Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 14:08

nu matai sakiau kad daviau bronteks,zoleliu ai dar umckalor kadangi nemzeja simtomai ta israse antibiotikus. pirma karta gersim

15. Feb 2011, 14:07

sake kadangi nakti kosti nu zodziu miegant kos daugiau tai israse antibiotikus, nors karkalu neisgirdo. uztat silpna sirdies uzesiuka isgirdo.tai reikes registruotis pas kardialoga. o kraujuka neeme ims kita savaite

15. Feb 2011, 14:05

nea, o kaip cia jums iskarto antibiotikus, ar eme kraujuka?

15. Feb 2011, 14:04

nu ka plepat. mes is daktarelio.tai va nor bronhito nera bet vistiek teks antibiotikus gert. gal teko kam gert klacid

15. Feb 2011, 14:04

taip teisngai divka, bet va situacija buvo tokia kad man skauda nemaitinsiu....ne tai kad pieno neturetu ar ka o tiesiog man skauda, as cia nesikankinsiu..nekalbukai pieno neturi ta pacia diena po gimdymo, ar dar kokios bedos.

15. Feb 2011, 14:03

jo jos padeda as irgi skambindavau😃 man menuo laiko kad atrodo kai suiima tik asara istryksta iki geluonies jau, bet nieko susitvarke😀

15. Feb 2011, 14:02

Mildute, visokių situacijų būna su tuo maitinimu.Ir skausmai bei jų priežastys kiekvienai nevienodi 😉

15. Feb 2011, 14:01

mano mazoji 4 menesiu svere 6,79 😃 62 cm buvo😃 net atsiverciau p-aziureti😃

15. Feb 2011, 14:01

jo aš du mėn kankinaus, vis žadėjau mest maitint per tuos skausmus, bet tik vyro ir draugės palaikymo dėka maitinau, pliust a pieno konsultantė labai padėjo tel

15. Feb 2011, 14:00

Nu, nemanau, kad jie spokso su piktomis mintimis. Paprasčiausiai, neįprastas gi vaizdas.Pažiūri, ir viskas, praeina.

15. Feb 2011, 14:00

taio sekmes maitink dar ilgai savo mazuli sveikiausias maistukas, saunu girdeti akd vis mamaos maitina,as dar GN prisiziurejau kai mamaos man skauda, man tas man anas..as net cypteldavau kai suiima😃papa, bet nieko po menesio patapo malonumas😃

15. Feb 2011, 14:00

esu dar poliklinikos kolidoriuj taip nepatogiai ant kėdės ir tarp skersvėju, eina patys gyd žiūri akis išvertę, niekas net kokio kabineto nepasiūlė tai ka norėt iš paprastų žmogėnų

15. Feb 2011, 13:59

Man taip pat teko kelyje traukti pienuką. Tik šiaip, nepatogu, o dėl pravažiuojančių mašinu man p...buvo. Tik, aišku, prie žiūrovų natūraliai "susikonfūzini", neatsipalaiduoji.

15. Feb 2011, 13:58

nu aš darbe kad stalo nemaitinčiau 😃

15. Feb 2011, 13:58

o mane nervindavo žiūrovai todel ne kiekk ompleksuodavau o ne norėdavau jiem teikt malonuma spoksot 😀

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 13:58

Vis galvojau, kuo aš skiriuosi nuo Baukutės, kad negaliu savo vaiko pamaitinti viešai 😃

15. Feb 2011, 13:58

Mildute- as tik MP ir maitinu, svorio priauga gerai, va 4 men. ~ 7 kg sveria 9del gripo epidemijos nebuvom pas gydytoja), ugis 65 cm. Tik va i baliu susiruosiau 😃

blogietee blogietee 15. Feb 2011, 13:57

gerai kad nekompleksuoju, vasarą ir prie ežero gausiam paplūdimį sau pasimaitindavau 😉

15. Feb 2011, 13:57

jo jo palangoj visi pajūrį apakę buvo kai maitinau, po to isigijom ta palapinę nuo saulės lysdavau ten

15. Feb 2011, 13:56

as irgi maitindavau gale atsisedusi😃 tai vairuotojai is kotu krisdavo, pusplike gale isitaisiusi, paskui sumasciau kad reikia gale uzuolaideliu tu spec baigesi ziurovai😃

1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 37