VASAROS GIDAS 2021: Žvalgomės po antrąją projekto savaitę

VASAROS GIDAS 2021: Žvalgomės po antrąją projekto savaitę

28. Jun 2021, 09:32 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Na, štai pamažu mūsų projektas VASAROS GIDAS 2021 ir įsibėgėjo. Kam dar nedrąsu prisijungti, pasižvalgykite po kitų mamų kelionių ir išvykų blogus. Ir nebūtina kažkur toli keliauti - juk ir savame mieste ar miestelyje netikėtai galima atrasti įdomių vietų, pažintinių takų, gal vietinę parodą ar kt. Išdrįskite, atraskite, aprašykite ir atsiųskite mums! Dovanos jau laukia :)

Taigi, kur nukeliavote per antrąją projekto savaitę:

GRETA kupina idėjų, kur savaitgaliais iškylauti su šeima - būtinai užsukite į Elektrėnus ir Kulautuvą, aplankykite Kauno įdomiausias vietas bei Raudondvario dvarą

PICAMA kviečia patirti Lentvario ežero malonumus bei pasivaikščioti po Meno galeriją Vilniaus Vytenio gatvės kieme

GINTAREP primena vilniečiams ir ne tik jiems, jog sostinėje yra puikios Žaliujų ežerų apylinkės, pasakoja apie ypatingą Kūlių tvenkinį Vilniaus rajone, apie Belmonto paslaptis, kviečia kartu pasigrožėti saulėlydžiu Trakuose ir dar kartą užsukti į Japonišką sodą, bet jau kitaip :)

RAUDONAS BALIONĖLIS su vaikais džiaugiasi atsinaujinusiomis pramogomis Vilniaus Vingio parke

KRISTINA B. kviečia atsigauti po dienos karščių į Akmenos ežero paplūdimį Trakų rajone bei aplankyti MO muziejaus parodą vaikams

MAMOS DIENORAŠTIS išsamiai ir įdomiai supažindina su Japoniško sodo SEI SHIN En Vilniuje istorija, kviečia išbandyti Vilniaus oro uosto teritorijoje siūlomą smagią pramogą- orlaivių stebėjimo aikštelę, taip pat Dauniškio ežero parką Utenoje, apeiti visus Žvėryno Vilniuje tvenkinius bei neignoruoti Ozo parko sostinėje :)

Šiuo metu NIDOJE atostogaujanti RENATA_SGI tęsia intriguojančią reportažų seriją daugelio pamėgtoje Kuršių nerijoje. Ieškote, kur skaniai pavalgyti - Renata rekomenduoja kavines "Sena sodyba" ir "Senas žvejas". Dar kviečia Nidoje aplankyti ypatingąjį Kuverto kapą 

IRMANTAITE prisipažįsta, jog Ribiškių pažintis takas Vilniuje jai buvo tikras atradimas, o Žagarės ozo pažintinis taką, sako, vaikai tikrai įveiks:)

Savaitės prizai

Profesionalių grožio priemonių rinkinį nuo klipshop.lt laimi - Mamos dienoraštis

+

 aromáma kvepiantį vasarišką rinkinuką dovanojame - Gintarep

Na o visoms likusioms keliautojoms jau atidėjome po knygą iš  Almalittera.lt ir Vaiga.lt

VASAROS GIDAS 2021 - visą vasarą puikios dovanos!

VASAROS GIDO UŽDUOTIS - papasakoti apie pačias įdomiausias jūsų šeimos aplankytas vietas Lietuvoje (ir ne tik, jei jums pavyks ištrūkti į užsienio šalis) ŠIĄ VASARĄ, naudojant tik savo nuotraukas (ne iš interneto) ir informaciją apie tai:

  • kaip nuvykti į tą vietovę Lietuvoje ar užsienio šalį;
  • kokios išlaidos nusimato (kelionės, maisto kainos, galimos nuolaidos ir pan.);
  • kas tikrai bus įdomu ir patrauklu įvairaus amžiaus vaikams.
  • Iš esmės, tai kelionių blogas-maršrutas, kuriuo galėtų naudotis bet kas - atsidarė portalą, paskaitė, išsirinko datą ir nuvyko ten su šeima, klausydamas blogerio nurodymų, gal perspėjimų, naudingų pastebėjimų ir patarimų. 

Vertinsime jūsų reportažų kokybę (turinį) bei kiekį (mažiausiai 4 kelionių blogai per mėnesį, jei norite pretenduoti į mėnesio prizų gavimą).

Kaip įkelti kelionių blogą Mamyčių klubo svetainėje?

  • pirmiausia užsiregistruokite ir prisijunkite portale: mamyciuklubas.lt;
  • viršutiniame dešiniame kampe spauskite oranžinį mygtuką „+Pridėti straipsnį";
  • tuomet rinkitės rubriką „Moterų klubas" bei žymą „Vasaros gidas";
  • parašykite savo pasakojimą, įkelkite pagrindinę nuotrauką (horizontalią) ir būtų puiku, jei įkeltume į tekstą ir daugiau foto;
  • kai viską baigsite, apačioje spauskite „Išsaugoti straipsnį" ir po kelių akimirkų jūsų reportažas pasirodys portale! (viską atidžiai peržiūrėkite - neskubėkite, nes paspaudę „Išsaugoti", galimybės redaguoti teksto jau neturėsite).

Projektas tęsis iki rugpjūčio 31 d.

PRIZINIS FONDAS

MĖNESIO laimėtojoms dovanosime:

PAKVIETIMĄ VISAI ŠEIMAI (2 suaugusieji ir 2 vaikai) į „UNO Park" nuotykių parkus Vilniuje, Kaune ar Druskininkuose

 www.unoparks.lt

Profesionalių grožio priemonių rinkinys nuo klipshop.lt

Waterclouds Moist rinkinys plaukams + DOVANA Kūno losjonas ir kosmetinė

Mėnesio laimėtojoms aromáma paruošė kvepiančius vasariškus rinkinukus,

kuriuose slepiasi tikri Deiviški vasaros HITAI!  

aromáma - tai aukščiausios kokybės natūrali aromaterapinė kosmetika visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje aromáma laboratorijoje Kaune.

SAVAITĖS prizai:

Dvigubi kvietimai apsilankyti www.zoopark.lt liepos-rugpjūčio savaitgaliais!

Laimėk geriausias emocijas sau ir savo mylimam žmogui – apsilankymą zoologijos sode ZOOPARK!

Zoologijos sodas ZOOPARK yra įsikūręs Vilniuje ir Kaune. Vilniaus zoologijos sode galima išvysti apie 90 gyvūnų rūšių iš viso pasaulio. Lemūrai, beždžionės čia laksto visai šalia lankytojų, be grotų ar kitų aptvarų, galima maitinti papūgas, triušius ar šikšnosparnius, kurie nutūpia lankytojams ant rankų, pamatyti didžiausius graužikus Žemėje ir iš itin arti susipažinti su daug kitų gyvūnų. Kauno ZOOPARK yra kontaktinis zoologijos sodas, kur daugelį gyvūnų galima liesti, glostyti ir maitinti, tad įspūdžių netruks visai šeimai!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 28. Jun 2021, 19:25

Irma, ups kažkodėl praleidau Žagarės 😀 jau papildyta!

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 28. Jun 2021, 19:25

Irma, ups kažkodėl praleidau Žagarės 😀 jau papildyta!

irmantaite irmantaite 28. Jun 2021, 19:00

Kiek įdomių kelionių įvyko per savaitę, smagu skaityti ir nuotraukas apžiūrinėti 😀 Egle, mes net du pažintinius takus praėjusią savaitę išvaikščiojome, ne tik Ribiškių 😀
https://mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/vasaros-gidas-zagares-ozo-pazintinis-takas60286/

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 28. Jun 2021, 16:01

Ačiū, Egle! Kaip smagu ?
Dabar pagalvojau, va, jau birželis baigiasi... kaip laikas bėga!

Gintarep Gintarep 28. Jun 2021, 13:07

Ačiū mamytėms, kad taip įdomiai keliauja ir aprašo?Eglute, fantastika??️?nerealu ???oi, kaip su pana norėjome ?ačiū ???jei ne mėnesio pabaiga, Prašytume išimties tvarka dabar leisti pasiimti prizą ?