Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 10:09

as jau galim sakyt nebeturiu pernyksciu

04. Jul 2011, 10:08

Aš irgi nežinojau, ačiū už info 😀

04. Jul 2011, 10:08

mes dar is pernai turim

04. Jul 2011, 10:08

nu va mazoji teletabius ziuri

04. Jul 2011, 10:07

geras. as 4maisiukus uzsisaldziau krapukus

04. Jul 2011, 10:07

nu va ir as nezinojau. Zinojau, kad kraujospudi mazina, bet kad mazina prakaitavima ne.

04. Jul 2011, 10:07

o geras, nežinojau

04. Jul 2011, 10:06

as snd isgirdau. Norint maziau prakaituoti du pundelius svieziu krapu uzpilam verdanciu vandeniu, palaukiam kol atves, isimam krapus ir tuo vandeniu apsiliejame rytais. Nusisluostom ir viskas. Cia per laida viena rode

04. Jul 2011, 10:05

ne e

04. Jul 2011, 10:05

su burbulais nuostabios foto buna 😉

04. Jul 2011, 10:04

Tikiuosi, foto tikrai labai laukiu, tiek visi pūtėm burbulų, kad, manau, turėjo kas nors išeiti 😀

04. Jul 2011, 10:04

Ar jus girdejot, kad krapai mazina prakaitinguma?

04. Jul 2011, 10:04

kazi kaip Milldai krikstynos

04. Jul 2011, 10:04

nu svarbu kad patenkinti likot 😉

04. Jul 2011, 10:03

svoris normalus 13.5kg 97cm ugis

04. Jul 2011, 10:03

na pietai jos 11-12tame tarpe galim sakyti pusryciau jos, na 2kartus normalai pavalgo

04. Jul 2011, 10:03

na su valgymu tai ir mes problemų turim, kiek sveria taviškė

04. Jul 2011, 10:02

oi kaip smagu, tikiu, kad ispudziu daug ir nuotraukos bus nuostabios 😉

04. Jul 2011, 10:01

Viskas super, tikrai pavyko 😀 Ir lietus net pradėjo lyti, kai mes baigėme fotosesiją, tai jis mūsų visai nenugąsdino 😀 Nors pliaupė Vln kaip iš kibiro... Originalūs įspūdžiai su foto tik po poros savaičių, bažnyčioje filmavom, bet niekas nefotkino, na, pažadėjo šiandien įmesti kelias foto seilei pavarvint, bet mes jau kraunamės daiktus, savaitei varom į kaimą 😀 O šiaip tikrai viskuo viskuo esu patenkinta... Na, kuri tokią šventę turėjom, ta tikrai suprasit...

04. Jul 2011, 10:00

tai kas cia jai pasidare? o pietus normaliai valgo?

1 ... 11 12 13 14 15 16