Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
mano tevai kai tur uki tai kai isein prie gyvuliu jau 2val tai neisein palikt
uosviam ilgiausiai pusdieniui esu palikus 😃
koks baliukas?😀
as pati ir nesirgau😀
mano persirgo lapkriti...
manoji nieko dar nesirgo😀tik tokios smulkios bedos😀
ar jusu vaikiukai persigo vejaraupiais manoji ne dar
reiks siemet ir man koki savaitgali uosvienei palikti bandyti😀
iki 8men pas juos gyvenom,as mokiausi tai puse dienos su mociute buvo..aisku be manes likt nenori bet man tada kitos iseities nebuvo...skubejom susitvarkyt nama kad iki gruodzio ąd iseit,nuo mokesciu pabegt o vaikas vejaraupiais susirgo...negalejau nei veziotis kartu nei kazkam palikt...bet jau sirdi skaudedavo kai tempdavo is ranku man masinos raktelius kad tik neisvaziuociau... 😥
pas mus name yra parde, bet ten nelb maisto yra, kai nueini ko ziuri tokiom didelem akim, mat ne alu perki😃
kaip bus siemet nezinau net, o jau ir pas suni reiks eiti jai😃
diena tai saunu, o va vakare lauke nemiega😀 tik va nervindavo, kad pas teti neturim maniezo nusiveze, tai kol nevaiksciojo, nesededavo miegodavo dviguleje lovoje, o visa apkamsydavau pagalvemis😃
aisku kai budavo geras pras visada eidavom kartu,man taip ramiau,nes kai va taip palikdavau tai akis isdegus nulekiu,griebiu viena daikta ir i kasa 😃
nu man gatve pereit ir viskas
matai gal iprates vaikas prie seneliu, o pas mus tai kai retai jie atvaziuoja, mes ir beveik nevaziuojam, tai vaikas nelb pasiliktu☹
pamenu buvom pernai kaime: palikau vaika miegoti antrame aukste, o pati lauke su teciu kalbejau, tai suo kad ims loti, mat isgirdo kai vaikas verkia😀
o as tai savo tevams ir sav esu palikus,aisku kas antra vakara aplankyt vaziuodavau 😃
nu jau per 5mi nieko nenutiks.
ilgam ir negaleciau palikt..bet kai jis kuiciasi kambary isbegu,uzvakar kol miegojo soda grbojau.prasidariau jo langa kad girdeciau
va serganti vaika nepalieku. aisku juk ne kiekv.diena palieku