2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

07. Jul 2011, 11:08

egleee24 klausei kdl as nebandau duot soskes savo Karoliukui...o kam? as jam geriau dazniau papuka iduosiu, lai geriau pienuko daugiau patraukia negu ta soske ciulpia😉 kol kas mes su juo susitvarkom, rytais kazkaip dazniau zyzia, tai tenka ilgiau prie papuko laikyt, o taip tai...viskas ciki piki, pavalgo, perrengiu ir uzmiega😉 tai kam ta soske? nepripratinsiu, tai ir atpratint nereikes😉 ai, pries kelias diena pagaliau gavom tas kopecias su dangciu unitazu, maze iskart supazindinom, tai ji atitempe visokius laikrascius ir skaite ten atsisedus😃 buvo baisiai juokinga, bet mes su teveliu paaiskinom jai, kad cia reikia savo reikaliukus atlikt, tai paskiau pradejo prasytis...kartais uzsimirsta, bet kai atvaro ismest kokia siukslyte ir pamato ta daikta, iskart pasipraso ir beveik kaskart padaro...tai sakai, kad gal visai ir neblogai😀 gal, iskart i tulika varys😀

07. Jul 2011, 10:07

sveikos, mergaites😀 kaip jumi sekasi? kaip stebukliukai auga?😀
mums rytoj jau 1men bus, tai koki pyragiuka zadu iskept, nes kiek pamenu dukrytes kiekviena men svesdavome iki pat 1metu😀 jauciu, kad su suneliu bus lygiai taip pat, juk sventes yra smagu😀 mano vyras sako, jei galeciau, tai kasdien vis kazka svesciau😃 😃 😃
dziuljeta, tai kad normalu, jog jus is ligonines isvaret be 300g, juk visuomet po ligonines naujagimiai 10% savo svorio palieka😉 Karolis gime 3740, o is ligonines isvarem su 3440, bet jau uz 3d mes sverem 4100😀 sia sav mano 2 vaikuciai pagavo kazkokia keista infekcija, is pradziu Karoliukui pasirode, mes net nuo sauskelniu atsisake, db visokias palutes dedu ir tik speju skalbt bei lygint, nes reikia ji perrenginet po kiekvieno siusiojimo ir kakucio😉 buvom pas gyd, israse tokiu tepaliuku, bet kol kas as nlb pagerejimo matau, ryt ir vel varysim, tai zesim ka sakys😉 o jau kt sav mums skiepas priklauso be to pasvers ir pamatuos, tai ziuresim kaip cia bus😀 o stai vakar pastebejau, kad ir dukryte pagavo kazkokia infekcija, pas ja nuo uzpakaliuko link kojyciu (net ant padu) yra tokiu lyg puslyciu vandeningu...tai vakar tepiau su tuo paciu tepaliuku kaip kad Karoliui, o db nusiunciau vyra su Gabyte pas gyd😉 tai veliau suzinosim kas ir kaip😉
man keista kaip darbe neisleido tevystes, juk visiems teciams priklauso😉 na, bet zinoma pries bosa nepasisakosi...dziuljeta, stiprybes jumi ir ziurek saves😉 as tai siuo metu beveik nieko negaminu, vyras pats sau, Karoliukas mano pienuka, as sau viska ant garu gaminu, tai ten nieko ypatingo, uzstatei garu puoda ir gaminasi, ir sveika, ir skanu😀 o dukryte valgo beveik ta pati, ka ir as😀 taip kad jokiu rupesciu, tik pastaruoju metu biski sunkiau, nes nespeju pailset, kadangi intensyviai ruosiames kraustymuisi, jau rytoj isvarom i savo namuka😀 na, zinot, man tai sunkiausia buna, kai as pvz maitinu Karoliuka, o Gabyte uzsimano ant ranku...arba atvirksciai, as maudau Gabyte ir girdziu, kaip Karoliukas rekia...tai kas belieka? dabaigt pradeta darba ir tik tuomet begt pas kt vaika😉 na, bet tokiu situaciju mazai...be to, rudeni Gabyte eis i darzeli gal, biski lengviau bus...nebent aisku prades daznai sirgt, bet tada as sugalvojau, kad reikes aukle samdyt...na, kad priziuretu man Gabyte, o as su Karoliuku...bent porai val per diena😉 na, bet ziuresim kaip cia mums seksis...kol tevelis dar va yra, tai ramu😀 bet jau kt sav jis iseina i darba...bandysim prisitaikyt😀

05. Jul 2011, 15:14

paciai laiko lieka mazai,nes stengiuos ir valgyt padaryt kad butu vyresnreliui ir teveliui parejus ka valgyt.

05. Jul 2011, 15:12

sveikutes😀atlekiu ir as vel pas jus😀mazoji nepasakyciau kad nerami tik daznai praso (.) kartais ir kas valanda,bet nakti miegam gerai.tik koki viena kart kelias.arba 2.seip rezimo dar neturim.mums sian jau 2 savaiteles,😀bet dar nepametem bambagysles.gydytoja savaites laiko kai buvom pas ja ramino kad galim ir veliau pamest nes ji labai stora.o as taip laukiu kad greiciau pamestu,nes ji labai verkia kai valau...kai buvo savaites laiko svertis tai panele per savaite buvo 500g priaugus nuo pametimo.bet nieko nuostabaus nes gime 3910 o 2 diena vis dar krito svoris ir isejom su 3670.😀jau pastebejau kad maziuke reaguoja i karuseles zaisliukus😀 ir nuseka ir mane ir teveli zvilgsniu kai praeinam 😀

truputeli turim bedu su vyresneliu.tapo atzagarus ,atsikalbineja ,ka nepasakysi butinai priesingai padarys.nors sesyte myli labai,kartais jau baruos kad per daug lenda prie jos..teveliui nedave atostogu tai vargstam..

del puoduko tai manasis jokiais budais nesedo ant jo.o 3 met nuejo i darzeli ir is pirmos beveik dienos sedo ant puoduko😀

mergele35 mergele35 04. Jul 2011, 16:02

zaliaake mano dukrytei 1,8 ji ir nesedi ant puodo bega nuo jo ir reikes i darzeli rugsejy, bet nematau dideles tragedijos, bent pas mus darzely sake greit atpratins nuo pamperiu😀 tai labai ir nepergyvenu

04. Jul 2011, 14:20

Parduodu ANGLISKAS (VOKISKAS) sauskelnes PAMPERS ir HUGGIES

PAMPERS Baby Dry MEGA BOX (3, 4, 4+, 5 dydziai) – 72 Lt
HUGGIES Super Dry GIGA BOX (3, 4, 4+, 5 dydziai) – 92 Lt

Pristatymas I namus Vilniaus mieste NEMOKAMAS

Telefonas: 🤓666-01759

sauskelnesvilniuje@gmail.com

Daugiau informacijos ir nuotrauku:
https://picasaweb.google.com/100488383333159751221/SAUSKELNESHuggiesIrPampers?feat=directlink

04. Jul 2011, 14:19

na jo forumas visiskai nutilo ☹ na maniskis tai ramus siaip vaikas tfu tfu tfu 😃 na jo ir maniskiui buna dienu kai papa isikandes buna,tai manau kad mamos jam reikia kad priglausciau,nes siaip tik pamaitinu ir paguldau nenoriu rankinuko tureti ir supti,bet maniskis zinok visai noretu buti rankinukas,jam patinka kai as ji pasupu,ar su vezimu pavezioju,va supynej besisupdamas uzmiega,ko mano pirmagymiui nereikejo,tad man nauja cia viskas,o ir laikas laisvas sutrumpeja 😀 maniskis igi soskes nelabai nori,bet as jam ja vis grudu kad tik ciunkintu ir man ramybe butu nors kokia,uzmigti jam lengviau su ja 😀 o kodel tu jam soskes nepabandai duoti?viena kita karta?gal lengviau bus?jo ir maniskiui matau kad su pampiais nepatogu,na bet ka daryti jei pats nenori sesti ant puodo,as juk negaliu kas valanda lakstyti su juo istisas dienas ant puodo,juk ir taip turiu ka veikti...ateis laikas pats supras.jo maciau as internete,ten tokios kopecios ane?nu papasakok ar åpatiko mazajai ta atrakcija?na jaunius su soske atsisveikino lygiai per savo antra gimtadieni,jis pats nuejo ir ismete ja i siukliu deze ir daugiau niekada jos neprase,nors as turejau jau pasiruosus viena jei paprasytu nakti 😃 atejo manajam laikas ir pats va atsisake tad ir su pampersais laukiu sito,perdaug neverciu as jo. buvom mes pries savaite pas dantiste,tikrino Jauniui dantukus sakandi,tai sako dantukai visi sveiki,ir sakandis geras reiskias soskes ilgai neciulpe,o va jis gana ilgai ja ciulpe manau,du metai nemazai yra 😀 tai va nepergyvenk del tos soskes dar tokiam amziui nieko baisaus jinai 😉

03. Jul 2011, 14:14

sveikos, mergaites😀 kazkaip aprimo musu forumas, kur dingusios? ar lb jau vaikuciai neramus, ka? maniskis tai pastaruoju metu vos ne isikandes papo laikosi, tik diena normaliai uzmiega, tuomet galiu kazka pasidaryt, o taip vis tampo ir tampo...uch, biski jau nuvargus jauciuos, bet nepasiduodu, nes va susirasiau su savo viena pazistama, tai neatlaike ji tokios itampos ir dave misinuka, nusprende, kad pieno jam per mazai😉 as jai ir sakau, kad jis gal ne tiek to pieno nori, kiek siaip atsigert arba pabut isikibes, jam ramybes reikia, nes pvz maniskis soskes neima, uztat jam reikia kazkaip kitaip nusiramint...tai ciulpia papa ir jam ramu😀 zinoma, vargina, bet veliau man nereikes sprest papildomu problemu, t.y. nereikes atpratint nuo soskes, o tik nuo papuko😉
egleee24 zinai, as kazkaip nlb darau tragedijos is to, kad va kt vaikai pvz jau sedi ant puodo arba kad nevartoja soskes, o maniske vis dar atsilieka...nea...bet as manau, kad viskam yra savas laikas, net knygose ir ivairioje literaturoje parasyta, kad normalu, jog vaikutis susivokia del puodo apie 2,5metu, bet taip norisi, kad mano dukrytes supratimas ateitu zymiai anxciau, juk jai ir paciai nepatogu su tais pampersais vaiksciot...jau pvz pasako, kad nori "kaku", tik as jai puoduka parodau, iskart lekia nuo jo...ir i asaras net nzn kas cia nutiko, tai db bandysiu uzsisakyt toki tualeto treniruokli, kur iskart ant tuliko sest reikia, gal jai visai patix? juk nauji dalykai zavi ir traukia? taip buvo su miegu, tfu tfu tfu, kad tik neprisisnekeciau....mazyle jau ilga laika su mumis miegojo musu lovoje, niekaip neimanom buvo jos iskraustyt, kai gime sunelis, mes jos lovyte atidavem Karoliui...ir tuomet sugalvojom nupirkt jam kelionine lovyte...ir ka galvojat? mazylei taip patiko naujas daiktas, kad ji db miega joje😀 o mes su vyru jau kelias dienas normaliai miegam kartu😀 tai sakau, gal, tas pats bus ir su tuliku?😀 tik nzn kaip cia su ta soske daryt, nes man neramu del jos dantuku, sakandzio, juk soske gadina dantukus...ir tai moksliskai irodyta😉 bandem karpyt, ismest, atsisveikint...ateina pietu arba nakties miegas ir viskas...reikia soskes, kitaip nemiega☹ na, reix ka isradinet😀

28. Jun 2011, 18:08

Rinkitateka mano bernuzelis gime birzelio 1d,tad jau greitai svesim pirmaji menesiuka,aisku netiesiogine prasme 😃 o cia ziuriu nemano vienos taip daznai valgo,o jau issigandus buvau 😃 mobilia aukle as jau nuo pirmagymio turiu,bet neperdaugiausiai mes ja ir naudojom,na bet va kai zaliaake isves vaikuti i lauka tada jo reikalinga net labai racija 😀 o manieza ir mes turim,bet LT palike pas mano tevus,nes kai atvaziuojam pasisveciuoti tai Jaunius miega tenai.beja jei apir varda tai ir mano giminej nepatikio Jauniaus vardas,bet kadangi vaikas musu tad ir davem toki koki norim varda 😀 zinai ka as tau Zaliaake pasakysiu? maniskis iki dabar su pampiu vaiksto,niekaip nesusitariu su juo kad darytu i puoduka,paniskai jis jo bijo nuo pat mazens,tad neseniai nupirkom ant musu puodo ta mazam uzpakaliukui kur sedeti reikia,tai pasodinau,tai neverke net sakyciau visai patenkintas yra,tad va bandysim taip pratinti 😀 gerai kad cia Svedijoj visi vaikai vaiksto su pampiais,niekas neskuba ju mokinti daryti i puoduka,net ir 6metu vaikai cia vaiksto su soskem,o va lietuvoj geda yra kad 2m vaikas dar su pampiu ir dar i darzeli eina,napatinka man lietuvos toks nusistatymas.o Jaunius taip pat nuo rugsejo 1d keliaus i darzeli,o mes kaip tik rugsejo 1d kraustomes 😀

28. Jun 2011, 09:08

klausykit, mergaites, o as va toki klausimuka turiu tom, kas jau augina savo 2leliuka, ar jusu pirmagimiai jau sedi ant puodo? kaip pripratinot? maniskei jau 1m ir 9men, bet ji nei uz ka nenori sedet...as jau su ja kariauju vos ne puse metu, kazkaip buvo momentas, kai atlikdavo dideli reikala, o paskiau uzsispyre ir viskas...mums rugseji jau i darzeli eit, o ji ant puodo sedet nemoka...as baisiai del jos pergyvenu☹ gal, turit kokiu patarimu?

28. Jun 2011, 09:07

dziuljeta as tave visiskai palaikau, jeigu jums patinka vardas Lukrecija, tuomet toki varduka ir duokit, juk jus teveliai, jusu vaikutis, o kam nepatinka, tai cia jau jo problema😉

28. Jun 2011, 09:05

sveikos, mergaites😀 kaip laikotes pacios?ar uztenka laiko sau ir kokiom grozio procedurom, o gal siuo metu tik ir begiojat aplink savo stebukliukus?😀 na, man bent jau kol kas gerai nors ir turim 2 vaikiukus su mazu skirtumu tarpusavyje, taciau vyras db atostogauja, tai visaip man padeda, ir buities reikaluose ir su vaikuciais😀 lb smagu pasidalint darbais, as pvz. plaunu indus, o jis drabuzelius lygina, paskiau as Karoliuka maitinu, o jis su Gabyte zaidzia...ir taip dienu dienas😀 oi, smagu, kai vyras salia, noreciau, kad visa laika atostogose butume ir dar pinigeliu uz tai gautume😀 rozines svajones, ar ne?😀
na, pas mus tai su Karoliuku pan su maitinimu, kazkaip kai tik isejom is ligonines, tai dar pirma sav buvo tarpai 3val, o paskiau jie vis mazejo ir mazejo...db net buna, kad ir 2 val neislaiko, bet kazkaip vis tiek man ramu, nes mes irgi buvom apsilanke pas gyd praejus 5dienikem, tai pasvere ir nustebino, nes jis buvo neblogai priauges is ligonines iseijom su 3440kg, o kai apsilankem pas gyd, tai musu svoris sieke 4100!😀 tei va😀 siaip tai diena mes irgi stengiames kuo dazniau but lauke, tuomet Karoliukas gauna gryno oro ir lb saldziai miega, kartais pramiegodamas viena maitinima😀 kai bunam namuose, tai kartais valgom net kas 30min, vyras cia buvo pasiules man varianta nemaitint kai jis nori, o pagal val, kad as pailseciau, bet paaiskinau jam kaip gaminasi pienukas ir jis viska suprato😀 ai, va kt sav jau zadam persikelt, tad bus zymiai paprasciau, atidarei duris ir tu jau gamtoje, nereikia niekur vezimo tempti, ir su 2 vaikuciais bus ramiau, Karoliuka isvesiu migdyt i lauka, o pati su Gabyte tuomet zaisiu😀 na, kartais zinoma mes su Gabyte busim name, o Karoliukas lauke, tai todel nusprendem isigyt mob.aukle, jau vakar uzsakem, uz 2-3d bus pristatyta😀 na, ir visai neseniai nusprendem, kad mes kart nuo karto vis kur keliaujam, tai mums tiesiog butina kelionine lovyte, uzmatem vienoj Kauno pardej akcija (lovytes tik uz 165Lt, kai visur virs 200) ir iskart uzsakem, jau snd turetu pristatyt😀 tai tokios takeles musu gyvenime😀

28. Jun 2011, 08:40

sveikutes😀 mums ir sekasi gerai,sian tapsim LR pilietemis.varduka duosim Lukrecija.nors giminej mazai kam jis patinka ☹ bet nekreipiu demesio musu vaikelis kaip norim taip vadinam.mazyle gana rami kartais buna kad pazaidziam pora valandu kai tai valgom tai budraujamtai i pampersa kraunam tai vel valgom.ir taip keleta kartu zodziu besote 😃

27. Jun 2011, 20:22

Egle, o kada mažylis gimė? 😀 Smagu, kad taip gerai augat 😀

27. Jun 2011, 19:14

Sveikos 😉 na va mes siandien is daktares,musu pasiekimai tokie 😀 svoris 4870g ir 58cm,per savaite priaugo truputi daugiau nei 500g 😀 valgo maniskis dazniausiai kas dvi valandas,jei lauke bunam tada maitinima praleidzia. nemiga mansis ryte nuo 8val iki 11val kazkur ir vakare taip pat nuo 20val iki 23val kazkur 😀

26. Jun 2011, 19:39

Labutis 😀 Mums sekasi visai neblogai.. Vis augam 😀 Tik dar su maitinimu žaidžiamės, bet viskas turėtų laikiu bėgant susitvarkyti. Kaip jūs gyvenat? 😀

25. Jun 2011, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn😀 Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

1 ... 26 27 28 29