Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
manoji kojakilnes nusimove atnese tapkes tipo uzdek 😃
sukasi zmones as tai per telika ziuresiu ir idomiau per telika da komentuo
tai Delfi skaičiau ir per laluna girdėjau,kad vieni daro aukcionus kas daugiau duos uz bilieta,o kiti tiesiog uz 10 kartu brangiau parduoda
man soja nelabai..
dabar darysiu pagal ziviles recepta vistiena 😀
bus birzos draugelis prie kitu 😃
as savo pomidorus mociutei perleidau daiginti, o mano kambary tuoj vietos praeiti nebebus, visur pilna daigu daigeliu 😀
as tai papigiau parduociau 😃
kokie sikniai,o paskui tokie ir perparduoda bilietus po 1500....
kaip sakoma nesisuksi negyvensi 😃
mano mama ir vakar rase kad pomidorai islindo 😃
kazi ka daryt mano kiaulyte grudu needa vakar cype sakau turi. spekit ka padare ispyle. nu pyzdukas 😃 nei grudu nei kukuruzu needa ot ziurkenas grudu needa. ka dayt? kal yra kokiu aliejuku nu kad aplieji grudu nu kad estu
geros dienos mamukai,daug darbo turiu 😉 prisesiu kai vaikiu migdysiu 😉 beto sudygo jau mano pomidorai 😃
mums nesigavo pailgi,o tokie kamuoliukai,nes vis farsas islysdavo lauk,tai taip lipdem lipdem ir tokia gvosi 😃
tik as pailgus darau, o tokios formos darau su varske 😀
as ir tokius dydzio darau. as ir valgysiu vakaryksciu 😃vuras ir i darba isidejo cepukus
cia musu vakaryksciai cepelinai 😃 zveriskai dideli gavosi,nes norejom,kad butu daugiau mesos 😃 jo elektroniniu,vienas du trys ir viskas 😀
elektroniniu budu?
mes jau deklaravom,daba jau laukiam pinigeliu 😀
sveikos..taip,pinigu reikia visiems...nesam is tu,kurie perka naujas masinas bet va turim abu po masiniuka,daugiausiai lt isleidziam maistui nes nei as nei vuras neperkam pigiausiu produktu,jei per chemija net skonio nejauti...nors vyro seima gyveno geriau nei mano,jie iki siol valgo belenka ar tai centus kainuoja ar daug.ir neziuri ka vaikams duoda...negaliu pakest kai palikus vaika grizus suzinau jog jam dave limonado ar dar kokio s....rubams ar avalynei stengiames isleist kaip imanoma maziau,nes visi lt dabar i nama kisami...atrodo,but ju daugiau remontai greiciau baigtusi,bet juk nenusipiesi 😀