Vasaros gidas. Žalieji ežerai, Vilnius

Vasaros gidas. Žalieji ežerai, Vilnius

21. Jun 16:33 Gintarep Gintarep

Vasaros gidas. Žaliųjų ežerų trasa mus pakerėjo.

Tiesa, mes į ją įsijungėme ne ten, kur parodyta žemėlapyje (skaitmeniniame) ,   

bet kaip ankstesniuose reportažiuose minėjau, kad mūsų nėra pagrindinis tikslas daryti tą, ką siūlo programėle. Oi, iš tos laimės net nepaminėjau programėlės pavadinimo -tai  walk15. Taip, taip jau ketvirtoji programa, kurią naudojame ir Jums pristatome. Pasidarėme visai priklausomi nuo telefono. 
Būsiu atvira, kad nebuvo tikslas apeiti Žaliuosius ežerus, bet buvome netoli jų, kur tvarkėme aplinką, jautėsi neišpasakytas nuovargis ir norėjosi ežere nuplauti nuovargio pėdsakus. Ėjome maudytis, radome daug žmonių, tad tik įbridome iki kaklo ir išlipome, bei patraukėme ieškoti privatesnio kranto. Šie ežerai mums žinomi, tai žinojome ko ieškome (iki šių ežerų važiuoja nr 36, 66,76 autobusai). 

Suradome, paplaukiojome ir nutarėme grįžti kitu keliu, bet prieš tai dar ne vieną kartelį pasimaudėme ir paaiškėjo, kad einame konkrečia trasa (žingsnių programėlė išmetė rekomendacijas),

tuomet nutarėme jos kažkiek laikytis. Nes kaip ir nebuvo preteksto, kad jos negalime įveikti:vanduo ir sumuštiniai kuprinėje, kepuraitė ant galvos, rankšluostis vietoje sijono, batai patogūs, mobiliuko išorinis akumuliatorius irgi dar nepradėtas naudoti, po maudynių -  jėgų antplūdis ir vėsumas.

Rašo, kad ši trasa lengva,

nors aš norėčiau paprieštarauti, nes su vežimėliu kažin ar labai prieinama visa, tik kokie 70 procentų jos tinka ( o gal mes nu klydome ir taip mums pasirodė) .

Bet kai pagalvoji, galima pradėti ir kai bus sudėtinga, grįžti. Reikia nepamiršti, kad uodai puola, tad apranga reikalinga tokia, kad būtų su ja nekaršta, bet ir nepasiektų uodai įkąsti. Ir būtinai reikia turėti vandens bei užkandžių.

Dar galima šioje programėlėje esantį dviračių tako maršrutą rinktis. Gal kas išbandėte? Gal keliavote dviračiais? O gal nuomavotės valtis, ir įveikėte analogišką maršrutą vandens keliu?