2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

22. Jul 2011, 11:12

musu austeja irgi pradejo sypsotis,tik ryte man ir vakare kai tetis is darbo grizta tada pamalonina ji sypsena 😀 na ji valgo labai gerai,tai nepergyvenu del svorio,jau daugiau ji misinuka vartoja mazeja pas mane pieno,tai labai gaila kad neteks ilgiau maitinti ☹

21. Jul 2011, 18:58

maniske ir oj kiek sypsenu padalina 😀 sian buvo pirmieji aiskus gu gu 😀 menesio proga

21. Jul 2011, 18:42

oi, dziaugiuos, kad vaikuciai visu taip graziai ir gerai auga😀 pas mus tai snd tiesiog sypsenu diena, mazylis jau visa ryta man tiek sypsojosi, kad oi oi oi😀 paskiau pavalge, pamiegojo ir vel atsibudo ir sypsosi, ir ne tai, kad siaip sypsosi, o tiesiog lyg ir juoktis noretu...oi, neapsakomas jausmas, norejau nufotkint, bet kad tos sypsenos tik man skirtos, kai laikau ji ant rankyciu, kalbinu, pati sypsausi, tai ir sunelis tuo paciu atsako😀 kazkaip dukryte tiek daug nesisypsojo....bent jau pradzioje😉

21. Jul 2011, 17:28

Labukas 😀 Na, kaip gyvena mamytės ir jų angeliukai? Mes gyvenam visai neblogai. Augam, šypsomės, vis labiau bendrauti norim.

21. Jul 2011, 16:57

va matai svistulka musu svoris ir panasus net mazesnis nei jusu priaugimo ir viskas mums super

21. Jul 2011, 16:55

nu va mes po TA Sveriam 4800(+890g nuo gimimo,ir 1110g nuo israsymo)sake cia pakankamai gerai nes kadangi isejom is ligonines 2tra para su tebekretanciu svoriu o jis iki kokiu 3-4 krenta tai neaisku kiek dar buvom pamete zodziu svoris net labai geras,nes tipo labai daug pametem po gimimo.ugis 56 tai +4cm
kol kas jokiu siuntimu nedave,zejo del peduciu nes GN itare sleivas pedutes sake nzn nieko nematau bloga,zesim dar kita menesi.
gavom ir skiepa o kaip verke ir as kartu
ir i kiema ir maudytis mums leido.bet isejom is poliklinikos dangus juodas juodas tapo,tai vos ne begte begom,dabar audra uz lango
dar vyresnelis mums su gyd besnekant mazaja ant ranku nuo vystymo stalo paeme.apsalom su gydytoja...man net kojas pakirto..

21. Jul 2011, 16:55

svistulka sudomink kazkuo kad suktu i kita.migdyk ank kito sono,pakabink kazka ryskaus kitoj pusej nei ji kreipia,pati sesk i kita puse kad ji butu priversta atsisukt

21. Jul 2011, 10:26

nu kvaila,matai pas mus daktarai jei ne mano pacientas tai belekaip gydau 😃snd buvom pas chirurga tai mano pelyte kai isvaziavo is namu tai kol laukem ir kol daktare apziurinejo tai miegojo,net akiu nepramerke,tai daktarei buvo pilna laimes 😃 beje noriu paklausti,gal kuriai mamytei vaikas galvyte tik i viena puse deda,gal zinot kaip atpratinti?

21. Jul 2011, 09:15

tai kad super jus priaugot nesuprantu kokia kvaila daktare...

20. Jul 2011, 22:05

svistulka as irgi taip manau, neimk i galva tu nesamoniu😉

20. Jul 2011, 16:59

riaugom 1kg,o numetem 250gr pirmom dienom kol misinuko nepradejau davineti,sulauksim savo daktares ir jos nuomones paisysim 😀

20. Jul 2011, 15:26

bonbon pas mane irgi neseniai mazyle nudege, bet kad jos amzius jau siek tiek kitox, ji vyresne, tai as jai spec.kremuka nuo nudegimo patepiau ir po keliu dienu lyg ir nueme ta raudonuma, bet su mazesniu vaikuciu kreipciausi pas gyd lai jis patars ka ir kaip daryt😉 o del saves kaltinimu, tai tokios mes, mamos, esam tik nedaziurim ir nebegalim rast sau vietos, tai naturalu, tikiuos, kad jums bus viskas gerai ir po keliu dienu net neprisiminsi sios nelaimes😉

20. Jul 2011, 14:56

nu ka as zn, supranti, as tamsenes odos, man saule nebaisi, nzn kiek laiko tureciau isbuti ant jos be kremu, kad nudegciau, ai buvo kazkada, bet ta diena visa diena istisai buvau ant saules, be jokiu kremu ir tik peciai nusvilo, o cia matai ji tik kudikiukas mazuciukas, jautri ta odele, uzteko ir 15min. pusleliu nera, kolkas nesilupa niekas, nzn, raudona tiktai. mergyte siaip rami, neverkia, nezyzia, nakti irgi ramiai miegojo, tai gal jai ten neskauda labai???.... Nezinau.....

20. Jul 2011, 14:54

svistulka o kiek priaugot?gal daug ligoninej pametet nes ziuri gi ne i numetimo svori kazkodel o i gimimo

20. Jul 2011, 14:53

bonbon uzuojauta jum ☹ nekaltink saves juk visko visom buna.seip patarciau pasirodyt gydytojai,nes ne juokas yra.nemanau kad nuo vandens akyte patino

20. Jul 2011, 14:27

as irgi taip manau,jei svoris auga tai reiskias gerai,ai pas mus cia vileikoj visi tokie daktarai,jei ne jo pacientas tai nlb ir ziuri,su pirma dukra irgi buvo pavasari,pakilo tempera kosulys vyras po darbo nuvede i poliklinika prieme kita gydytoja israse antibiotiku,po paros teko kviesti greitaja,tai taip daktare nustebo kad kraujo nenusiunte daryti,kad nuotraukos nedare,o kai pamate kokius antibiotikus israse tai pakraupo ☹ BONBON tik nekaltink jau saves,negalima taip,galvok kad viskas bus gerai,po kiek laiko viskas bus gerai,o ar labai nudege aar vidutiniskai,siaip tai po keliu dienu turetu viskas praeiti 😀

20. Jul 2011, 11:21

sveikos.... mamos patarkit ka daryt, vakar mazyle sauleje nudege ☹ palikau lauke miegancia, o pati tvarkiausi, vis eidavau paziuret, bet nepastebejau kaip nuplauke debesys ir pradejo saule sviesti, tai kokias 10-15 min prabuvo tiesioginiuose saules spinduliuose, dbr viena puse veiduko raudona. ☹ ☹ dejau saltus kompresus, kefyru tepiau, seba med kremuku... nuo tu vandens kompresu snd ryte akyte patino... ☹ nebezinau ka dar galeciau padaryti, kad viskas greiciau praeitu..... niekada sau neatleisiu uz toki neapdairuma ☹ ☹ verkiu ir nzn ka daryt..... ☹

20. Jul 2011, 11:07

dziuljeta tikrai, lauxim ziniu😀 visuomet smagu suzinot kaip sekasi musu bendraamziams😀
svistulka, as tai galvoju, kad cia gyd nesamone suskalde, kad vaikiukas per mazai svorio priaugo, juk visas kg- tai cia tau ne juokas😉 ir siaip laikausi tokios nuomones, kad ir kiek priauga vaikiukas, jeigu jis ne minuse, reiskias, viskas gerai, negali buti visi vienodi😉

20. Jul 2011, 10:04

tai dziuljeta pranesk kaip sekesi,o va mes kai vakar buvom ir kai pasvere mus tai daktares paklausiau ar gerai toks svoris tai ji man atsake kad per menesi mazai priaugom,tai nustebau,bet nieko nesiaiskinau nes ne musu daktare,snekesiu kai gris musu daktaryte,ziuresim kas cia kaipp 😀 ant rubeliu tai labai matosi kad ugtelejom,jau dauguma atidejom,tai as rami esu del ugio 😃

20. Jul 2011, 09:35

laba diena.mes gyvenam gerai ryt keliausim i pirma rimtesne TA 😀 pati su centimetrine juostele pamatavau ugi tai virs 56 😀 o gimeme 52 😀 svorio ir apie 900g turim nuo gimimo,bet kadangi daug pametem tai bus apie pusantro,bet cia tik naminiai matavimai, zesim ryt kaip bus is tikro ryt 😀

19. Jul 2011, 21:06

Mielos mamytės, pasidalinkite tokia šviežia savo gimdymo patirtim, atsakykite į klausimu apie tai, kaip praėjo gimdymas, kaip jums sekėsi žindyti ligoninėje, kaip elgėsi personalas. Išrinksime ligoninę, draugiškiausią mamai ir mažyliui.
http://www.publika.lt/apklausa-15-4e0d8817c4164.html
Ačiū!

19. Jul 2011, 19:53

nzn ka turi omenyj sakydama hormoniniai spuogeliai, bet mano sunelis buvo isbertas tokiais raudonais smulkiais spuogeliais, kurie paskiau pletesi ir pletesi, kol nesusijunge ir nepradejo tiesiog odyte trukinet, tai naudojom spec.kremus visa sav ir po sav. praejo😉

19. Jul 2011, 16:18

kar = gal 😀

19. Jul 2011, 16:17

kar kurios vaikiukas buvo isbertas hormoniniais spuogeliais? per kiek laiko jie dingsta? nes mum niekap nepraeina, o tik daugeja... ☹

19. Jul 2011, 16:14

aciu uz paguoda 😀 zn, kad pagrindas nuo zmogaus priklauso, bet siaip idomu su kuo fotkini 😀

19. Jul 2011, 15:42

canon eos50d, bet is esmes ne fotikas viska lemia, o objektyvas😉 ir zinoma zmogus😀

19. Jul 2011, 15:42

bonbon matai, esu biski trenkta ant fotografavimo, kartais bijau fotkint vien todel, kad zinau, jog man nesigaus taip, kaip noreciau😛 tikra nesamone, bet taip yra...be to, pastebejau, kad per daug is saves reikalauju...na, bet pastaruoju metu stengiuos nekreipt i tai demesio ir tiesiog megautis fotografija😀 ir vel pradejau skaityt knygas apie fotografija, tik gaila, kad kompas uzlinko, o ten buvau parsisiuntus tokias lb geras fotografavimo pamokeles...na, bet tikiuos, kad dar viskas bus gerai su tuo mano kompiuku😉
uzjauciu del nemiegojimo, zinau ka tai reiskia...uztat stengiuos neuzsibut iki velumos, dukryte vyras uzmigdo kazkur 21 -21 30, tada mes su vyru ziurim TV, kalbames, valgom ar pan., bet kai tik mazius sminga, tai ir as jau stengiuos eit miegot, nes zinau, kad uz keliu val atsikels valgyt, o paskiau dar uz keliu ir dar😀 na, bet pagalvok, kad ne visada buna blogu dienu, pabandyk sivakar anxciau nueit ir ryt jausies atsigavus😉 to ir linkiu😉

19. Jul 2011, 15:39

koki jei ne paslaptis fotika turi? ;P

19. Jul 2011, 15:38

svistulka, greitai augat, saunuoliai, o del ugio, tai sakyciau kad ir sunkoka tiksliai pamatuoti tokius mazuciukus, bet koki cm tikrai ugtelejot, gali but rami. beto ant rubeliu matytis turetu, nes mums tai dar ir kaip matosi 😀 new borno kai kurie jau per mazi, o buvo kaip tik 😀

19. Jul 2011, 15:36

sveikinam su gerai priaugtu svoriu, kiek pamenu, tai yra lb gerai, jei naujagimis priauga 500g per 1men, o cia visas kg!!!liux liux😀 oi, reikes ir man maziu ismatuot, nes musu gyd sake, kad tik koki 3men ji pamatuos, atseit nera ko anksciau, nes vis tiek kojyciu neistiesia😉
o del fotografavimo, as turiu superini fotika, kt men zadu pirkt nauja objektyva ir keleta filtru, jei fin.galimybes leis😀 vyras tai pakraupes, bet pasakiau, kad ir vel pajauciau fotografavimo aistra...is pradziu norejau, kad tai butu mano darbas, bet db galvoju, kad man uztenka hobiui, o darbui noriu kt dalyku😉 turizmas... 😀

1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29