Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
daba nei jogurtu... nenor, pusryciu nevalgo
aš ir manau, kad mažiau,bet vistiek per daug neduoti.
nu nenori spjaun laukan, gerai kad sultis geria ar gaiva
o maniškė uogas kapoja visas be išimties 😀
visai jokiu uogu vaikas nenori?
sveika, laukiam foto ir ispudziu 😉
manoji nei braskiu, obuoliu nenor. nu zodziu vaisiu uogu nenor. neisisvaizduoju ka daryt
mano pana vakar 30 tresniu suvare i save, db ziuresiu ar bus kas ar ne, nes vysniom alergija
tai kaip svente praejo? ar viskas pagal plana buvo?
nu siande tiek ryt daugiau duosi. as po biski didinau nes mano alergene
nu jei nieko nesidaro, tai normaliai. Avietes ne tokios alergizuojancios, kaip braskes
Labas rytas 😀 Oi kiek mūsų seneliai, krikštatėviai ir svečiai 6dienį prisižadėjo! 😃
O ar laikysis pažadų, parodys laikas 😀
Aš asmeniškai visada stengiuosi laikytis pažadų, nebent tikrai kas nors iš karto nepavyksta, bet geriau vėliau negu niekada 😀
gerai, sinde reikes dienorasti rasyt
as kazkur iki 20 uogyciu duodu, kazi ne perdaug?
kaip tavo pilvukas auga?
ai geriau neperdozuot per daug
Labas rytas. pazadus stengiuosi visada teseti, o ypac dukrai 😉
jis galetu ju suvalgyt be skaiciaus 😀 neberia, tik bijau perdozuot, bet avietes gal maziau alergenu turi, nei kokios braskes.
Nemanau, kad yra nustatytas vnt. skaičius pagal amžių.Tiesiog nepadauginti ir viskas. Stebėti vaiką. Jeigu vaikas alergiškas, tai ir nuo vienos avietės suveiktų.
sakykit, o kiek 9 men spokiukui galima avieciu vienetu per diena suvalgyti?