Vasaros gidas: Vilniaus Vingio parkas

Vasaros gidas: Vilniaus Vingio parkas

21. Jun 2021, 18:13 Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis

Į Vingio parką atvykti galima nuo Žvėryno pusės, Čiurlionio gatvės arba nuo Geležinio vilko gatvės. 

Vykstant pramogauti, patariu rinktis Geležinio vilko įvažiavimą, nes privažiuosit prie pat pramogų zonos :) Stovėjimo aikštelėje yra ir šeimoms paruoštų vietų, tiesa, ji mokama - žalia zona.

Vilniuje apstu parkų, bet pramogų gausa išsiskiria Vingio parkas. Čia pramogų užtektų ir visai dienai. 

Kokios pramogos laukia?

Čia rasite tinklinio, krepšinio aikšteles, pripučiamus batutus, dviračių, riedlenčių, dviviečių, 4-6 vietų minamų vežimų (ar kaip juos reiktų vadinti?) nuomą. Taip pat ir vaikiškų mašinėlių, man nematytų pasistumiamų mašinėlių nuomą, žaidimų aikšteę, treniruoklius ir t.t.

Gaila negaliu įvardinti visų kainų, bet štai mes aplankėme vienų savininkų batutus - 1 batutas su čiuožykla (kai karšta čiuožti, yra paduoti pašikniukai), kitas batutas labiau šokinėjimui ir landžiojimui, trečias batutas uždaras, skirtas mažyliams. Batutai tikrai labai tvarkingi, švarūs. Maloniai nuteikia ir numatytos vietos batams palikti, tėvams skirtos kėdės kol vaikai pramogauja :)

Kaina: 3€-15 min. 5€-30min. 


Vaikai išbandė ir dvivietį net nežinau…dviratį? :D Na, tokią transporto priemonę kaip nuotraukoje. Mūsų šešiametis puikiai pamina ir net sesę pavežioja. Tikrai labai smagi pramoga! 

Kaina, jei gerai pamenu - 3€ ar 4€ už 30min.

Žaidimų aikštelė ir treniruokliai dažniausiai būna nusėti vaikais, bet iki pietų galima gan polaisviai pažaisti. Čia yra čiuožimo lynas, supynės, smėlio dėžės, įvairios stacionarios ir besisukančios karstynės :) Treniruokliai vaikams kaip didžiausia peamoga.

Šios aikštelės nemokamos.

Išalkote?

Pramogų zonoje yra įsikūrę maisto autobusiukai, kuriuose yra gėrimų, ledų ir lengvų užkandžių.


Priešais estradą tarp medžių yra kavinukė su terasa, tad ten dažniusiai rasite pavėsį. Na, o mes prisėdome “Vingio istorijų” pavėsinėje. Ši kavinė yra pačioje estradoje, iš tos pusės, kur visos pramogos.  Kainos tikrai nėra didelės, bet porcijos pakankamos. Na, vaikai žinoma bulvyčių užsisakė :D Tai neįveikėm visko. Beje, stalo vandens gavome dovanų :)

Kiti dalykai:

  • Tualetus rasite kavinėse bei pačiame parke.
  • Prie pramogų yra geriamo vandens fontanėlis.
  • Reiktų būti budriems, neiti į miško tankymes ir rinktis saulėtas zonas, nes čia yra daug erkių.