Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
nu va.
o mano jau atsikele 😀 bet dar apie 15val eis antra kart miegot
kad nelabai norisi ju😀
nu siaip jau reiketudebaigt nes kai ilgai stovi saldikli nelabai jau skanios bun
manoji ir lyg pakoso, siandien nevesiu irgi😀 vakar daug nuejom😀 reiks eit bandyt plauku galiukus pasidailinti, nes jau sakojasi tokie😀
pas mane dar daug braskiu, nes vasara buvokaupimo manija😃
Labai gera tema, čia kaip tas klausimas kas pirmiau atsirado višta ar kiaušinis. N kartų girdėtas, svarstytas, bet atsakymas ir nesurastas. Taip ir temomis, visada tam tikri klausimai aktualūs, o ypač kas liečia pinigus
sugundei tu cia su braske, reik eit is saldiklio paskutini maisiuka issitraukt braskiu 😃
as ir smirdesiu.
as snd smirdesiu😃
as tai katik paguldziau pietu miegui
*temu, atsakau
sveikutes😉 kaip kazkuri sake, tema nera labai idomi, tai atsaukau: daugelis tremu diskutuota, apkalbeta jau n kartu, taigi kazka naujo nesugalvosi😉 db kavinuosi, mazoji sedi salia ant stalo(mat ismoko uzlipti😃)
tikrai,kad reik tikrinti... gerai damos,uzsiplepejau,begu namus tvarkytis,iki 😀
oi kaip reik maista tikrint..
zinok vejas labai didelis lauke, pastaciau vezima ant terasos, bet po to i prieangi iveziau, miske medziu virsunes stipriai linguoja pas mus
nu geras
http://pilietis.delfi.lt/news/gyvas-priedas-ir-marinuotuose-agurkuose.d?id=43248837
o mes visada eidavom i alaus bara,su draugais linskam budavo,o dabar sedsim namie,nes jau dukryte neisleis musu 😃
kokia tema norejai pareportint? 😀