Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 12:08

nu va.

17. Mar 2011, 12:08

o mano jau atsikele 😀 bet dar apie 15val eis antra kart miegot

17. Mar 2011, 12:08

kad nelabai norisi ju😀

17. Mar 2011, 12:07

nu siaip jau reiketudebaigt nes kai ilgai stovi saldikli nelabai jau skanios bun

17. Mar 2011, 12:06

manoji ir lyg pakoso, siandien nevesiu irgi😀 vakar daug nuejom😀 reiks eit bandyt plauku galiukus pasidailinti, nes jau sakojasi tokie😀

17. Mar 2011, 12:05

pas mane dar daug braskiu, nes vasara buvokaupimo manija😃

17. Mar 2011, 12:04

Labai gera tema, čia kaip tas klausimas kas pirmiau atsirado višta ar kiaušinis. N kartų girdėtas, svarstytas, bet atsakymas ir nesurastas. Taip ir temomis, visada tam tikri klausimai aktualūs, o ypač kas liečia pinigus

17. Mar 2011, 12:03

sugundei tu cia su braske, reik eit is saldiklio paskutini maisiuka issitraukt braskiu 😃

17. Mar 2011, 12:03

as ir smirdesiu.

17. Mar 2011, 12:02

as snd smirdesiu😃

17. Mar 2011, 11:57

as tai katik paguldziau pietu miegui

17. Mar 2011, 11:57

*temu, atsakau

17. Mar 2011, 11:57

sveikutes😉 kaip kazkuri sake, tema nera labai idomi, tai atsaukau: daugelis tremu diskutuota, apkalbeta jau n kartu, taigi kazka naujo nesugalvosi😉 db kavinuosi, mazoji sedi salia ant stalo(mat ismoko uzlipti😃)

17. Mar 2011, 11:14

tikrai,kad reik tikrinti... gerai damos,uzsiplepejau,begu namus tvarkytis,iki 😀

17. Mar 2011, 11:12

oi kaip reik maista tikrint..

17. Mar 2011, 11:10

zinok vejas labai didelis lauke, pastaciau vezima ant terasos, bet po to i prieangi iveziau, miske medziu virsunes stipriai linguoja pas mus

17. Mar 2011, 11:09

nu geras

17. Mar 2011, 11:04

o mes visada eidavom i alaus bara,su draugais linskam budavo,o dabar sedsim namie,nes jau dukryte neisleis musu 😃

17. Mar 2011, 11:04

kokia tema norejai pareportint? 😀

1 ... 9 10 11 12 13 14 15