2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

11. Aug 2011, 19:36

kad zinok nea, as ilgai neieskojau, tiesiog apsilankiau savo megstamose pardese, t.y. reserved ir promod, tai pastarojoje ir radau ta suknele, taip apsidziaugiau, kad po nestumo neblogai svorio pameciau, tad laisvai i ta suknia tilpnau😀 o ir kokybe superine, siaip visuomet stengiuos pirkt tik naturalius produktus😃 medvilne, linas ir pan.😀
o kdl pas tave taip anxti rytas prasideda? ar 2leliukas taip anxti keliasi ir jau nebemiega? ogo, nieko sau, na pas mane tai anxciausiai 6val, o jau miegucio einam apie 23val, kartais, zinoma, pasiseka ir Karolis uzmiega apie 22, bet tuomet ir 24 atsikelia😉 bet dazniausiai jau as ji ismaudau 21 30-22val, tada maitinames ir migdomes, o paskiau ilga pertrauka, keliasi tik apie 2val, tai va galiu ilgeliau pamiegot, o jau paskiau ilgiausias tarpas 2val😉 tai 2,4,6val, o jau kokia 7-7 30 niekaip neuzmigdysi, net soskes nebeikisi...ir taip sunkiai jis ja ima, o ryte isvis iskart spjauna😉 tad tenka keltis ir but kartu...oi, snd man pavyko biski nusnaust, Karolis uzmigo 12 30, tai 13val uzlauziau Gabyte ir pamiegojau apie 1val...atsibudau pilna energijos, bet taip ir tikejausi, juk sest krikstynas svesim😀 iki baznycios tex stala paruost, paciai pasipuost ir dar vaikuciais pasirupint, tai zinai.... 😀

11. Aug 2011, 17:07

tai visai nebrangi suknele,bet jau reikia tada idemiai ieskotis,nes turbut pigesni rubai uzkisti giliau 😀 kaip seniai buvau akropoli,reiks gal kada nuvaziuoti pasizmoneti,galva iswedinti 😀 na kaip matau tavo mama megsta ir gali paziureti vaikus,tai va kada abudu palieki ir kur nors i pievute su vyru pagulineti 😀 as tai jau ipratau kad mano diena prasideda 5ryto o baigiasi 10,o apie pietu miega tik pasvajoti galiu 😃

11. Aug 2011, 11:22

jo, akrike db daugybe % ivairiems drabuziams, bet kad daugelis tokiu fainu jau tik mazu dydziu☹ na, man kokybes ir kainos santykis patiko, 100% medvilne ilga uz 100Lt, dazniausiai tokios po 200-250Lt pardese buna, as vat praeitais metais pan linine suknia nusipirkau, irgi per ispardavimus, tai ten isvis 70 temokejau...tikiu, kad per tokius ispardavimus galima rast visai neblogu daiktu, ypac jei zinai ko nori😉
oi, kaip as noreciau nuvaziuot i soda ir tiesiog pagulet ant zolytes, bet...cia tik svajones, jauciuos isvargus, tai snd bandysiu prigult pietinio miegelio😀 gal, leis vaikuciai, nes sia sav kiek bandziau, tai vienas atsibunda ir demesio reikalauja, tai kt😛

11. Aug 2011, 11:02

as galvoju kad geras pasikrovimas silta vonia su procedurom,ech 😀 oj tikrai smagu kad linksmai leidziat laika,o tai akropoli dabar ka vasaros isperdavimai vyksta? 😀 ar brangi suknele buvo,klausiu nes ir man reikia kokiu rubu krikstynom,tik nezinau kur vaziuot ir ka pirkti ?linkiu linksmai atsvesti krikstynas😀 mes tai pas senelius i soda varysim tai truputi pailsesiu,galesiu ant zoles voliotis,jei oras geras bus,bbet zada be lietaus 😀

10. Aug 2011, 20:45

aaaa, supratau😀 na, pas mane tai kazkaip viskas per viduriuka gaunasi, mes su dukryte kazkaip viska kartu stengiames daryt, uztat man taip kartais norisi pabut vienai, kad oi oi oi.......dazniausiai svtgl pamaitinu maziu ir palieku vyrui 2 vaikucius, o pati varau i vonia pasilepint, tuomet paguliu siltoj vonioj, issiteplioju visokiausiom kaukem ir pan, tada dziovinu plaukus su MP3...mmm, tikra palaima, pasikaraunu ir vel gerai😀 ai, bet atitrukau nuo temos😀 kol dar Karoliukas ganetinai daznai ir daug miega, tai Gabyte jokiu cirku man nekelia😀 tik kartais buna, kad jie abu diena miega, o paskiau kaip atsikelia kartu vienu metu, Karoliukas verkia, nes valgyt nori ir Gabyte begioja is paskos "niam niam"😀 tei va....
beje, vakar pasakiskia pasikroviau, nuvarem pas mama i svecius ir palikom jai Gabyte, o patys su vyru ir suneliu nuvarem iki akriko, ten daug visokiausiu %, ieskojau sau baltu marskineliu krikstynoms, nes pas men yra tox rozinis sijonas ir svarkelis, tai ten verkiant reikejo baltu marskinuku, kuriu neturejau...bet vietoj ju radau ilga balta suknele, kuriai priderinau karolius, auskariukus...tada dar sugalvojau nusipirkt nagu laka ir tusa😀 jauciausi pakyletai, o stai vyras nerealiai isvargo😃 😃 😃 oi, negaliu patiket, kad jau si sest svesim Karoliuko krikstynas😀

10. Aug 2011, 11:33

sweikos😀 na tavo vyras ir auga,saunuolis,gal dar pamperso svori nueme? 😀 o del triuksmo tai jai viskas leidziama,ji sneka dainuoja zaidzia,bet tiesiog prasau kad kai austeja uzmiega kad nors pusvalandi ji nerekaqutu,kad galeciau tik jai demesio skirti,per kuri mes piesiam,skaitom,ziurim filmukus,o buna kad mazesne nespeja imigti o aiste is niekur nieko rekt nusprendzia,tai tada austeja zliumbia,aiste i koja isikabina ir praso kad paguldyciau sese ir buciau su ja ,tai tada chaosas namie buna,ir taip iseina kad nuskriausta lieka aistute😀 o taip tai bandau nedaryti tylos namie diena kad nesumaisytu dienos su naktim auste 😀

10. Aug 2011, 09:04

ai, vakar buvom nuleke pas gyd, nes pas mazyli ant vieno pirstuko pastebejau lyg ir kokia infekcija, tai norejom pasitikrint, sake kad kart nuo karto taip daznai nutinka...nors dukrytei kazkaip nebuvo, tai pasiule valyt su 1:1 degtine ir vandeniu😉 pasvere mus, svoris buvo 6700kg (praeita men 5500), bet kazkodel atmete net 400g, tai as dar pagalvojau, kad tiek jo drabuzeliai tikrai nesveria, na bet vis tiek gerai augam...tfu tfu tfu😀
rinkitateka mes irgi maitinames tik MP ir esame lb laimingi😀

10. Aug 2011, 09:01

sveikos, mergaites😀 na, mano Karoliukas tai kazkur 7-8kartus per diena kakoja, zodziu kiek keiciu sauskelnes, tiek nuolat ir randu😀 tvarkingai ten pas ji viskas😀 na, bet cia velgi gali buti nuo MP, juk jis greiciau virskinamas negu misinukas, nors....kai auginau dukryte ant misinuku, tai ji irgi daznai kakodavo😀 manau, cia labiau priklauso nuo kiekvieno mazylio organizmo, svarbu, kad tvarkingai atlieka ir mazus ir didelius reikaliukus😀
svistulka tu kazkaip uzsiminei, kad kai tavo dukrytes abi buna namuose, tai vyresne drausmini, kad nebutu per daug triuksminga? tai ka neleidi jai selti, begioti, sokinet ir visa kt, o ka veikiat? na, as tai viska leidziu, mazylis nuo pat gimimo yra pratinamas, kad seimoje auga 2 vaikuciai, kiekvienas turi savo laisves😀

07. Aug 2011, 14:09

Aš irgi nieko neduodu, tik savo pienukų 😀 Atrodo, pakankamai užtenkam ir esam laimingos 😀

07. Aug 2011, 13:53

austeja mano tai vienakart per diena tik kakoja,kai kazkur skaiciau kad iki 10kartu kakoja per diena😀 na ziuresim su tom dovanom reiks ir mum sugalvot,bet kad nebus viso komlekto seneliu tai neidomu bus dovanoti 😀 tai kad aiste du menesius namie sedejo,viena diena tik noriai ejo,man jos pacios gaila kad namie sedi,nes i lauka iseit visai dienai negalim,turi netriuksmauti namie kai kita miega,o darzelyje ir vaikai ir i lauka eina,ir cirkai spektakliai vyksta tik noret eiti,dabar vel 2savaites namie o jau tada eis,bandysim tas netikras ligas apeiti 😃

07. Aug 2011, 12:54

zinok, man irgi atrodo, kad kai vaikiukas nenori ka nors daryt, jusu atveju eit i darzeli, tai ligos pacios ciumpa ji...tai, gal, neleisk mazyles kuri laika i darzeli, tegu biski apsiramina ir pati uzsimanys i darzeli, ka?😀 mes tai nuo rugsejo irgi lyg ir Gabyte zadam leist, bet dar nzn kaip cia kas bus, ziuresim arciau laiko😉

07. Aug 2011, 12:52

ai, mociutem tai ant bajeriuko, vienai padovanosim dubeneli ir pasakysim "kad butu is ko anukeli pamaitint", o antrai- puodeli "kad butu is ko anukeli pagirdyt"😀 na, gal, dar po skarele nupirxim ir uzrisim, kad jau kaip tikros mociutes atrodytu😀 na, ziuresim kaip cia bus😀 kas liecia misinuka, tai as irgi manau, kad ten vandenukas butinas, siaip reiktu ziuret pagal mazyli, vienam ir nuo misinuku nieko, nes pvz. as kai auginau dukryte, ji irgi TIK misinuka iki pat 6men vartojo, niekad neduodavau nei arbatu, nei vandens, o ji pas mane po 2-3k per diena kakojo😉

06. Aug 2011, 17:16

o ka mociutem pirkot dovanu? 😀 jein galima suzinoti,as tai jei matau kad mano panelike pradeda kakot mazai jau link uzkietejimo,truputi duodu pagerti,mes kai misinuka jau geriam tai nieko blogo manau 😀 tai gal is senu sukneliu galima ka padaryt jei yra pazistama siuveja 😀 as irgi dar netelpu i rubus,visi grazus rubai taip ir guli,niekaip negaliu prisiversti pasilaikyti dietos,gal su laiku ☹ vyras sako eiti begioti is pat ryto,tai galvoju i dienos pabaiga is manes liks tik nususes skuduras,nes ir be begiojimo jau issekusi jauciuosi. Sweikstam,as kaip galvoju kad ji pati issaukia tas ligas,nes nenori i darzeli,kai su mielu noru ejo tai ligos nelipo,o dabar tik uzsispiria kad nenori ir begte atbega liga,net nezinau 😀

06. Aug 2011, 13:58

na, Jus laikykites, kuo greiciau sveikit😉 man tai gyd pasake, kad nieko vaikeliui iki 6men apart MP neduot, jeigu jau geria misinuka, tada kt reikalas😉
as tai vakar apsipirkau krikstynoms, nes sugalvojau, kad stala papuosiu baltai-zaliai, tai reikejo serveteliu, balionu ir siek tiek zalios juostos, dar po dovana mociutems😀 oi, laukiu nesulaukiu as jau krikstynu, tik va nzn ka paciai apsirengt, nes noretusi graziai ir patogiai, kad butu galima Karoliuka nevarzomai bet kada pamaitint...i savo sukneles as dar netelpu, pirkt nieko naujo nesinori, net ir nzn ka cia daryt😛 ech....reix mastyt😀

05. Aug 2011, 16:57

o tai ka daktarai sako del vandeenuko 😀 va mano senos tetules tai sako kad pora lasu vandens reikia duoti atsigerti,kuom tiket tada 😀 oj mano va aiste puliojancia angina susirgo,butent vasara ir ka daryt,gerAs oras o mes namie sedim,baigiu is proto iseit su jos ligomis ☹ tik i darzeli nueina ir vsio 😃

05. Aug 2011, 15:17

rinkitateka turejau omenyj, kad skaiciau, jog vien MP yra tinkamas iki 1metu, butent tuo suabejojau😀 ir tvirtai laikausi nuomones, kad iki 6men vaikuciui nieko daugiau nereikia, kaip tik MP😉

05. Aug 2011, 14:04


"rinkitateka mano mamyte irgi vis bande ikalbet mane duoti mazyliui vandenuko, bet as jai paaiskinau, kad iki 6men nieko nesiruosiu papildomo duot, nes nieko nereikia...siaip tai netgi skaiciau, kad MP yra tinkamas ir iki metuku, t.y. kad galima ir visus metus maitint vien MP, bet vat tuo as jau suabejojau😛" Šita žinutė. Kaip supratau, suabejojai, ar duoti vaikeliui ko nors papildomai atsigerti? Ar ne?

04. Aug 2011, 16:04

na, man graziausi ir skaniausi tortai is Ragaines kepyklos yra😀 mes ten per savo vestuves su vyru uzsakinejom, tai buvom lb lb patenkinti😉

04. Aug 2011, 13:56

na visai linksma bus pas jus per krikstynas,o del maisto tai jo vieno kasnio sumustinukai labai tinka,del krepseliu nzn bet sumustiniai gerai,ir saslas paprasta ir greita 😀 mes sestadieni buvom pas uosvius gmtadieni,tai anyta visiokiu vieno kas nio uzkandeliu pridare labai faina ir graziai atrode ant stalo,bet tingejo karsta matai padaryti tai matesi visi alkani sedejo 😃 o jus vat mestelejot gera minti apie senelius del dovanu,as net nepagalvojau kad ju jiems reikia 😀 gal jus zinot kur gali ma torta grazu uzsakyti?

03. Aug 2011, 21:08

ai, va per dukrytes krikstynas dovanojau cd su irasytom lopsinem, pati parinkau ir virselius dariau, kad moketu padainuot, medini sauksta, kad uogienes isvirtu ir taupykle, kad prie vestuviu prisidetu😀 nesinorejo kartotis, tad dovanosiu po dubeneli, kad butu is ko anuka pamaitint ir puodeli, kad butu is ko pagirdyt😀

03. Aug 2011, 20:13

Viktorija o ką dovanosi seneliams?

03. Aug 2011, 17:59

db suku galva del valgiarascio, siaip tai visiems sakiau, kad nebus nieko ypatingo, tiesiog saslai, bet juk vien saslais vaisint kazkaip ne sis, nei tas😀 tai mastau kokia cia uzkandele, kad ir skani, ir aki trauktu...pagalvojau, kad visai galeciau kokiu vieno kasnio sumustinukus padaryt arba kokius krepselius...bet dar tixliai nesugalvoju😛 gal, tu ka patartum?

03. Aug 2011, 17:58

as tai snd prisedau ir jau scenariju paruosiau, juk musu krikstynos visai cia pat, kt sest😀 na, pas mus viskas vyx taip: ceremonija baznycioj, tuomet fotosesija lauke salia, tada vykimas pas mus i namus, kur laux vaisiu stalas😀 jau paieskojau ideju kaip papuost stala, tai sugalvojau, kad reix padaryt kiekvienam sveciui po tokia melynos spalvos dezute, kur idesiu saldainiuku alia miela dovanyte😀 stalas bus su balta staltiese, ant lekstutes po ta dezute graziai padeta, o salia melynos serveteles, ant kuriu bus padeti irankiai😀 mastau, kad per viduriuka butu grazu kokios melynos spalvos gelytes pastatyti, bet kur rast melynos spalvos gelyciu, ka?😀 o del zaidimu, tai pamasciau, kad is pradziu duosim pasireikst krikstateviams, jeigu bus ka sugalvoje, o paskiau jau mes su vyru...krikstateviu pasizadejimai, tada uzduotys bei dovanos mociutems, o tuomet jau zaidimai ir kt sveciams😀 sugalvojau toki konkursiuka "Ismok Karoliuka kaip....", kadangi jis nei ropinet, nei vaiksciot nemoka, tai ir bus tokios uzduotys😀 tada dar vienas uz stalo del pasakos kurimo, ir aktyvesnis, ten tox taip vadinamas bulviu zaidimas😀 per daug tu zaidimu negalvoju, juk dar bus visokie tostai, pasveikinimai, siaip pasnekesiai😀 o ant galo tai mastau, kad reiktu sveciu paprasyt arba palinkejimus Karoliukui irasyt iki 18metu arba tiesiog ant balioniuku ir paleist juos i ora😀

03. Aug 2011, 15:47

oj zaliaake dar neziurejau,kazkaip marinavimu uzsiemusi buvau,bet reiks paziuret,gal tu jau ideju turi,gal zinai kur galima paziureti,na kai savo kiemas tai jum gal lengviau bus,negu mum,bet ziuresim kaip,tikrai reikia ka nors sugalvoti 😀

03. Aug 2011, 15:14

svistulka klausyk, o tu koki nors krikstynu scenariju paruosei? zaisit kokius zaidimus, bus kokiu tradiciju, ka? as kazkaip db pradejau rankiot ivairias idejas, nes noretusi ne siaip atsisest pavalgyt ir atsigert prie stalo, bet kad butu isimintina😀 tai sakau davaj idejom pasidalinam?😀

03. Aug 2011, 12:23

sweikos mamytes,na snd diena kosmariska,nieko dar nedariau o pavargusi,o dar laukia vel tie zali agurkai,net verkt norisi,atrodo viena darzelyje bet as be jegu ☹ o as dar nebuvau pas gine nors vyras varo,sakiau eisiu rytoj austeja i darzeli rasyt tada i poliklinika uzeisiu 😀 oj kaip as laukiu savo leliuko krikstynu,gyvenu tuom nuotaikom tiesiog 😀 as irgi su vyru galiu tik pasvajoti apie isejima dviese,nors maitinu misineliu bet palikt nera kur vaikuciu,todel tenkinames tik seimyniniu pasivaiksciojimu 😀

03. Aug 2011, 11:14

egleee24 jeigu galima, duosiu patarima, apie kuri skaiciau vienoj is skilciu Mamos zurnale😀 ten nuolat raso mamytes, kurios zinde savo vaikucius 2-3 ir netgi daugiau metu...tei vat prisimenu, kad viena mamyte irgi kazkaip nusprende, kad pas ja buvo mazai pienuko, tuomet ji griebesi tokio dalyko, visai dienai uzsidare su savo leliumi, nuolat laike ant rankyciu ir maitino ji kas val, kt diena pienas upeliais tekejo😉 ir nuo to karto ji ismaitino savo 2 ar 3men leliuka iki pat 2metu, tad ir tau linkiu, kad griebtumeis kazko pan😉 zinau, kad buna tam tikros pieno krizes, bet svarbiausia yra tiket, kad turi pienuko, o jeigu jis pradeda mazet, tuomet glaustyk leliuka dazniau ir viskas😉 na, as kol kas neisskiriama su savo leliuku, kur beiciau, visur imu su savimi😉 tad apie kinus ir kt isvykas vien su vyru kol kas pamirsus...gal, siek tiek veliau😀

03. Aug 2011, 09:28

visiskai mamytes jums pritariu du vaikai tai ne vienas,demesio ir nuovargio nors su vezimu vesk 😀 gerai kad as lietuvoj dar tai mano tevai ir netgi mociute padeda man su vaikais susidoroti 😃 Jauniu promociute pasiima pas save arba i parka vedasi,kol as nulekiu ten kur man reikia,na o mano mama kai grizta is darbo tai su abu vaikucius paziuri,leidzia mums su vyru i filma iseiti ar i kavine kur pasedeti😀 o man zinokit pienukas pradeda dingineti ir gana greitai,va atsikeliu viena ryta ir jo labai mazai yra,net nustebau kad taip greitai jis gali dingti ☹ na bet dar turiu kokiem trims keturiems maitinams...beja vakar buvom pas daktare,tai sake oho koks vyras,matosi vyrukas net is toli 😃 tad sveria Benas 6kg610g ugis 62cm 😀

02. Aug 2011, 21:13

dikuza na, siais metais nlb turiu tokios galimybes, nes krikstynas organizavom per trumpa laika, taigi, net kvietimu nedarem, visus sukvietem telefonu, zinoma, atsiprasem, kad viskas taip greitai, bet va uzsimanem ir nors tu ka😀

02. Aug 2011, 21:12

svistulka tai as, zinok, ne taip issireiskiau, nes kai turi 2 lelius, lb daznai neleidzia vienas miegot, o paskiau jau ir kt...nors mano dukryte pastaruoju metu apie 3val diena ismiega, bet va sunelis kartais issidirbineja, gal sakau jaucia pieno kvapa? skaiciau knygoje, kad jwigu maitinanti mamyte miega kartu su vaiku, tai jis zymiai dazniau keliasi negu tas kuris miega atskirai nuo mamos, t.y. kt kambaryj😀
mes va neseniai grizom is miesto, snd nupirkome mazyliui kriksto rubelius, toki lb faina balta kostiumeli is lino, paskiau uzsakem fotografa, o as dar buvau nulekus i poliklinika pas gine😀 taigi, ganetinai itempta diena, bet lb faina😀

1 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 29