2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

12. Jul 2011, 10:01

😃 o ka man sneket ,jusu tai antrieji maziukai,o maniskis 8metai ir sugeba tokias nesamones kaip jusiskes prie stalo daryt😃tai jam atsigert reikia tai jis kazko nevalgo ,nors pries tai valge zodziu pavargstu as su jo oziais ir principais...

aciu zaliaake uz palaikyma😀

11. Jul 2011, 18:42

zinok, skaiciau, kad mylintis bega pienas pas mamytes, bet kad susijaudinus tai nzn😛 o vakar tik taip netiketai keistas jausmas lyg pienas atbegtu, ogi ziuriu tikrai pro krastu man liejasi, vyras irgi apakes buvo😃 😃 😃

11. Jul 2011, 16:39

tai visi mazi vaikai tokie,vakar aiste irgi atsisake pusrycius valgyti,tai pasakiau kad kol nepavalgys nuo stalo nepakils tai gera pusvalandi sdedejo inksdama,kol pavalge,taip kita karta buna ir su pietumis,bet niekis isaugs ir tavoji zaliaake,kai bus supratingesne tai galesi gudrauti tada daugiau 😀 pirma karta isgirdau tokia istorija apie pieno gaminima kai susijaudini,jetus net nuotaika pakilo,reiks vyra tikrai dazniau apsikabinti,nes jau burba kad nekreipiu i ji demesio ir nerodau silumos 😃

11. Jul 2011, 15:45

gerai, begu pas savo braske😉

11. Jul 2011, 15:45

dziuljeta as visai nemanau, kad tu durna, tiesiog nori duoti savo vaikuciu viska, kas geriausia, uztat ir stengies😉 svistulka, as tave irgi palaikau, tu mums rasyk kaip tau sekasi, kuo galesim, tuo pagelbesim...kai pirma vaika maitinau misinuku ir buvau susidurus su nerealiai daug problemu, o nebuvo pas ka kreiptis, tai zinau kokia sunki yra realybe...taip kad jeigu tik kas, rasyk, mes bandysim patart😉
mes va snd su vaikuciais praktiskai visa diena lauke esam, tai zaidziam, tai valgom, tai siaip gulinejam...tik va db dukryte buvo toki koncerta surengus nieko valgyt nenori, o tik sultis gert, as jai ir sakau" pavalgysi bent siek tiek pietus, gausi sulciu", o ji nei uz ka, na ir as neduodu sulciu...tai jau visa pusvalandi rekia☹ jau galva tuoj sprogs, gerai, kad mazius lauke miega😀 oi, ji lb protinga mergyte, bet jau kartais kaip uzeina, tai neimanoma su ja☹

11. Jul 2011, 15:42

as is tikruju skaiciau daugybe straipsniu apie zindyma bei praejau zindymo kursus, kur rase ir sake, kad jokios arbatos, skirtos zindyvems, nera is tikruju skatinancios pienuko, tiesiog mes isikalam sau i galva, kad tai padeda ir tikrai tai veikia😉 tas pats galioja chalvai, nealkoholiniam alui ir dar daugybe kt dalyku😉 vienintelis dalykas, kuri atsimenu...kdl kmynu arbata neva skatina pienuka, nes kai zindyve jo atsigeria, jos pienukas tampa saldesnis ir automatiskai vaikuciui labiau patinka, tad jis daugiau geria MP ir pas ja daugiau jo gaminasi😉 stai kur paslaptis😉 o vakar va tox dalykas nutiko...nors dar myletis man negalima, bet juk yra ir kt budu...ir man buvo be galo keista, kad kai as susijaudinau, tai tuo metu mano krutys iskart persipilde pienuku, bet taip nerealiai...atrodo kaip kokios backutes butu😃 😃 😃 tei va geriau kudiki prie saves dazniau glauskit ir vyrus😃

11. Jul 2011, 14:54

oho kiek patarimu 😀 reiks pasinaudoti !

11. Jul 2011, 12:01

ir dar pastovek po karstu dusu,pasilldyk krutine pamasazuok😀

11. Jul 2011, 11:54

aiskutis 😀

11. Jul 2011, 11:34

kantrybes 😀 ir dar nusipirk vaistinej lactus arbatytes .as i diena ir kokius 5puodelius isgeriu😉

11. Jul 2011, 11:30

aisku,jau nuo ryto taikau jusu metodus kolkas nelabai mum sekasi gal kaip nors prasimusim 😀

11. Jul 2011, 11:22

sorry uz toki nerislu teksta :R skubinuos 😃

11. Jul 2011, 11:21

atbegau prisiminus,kad dar sakoma kad norint kad padaugetu pienelio reikia nealkoholini alu gert😉ir kaip jau zaliaake rase kuo dazniau maziutele glaust prie krutines.kaip as vakar praktiskai nuo pirmos dienos dienos iki nakties 12.bet nedaleidau net minties kad pieno maza,as kaifavau (aisku galit galvot kad as durna)kad mazoji daug zinda vadinas pienelio bus daugiau😀

11. Jul 2011, 11:08

sveika dziuljeta 😉

11. Jul 2011, 10:55

zaliaake aciu uz patarimus 😉 paskambinau gydytojai tai sake pabandyt pradziai ne daktarina kurio kaina pakankamai auksta.o litfarmos vaistinej ,bent pas mus mieste yra tepalas grynai nuo pienliges.tai bandysiu sian nueit nusipirkt😀

augame mes gerai😀 tik vakar mazoji nuo 13iki kokiu 12nakties praktiskai nemiegojus buvo..snusteldavo tik kokiai 15-30min ir vel akytes stacios ir zirzalioja atrode alkana ir alkana.bet pazisdavo trumpai 5-10min.matyt nuo karscio..nes karsta baisiai buvo.kambary 27 rode..

svistulka sveika prisijungus😉

11. Jul 2011, 09:21

mes iskart valgom papa,poto imam po keliu minuciu misinuka,nes nusvyra rankos kai ji neima kruties o rekia nesustodama,tai gaila pasidaro ir duodu misinuka,bet viena syki paciupo nuoga papa tai apziojo ir patrauke skaniai tai dabr stengiuosi daugiau papo duoti.mum jau net daktare nedraude misinuko duoti sake jai praso,nes prisimenam kai buvo su aiste kai visi sake duoti tik papa ir kai pradejo nezmoniskai kristi pas ja svoris tai net daktare susirupino labai,ir nuo to laiko labai sunkiai prisiauginam svori,mum jau 3.6m o sveriam tik 13kg,didziuojuosi tavim ir tavo kantrybe maitinti karoliuka krutim nes prisipazinsiu man kantrybe kita karta ir truksta 😀man tai teta patare xalva ir juoda arbata su pienu gerti kad butu pieno,tai bandau taip ir daryti 😀

11. Jul 2011, 09:09

antros mergaites vardas austeja.o aiste jau kalba labai gerai,bet taip kalbeti pradejo visai neseniai gal tik pries puse metu,net kai vaiksciojo i darzeli tai aukletojos sake kad ja sunku labai prakalbinti,jau galvojau kad pas logopeda teks vesti,bet va sukakojo mum tris metukai,ir stebuklingai po truputi ji prakalbo ilgais sakiniais,net patys stebimes is kur ji taip zino tiek zodziu ir taip sneka,todel nesijaudink kiekvienas vaikas turi savo laika snekai,dabar net neuzsiciaupia 😀 kaip jum pavydziu kad turit savo nuosava nama,as irgi buta iskeisciau i nama,nuosava kiema 😀 visko gali buti kad kada ir susibegsim,juk nezinai kaip viskas susiklostys.aiste keliasi apie 8,jau tuo metu austeja bunu pamaitinusi tai galim ir mes pavalgyti,tai paprastom dienom su aiste is vienos lekstes pavalgom,kad man greiciau butu ir mum linksmiau,o tik savaitgaliais valgom prisede visi prie stalo😀 man tai svoris kolkas nelabai krinta tik kokie4kg nukrito,verkt net norisi i rubus ilist negaliu ir paciai nelabai patinka tas pilvas,vyras sako eit begioti,bet kad dar negaliu,skauda pilvas kai greiciau net paeinu 😀

10. Jul 2011, 21:42

egleee24 gal, nufotkintum ta kedute, kuri tinka ir kudikeliui, ir tavo pirmagimiui?ir koki linka idetum su aprasymu? nes as kai ieskojau tu supamu keduciu, tai maciau viena toki pan variantu, bet idomu va suzinot nuomone tu zmoniu, kurie jau isbande😉

10. Jul 2011, 21:39

beje, klausei kaip galima padaugint pienuko...pats paprasciausias budas-tai glaust vaikeli kuo dazniau, viena nepamainoma taisykle-geriau maitint dazniau, bet trumpiau, negu reciau, bet ilgiau😉 be to, tarpai tarp maitinimu neturetu but virs 3val, kitaip reikia zadint ir maitint😉 sunku tau patart, kai nzn kada pradejai primaitint misinuku, kiek kartu per diena mazoji valgo ir kaip valgo, ar duodi pvz kruti, tada misinuka, ar tiesiog koki viena k duodi misinuka...zodziu, brukstelk kaip pas tave😉 bet siaip as savo dukryte pradejau primaitint misinuku nuo 3sav ir lb greit mes isvis perejom ant misinuko, tad suneli jau zutbut noriu ismaitint pati, buna ganetinai sunku, kai jis tampo ta kruti vos ne visa pusvalandi, pyksta, meta, vel isikanda, vel meta,bet nepasiduodu...nes zinau, kad jeigu tuo metu ir nera pienuko, bet kuo jis daugiau tampys, tuo pienuko daugiau gaminsis😉 tu minejai, kad pas tave mazi speneliai, bet kad su zindymu jie neturiu nieko bendro, juk kudikelis turi apziot ne pati speneli, o areole aplink ji...ir dar minejai, kad negali nusitraukt pienuko, o kaip tai darai? as pvz su rankom irgi negaliu, pas mane taip lengvai pienukas nebega, su rankiniu pientraukiu bandziau, bet per daug laiko atima, taigi nusipirkau mechanini ir viskas, ijungi ir tas pientraukis istraukia😉 o padaugint pienuka galima taip: po kiekvieno maitinimo reikia siek tiek nusitraukt pienuko ir jo automatiskai dauges😉 be to, kaip prisimenu ka mums sake per zidymo kursus: pienas gaminasi ne krutyse, o galvoje, taip kad galvok, jog pieno yra ir jo tikrai pakaks...o kaip suzinojai, kad mazylei truxta pienuko? kokie buvo pozymiai? linkiu, kad tu vis mazintum misinuko dozes ir pereitum prie pilno zindymo, ir paciai lengviau bus, ir mazylei sveikiau😉

10. Jul 2011, 21:32

svistulka smagu,kad parasei siek tiek apie save, vis idomiau bendraut😉 gal, netgi kada pavyx susibegt, mes visai neseniai irgi buvom is vln, bet va jau penkt persikelem i Traku raj, bet mamyte gyvena vln,tad mes daznai ten lankysimes, gal, net pavyx kada musu seimom susibegt...kas ten zino, ar ne?😀 tai sakyciau, visai neblogas laiko tarpas tarp tavo 2 mergyciu, o koki varduka 2 leliukui davet? beje, va norejau paklaust, ar jau Aiste pati kalba? kada prasidejo tokie jau normalus zodziai, kuriuos suprato ne tik mamyte, bet ir kt suauge zmones? na, man idomu, nes mano Gabytei jau 1m ir 9men, taciau dar kol kas mes tik pavienius zodzius sakom ir tai nepilnai, nors...bandau nelygint savo dukrytes su kt, juk kiekvienas vaikas yra individualus, bet siaip idomu suzinot😀 o kada keliasi Aiste, kad tu speji pamaitint savo 2leliuka ir dar pati pavalgyt, ka? Gabyte tai keliasi 7val, kartais 7 30 ir dar eina pietu megelio apie 13, kartais net iki3val ismiega😀 na, o vakare tai jau normaliai kokia 21val sminga, jau seniai tox grafikas nusistates😀 su mazuoju princu yra siek tiek kitaip, jis kaip atsikelia is ryto apie 6-6 30val, tai jau paskiau kone kas val keliasi ir valgo, tad man jau nlb kaip ir Gabyte pasirupint eina...na, bet rytoj ziuresim kaip cia mums bus😀 tikekimes,kad nieko baisaus, jau isviriau koses rytojui, tai blogiausiu atveju pradesiu ja valgyt ir Gabyte uzsimanys, galesiu jai atiduot😉 siaip tai daznai buna, as pradedu valgyt ir dukryte atima, taip kad mano valgio norma mazeja ant akiu😃 tiesa pasakius, praejo vos 4sav nuo sunelio gimimo, o mano svoris nukrito net 17kg!!! net mano mamyte ir anyta pastebejo, kad kg krenta kone kas val😛 o visos mane gasdino kad maitindama niekad nenumesiu svorio, o tik auginsiu😀

10. Jul 2011, 16:47

man 25metai,gyvenu vilniuje,tolimame rajone 😀 turiu dvi dukrytes aistei 3.6 metu mazajai tik 3savaites.Aiste irgi supranta kad mama uzsiemusi kencia bet matosi kad pabosta,net gaila bet niekis prie visko priprantama.mazoji tai rami,bet irgi ryte apie 5-6val atsikelia pavalgo ir jau matai kad miega tik paguldai pati atsiguli ir girdi kad prunkscia viskas aisku diena jau prasidejo,tai su ja uzsiemi kol aiste atsikelia tada kol rami stengiames pavalgyti nes buna dienu kai pati pamirstu pavalgyt o blogiausia kad ir aiste pamirstu pamaitinti,bet gerai kad su seneliu gyvenam tai su juo eina valgyti 😀 tikuosi siek tiek pailseti kai didzioji eis i darzeli,bet bus nervu kol vel pripras prie jo.o tu zaliaake nepergyvenk,jei bus geros aukletojos tai greit pripras ir viskas turetu buti gerai 😀 as bandziau nusitraukineti piena,bet nlb isejo o maitinu su antspeniais nes mazi speneliai ir dukra negali ju uzciuopti tai vargstam tai,gaila kad turim dar ir misinuku maitintis nes mazeja pieno pas men,gal kas zino kaip jo pasidauginti ☹

10. Jul 2011, 16:07

svistulka malonu, kad prisijungei prie musu forumo😉 tai papasakok siek tiek apie save, juk idomu😀 beje, o kiek laiko tavo mergytei? maniskei tai 1m ir 9men, tai kai uzsiimu su suneliu, jai nlb paaiskinsi, kad negalima to ar ano, stengiuos kazkaip ja uzimt, kad lb nepergyventu😉 as stengiuos abiems rupintis iskart, na si men buvo lengviau, nes tevelis tevystes atostogose buvo, bet jau viskas, ryt isvaro i darba, nors prisipazinsiu, kad man sudetingiausia yra ryte, kai sunelis atsikelia kokia 6-6 30 ir jau tuomet ilgai papuko nepaleidzia, o man juk reikia pusrycius dukrytei pagamint ir paciai pavalgyt😉 taigi, sugalvojau, kad reikia nuo siol is vakro tuo pasirupint😉 ir siaip biski sunkoka, nes dukryte atsikelia kokia 7val ir viskas, taigi as praktiskai kaip atsikeliu su suneliu, taip jau viskas, tai susitariau su vyru, kad svtgl leis biski ilgiau pamiegot...snd pvz jis isvare su dukryte i kt kambari, o mes su suneliu biski ilgiau pamiegojom, jis pavalge, vel nusnaude, tai ir as kartu, i kt kambari nuvarem tik apie 10val😀 o savo dukryte zadu i darzeli nuo rugsejo leist, bet kazkaip pergyvenu del jos, kaip jai ten seksis...na, bet ziuresim is tikruju😀

10. Jul 2011, 16:01

dziuljeta mes irgi pienlige jau paisrge buvom, tai kelias dienikes ir as su soda maziui valiau, bet nlb padejo, tai gyd israse mums Daktarino gelio, nors vaistinej jis parduodamas kudikiams nuo 6men, nes jie gali paspringt, taciau gyd man patare tept lb plonu sluoksniu ir...tikrai padejo, uzteko vos 1-2d😉 tikiuos, kad ir jums greit praeis ta baisi liga...as tai negalejau i savo maziu paziuret, nusiziovauja ar siaip liezuviuka rodo, o tas visas baltas...nors kai buvom pas gyd, tai sake, kad pas mus dar tik pradzia, mat as lb anxti pastebejau, o sake, kad buna dar prasciau, ypac kai kudikelis dar ir mama uzkrecia😉 taigi, linkiu jumi kuo greiciau pasveikt😉
beje, del tos lakisiaus zoles, zinau, kad ji ne tik nuo berimu, bet ir pilvo putimu padeda naudojau ja savo dukrytei ir maziui zadu jau greit pirkt😉

09. Jul 2011, 22:18

na nezinau Zaliaake man atrodo ta sosoke geras dalykas nors Benukas jos ir nelabai nori,bet mama per prievarta ikisa ypac rytais kad pamiegotu ilgiau 😃 na kiekviena mama augina vaika juk pagal save 😉 na jo tos infekcijos tai tikrai nejuokingos ☹ bet saunu kad praeina jau 😀 jo benui ir mes jau visko pripirkom,kad tik ramus butu,nes dabar juodas rankinukas darosi ☹ vezime guleti nepatinka diena,tai nupirkom ta kilimeli su zaisliukais,tai jei salia neguli,verkia neidomu vienam,nupirkom supyne,tai tik trumpai pasisupa ir imk princa ant ranku,paskui kedute pusiau gulima pusiau sedima nupirkom,tai ji labiausiai jam patinka nes viska mato o ir supasi jinai,kas patiko kad ten pasidaro jinai kaip tikra kedute ir joje gali sedeti mano pirmagymis,ir visiskai pasiguldo guli vaikas kaip lovoj,zodziu super variantas 😀 na ka galiu pasakyti Benas taip pat labai anksti pradejo viskuo dometi,seke akim is pradziu... o dabar tai snekink ji kiaura diena tai jis bus issisiepes iki ausu visada 😃 o kai tik nebendrauji su juo verkia,tada nesiok ji,zodziu vargelio turiu,kokio su pirmu neturejau 😀 na maniskis tfu tfu tfu isbertas nera,tik jam nuo gimimo yra dar inkstirai ant veiduko,bet sake dakatre iki 10sav turi praeiti ir veidukas bus lygus,tad laukiam vis dar 😀 na man mama irgi sake plauti veiduka ramuneliu arbata tad as ir valau veiduka,manau kad vistiek seni patarimai yra geriausi 😉 na bet manajam ne berimas cia tai pilnai tikiu kad padeda ir lakysiaus zoles 😀
Svistulka tai tavo dukrytei siandien trys savaites kaip supratau ir jei teisingai supratau augini dvi dukrytes 😀 tai kiek vyresnelei metuku yra?o kodel maitini su antspeniais?tai tu nusitrauk tada savo pienuka ir duok jai vietoj misinuko savo pienuka is buteliuko 😀 na tfu tfu tfu as problemu su vyresneliu neturiu,jei pasakau kad palauk maitinu broli jis ir palaukia,o tik pamato kad baigiau iskart sako kad brolis jau nevalgo ir kviecia mane eiti 😀na o kiek paciai metu yra?is kokio miesto esi?

09. Jul 2011, 20:48

sveikos mamos 😀ir mes prisijungsim,mum kita sestadieni menesiukas bus jau,o 19diena tik pas gydytoja eisim ir tada suzinosim kiek sveriam labai jau idomu 😀 o as galiku prisipazinti kad dukra maitinu ir papu ir misineliu,nes papu nepavalgo,maitinu su antspeniais tai kita karta jai ir pabosta ta guma kramtyti.kolkas nesunku man su dviem vaikais,tik kartais sunervina vyresnioji kai mato kad negaliu atsilaisvinti tai sedi ant galvos kad ji to ar ano nori,o dar kai pradeda tuo meetu mazoji nervinti,tai susinervinu baisiai,bet jau eisim mes rugpjuti i darzeli gal lengviau bus 😀

09. Jul 2011, 10:33

man pačiai keista, kad mažoji taip anksti pasaulį pažint pradėjo😀pirmasis pamenu pirmas 2-3 sav tik valgė ir miegojo ,o ši jau budraut nori😀vakar maitinu ir paskambino tevelis mūsų,tai ji net valgyt nustojo😃 SPOKSO IR AKYTĖM IEŠKO TĖVELIO 😃

sault000 laikomės gerai 😀maniške tikrai rami mergaitė😀dėl pabėrimo tai išbere mus☹ pradžioj nuo jonsons aliejuko, o dabar net nežinau ar aš ja peršildžiau,nors nepastebėjau ,kad pašilus kada butų,ar alergija kokia.ir skruostukai paberti.ir kakliukas ir pažastytės, ir prie alkūnių vidinėj pusėj.

ramunėlių dabar nelabai rekomenduoja.geriau nusipirk vaistinej LAKYŠIAUS zoles ir joje maudyk 1-2 kart savaitėj.aišku po to perpilk švariu vandenėliu.mums padeda.mažiau tu bėrimu😀

dar pas mus prasidėjo pienligė.tai kol kas valau su soda prieš kiekvieną maitinimą.bet nelabai padeda.1dienį skambinsiu gydytojai kad dar ką patartų

08. Jul 2011, 21:19

Sveikos,matau labai jau i diskucijas isirasiusios.😀 Kaip laikotes?Kaip jusu vaikuciai?Ar ramus?Ar yra paberti?
Mano suneli pabere ir sunkiai jie praeina,nors ir ramuneliu anpilais plaunu.Ziuresim gal per ilga laika praeis.

08. Jul 2011, 13:45

dziuljeta sveika😀 smagu girdet, kad jusu mazoji jau taip intensyviai pasauliu domisi😀 as irgi pastebejau, kad Karolis, ypac rytais nebenori miegot lovytej arba siaip gulinet kaip kad anxciau, pradeda verkslent, pasiulau papuka, pyksta...aga, tuomet pakeliu paguguoju ir ziuriu, kad veido israiska pasikeitus, sypsosi😀 pastebejau, kad jau skiria visus seimos narius, akytemis tik mirkt mirkt😀 kartais nlb as to laiko turiu su vaikuciais vienu metu uzsiimt, tai sugalvojau pasibandyt tokia naujove, zaislu nuoma😉 Karoliukui snd uzsakiau tokias supuokles (is pradziu pirkt norejau, bet tokiu kokiu as jam noriu naujos apie 500Lt kainuoja, o naudotu nlb yra pirkt; tai radau pan. per nuoma, galvoju reikia isbandyt gal jam visai nepatix, nes dukrytei iki 6men niekas neitiko, veltui pinigus ant kai kuriu zaislu prametem), tai ten 80Lt uz 3sav, o Gabytei toki zebriuka, ant kurio galima suptis ir sokinet, kai buvom pas drauge, tai ji nuo jo nenulipo, galvoju reikia pradziugint😉 gaila tik, kad ta firma Kaune, tai 5d reikes pristatymo laukt...na, bet nieko😀
beje, gyd mano, kad musu Gabytei alergija, tai db ant dietos sedi, bet as manau, kad cia labiau nuo sauskelniu, ja ir praeitais metais isbere buvo, bet ne taip baisiai😉 bet jau pamazu taisosi, pas Karoliuka irgi viskas geriau atrodo, bet snd vis tiek varysim konsultacijos pas gyd...o paskiau jau kraustysimes😀

08. Jul 2011, 13:12

oj kaip nesmagu zaliaake del tu infekciju.bet kaip keista nebuvau dar taip girdejus..

mes augam gerai mazoji vis daugiau budraut nori.seka mus zvilgsniu kai su ja sneki tai tokias grazias mimikas rodo,vis desto kazka lupytem ir liezuviuku 😀tik tokia biski rankinukas pasidare.nelabai nori viena but.reikia su ja bendraut 😃

07. Jul 2011, 11:18

mergele35 maniske irgi nuo rugsejo i darzeli varys, kai klausiau tai mane irgi patikino, kad jokiu [roblemu, jog vaikas nesusidraugavo su puodu...na, ziuresim kaip cia bus😀

1 ... 25 26 27 28 29