2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

02. Aug 2011, 15:33

laba biški įsikišiu į jūsų pokalbį aš padariau tokius kvietimus į krikštynas ir gale parašiau tokį įrašą dėl dovanos, visi suprato ir dar dėkojo, kad ačiū jog taip parašei 😀

02. Aug 2011, 15:22

man viena teta patare-sako o tegu kiekvienas uz save kavinej susimoka,nu galvoju,kviesiu svecius ir sakysiu ateikit bet teks uz save susimoket,net negrazu,bet ka padovanos ta,svarbiausia kad grazi svente iseitu😀 tau zaliaake vienas lelius neduoda per pietus miegot,o va man iskart abidvi,viena diena labai uzsimaniau miegot,austeja miegojo tai tik su aiste atsiguliau,taip skaniai uzmigau-tai aiste vis mane zadino nedave ramybes,poto ji nuluzo,tai matai austejai reikejo atsikelti-ir ka tu manai kai as atsikeliau taip ir nepamiegojus,abidvi seses kaip dave liulio tai net verkt norejosi 😃 nepergyvenk,man irgi kaire akis skauda,kai ilgiau prie intiko pasedziu,kita karta ir abidvi pradeda taip skaudet net liejasi akyse,manau nuo nuvargio nera jom kada pailseti 😀

01. Aug 2011, 16:49

jo, as irgi manau, kad per krikstynas visi sveciai turetu suprasti, kad labiausiai reiketu dovanot pinigeliais, o vat sauskelnes ar kokius zaislus tik kai eina aplankyt vaikucio pirmaji karta😉 be to, manau, geriausia iskart pasiklaust pas tevelius, ar jiems reikia tu zaisliuku, nes as jau kai turiu 2 vaikuti, tai man tiesiog nera kur det visu tu dovanojamu zaislu, tuo labiau ne pacios geriausios kokybes😉
rinkitateka nlb supratau klausimo "Žalaiake, o kodėl dabar suabejojai?" apie ka cia?😀dziaugiuos, kad pas jum jau pamazu atsiranda rezimas ir vaikutis daugiau miega😉 maniskis tai diena miega daug, tik kartais nervuoja, kai noriu eit pietu miegelio kartu, jis pradeda atsibudinet vos ne kas pusvalandi😛 snd taip ir nutiko, nes jauciau, kad man reikia biski papildomo poilsio, bet kur tau, tik atsigulu ir iskart jis pradeda muistytis atsibunda reiklauja demesio, tai po kokio 4-5k as jau net nebandziau miegot😛 kazkaip pas mane tokia keista situacija, kairioji akis ziauriai pavargus, jeigu butu imanoma leisciau pailset tik jai, nes kazkaip skauda ji man....vyras sako, kad normalu, reiskias, viena akis stipresne uz kt, bet kad taip...kazkokia mistika tiesiog😛

01. Aug 2011, 14:32

as tai snd truputi laisvesne,bet jau pavargusi labai,mano diske jau darzelyje tai mazesne visa diena ramiai miega,net nustebau,nes kai buvo namie aiste tai mazesne labai jautriai miegodavo,o snd ir po langais rekia jai dzin,kaip faina 😀

01. Aug 2011, 13:34

Žalaiake, o kodėl dabar suabejojai? 😀 Mes kažkaip ypatingai daug pradėjom miegot.. Pabundam, pavalgom ir vėl užmiegam. Bijojau vakar dėl nakties, bet nieko, ir ją normaliai išmiegojome. Anksčiau su miegeliu buvo liūdniau, mažiau miegodavom. Galvoju, gal viskas pradeda atsistot į savo vėžias ir bus normalus kasdienis rėžimas. Bet jaučiu dabar kai jau prabusim, ilgai nemiegosim, labai norėsim bendraut 😀

01. Aug 2011, 12:50

atrodo mes nieko ir nekvieciam bet va susirinko,beto idomus dalykas dar toks kad ne visiems ir sakom kad keliam krikstynas,kad nereiktu kviesti,tai tetis su kuo susiskambina tai visi ir klausia kada krikstynos bus,ir mes norim dalyvauti,tai sedim ir juokiames ko visi taip i tas krikstynas verziasi 😀 beto gerai butu jei visi atgal pinigais dovanotu,o tai gudrociu gali atsirasti ir kokiu pampersu ar zaislu pripirkti,gal kuriu vaikui net neprireiks 😀 as kai antrakart buvau nescia labai norejau berniuko,bet kai gime austeja ir isemiau rubelius mergaitei tai sirdis net apsalo kaip faina,,kokie jie grazus 😀

01. Aug 2011, 11:34

oi, as pastebejau, kad berniukams ganetinai sunku rast grazius rubelius, bet va ant dienu uztikau Maximoj nerealias % ir pripirkau jam visai saunia kolekcija, db jis pas mane buna tik su sortukais arba kelnemis ir maikutemis😀 jau tikras vyras😀

01. Aug 2011, 11:33

na, as jau pasimokiau su savo pirmagime, kad didziuliu krikstynu neverta kelt, nes ir finansine prasme ziauriai daug iseina, o ir vaikas nlb ka prisimins, geriau jau jam ka nors nupirkt😉 tad sikart sugalvojau, kad Karoliukui darysim kuklesnes, nors ir tos kuklios i pinigeli atsimusa, kaip paskaiciavau kiek ant rubeliu, kiek ant fotografo, kiek baznyciai, kiek ant vaisiu, tai nemaza sumele susidaro😉 ai, bet geriau siemet, nes kt metais atostogaut ruosiames😀 jau su kriksto teveliais sukalbejom, ryt vyras dokus i baznycia nuves, nors data ir laikas jau sutarti😀 db ieskau fotografes ir kriksto rubeliu😀 na, per intra radau lb dailius, bet dar ryt nuvarysim i turgeli, nes ten yra pazistamu ir veza lb grazius rubelius, jei pas juos nieko nebus, tuomet siusimes per intra😀

01. Aug 2011, 10:55

na mes nusprenem Benuka krikstinti kitais metais,kai gales savo kojytem nueiti prie altoriaus ir taip pat kai zaliaake darysim kuklesnes krikstyna nes tikrai neapsimoka kelti tokias krikstynas kaip Jauniui kelem 😀 na man taip pat svarbi krikstynu data yra.vandenuko as duodu atsigerti kai buna labai karsta diena,as vistiek nemanau kad motinos pienas atstos organizmui vandenuka,juk musu organizmui jis butinas😀 va zadu vesti Bena pasverti ir ugi pamatuoti idomu kiek jis cia jau priaugo ir paaugo 😀o rubu tai istikro nera graziu,vaikstau po parduotuves iki siol ir nieko gero ir grazaus nerandu,nei maziukui nei vyresneliui 😀

31. Jul 2011, 10:52

jo zaliaake tu del 12 jaua pergyveni,pas mus 22 renkasi,kai paskaiciavom kiek iseis net koktu pasidare,sakiau geriau as jau vaikams ka pripirkciau,bet ka padarysi,teks jau swesti😀 o tai tu pati pirksi rubus krikstynoms,nes mum kriksto mama pirks 😀 as tai kelis gurksnius duodu pagert,kai matau kad jau jai burnoj veliasi,geriau poto dar pakakoja,net nzn ar gerai darau😀

30. Jul 2011, 22:51

rinkitateka mano mamyte irgi vis bande ikalbet mane duoti mazyliui vandenuko, bet as jai paaiskinau, kad iki 6men nieko nesiruosiu papildomo duot, nes nieko nereikia...siaip tai netgi skaiciau, kad MP yra tinkamas ir iki metuku, t.y. kad galima ir visus metus maitint vien MP, bet vat tuo as jau suabejojau😛

30. Jul 2011, 20:45

Žaliaake, aš visiškai su tavim sutinku. Bet kai pradeda kiškis kiti kartais pradedi galvoti, Man čia anyta aiškino, kad atseit vaikui reik skranduką praplaut, nuo pieno gali užsikimšt ir pan. Žodžiu, nemėgstu, kai kiti savo tiesasa dėsto 😀 MP - pats geriausias lėliukui, tai yra ir maistas, ir gėrimas.

30. Jul 2011, 13:35

rinkitateka zinok, nieko neduodu tik savo pienuka, iki 6men nieko daugiau nereikia ir tikrai visko uztenka, zinau, kad siuolaikiniai gyd kartais pataria ir arbatas, ir vandenuka duot, bet laikausi nuomones, kad MP yra ir maistas, ir gerimas😉 ar pastebejai, kaip kartais tavo mazylis prie kruties vos pora sek isbuna, juk cia tiesiog atsigerimas😀

30. Jul 2011, 13:34

svistulka tai jus ant fotografavimo ir filmavimo sutaupysit, o mes ant kavines, taip kad manau, kad gausis kazkas pan, tuo labiau, kad mes is pradziu norejom isties siauram rate daryt, tik musu seimyna, musu mamos ir krikstateviai, bet mama pasake kaip cia be mano seneliu, o jeigu kviest juos, tuomet dar reikia ir mano krikstamote su seima, taigi is 6zmoniu cia gali but jau 12☹ ai, net ir nzn...na, bet si svtgl turetume sus su krikstateviais, pasikalbesim, ar jie nores but krikstateviais ir ar laisvi tadien, jeigu nesutix, tuomet pagalvojau, kad vietoj ju kviesiu savo krikstamote su dede ir viskas😛 kt sav tuomet ir kostiumeli Karoliukui uzsakysiu, jau toki faina per intra radau, kad bus jis tikras saldainiukas😀

29. Jul 2011, 13:40

Labas 😀 Kaip sekasi mamytėms ir jų angeliukams? Sakykit, ar duodat vaikučiui vandenuko ar arbatyčių atsigert, kai taip karšta? Ar manot, kad jiems užtenka ir MP? 😀

29. Jul 2011, 11:09

sweikos😀 aha tikrai apmire,as tai su agurkais duoduosi,anyta tiek pridave tai tik statyt ir poto visa ziema jais misti,bet nezinia kokia ziema bus tai reikia jai pasiruosti 😀 as dar vargau su austeja ji nlb diena miegodavo,buvo kosmariska,tai viena diena netucia prie veiduko pridejau sirdeles formos pagalvele ir iskart tik mirkt mirkt akytem ir iminga kietai,tai dabar diena taip ir miega,net saldu ziuret,nes jau buvo gaila vaiko 😀 oj jus kaip spontaniskai,o kodel bijai tos datos,pvz mes su vyru 13diena ir dar penktadieni apsivedem ir visai gerai,praejo ta metine krize ir gyvenam 😀 o kokioj baznycioj norit krikstyti?o musu seimos ratas jau susidaro is 22zmoniu jau grubiai tariant tai islaidu jau nusimato ☹ net nezinau ar gali buti nestuke,bet manau kad gali,as tai zinau ta prietara kad mergina turi pirma karta berniuka,o vaikinas mergaite krikstyti 😀as tai gimines isitikinimams nusizengiau ir krikstamote drauge geriausia pakvieciau ,tai dar kolkas apkalbu negirdejau 😃 o mus fotografuos ir filmuos pusbrolis,tai tam pinigelius aciu dievui sutaupysim 😃

28. Jul 2011, 22:18

labas vakariukas😀 kazkaip apmire musu forumas, matyt, lb jau valgus vaikiuciai pas jum pasitaike, mamytes, kad net prie kompo neprisedat😉 mes tai vakar su vyru apsitarem ir visgi organizuosim Karoliuko krikstynas siemet😀 staigiai sumastem, snd vyras nuleke i baznycia uzsake, bet gavom rugpjucio 13d 13 30, tai dar mastom, nes man asmeniskai nei data nei laikas nepatinka...data tokia velniska, o laikas pats dukrytes miegas, nebent aisku smigtu masinoj, kol i vln vaziuotume, o kas jeigu ne??? bet sake, kad toj baznycioj visos kt datos ir laikai uzimti, tai galvoju gal tuomet rugseji kelt? nzn nzn kaip cia, jauciu pirma su krikstateviais pasnekesim, jiems dar net nepranesem, tai si svtgl susibegsim ir ziuresim, ar jie tadien laisvi😀
snd dar po pardes prabegom, galvojau ka grazaus savo Karoliukui is rubeliu parinkt, bet visur kaip susitare tik sliauztukus siule, nes dydis 62cm☹ fui...nenoriu, tai va grizom, prisedau prie intro ir radau lb saunu kostiumeli, rytoj paskambinsiu ir uzsakysiu, kremines spalvos su visais priedais, pristato per 2-3d.d.😀 tei va pagalvojom, kad is pradziu baznycioj, tada fotosesija (oi, reix pasiklaust savo fotografes ar ji laisva, jei ne, tuomet bandysiu tartis su savo buvusia bendradarbe, ji ne profe, bet ziauriai grazios foto gaunasi, fotkino musu su vyru vestuves) ir pas mus i nama ant saslu😀 darysim tik seimos rate, musu seimyna, krikstateviu seima, mano su vyru mamytes ir jo brolis su drauge😀
beje, ka manot, ar lb blogai, jeigu krikstamote bus nestuke? lyg ir yra kazkokiu prietaru, bet lb jau norim ta seimyna i krikstatevius kviest, negi db nestumas sustbadys?

27. Jul 2011, 10:36

as irgi mastau kad kol maziukas reikia,juk gimtadieniai tam skirti,man pvz labai grazu kai krikstijami tokie maziukai dar,o tai kiti metai ir krikstynos ziurek ir gimtadienis tai jau ir sveciu daugiau turetu buti,ziuriu zaliaake tavo vyras turi tvirta nuomone,maniskis tai sako jei nori daryk as nesikisu 😀

26. Jul 2011, 19:19

na, tai visai smagu turetu buti😀 mastau, gal, ir man dar karta pabandyt vyra nulauzt su tom krikstynom?😀 bet matai mano vyrui atrodo, kad krikstynos turi but ir vaikui svente, atseit, kol dar visai maziukas tai nlb ka suvox, o man kaip tik db atrodo, kad viskas butu ciki piki, be to ir sventes dideles galetume neoarganizuot, niekas nesupyktu, juk vaikiukas dar mazas😉 o kt metais dar ir atostogas planuosim, nes sakiau, kad siemet niekur nevarem, lai Karoliukui ramybe bus, o stai jau kt reikes atsigriebt uz abu😀

26. Jul 2011, 17:07

ne paslaptis,rugsejo 17 diena bus mazytes krikstynos.man atrodo siaip tik atsvesim ir viskas,bet kirba mintis ka nors padaryt,ar kalba kokia ar dovaneles,reiks internete paziureti,kas idomaus yra 😀 bet susirinks tokia gimine labai snekanti,tai nebus kada ir man isiterpti turbut 😃 man tai vyras leido siemet daryti,uzsimaniau ir vsio,sakiau galesiu tada kitiems metams ka planuoti nei krikstynas,tai net nepriestaravo 😀 pas mus ka tik lietutis palijo tai gerai kad i lauka neejom 😀

26. Jul 2011, 14:20

egleee24 ar vis dar lt? na, pas mus tokie ganetinai permainingi orai, tai ziaurus karsciai, tai lietus lija, tai vel karsciai ir vel lija...nesuprasi kas cia ir kaip😉
snd mes kazkaip nuo pat ryto su mazyliais lauke buvom, sveciu sulaukem, mamyte su berniuku, tai paskiau maniske pavargo ir pradejo ate ate rodyt😛 tai maze nuvare miegot i nama, o sunelis taip lauke ir miega, parpia kaip reikalas, o as va megaujuos ramybe😀

26. Jul 2011, 14:18

svistulka smagu girdet, kad jau suorganizavai krikstynu vieta, jeigu ne paslaptis kada ivyx si nuostabi svente? ka planuojat per krikstynas veikt, t.y. ar darysit kazka pagal tradicijas, ar siaip? pasidalink, juk idomu😉 mes tai pakrikstijom savo dukryte praeitais metais, atsimenu kaip snd buvo baisus karsciai, mes vos istverem, nuvarem i baznycia, paskiau apturejom smagia prof fotosesija Sereikiskiu parke, visai salia baznycios ir tuomet varem pas mus i nama, o ten as suorganizavau ivairius konkursus krikstateviams, visokias priesaikas ir pan., krikstateviai irgi ivairiu dovaneliu pridovanojo ir visokiu gerybiu pagal tradicijas...zodziu, laikas tikrai neprailgo, bet supratau, kad Karoliukui darysiu zymiai kuklesne svente, nes neapsimoka....as tai norejau dar siemet ji pakrikstyt, bet vyras kazkaip uzsispyre, davaj kt, tai palikom kt metams😉

23. Jul 2011, 12:19

kalifornija o kuo tept liepe?

23. Jul 2011, 12:07

sveika kalifornija 😀 na ir pavare tavo mergaite,gerai sveria,o kiek kg gime? pas mus irgi atsirado ant zanduku spuogai,as tai netepu kai taip karsta tai neapsimoka kad daugiau ko nepadarytume 😀 tai pas mus 20zmoniu krikstynosse tik bus,jau uzsakiau kavine tai galiu atsipusti, 😀

22. Jul 2011, 22:13

liabas birzelinukai ir birzelinukes😀mes siandien pas daktare buvom,pakakojom nuo sirdies ant vystymo stalo😀))sveriam 5 kg.,kaip mergytei gimusiai birz.6 diena tai norma ane?o ka del spuogukiu?daktariuk sake tept ir tept kremu..man tai rodos prakaitiniai spuogiukai,aplink zandukus ir ten kur ji prispaudzia kai miega,kazkaip nesinori tuo kremu uztept,norisi duot pakvepuot.ka jus daret mergaites?

22. Jul 2011, 16:18

sveikos,na va mes jau atkeliavom pries dvi dieneles i Lietuva,oi kokia cia vasara,net sirdis man stoja 😃 o ir Benas labai neramus nera ten pas mus tokiu karsciu tad mums cia pragaras 😀 kazkuri klauset apie hormoninius spuogelius?tai Benas ju turi ir sakyciau nemazai,bet jau po truputi jais atsikratom,sake daktare jie turi isnykti iki 10sav kol bus kudikiui,tad laukiam mes dar 😀 na kaip matau as cua tikra drambliuka auginu 😃 maniskis dabar jau svers apie 6kg,o ugis manau sieks jau 61cm,nes pas dakatre mes buvom pries dvi savaites,kas mato vaika netiki kad jam dar tik 1m ir 3sav 😀 drauge turi mergyte 3men 2sav tai abudu musu leliai vienodo ugio ir svorio,tai taip juokingai atrodo 😃 na o sypsosi maniskis labai daug ir visiems,svarbu kad ji kazkas kalbina 😀 jau ir lupytes snekejimui stato,bet guguoti dar neiseina,na kartais tik 😀 oi zinau Svistulka ka reiskia paciai organizuoti krikstynas,mes praeitais metais vyresneli krikstinom tai ojojoj kiek as pravargau,kitais metais zadam ir Benuka jau krikstinti,na bet dabar sakem darysim krikstynas su maziau zmoniu,zodziu kuklesnes,neapsimoka daryti baliu kai turi mazu vaiku...

22. Jul 2011, 16:07

tai jum zaliaake gerai kai turit sava kiema,mes bute gyvenam tai labai nepatogu daryti,o uosviai gyvena sode bet uosviene neleidzia darytis,tai tenka kavinej,tikiu kad sutaupoma,beto zinai ka darai,ka duodi valgyti 😀 uztat ir turiu galvos skausma del kaviniu,kad ne per toli butu ir kad dar neuzsakyti,ziuresim ziureim 😀

22. Jul 2011, 13:59

ai, mes tai kai praeitais metais rengem dukrytei krikstynas, nutarem, kad geriausias variantas lauke😀 taigi, mes nupirkom pavesine ir surengem pobuvi tiesiog prie savo namo, tuomet dar cia negyvenom, sutaupem ant nuomos ir maisto😉 ir oatikek buvo ne ka prasciau negu bet kurioj kavinej ar restorane😉 o uz sutaupytus pinigus uzsakem prof.fotografa, kad iamzintu krikstynas😀

22. Jul 2011, 13:44

tai vat,na bet ka padarysi,yra kaip yra 😀 as tai kita galvos skausma turiu,vaikui krikstynas darau,tai galva lauzui del kaviniu kur eiti,pirma karta gyvenime asmeniskai banketa rengiu tai sunku is tiesu 😀

22. Jul 2011, 11:16

svistulka jau taip daznai ir buna, kai duodi misinuka, pamazu jis isstumia MP, taip man nutiko su mano pirmagime, uztat sakiau, kad 2 leliui nei uz ka neduosiu😉

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 29