Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
manoji snd ir pikra, bet cia oziai.Ikeliau i lova gales ten oziuotis viena
nu einu prigult šalia
mes nevargom kol tų 8 sulaukėm bet dabar jau tikrai vargelis, piktas,nevalgus
turesit ir jus daug😀
jezau kiek daug jau turit dantų, mums krūminiai lenda atrodo ☺
kazkaip mes labai nevargstam kolkas, tikekimes taip ir bus😀
pas mus ir jau 13 yra...8 priekiniai,4 kruminiai ir vienas iltinis..o ka su sitais iltiniais dabar vargstam tai \dieve brangus ☹
tai kurie jums cia dabar lenda?
mums sestadieni bus 1 metai ir 4 men😀
pas mus 13 jau islindusiu, ir kokie 3 belendantys vos vos jauciu😀 nezinau tiksliai, nes nelabai rodosi😃
1,1 8 dantis jau turim 😉
kiek laiko jam?
aš visai be miego šianakt, baisu kaip dejavo gediminas, durne buvau kad nakti nepatepiau burneles, ryte tik.........matos tokie stori lenda apačioj du ir viršuj, taip daug iš karto 😪
galvojau kas ta duka 😃 tikrai didziulis vejas...brrr
Lina kiek diana dantu turi?
*dukra
duka išleidau pas gyd pažymos pasimt, nes lauke vėjas tai netempiau mažiuko
1m7men. o tavo? nu jo,prideda tel prie ausies,sako alio,ka?ane?gidi? 😃 o ana diena daviau su sese pakalbet,pasema sako alio,aba ir i mane tyliai kas cia? sakau cia mima (jis taip mano sese milda vadina ) o jis aaa,mima aba 😃
kukurukukū 😀
super😀 tie vaikai kai papugiukai viska megdzioja😀 mums irgi dabar tas prasidejo: viska kartoja.Duodi sepeti sukuojasi, aprengi ruba staiposi prie veidrodzio, o jau su tel puse dienos kalbedama laksto😃 kiek laiko taviskiui?