Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
as jau galim sakyt nebeturiu pernyksciu
Aš irgi nežinojau, ačiū už info 😀
mes dar is pernai turim
nu va mazoji teletabius ziuri
geras. as 4maisiukus uzsisaldziau krapukus
nu va ir as nezinojau. Zinojau, kad kraujospudi mazina, bet kad mazina prakaitavima ne.
o geras, nežinojau
as snd isgirdau. Norint maziau prakaituoti du pundelius svieziu krapu uzpilam verdanciu vandeniu, palaukiam kol atves, isimam krapus ir tuo vandeniu apsiliejame rytais. Nusisluostom ir viskas. Cia per laida viena rode
ne e
su burbulais nuostabios foto buna 😉
Tikiuosi, foto tikrai labai laukiu, tiek visi pūtėm burbulų, kad, manau, turėjo kas nors išeiti 😀
Ar jus girdejot, kad krapai mazina prakaitinguma?
kazi kaip Milldai krikstynos
nu svarbu kad patenkinti likot 😉
svoris normalus 13.5kg 97cm ugis
na pietai jos 11-12tame tarpe galim sakyti pusryciau jos, na 2kartus normalai pavalgo
na su valgymu tai ir mes problemų turim, kiek sveria taviškė
oi kaip smagu, tikiu, kad ispudziu daug ir nuotraukos bus nuostabios 😉
Viskas super, tikrai pavyko 😀 Ir lietus net pradėjo lyti, kai mes baigėme fotosesiją, tai jis mūsų visai nenugąsdino 😀 Nors pliaupė Vln kaip iš kibiro... Originalūs įspūdžiai su foto tik po poros savaičių, bažnyčioje filmavom, bet niekas nefotkino, na, pažadėjo šiandien įmesti kelias foto seilei pavarvint, bet mes jau kraunamės daiktus, savaitei varom į kaimą 😀 O šiaip tikrai viskuo viskuo esu patenkinta... Na, kuri tokią šventę turėjom, ta tikrai suprasit...
tai kas cia jai pasidare? o pietus normaliai valgo?