Vasaros gidas. Belmontas

Vasaros gidas. Belmontas

24. Jun 2021, 09:07 Gintarep Gintarep

Vasaros gidas. Belmontas.
Koordinatės 54°40′52″š. pl. 25°19′16″r. ilg. / 54.681°š. pl. 25.321°r. ilg.
 Vilniaus miesto dalis, esanti į rytus nuo miesto centro, Pavilnių regioniniame parke.

Yra žirgynas, link Sapieginės veda 6 km pažintinis pėsčiųjų takas, pietuose prateka Vilnia, telkšo Belmonto tvenkinys. Šiaurinę ribą žymi status Vilnios slėnio šlaitas, apaugęs mišku (jis saugomas kaip Belmonto botaninis-zoologinis draustinis).


Vilnietėms pasiūlysiu idėją pietų pertraukai išnaudoti. Kadangi mano panelytei jau prasidėjo atostogos, ji norėjo su draugėmis praleisti laiką įdomiai.

Ryte nuvežiau ir pasakiau, kai atsibos, tegu skambina arba eina pėsčiomis iki mano darbo, arba skambina tėčiui. Peščiomis nėjo, nes buvo įdomu be mamos pramogauti: laipynės, upelis, kavinukė ir šiaip super aplinka. Man tik beliko atvykti merginų pasiimti, kai garavo užsakytas patiekalas terasoje su vaizdu, vertu milijono.

Tad čia galima atvykti ir pietų pertraukos metu papietauti.

Tiesa, negaliu atsakyti ar užsakius tenka ilgai laukti, bet manau, kad atnešė per kokias 10 min. (tiek važiavau). Aptarnavimas ir maisto kokybė lyg Ispanijoje. Norėtųsi, kad išliktų tokia kokybė, kurios buvau pasigedusi prieš karantiną.
Gaila, kad mano mergaitė jau didelė ir tokios žaidyklos nėra patrauklios.


Bet laipynes rekomenduoju tiek dideliam, tiek mažam.

Prieš porą metų mūsų visa šeima čia puikiai praleido pusdienį, net dėdei mano drąsuolę teko nukelti, nes vienoje trasoje pasidarė baisu, bet ji vienintelė iki jos nukeliavo, nes aš su tėčiu anksčiau pasidavėme, bet vis knibžda mintis pabandyti....