Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)
Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?
Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..
Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..
O ar jūs nebijot vienatvės?
manau mergyt sakykis internetu😛
acha, pasigedau 😀
pagal kaina tai siutis neapsimoka😀 uz siuvima vien tiek sumokesi jei uzteks😀o kur medziaga.
man patinka tokios suknes,mhhhhh
galim grazinti,bet tik jei netiks pataisys teta kaune 😀
oi koks grozis, nu matai pasidomek jei tau netiks ar galesi grazinti.
ir dar plius cia mes visi sergam. siande gimtadienis bet nuplauks ☹
nu mano mergyte balta tai matyt ir neeme kraujuka. o taip kai daktare pamato kadveidukas baltas nors ir neserga sako einam kraujuka tirt
pas mus irgi saulute zeme ritinejasi tik sala -13😛
va suknes panorau tokios,tik nezinau siutis ar pirktis bus kovo pradzioje,jau man pavasaris kvepia,kai pradedu zvalygtis nauju apdaru 😃
http://www.stiliausidejos.lt/sukneles/pilka-suknele-su-svarkeliu-km24p.html
sveikos....pas mane saulute zeme ritinejasi 😀
Vienatvė kaip lietus: ji kyla
nuo jūros priešais vakarinę tylą…ji reikalinga,tai naturali busena.
aham buna nu tikraiusiai i gera iseis, mano irgi raso tik ekstra atveju....kai kraujukas parodo kad tikrai reikia. tai vat.
Odeta pasigedai 😀
saunuolis😃😃 miske tai snekute, vakar atsisukau stebiu ka daro sako ka ziuuuji😃 kritau, asrab dabar kas siaaaa,
lineks liepe gert. supranti Milda vakar be temp visa diena o siande vel atsirado. nu mano daktere nemegeja rasyt antibiotikus. labai stipriai kost o ypac kai miega. as siaip iskart nepuolu pas daktaru bet cia ziuriu neapsieisiu
ismoksta ismoksta mano irgi nemokejo vargau nemazai, paskui nieko issicinkinom, as ligoninej gulejau 7 paras suCP tai ridavo tos konsultantes aiskino rode, taip tai ir as buciau nezinojusi ka daryti..as ir mastita spejau aptureti ligoninej.
man suaugusiai ir tai pirma kraujo tyrimus padaro, tik po to antibiotikus... Kaip tik maitindama JOkuba apie giedre pagalvojau- ateinu, o ji jau cia 😉
o tai kaip nemazeja, sakiai tempos jau nebedaug... o kosuillys tai ji reikia issikoseti...jis iskarto nepraeina...
as dukro nemokejau maitint, tai tik 5 paras maitinau, o dabar tai viuskas naturaliai gavosi. Manau ir nuo vaiko priklauso. Ugnute silpna buvo, nemokejo kruties paimt, o sitas abzoriukas 😃
nu sakes kaip lengva ranka dalina antibiotikus, pas mus jei neranda infekcijos kraujukyje, viskas jokiu antibiotiku, nekarto ir kosincius sako prospano pagerkit arbatu pasigarinkit viskas..ne karta sitaip ir issigydem, nu liudna girdeti..o jogurto baskteriju bent pasiule nusipirkti, turit?