Vienatvė. Ar bijote jos?

Vienatvė. Ar bijote jos?

15. Feb 2011, 09:00

Kaip praėjo vakar jūsų diena? Turbūt kaip niekada pilna meilės, gėlių, dėmesio? Aš teisi? :) Mano vyras taip pat išlėkęs buvo su reikalais, o grįžo su puokštele :)

 

Bet ar susimąstot, kas bus, kai mūsų mažutėliai vaikučiai užaugs, sukurs šeimas, išsiskirstys po pasaulį? Kai liksime su senais savo vyrais arba dar blogiau - visai vienos?

 

Vyro tetukė dabar guli slaugoj, ja rūpinasi mano anyta, nes jos vyras jau 15 metų miręs, o savo vaikų ji neturi...ir mano močiutė vis paskambina, sako, liūdna vienai, neturiu su kuo pakalbėt..

 

Kai galim, nuvažiuojam, bet juk kasdien neprivažinėsim, savo reikalų pilna..

 

O ar jūs nebijot vienatvės?

15. Feb 2011, 14:24

manau mergyt sakykis internetu😛

15. Feb 2011, 14:24

acha, pasigedau 😀

15. Feb 2011, 14:23

pagal kaina tai siutis neapsimoka😀 uz siuvima vien tiek sumokesi jei uzteks😀o kur medziaga.

15. Feb 2011, 14:22

man patinka tokios suknes,mhhhhh

15. Feb 2011, 14:22

galim grazinti,bet tik jei netiks pataisys teta kaune 😀

15. Feb 2011, 14:21

oi koks grozis, nu matai pasidomek jei tau netiks ar galesi grazinti.

15. Feb 2011, 14:21

ir dar plius cia mes visi sergam. siande gimtadienis bet nuplauks ☹

15. Feb 2011, 14:19

nu mano mergyte balta tai matyt ir neeme kraujuka. o taip kai daktare pamato kadveidukas baltas nors ir neserga sako einam kraujuka tirt

15. Feb 2011, 14:18

pas mus irgi saulute zeme ritinejasi tik sala -13😛

15. Feb 2011, 14:18

va suknes panorau tokios,tik nezinau siutis ar pirktis bus kovo pradzioje,jau man pavasaris kvepia,kai pradedu zvalygtis nauju apdaru 😃
http://www.stiliausidejos.lt/sukneles/pilka-suknele-su-svarkeliu-km24p.html

15. Feb 2011, 14:17

sveikos....pas mane saulute zeme ritinejasi 😀
Vienatvė kaip lietus: ji kyla
nuo jūros priešais vakarinę tylą…ji reikalinga,tai naturali busena.

15. Feb 2011, 14:16

aham buna nu tikraiusiai i gera iseis, mano irgi raso tik ekstra atveju....kai kraujukas parodo kad tikrai reikia. tai vat.

15. Feb 2011, 14:15

Odeta pasigedai 😀

15. Feb 2011, 14:14

saunuolis😃😃 miske tai snekute, vakar atsisukau stebiu ka daro sako ka ziuuuji😃 kritau, asrab dabar kas siaaaa,

15. Feb 2011, 14:14

lineks liepe gert. supranti Milda vakar be temp visa diena o siande vel atsirado. nu mano daktere nemegeja rasyt antibiotikus. labai stipriai kost o ypac kai miega. as siaip iskart nepuolu pas daktaru bet cia ziuriu neapsieisiu

15. Feb 2011, 14:13

ismoksta ismoksta mano irgi nemokejo vargau nemazai, paskui nieko issicinkinom, as ligoninej gulejau 7 paras suCP tai ridavo tos konsultantes aiskino rode, taip tai ir as buciau nezinojusi ka daryti..as ir mastita spejau aptureti ligoninej.

15. Feb 2011, 14:13

man suaugusiai ir tai pirma kraujo tyrimus padaro, tik po to antibiotikus... Kaip tik maitindama JOkuba apie giedre pagalvojau- ateinu, o ji jau cia 😉

15. Feb 2011, 14:12

o tai kaip nemazeja, sakiai tempos jau nebedaug... o kosuillys tai ji reikia issikoseti...jis iskarto nepraeina...

15. Feb 2011, 14:11

as dukro nemokejau maitint, tai tik 5 paras maitinau, o dabar tai viuskas naturaliai gavosi. Manau ir nuo vaiko priklauso. Ugnute silpna buvo, nemokejo kruties paimt, o sitas abzoriukas 😃

15. Feb 2011, 14:10

nu sakes kaip lengva ranka dalina antibiotikus, pas mus jei neranda infekcijos kraujukyje, viskas jokiu antibiotiku, nekarto ir kosincius sako prospano pagerkit arbatu pasigarinkit viskas..ne karta sitaip ir issigydem, nu liudna girdeti..o jogurto baskteriju bent pasiule nusipirkti, turit?

1 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 37