2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

14. Jul 2011, 14:05

Bonbon sveikute,mes visus i kolektyva priimam kas gime siu metu birzelio menesi 😉 na tai papasakok apie save ir aisku apie maziuka,koks gime,kiek vaikuciu turi.zodziu susipazinkim😉

14. Jul 2011, 14:04

sveikinimai rinkitateka 😉 na papasakok kaip tavo mazyle auga?kokio ugio svorio yra😉

14. Jul 2011, 14:03

na as tikiuosi lietuvoj ka nors grazaus rasti,tik va kad lietuvoj labai daug rubeliu su meskuciais zodziu vaikiski rubeliai,o as tokiu nemegstu,rengiu savo vaikus normaliais kaip suaugusiu rubais,nemegstu tu vaikisku piesinuku,bet aisku neisvengiu ir turiu keleta rubeliu su animacijos personazais 😀 na man abu sunus kolkas i teveli atsigime nes daugiau tokiu aukstu nera na nebent mano dedes 😀 na zinai as irgi prasiau kad gimtu manasis anksciau ir kad maziukas butu,bet kur tau jis mamai siurpriza paruose gime per termina ir kaip drambliukas😃 visi stebisi kaip is manes tokios kudutes tokie vaikai gimsta 😃

14. Jul 2011, 13:50

rinkitateka, sveininimai meniasiadienio proga 😀

14. Jul 2011, 13:49

sveikutes, mes gimem birzelio 10d, priimsit i kolektyva? 😀

14. Jul 2011, 13:43

Sveikutės 😀 O pas mus šiandien įsimintina diena mažylei - pasitikom pirmąjį gyvenimo mėnesiuką 😀

14. Jul 2011, 13:26

na, as pati esu ne is zemuju, 178cm, vyras irgi gana aukstas, bet kad vaikuciai dazniausiai nei tevus atsigina, o i senelius😉 bet, zinok, as pati nenorejau, kad pas mane didelis vaikas gimtu, per visa nestuma vaiksciojau ir sakydavau suneliui "gimk 38sav apie 51 cm ir ne daugiau 3500g", beveik ir pataike😀

14. Jul 2011, 13:24

Egle, zinok, as kai pirma dukryte auginau, tai irgi nieko grazaus berniukams nemaciau, bet va kai db sest organizavom visos seimynos fotosesija ir reikia kazko grazaus savo karalaiciui, tai nuejus i parde, net nzn uz kurio rubo griebtis, vienas uz kt grazesnis...tik kad piniga kainuoja😉 tai nupirkau jam toki vasarini kombinezona ir komplektuka tik foto kepuryte, minkstus batukus ir pirstines😀 kaip aprengiau, tai jis man tox meilutis meilutis😀 mmmm😀

14. Jul 2011, 12:49

na musu tetis aukstas tai ir berniukai lygiuotis nori ugiu i teti 😃 mano vyro ugis yra 193cm 😀 mes taip pat jau nesiojam 62cm rubus,bet mums tinka ir 56cm dar,juk rubas rubui yra nelygus😀 oi kaip nera nieko grazaus berniukams pirkti,na mergytei rubeliu kiek tik nori,butu mergyte pas mane tai kaip lele aprenkciau 😃

14. Jul 2011, 12:40

jooo, tikras milzinas😉 bet smagu, kai vaikutis auga kaip ant mieliu😉
maniskis tai gime 3740kg ir 53cm😀 o db sveria 5500kg...del ugio kebloka pasakyt, reikes vakare su vyru ismatuot😀

14. Jul 2011, 12:21

tai parasom tad taip: Benas gime 4120g ir 55cm ugio,dabar sveria 5680g ir 60,5cm yra ugio 😀 taip geriausiai bus manau 😉 na dabar visos pasirasom 😀

14. Jul 2011, 12:12

mano Karoliukui jau 1men ir 6d ir mes sveriam 5500kg, o ugio nematavo, sake, kad neapsimoka, juk vis tiek kojytes prie saves laiko, bet galiu pasakyt, kad sprendziant pagal rubelius jis jau isaugo is 56cm, nes db visus nesioja 62cm😀 zinoma, jie siek tiek dideli bet geriau didesni, negu kad kojytes remtusi i kelnytes😉
zinote, mergaites, butu idomiau, jeigu primintumete kokio ugio ir svorio kudikiai gime, ir kiek db sveria😉 Eglut, tu brukstelk kiek tavo zuikis svere gimes, ok?😀

14. Jul 2011, 12:09

oi, snd vos speju suktis, mazius kazkaip neatsitraukia nuo papuko😛 tai maitinu, tai siaip priglaudes, net valgyt gaminau su Karoliuku prie papuko...db va smigo, tai biski su dukryte uzsiimu😀 reikes mums i laukuti iseit, taip smagiai buvom, bet Karoliukui kazkas nepatiko, tai turejom i nama grizt😛 gal, veliau bandysim...bandziau migdyt laukutyj, bet kazkaip snd jis nenusiteikes ten miegot😛
svistulka uzsiminei kazka apie gimdos kaklelio vezi, tai kad as jau dariausi del jo tyrimus dar pries nestuma, kai reikes kt karta, mane gine ispes😉 mat mano mama persirgo veziu...ir man tikimybe apsirgt...tfu tfu tfu...gana didele, taip kad saugojuos kaip tik galiu😉

14. Jul 2011, 11:11

mus rytoj 6sav,kitaip sakant 1,5menesio 😀 na daktare sako kad didelis vaikas,bet man tai jis maziukas atrodo 😀 o kelintadieni tu sakei eisi Svistulka pas dakatre?tiksliau mezyte nesi 😃

14. Jul 2011, 09:20

aha esam abudu liutai,9dienos mus skiria tiktai,tai labai patogu viena svente du gimtadienius svenciam 😀 ggal su laiku tavo vyras pakeis nuomone ir prades svesti,juk ateis laikas kai vaikai sveikins teti tai nores nenores tures kazkaip atminti ta diena 😀 gal jau ta seimyniska rutina mus isupo kad nenorim svesti metiniu,gal kada nors kai mociute sutiks paziureti vaikus kaip nors svesim o dabar tik pasvajoti galim 😃 o kiek jum laiko eglee yra,tai jau dideli esat,butinai parasysiu kaip augam,o tu zaliaake ziurek saves,man taii pats baisiausias zodis yra gimdos kaklelio vezys tai taip jo bijau kad net baimes visos dingsta eiti pas gine tikrintis 😀

13. Jul 2011, 23:45

as nakti Bena maitinu atsigulus tai ir man jis nuciulpia speneliu,bet jie netrukineja tik jautresni buna.na su soskem tai nezinau kas darosi ir maniskis jos kratosi,paciulpia tik akimirka ir spjauna,ir taip pat kai duodu atrodo apsivems,arba taip atstato liezuviuka kad neikisi,visai jos nenori,nors buna pamaitinu ir ikisu soske kad ramiau uzmigtu,nes taip blaskosi 😀 na mes su vyru taip pat kita menesi svesim 4metu vestuviu sukakti,bet busim mes atskirai as Lietuvoj vyras Svedijoj 😃 nelabai mes svenciam istikro,man jis visada padovanoja geliu saldainiu dezute ir bucki,na o ko daugiau reikia per vestuviu metines 😉 na mes soske tik avent turim,kitu nebandziau,bet nezinau ir ar verta bandyti,vaikas neklykia,dairosi,jei nenori soskes ir nereikia 😃 na idomu kada mane cia pakvies gine,va kaip tik siandien mieste buvom susitikusios bet nieko nesake apie tai,turi laiska atsiusti,na bet as sakiau Lietuvoj nueisiu pas savo gine kad patikrintu mane 😀 beja mamytes parasykit savo vaikiuku ugi ir svori 😉 Zaliaake juk buvot jau pas daktare tai pasigirkit savo pasiekimais 😉 o tu Svistulka irgi kai tik grisi is daktres brukstelk savo dukrytes ugi ir svori,juk idomu 😉 tai va pradesiu tada as 😃 siandien buvom pas daktare gavom pirma skiepuka nuo tuberkuliozes,taip pat pasisverem ir pasimatavom ugi,taigi Benukas sveria 5680g ir yra 60,5 ugio 😀

13. Jul 2011, 16:47

svistulka tai zinok, ne as pati pas gine sugalvojau apsilankyt, o mane vakar apziurejusi seimos gyd parase siuntime, kad pas mane gali buti gimdymo komplikaciju, uztat siuncia pas gine apziuros😉 as pati tai buciau ejus uz 1,5men😉
kaip fainai, kad jus su vyru ta pati men gime, tai reiskias ir zodiako zenklai tie patys, ar ne?😀 o as tai niekaip negaliu priprast prie to, kad mano vyras niekad nesvencia savo gimces, pamenu kai pirma karta jau buvom kartu ir atejo jo gimtadienis, as paklausiau ka veiksim, kokiu sveciu bus ir pan., o jis atsake "niekad nesvenciu gimces", na bet pamazu as bandau pakeisti ta keista tradicija😀

13. Jul 2011, 16:44

na, maniskis tai kaip kada su ta soske, per daug ikyriai jos jam nekisu; jeigu jis deda pirstukus i burnyte arba liezuviuka rodo ir pan, tai pasiulau kruti, pavalgo ir kai jau pradeda tiesiog tampyt, tik tuomet ir iduodu ciulptuka, bet ilgai pas ji burnytej tas ciulptukas neuzsilaiko😉 ir siaip man tas ciulptukas lyg vaiko kamstukas atrodo, juk vaikiuko verksmas tai savotiska kalba, kitaip juk jie dar bendraut nemoka😀 tei va...Karoliukas irgi, zinokite, tu naujoviu neima, tik tas soskes, kur minkstesnes alia sovietiniu laiku😀

13. Jul 2011, 15:28

man liepe po 6 sav eit pas gine.o maniske avento isvis neima...ligoninej kazkaip pora kart eme kai labai nerami buvo o dabar ne pro kur.nuko kokiai min kartais isiulinu karta i savaite

13. Jul 2011, 13:39

aciu zaliaake,oj ne dar neatidarem malonumo sezono,dar vis kraujuoju,tai nlb kokios ir sukaktuves 😀 per pirmas sukaktuves aiste krikstijom tai linksmai atsventem,o poto kitus dvejus metus tik pasibuckindavom ir viskas,o siais metais gal penktadieni atsvesim,busiau kokia iskyla prie belmonto suorganizavus savaitgali bet kad sveciu laukiam,niekis kita men musu abieju gimtadieniai tai tada ka nors prigalvosim 😀 geras patarimas del ranksluosciu ,bet cia man turbut del tokio oru permainu daznu skauda,anksciau net pasukt jos negaledavau ☹ vakar vakare per tv6 rezidentus ziurejau,tai serija buvo kaip daktare daktarui stresa nuiminejo myledamiesi,turbut tikrai padeda 😃 austeja irgi iskart neeme soskes,galvojau be soskes auginsiu bet juk reikejo jai kokios nusiraminimo terapijos tai paime,bet kol priima irgi sleikstuli matosi jaucia,paime tik avento soske,o paprastos tai nea !idomiai kad tave taip greit priims gine,nes kai po pirmo gimdymo atejau pas ja gal po pusantro men tai taip nustebo kad taip anksti atejau tikrintis 😃

13. Jul 2011, 12:39

zaliaake maniske ir pradeda ziaukset kartais net atpila☹pasijuntu bjauriai kad ja siulau..

13. Jul 2011, 11:47

svistulka tai sveikinu jus su vyru tokia grazia proga😉 beje, kas liecia galvos skausma, uzjauciu, zinau ka tai reiskia, pati dvi dienas lyg kosmose vaiksciojau, bet man lb padeda siltas ranksluostis, uzviniotas ant galvos ir...jeigu jau jus su vyru irgi atidaret mylejimosi sezona, kaip kad egle, tai siulau pasimylet, man pvz bet koki galvos skausma pasimylejimas su vyru kaip ranka nuima😉 o ka dazniausiai nuveikdavot per sukaktuves? ka nors romantisko namie ar kur iseidavot? mes tai siemet atsventem savo 2 metu sukakti, tai as dar juokiausi, kad kiekvienais metais po viena vaikiuka, kad nepamirstume kiek laiko susituoke😃
beje, nerealiai dziaugiuosi, kad pas tave pagausejo pienuko, taip ir toliau😉 gerai, einu kompoto virt, vakar buvom pas mama, tai ji ziauriai daug uogu mums atidave😉

13. Jul 2011, 11:43

zinokit, mergaites, snd man mislingai pagerejo, nejauciu nei vieno ligos pozymio😀 nei kaulu lauzo, nei galvos skauda...absoliuciai nieko😉 nerealiai dziaugiuos, tai snd bandysiu susitart del sus pas gine, ziuresim kada man cia pavyx😀
dziuljeta aciu uz patarimus del antspeniu, bet as nlb moku jais naudotis, esu ne karta bandzius, bet...nieko man neisejo😛 zinok, maniskis irgi nlb tos soskes ima, as ikisu, o jis tokia mina padaro lyg tuoj vems...ir siaip atrodo, kad tuoj ta soske isvems😉

13. Jul 2011, 10:23

oj saunuoliai jus kad taip gerai augat,tai gal tikrai bus tau lengviau kai ciulp soske,o man jusu patarimai labai padejo moraliskai,gal ir juoko forma bet pieno pradejoi gamintis,arba cia prasimuse ta triju savaiciu pieno gamyba,net nzn 😀 snd mano vyrui liudniausia diena,snd musu 4metu vedybu sukaktis o tiketis deja nieko negali 😃 net austeja puse nakties nemiegojo ,atsibudo pavalge ir akys stacios ir ko tik nedariau bet poto paryciais nuluzo,tai galva labai skauda ir teks kentet visa diena ☹

13. Jul 2011, 09:20

zaliaake sveikatytes tau 😉man su piurmu labai trukinejo speneliai ko tik nedariau niekas negelbejo.pabandyk kuri laika su antspeniais maitint kol sugis.soske ir mums oj kaip praverstu bet kad neima ji ju..

12. Jul 2011, 21:45

aciu uz palaikym, svistulka😉 stengsiuos kuo greiciau sveikt, nes su 2 vaikuciais per didele prabanga ta liga😉
beje, snd buvom pas gyd, tai pasverus pasake, kad priaugom 2men norma😀 1kg 800g😀 tai pasiule duot ciulptuka, kad mazylis pastoviai nevalgytu, taip ir man palengvetu, ir mazylis biski pailsetu, nes sako, kad jam db biski per sunku viska suvirskint, uztat ir yra baisiai neramus😉 tai pasidaviau, nupirkom su vyru jam soske, sivakar ramu...net neitiketina😀

12. Jul 2011, 21:42

egleee24 zinok, as dar kazkaip nlb esu pasiruosus artimai bedraut su vyru biski bijau, tuo labiau pas mane vis dar yra kraujingu isskyru😉 snd nuvariau pas gyd, nes biski pergyvenu kas cia man galejo nutikt, persalau ar ka...ji mane apziurejo, pridaviau kraujo tyrima bei slapima, tai sake, kad pas mane kraujuje per daug baltymo rasta, o su tokiu dalyku reikia pas gine kreiptis, nes cia gali buti nuo moterisku reikaliuku😉 tei va gal kt sav pavyx istrukt pas gine, reikes susiskambint su tuo vyruku, pas kuri gimdziau, nes jis sake, kad kai tik turesiu kokiu klausimu arba reikes pagalbos, tai kreiptis😀 o jeigu jau gine nieko neras, tuomet pavartot umkalor'a..na, bet as snd nusipirkau occiloccocinum'a, jis man lb pagelbejo kai buvau nescia😉 gal, ir sikart nepaves😉 zinai, as baltai pavydziu tau, kad mama padeda visais klausimais, o as del zindymo nlb galiu i mamyte kreiptis, nes mamyte lb trumpai mane zinde, uztat turiu viena drauge, dukrytes krikstamote, jei tik kas, as kreipiuos i ja😀 beje, iskart zinojau, kad man nedega krutis, nes tuomet ji butu kieta, o as niekad neleidziu kad taip nutiktu😉
as va tik snd pastebejau, kad man vienoj krutyj spenelis itrukes☹ tai db baisiai skauda, cia as pamaitinau mazyli gulint ir stai pasekmes...man isvis netinka ta poza, kai pirma karta maitinau gulint, tuomet mazylis nugrauze spenelius, o sikart itruko spenelis☹ gal, kam taip buve, ka daret? kazka pan, kaip kad ir su nugrauztais speneliais?

12. Jul 2011, 10:42

sveik greiciau zaliaake,bet nzn ka galima vartoti kai sergi,turbut kokias arbateles 😀 jo kita karta pagalvoji,kodel mums tokia kancia,atkenciam nestuma,saremius gimdyma poto zindyma visa vaiku auklejima,turbut mes istvermingesnes negu vyrai todel tokia ir dalia mum teko,bet manau atsiperka tokie vargai 😀 buna su draugem pasnekam gerai jei vaikas isauga doras,mylintis gerbiantis mus o jeigu ne,tada va iskyla klausimas kam mes taip kentejom jei dekingumo nesulaukiam ☹ mes pagaliau kita savaite jau eisim pirmakart i poliklinika apziurai,taip idomu suzinoti kaip ugtelejom nes istyso mano panele tai net nuostaba kelia 😃 turbut sujudo hormonai kune pas tave kad pienas isbego idomu idomu 😃 as kita karta dziuljeta neistveriu tai isvarau dukra nuo stalo,tai pasijaucia truputi atstumta tada sako valgysiu tai siek tiek pakramsnoja 😀

12. Jul 2011, 10:38

oho kokia cia vakar pas jus diskusija vyko 😀 na as manau apie pienuka taip,kad kad niekas jo negamina,niekas jo neprisauks,kiek mama turi pienuka tiek ir turi jo,na o kad mintimis ji galima nebegaminti tai taip man su pirmu sunum taip buvo,tad as pritariu zaliaakei kad reikia tik noreti ir pienukas gaminsis,o ne valgyti ir gerti viska,nes cia tik mitas 😉 na man tai aciu dievui mama visais vaiku klausimais gelbeja,tiek su pirmu tiek su antru,pamokino net kaip kruti paduoti kad vaikas nenuvalgytu,kaip ir ka daryti,oi patarimu tikrai labai reikia ir gerai kad man niekur nereikia ju toli ieskoti,paskambini mamai ir visos bedos dingsta 😀
Zaliaake o kodel tu sakai kad negali myletis? jei viskas tau tvarkoj nieko neskauda,galit juk ir pabandyti 😉 mes jau atidarem ta sezona 😃 na as su vyresneliu nei del miego nei del valgymo problemu neturiu,pasakau grieztai kad reikia pavalgyti,tai buna verkia bet vistiek valgo 😀
Zaliaake cia tau manau nepersalimas,gali buti kad tau krutine uzsidege,situs simptomus as jau turejau du kartus,irgi maniau kad persalau,kaulus lauze saltis purte temperaturos turejau 38.8 zodziu ne kas buvo,man leido gerti paracetamoli ir kartu maitinti kudiki,ir viskas Benukui buvo tvarkoj,neisvalgo maziukas viso pieno vis palieka po truputi ir tau va uzsidege jis.na bent man taip buvo,gal tau ir ne tas 😉

12. Jul 2011, 10:20

oi, as tai vakar rimtai apsirgau, matyt persalau☹ is pat ryto galva skaudejo, kaulus lauze...is pradziu maniau, kad siaip neissimiegojau, praeis, bet...pamiegojus su vaikuciais pietu megelio atsikeliau visa lyg sulauzyta, o vakare tai isvis tai karsta, tai salta buvo, gerai, kad vyras supratingas, uzmigde dukryte, as pamaitinau Karoliuka, tai jis ji pas save pasieme, o man liepe miegot eit😉 tai snd biski geriau, bet vis tiek varysiu pas gyd apziuros, kaip tik Karoliuka vesim svertis bei matuotis ir skiepa gaut😉 tai ryt gal brukstelsiu kaip mums sekasi😉
beje, ar kas is jusu susidure su persalimu zindymo metu? kokius vaistus kazin galima vartot?as taip pagalvoju, nestumo metu moteris nieko negali naudoti, pasigimdo ir vel tas pats, nes maitina...oi oi oi...ir kdl gamta taip mus sukure?

1 ... 24 25 26 27 28 29