Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 13:00

manoji snd ir pikra, bet cia oziai.Ikeliau i lova gales ten oziuotis viena

17. Mar 2011, 12:59

nu einu prigult šalia

17. Mar 2011, 12:59

mes nevargom kol tų 8 sulaukėm bet dabar jau tikrai vargelis, piktas,nevalgus

17. Mar 2011, 12:59

turesit ir jus daug😀

17. Mar 2011, 12:58

jezau kiek daug jau turit dantų, mums krūminiai lenda atrodo ☺

17. Mar 2011, 12:58

kazkaip mes labai nevargstam kolkas, tikekimes taip ir bus😀

17. Mar 2011, 12:57

pas mus ir jau 13 yra...8 priekiniai,4 kruminiai ir vienas iltinis..o ka su sitais iltiniais dabar vargstam tai \dieve brangus ☹

17. Mar 2011, 12:56

tai kurie jums cia dabar lenda?

17. Mar 2011, 12:53

mums sestadieni bus 1 metai ir 4 men😀

17. Mar 2011, 12:53

pas mus 13 jau islindusiu, ir kokie 3 belendantys vos vos jauciu😀 nezinau tiksliai, nes nelabai rodosi😃

17. Mar 2011, 12:52

1,1 8 dantis jau turim 😉

17. Mar 2011, 12:51

kiek laiko jam?

17. Mar 2011, 12:50

aš visai be miego šianakt, baisu kaip dejavo gediminas, durne buvau kad nakti nepatepiau burneles, ryte tik.........matos tokie stori lenda apačioj du ir viršuj, taip daug iš karto 😪

17. Mar 2011, 12:49

galvojau kas ta duka 😃 tikrai didziulis vejas...brrr

17. Mar 2011, 12:49

Lina kiek diana dantu turi?

17. Mar 2011, 12:48

*dukra

17. Mar 2011, 12:48

duka išleidau pas gyd pažymos pasimt, nes lauke vėjas tai netempiau mažiuko

17. Mar 2011, 12:47

1m7men. o tavo? nu jo,prideda tel prie ausies,sako alio,ka?ane?gidi? 😃 o ana diena daviau su sese pakalbet,pasema sako alio,aba ir i mane tyliai kas cia? sakau cia mima (jis taip mano sese milda vadina ) o jis aaa,mima aba 😃

17. Mar 2011, 12:47

kukurukukū 😀

17. Mar 2011, 12:44

super😀 tie vaikai kai papugiukai viska megdzioja😀 mums irgi dabar tas prasidejo: viska kartoja.Duodi sepeti sukuojasi, aprengi ruba staiposi prie veidrodzio, o jau su tel puse dienos kalbedama laksto😃 kiek laiko taviskiui?

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 15