verdu... ir bananu su obuoliukais tyrele... retai labai kada nuperku... kokiaias ekstra atvejais...

03. Jun 2011, 09:54

visada malonu pagelbeti 😀

03. Jun 2011, 09:37

Ačiū Ivetuk tau už paaiškinimus. Kažkaip nusivyliau vaiko daktare nieko nepapasakojo apie maitinima. Gal ji galvoja kad aš viska žinau. Nu žodžiu gerai kad jūs esate 😀

03. Jun 2011, 09:28

labas rytas😀na reikia prie darzoviu pratinti kaip as anksciau rasiau apie bananus😀o del tyreliu vaisiniu,jei jau valget koki vaisiu(banana)tai obuoliuka gali pradeti nuo keliu sauksteliu pratinti ir taip didini kas diena..pirma diena 2-5 sauksteliai, kita diena 5-9 sauksteliai, o paskkui ir visa indeli 😀

03. Jun 2011, 08:24

Labas rytas mamytes. Tai daržovines reikia kas dien po viena šaukštuka didinti? Aš nuo šiandien pradėsiu duoti obuolių tyrele pažiūrėsim kaip mažiukas valgys 😀

03. Jun 2011, 08:24

Labas rytas mamytes. Tai daržovines reikia kas dien po viena šaukštuka didinti? Aš nuo šiandien pradėsiu duoti obuolių tyrele pažiūrėsim kaip mažiukas valgys 😀

02. Jun 2011, 22:58

as tai turiu savo mokslo knygas ir dar toki leidinuka apie maitinima 😀as viska verdu pati, taip pat zadu pati daryti varskyte 😀Martina,na mes uzaugom ir ant manu kruopu,bet dabar jau kiti laikai ir remiuosi siuolaikinemis rekomendacijomis 😀aisku kiekviena mama zino savo vaika geriausiai ir daro kad jam butu geriau 😀siandien visa diena praleidom pas anyta sode-tai taip faina,ramu , pauksciukai ciulba...tai gabi lauke visa diena prabuvo ir miegojo ir valge 😀greitai jau sulauksim svieziu morkyciu tai gabrielyte gales kirsti 😀o zuvyte mes jau kaupiam,nes tetis tik gabrielei zvejoja lydekaites 😃

02. Jun 2011, 22:33

manoji kadangi nuo visų košių žiaugčioja, tai ir daviau sūrelį, jis jai patiko, kakis gražus, vaikas nei išbertas nei koks kitoks tai kažkaip ir nesuku galvos. Be to mūsų mamos mums nuo 3mėn varškę davė ir visos užaugom ohoho kokios sveikos ir gražios 😃

02. Jun 2011, 22:15

Ivetuk as dar tik darzoviu kosytem maitinau... pirma men tikrai mazai suvalgydavo, o dabar jau antras menuo tai sake yjungt kruopu koses... sy men isbandyti dvi... nupirkau ryziu kosyte, bet dariau be pieno tai nevalge... as ir nevalgyciau nes slyksti... savo nutraukt neturiu tiek kad kosytei butu, tai vel bandysiu misinely koky pirkt jei tiks koses virsiu... tai dar tik darzoviu verdu... beto mano maziukas mazai priaugo... tik 700gr... gal delto gydytoja pasake kad po tiek duociau... visgi antras menuo primaitinimo..

02. Jun 2011, 22:05

jau kiek klaidu kazkoks kosmaras😃

02. Jun 2011, 22:05

Aga, man ir labai gaila☹ na bet dar susitiksim😀man ta pati gydytoja sake, ka dabar papasakojo Iveta😀mano pupa valgo tyrele tapp maitinimu ir pradedam kosyte is bulvyciu ir morkyciu, pirmadieni keisiu viena maitinima kose, o nauja kose kruopu kita men😀nos siandien elija negao jokios tyreles nes mama ziopla pamirso😃 man smagu maitinti kosem, ji taip valgo ir visa purina buna, Iveta mate😃 mes sau sedem kiemuke ant zolytes ir kapojam😀o tokia kaip varske, kefyra, jogurta , kiausini ir as skaiciau kad velai reik pradeti😀elija ryt valgys 20 sauksteliu koses😀

02. Jun 2011, 21:41

ai tai pirma mėnesi tik duodi 1 karta per diena daržovienes ane 😀 o kur yra kokia lentele apie visa tai?

02. Jun 2011, 21:15

labas mergaites😀as kiek zinau,kad varske galima pradeti nuo 7-8 men,taip pat ir kefyra bei jogurta..😀rimut o su kosem irgi ar ne per anksti tiek daug duoti,nes kai pirma men pradedam duoti galima tik viena karta, paskui antra men ivedama 2 kose(kruopu), o trecia men jau eina trecia kose darzoviene su mesyte😀na cia as taip zinau ir mokinausi, o ta pati mums pasake ir musu pediatre😀Kamiliuk gaila kad taves nebuvo,tikrai buvo puiki isvyka 😀

02. Jun 2011, 20:24

nu geras kietos jusu mergytės 😃 aš tai dar neduodu košyčiu, sako iki 6 mėn galima ir neduoti. Tai dar sakiau ir palauksiu. O tai yra taip jei jau duodi košyte tai mišinuko nebereikia duoti ane. Ui man tamsus miškas tas košiu davimas bus 😃
Nu Vilte tikrai pompoška 😃 nemažai priaugo 😀

02. Jun 2011, 20:17

manoji košytes išbrokino 😃 tik sūrelį pripažino, bet po jo vis tiek išgeria dar kokius 20ml pieno. O tada griūna pietų miego kokias 3-4h 😀

02. Jun 2011, 19:48

na kad tikraai Martina jau priauginai savo maziuke 😀 man gydytoja sake kad y diena turi buti 3kart kosytes ir du kart pienuko, jei po kosytes sako nori atsgert tai duok.. bet manasis tai atvirksciai viska daro... daug kartu pienuko ir kosytes koki tik pora kart sudejus y kruva kiek jis zaidziasi po truputuka... 😀 o kosytes kiekis turi buti 100- 150gr...

02. Jun 2011, 19:37

duodu paprasta pieno žvaigždžių vanilinį surelį 😀 elija kūdutė, jūs 5mėn tiek sveriat kiek manoji 4mėn 😃 kepurytę irgi dedu nertinukę, o į lauką dieną neinam, nes per karšta, lendam vakarais. O mankštelės mums, kad svoris bišky gal pakris 😃 nes sakė daugokai priaugom 😀

02. Jun 2011, 18:41

o Elija bus nelankius manksteliu, nes net nezinau ar reikia, tikiuosi, kad ne😀 bet Iveta mum parode daug pratimu, lavinames namuciuose😀parke ant zolytes😀as dedu tik nerta kepuryte, ir tai jei pavesis nuimu, nes jai karsta maziukei, jei ne ta saule tai tik su pampu vesciau i kiema;Dva sau sedi man nt keliu ir abi rasom😃 eisim i kiemuka pasivaikscioti, atveso jau😀

02. Jun 2011, 18:38

liaba😀o as vakar neturejau kada prie pc prisesti, tad sveikinu siandien visus maziukus su ju dienele praejusia😀))darba diplomini irisynejau, spausdinau, pridaviau, visa dien ant koju, ir zoo sode nepabuvom su Elija, nors Ivetukas kviete😀o kaip cia duodi sureli Viltei?normalu sureli?eina sau, galima?Jurgita kitoj pusej parasyta tos marmaliuzes, kad nuo 4men galima duoti😀as tokia pat turiu su obuoliais😀maniske jau skanauja bulvyte su morkyte, desimt saukstuku siandien gavo😀jau nuo pirmadienio turbut keisiu vietoj vieno misinuko😀siap visas tyreles jau valgo, slyvu pati paciausia😀)tik mamai keiciant pampa darbo daugiausiai😃 Elija 8kg sveria Martina, per puse men 500gr priaugo, tik ji aukstesne😀

02. Jun 2011, 18:17

o kodėl jums mankšteliu išraše? Nu auga tavo mergyte ir kaip ant mielių 😃

02. Jun 2011, 14:44

labukas 😀 mes iš po daktarytės. Sveriam 8kg (+1.3kg) ir esam 65cm (+3cm) auginu dručkę 😃 esam pagrandukės, bet turbūt daugiausia iš čia sveriam 😃 išrašė mankštelių, tai nuo trečiadienio pradėsim eit 😀 vakar valgėm sūrelį, tai laaabai buvo patenkinta 😃

02. Jun 2011, 10:03

Dar mane sudomino, noriu paklausti kiek kartu į diena jūs duodate daržovienes? Ir po daržovienes nebereikia mišinuko?

02. Jun 2011, 09:27

Mamytes o jūs daržovienes pačios verdate ar perkate gatavas?

02. Jun 2011, 08:49

nu kaip fainiai ivetuk jūs diena praleidot, šauniai tikrai. Mes tai nelabai kur ėjom, laukiam kada tėvelis atostogų išeis tada jau vešim vaiką prie jūros į Palanga 😀 šaunuolis Rimute tavo berniukas, maniškis ir pirma įspudi padaro rimtu veiduku 😀

02. Jun 2011, 08:22

sveikos merginos... man atrodo kad is musu vaikuciu gydytojos labai jau daug reikalauja, juk tas vaikiukas kai nores pats vartaliotis prades, mes ir lankem masaiukus, manksteles... matyt nori vunderkindus padaryti 😀 kad vos jau ne vaiksciot pradetu... viskam savas laikas... O mes va jau sveciuojames Vilniui pas mociute :😀 vakar ir pas prosenele buvom, maziukas prieme visai gerai gimine 😀 is pradziu tik toky rimta vaidino, paskui jau ir krykstavo kazka pasakojo... bet kokie karsciai merginos ka... nei iseit niekur neina.. maziukas mano ir nemegsta net lauke buti per toky tvankuma.

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 61