Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 12:42

gal 😀 mano saldziu kosiu isvis nevalgo,tai ant grikiu pomidoru padazo uzdejau

17. Mar 2011, 12:41

o jau fantazija pas ji...syki man nesa kazka i sauja ir vel bega i kambary,nueinu tai is senos pinigines tipo pinigelius man nesa😀 o siandien isseme is spinteles puoda kai buna su ilga rankena uzdejo ant duojines,palaike min,nuseme ir saujo is tuscio puodo kabino or dave suniui valgyt 😃

17. Mar 2011, 12:39

gal ir mums ateis tokia diena, nes gaila tiek maisto ismesti vis😀 atrodo verdi, stengiesi padaryti labai skaniai ir nevalgo😀

17. Mar 2011, 12:38

tai va va,mano nuo mazens kruopas spjove o siamdien kirto ir net sake kad skanu 😉

17. Mar 2011, 12:36

ikiukas🌷

17. Mar 2011, 12:36

o manoji kruopu nevalgo beveik: spauna lauk😀

17. Mar 2011, 12:34

mano sunus siandien mane nustebino...pusryciam su manom grikius valge 😃

17. Mar 2011, 12:33

manoji visa katino maista ismete, gerai kad ta sausa😃 ech duoda siandien vaizdu😃

17. Mar 2011, 12:32

tai va,as dar galiu palikt uz tai siemet 😉 kitais metais sese pas mane persikels tai jau neis tevam palikt 😀 o ir netaip reikes,i darziuka eis 😉

17. Mar 2011, 12:32

mano uosviene vyro neturi😀 tik simpatija😀

17. Mar 2011, 12:31

na tai suprantama..o as su uosviais nesutariu,dazniausiai jei palieku tai vyro tetukams,nors jei vienam name gyvena

17. Mar 2011, 12:31

dabar gerai sutariam, bet su vaistukais ji vistiek vargsta, tik tiek kad stengiames demesio nebekreipti i tai, padeda kazkiek

17. Mar 2011, 12:31

o manuo sesuo jau nebegyvena ten

17. Mar 2011, 12:30

na mano tevai ir uki turi bet sese dar pas juos gyvena tai paziuri 😉

17. Mar 2011, 12:30

nu matysiu su darzeliu. dar cia neaisku.

17. Mar 2011, 12:30

siaip sutariu, viskas super, bet jei depresija buna paumeja, daznai vaistu griebiasi, save ne visada kontroliuoja, tai baisu truputi☹

17. Mar 2011, 12:29

nesutari su mama?

17. Mar 2011, 12:29

nu taip, ligos prasides darze ☹

17. Mar 2011, 12:28

nu gal per vasara neprisirinks ligu

17. Mar 2011, 12:28

o as geriau uosvienei nei mamai kolkas😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15