2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

19. Jul 2011, 15:36

maniske lovytej miega iki pirmo kelimosi 😀

19. Jul 2011, 15:35

zaliake, jei pati domiesi fotografija ir viska turi tai ko nefotkini pati? manau tikrai butu super, nes viska darytum pagal save. o del fotkiu, manau nepergyvenk, tikrai bus graziu 😀 musu dukriukas sinakt bludijo nuo 2 iki 4val tai kaip nesava jauciuosi, tokia pavargus, dar vakar kokia 12 miegot nuejom... sedziu isdvesus, nieko nenoriu ☹

19. Jul 2011, 15:34

as, zinok, diena net nebededu mazyli i lovyte, nes ji stovi miegamajame, o dienas leidziame kt kambaryj...tai as savo suneli pamaitinu, perrengiu, vel pamaitinu ir jis sminga, tada paguldau i sofa ir viskas...nes pas mus lygiai tas pats, jei paguldysi viena, jis greit atsibus ir prades verkt, o taip prie akiu visai kt reikalas😉 na, o nakti miega savo lovytej😀

19. Jul 2011, 11:45

na neprarask vilties kad visos blogos nuotraukos 😀 na jei turi gera iranga fotografavimui tai kodel tikrai ne paciaqi fotkinti,poto gal ir pati studija ikursi 😃 snd va buvom pagaliau poliklinikoje tai sveriam 4500g,ugis 55cm.priaugom kilograma,o ugtelejom nieko,turbut ligoninej blogai pamatavo,poto bandysiu naqmie matuoti ziuresim kas cia suklydo.😃 mano austeja ko tai diena pradejo blogai miegoti,uztat ir nlb iseina tvarkytis nes pamato kad nera musu kambary tai iskart i dudas ☹

19. Jul 2011, 11:14

oi, tikiuos tikiuos😀 mama sako, kad as baigciau tas nesamones ir pati fotkinciau, juk turiu viska, ko reikia😀matyt, reix jos paklausyt😀

19. Jul 2011, 10:26

labas rytas 😀 o mes miegojame siandien nuo 9 vakaro iki 10 ryto 😀 vakar tikriausiai ezere prisimaude 😀 taip jam patiko 😀 zaliaake nu nieko tikrai bus ir geru nuotrauku 😀

19. Jul 2011, 10:09

bonbon kai gausiu visas foto, tuomet parodysiu labiausiai patinkancias, jeigu zinoma tokios bus, nes kazkaip vakar nusivyliu...mat as pati jau daugiau nei metus domiuosi fotografija ir kazkaip galvoju, kad butu galima padaryti ir geriau, o atsiustos foto ne vertos daugiau negu 100Lt...na, bet manau, jeigu ir kt foto man nepatix, tai taip fotografei ir pasakysiu, nera ko slept...

19. Jul 2011, 10:07


svistulka man, zinok, irgi taip daznai buna, tai jeigu matau, kad abu nemiega, tuomet net ir nesistengiu kokius darbus nudirbt, palauks tie darbai, galu gale vyras ateis is darbo ir pades😉 o siaip tai tfu tfu tfu lyg ir normaliai pas mum, rytais jau apsipratau as, jei dukryte siek tiek anksciau atsikelia, tai pabuna su vyru, jis ir pusrycius jai pagamina, perrengia, o as atsikeliu ir jau suneli maitinu😀 biski pazaidziam ir tuomet Karoliukas sminga, o mes su maze namus tvarkom arba zaidziam ka, pagal nuotaika😀 snd pvz vonia kartu sutvarkem, darzoves visas perziurejom, kurias mama svtgl mums atveze, db va knygutes skaitom apie uogas mokomes😀 o del fotosesijos tai skirtingai...kainos svyruoja nuo 150 iki 350Lt, ziurint kur fotkinates pas fotografa studijoje arba savo namuose, o gal lauke, be to, yra skirtumas ka fotkint, ar tik vaikus ar visa seima😉 sikart mums fotosesija kainavo 250Lt, vakar man jau atsiunte pora nuotraukyciu, bet....tiesa pasakius, man jos nlb patiko...kazkaip ne itin profesionaliai atrodo😛 rodziau vakar vyrui, tai jam kazkaip irgi nlb, tai biski pasigailejau, kad iskart visa suma sumokejau, nors intre toookios fainos fotkes...na, viliuos, kad tai tik pirmos, gal, kt bus geresnes😉 siaip tai turiu jau patikrinta fotografe, bet takart mums neisejo susitart ir isbandziau nauja fotografe ir stai kas gavosi😛

18. Jul 2011, 18:08

zaliaake lauksim grozybiu 😉

18. Jul 2011, 18:07

dar gyvos, kolkas 😃 snd bludijam su mazyle nuo 6ryto iki pirmos tik du kartus po pusvalanduka nusnudo, visa kita laika budravo, gerai, kad ramiai 😃

18. Jul 2011, 14:07

sveikos gyvos mamos,,ar gyvos nes as nlb ☹ sestadieni su dviiem vaikais bandziau susitvarkyti namus,bet nlb isejo,tai vienai kazko prireikia tai kitai,tia meciau ir pagalvojau kaip yra taip yra 😃 oj tavo zaliaake seima tai linksma yra,visai idomu turbut sudalyvauti fotosesijoj,o beje jei ne paslaptis kiek fotosesija kainuoja ? 😉

16. Jul 2011, 22:48

na, nuotraukyciu dar tex luktert, db jos apdorojamos, bet kai tik turesiu, butinai imesiu parodyt😉

16. Jul 2011, 20:10

sveikos! nieko gero snd nenuveikem, oras nei sioks nei toks, tai lyja tai ne tai lyja tai ne...
zaliaake, imesk nuotraukyciu i fotobloga 😀

16. Jul 2011, 14:09

tei va paskiau atvare mociute ir issiveze dukryte su savim i soda, tai tik rytoj grazins...oi, galesim snd su vyru 2-iese lovoj issimiegot, jeigu zinoma mazasis princas mums leis😃 va db pamazu ruosiames i miesta😀

16. Jul 2011, 14:08

sveikos, mergaites😀 ka veikiat? mes tai snd apturejom seimynine fotosesija, bet padarem klaida, kad pradzioj pradejom Karoliuka fotkint, tai paskiau dukryte isvargo ir nlb norejo pozuot, pavyko tik jos fotosesija lauke, o su broliuku 2-iese jau nebenorejo☹ na, bet vis tiek...man svarbiausia buvo iamzint mazyli, nauja seimos nari...zinoma, ir pati galeciau paeksperimentuot, bet kad tuomet vyro fotkese visai nebutu, jis nlb megsta fotkintis, visos fotografes pastebi😀 o man taip grazu isiamzint kart nuo karto, juk bus i ka senatvej pazet😀

16. Jul 2011, 09:48

mes airijoj 4,5 metu 😀 gyvenam Co. Galway 😀

15. Jul 2011, 21:56

Ačiūkas už sveikinimus 😀 Šiandien buvom pas daktarę, tai viskas gerai, per mėnesį priaugom 1kg, o ūgio kažkodėl nematavo. Pati pamatuosiu, juk taip įdomu 😀 Gavom antrą skiepą nuo hepatito B, truputį verkėm, bet greit ir nusiraminom. Šaunuolė mano mergytė 😀 Šiaip viskas gerai, augam kaip reikalas 😀

15. Jul 2011, 16:48

aha,tai gal dar prie svetimos aplinkos nepriprato.aiste su mumis pradejo miegoti kai as dirbt isejau,toks stresas ja paime,tai net atsisake su seneliu i darzeli eiti,nes as iseidavau i darba ji miega budavo griztu pusvalandi pasedziu ir miegoti einam ☹ tai taip gaila jos budavo,po truputi jau grizta i savo vezes 😀

15. Jul 2011, 16:45

ai, tai cia skaitosi alia maniezas alia kelionine lovyte, tai mes tokia suneliui nupirkom, o dukrytei patiko ir ji kuri laika ten miegojo, bet persikraustem ir kazkaip nebemiega☹

15. Jul 2011, 15:13

tipo lovyte,seneliai padovanojo kad galetume kai pas juos vaziuojam atsivezti kad aiste miegot galetu,bet po metu jau kitas lovas reiks pirkti 😉 toj lietuvoj nieko gero nera,reikia uzsienyje ieskoti geriau 😃

15. Jul 2011, 13:12

idomus budas, o tas maniezas didelis? ar ten maniezas-lovyte? nes LT kiek ieskojau normalaus maniezo, kai mano dukryte buvo mazesne, tai visur tik tokie alia maniezai-lovytes, o as norejau kazko erdvesnio, kad ten galetu zaist😉

15. Jul 2011, 10:19

labai smagu zaliaake kad viskas tvarkoj pas tave,valio kad atsidaret mylejimosi sezona 😀 mes kai aistes menesiadienius sventem tai visada sampes isgerdavom 😃 sunkiai sunkiai iskrapstem,ji miega manieze,tiesiog nueinam kartu ji guli o as ja glostau ji taip nusiramina,darom caca.tada nakti neateina pas mus ,bet jei nepadaraau kol uzmiega tai nakti atsliukina. 😃

15. Jul 2011, 09:51

rinkitateka su menesiuku jus😉 bonbon sveika prisijungus😉

15. Jul 2011, 09:01

ai, o as vakar buvau pas gine, tai ji ziauriai nustebo, kad seimos gyd mane atsiunte, bet apziurejo ir sake viskas pas mane tvarkoj, bet myletis galima tik po 2sav...bet jau neistveriau, atidariau mylejimosi sezona😃

15. Jul 2011, 08:59

bonbon sveika prisijungus😀 smagu, kad musu vis daugeja😀 o kiek jau laiko Airijoje, kuriam mieste?😀
musu dukryte tai miega kartu su mumis, pries atsikraustydami i nama, mes ja kazkaip kelioninej lovytej migdem, nes jai visai patiko, o paskiau ir vel oziuotis pradejo, tai persikraustem ir vel 3☹ suneli tai as lovytej migdau, tik paryciais kartais pasiimu pas mus i lova, nes jis vos ne kas val bunda😛
svistulka o kaip jus savo mazaja iskrapstet is savo lovos? ka daret, atskleisk paslapti, gal, ir mums pades?😀

15. Jul 2011, 08:55

rinkitateka sveikinam sulaukus mazojo tortadienio😉
mergaites, o jus svenciat kaip nors tuos vaikucio menesiadienius? na, pyraga koki pacios iskepat arba torta nusiperkat?

14. Jul 2011, 20:18

as tai nunesa mazaja i lova,o vyresnele tai siaip taip iskrapstem i musu lovos nu bet jei ateina tai nevarom 😀

14. Jul 2011, 15:18

as jau kokia savaite uzmigineju bemaitindama 😃 tai taip ir persikele mazyle pas mus i lova, tik iki pirmo kelimosi miega savo loveleje. 😀 o dar vyresneles kartais atbludina, ilenda, net nepajauciam, tai ankstoka pasidaro 😃

14. Jul 2011, 14:54

malonu kad prie musu prisijungei bonbon,sveikinu su mazyle.mes eisim i poliklinika 19d antradieni,tai tada parasysiu,o gimem mes 3760g ir 55cm ugio,tai kai gime akusere pasake jau ir uzauginot,bet man visai tiko visi duomenys 😀 sveikinam ir rinkatekos dukryte 😀 na ir kaip jum pirmas menesiukas,man tai dar idomus,bet naktimis kai dukra maitinu dazniausiai jau pradedu uzmiginet😃

14. Jul 2011, 14:42

2011 birzelio 10diena 16:33 gime musu mazyle Kamile. svoris 3280g, ugis 52cm 😀
dar turime berniuka - Deivida, liepos 6 jam suejo 5 metukai 😀
Na, o man 25metai, jau 4metai kaip gyvenam Airijoj.

1 ... 23 24 25 26 27 28 29