Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 09:59

daba nei jogurtu... nenor, pusryciu nevalgo

04. Jul 2011, 09:59

aš ir manau, kad mažiau,bet vistiek per daug neduoti.

04. Jul 2011, 09:59

nu nenori spjaun laukan, gerai kad sultis geria ar gaiva

04. Jul 2011, 09:59

o maniškė uogas kapoja visas be išimties 😀

04. Jul 2011, 09:57

visai jokiu uogu vaikas nenori?

04. Jul 2011, 09:57

sveika, laukiam foto ir ispudziu 😉

04. Jul 2011, 09:57

manoji nei braskiu, obuoliu nenor. nu zodziu vaisiu uogu nenor. neisisvaizduoju ka daryt

04. Jul 2011, 09:56

mano pana vakar 30 tresniu suvare i save, db ziuresiu ar bus kas ar ne, nes vysniom alergija

04. Jul 2011, 09:55

tai kaip svente praejo? ar viskas pagal plana buvo?

04. Jul 2011, 09:55

nu siande tiek ryt daugiau duosi. as po biski didinau nes mano alergene

04. Jul 2011, 09:55

nu jei nieko nesidaro, tai normaliai. Avietes ne tokios alergizuojancios, kaip braskes

04. Jul 2011, 09:55

Labas rytas 😀 Oi kiek mūsų seneliai, krikštatėviai ir svečiai 6dienį prisižadėjo! 😃
O ar laikysis pažadų, parodys laikas 😀
Aš asmeniškai visada stengiuosi laikytis pažadų, nebent tikrai kas nors iš karto nepavyksta, bet geriau vėliau negu niekada 😀

04. Jul 2011, 09:54

gerai, sinde reikes dienorasti rasyt

04. Jul 2011, 09:54

as kazkur iki 20 uogyciu duodu, kazi ne perdaug?

04. Jul 2011, 09:53

kaip tavo pilvukas auga?

04. Jul 2011, 09:51

ai geriau neperdozuot per daug

04. Jul 2011, 09:47

Labas rytas. pazadus stengiuosi visada teseti, o ypac dukrai 😉

04. Jul 2011, 09:46

jis galetu ju suvalgyt be skaiciaus 😀 neberia, tik bijau perdozuot, bet avietes gal maziau alergenu turi, nei kokios braskes.

04. Jul 2011, 09:44

Nemanau, kad yra nustatytas vnt. skaičius pagal amžių.Tiesiog nepadauginti ir viskas. Stebėti vaiką. Jeigu vaikas alergiškas, tai ir nuo vienos avietės suveiktų.

04. Jul 2011, 09:41

sakykit, o kiek 9 men spokiukui galima avieciu vienetu per diena suvalgyti?

1 ... 12 13 14 15 16