Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 11:03

manoji kojakilnes nusimove atnese tapkes tipo uzdek 😃

17. Mar 2011, 11:02

sukasi zmones as tai per telika ziuresiu ir idomiau per telika da komentuo

17. Mar 2011, 11:00

tai Delfi skaičiau ir per laluna girdėjau,kad vieni daro aukcionus kas daugiau duos uz bilieta,o kiti tiesiog uz 10 kartu brangiau parduoda

17. Mar 2011, 11:00

man soja nelabai..

17. Mar 2011, 10:59

dabar darysiu pagal ziviles recepta vistiena 😀

17. Mar 2011, 10:59

bus birzos draugelis prie kitu 😃

17. Mar 2011, 10:59

as savo pomidorus mociutei perleidau daiginti, o mano kambary tuoj vietos praeiti nebebus, visur pilna daigu daigeliu 😀

17. Mar 2011, 10:57

as tai papigiau parduociau 😃

17. Mar 2011, 10:56

kokie sikniai,o paskui tokie ir perparduoda bilietus po 1500....

17. Mar 2011, 10:55

kaip sakoma nesisuksi negyvensi 😃

17. Mar 2011, 10:53

mano mama ir vakar rase kad pomidorai islindo 😃

17. Mar 2011, 10:52

kazi ka daryt mano kiaulyte grudu needa vakar cype sakau turi. spekit ka padare ispyle. nu pyzdukas 😃 nei grudu nei kukuruzu needa ot ziurkenas grudu needa. ka dayt? kal yra kokiu aliejuku nu kad aplieji grudu nu kad estu

17. Mar 2011, 10:47

geros dienos mamukai,daug darbo turiu 😉 prisesiu kai vaikiu migdysiu 😉 beto sudygo jau mano pomidorai 😃

17. Mar 2011, 10:46

mums nesigavo pailgi,o tokie kamuoliukai,nes vis farsas islysdavo lauk,tai taip lipdem lipdem ir tokia gvosi 😃

17. Mar 2011, 10:45

tik as pailgus darau, o tokios formos darau su varske 😀

17. Mar 2011, 10:44

as ir tokius dydzio darau. as ir valgysiu vakaryksciu 😃vuras ir i darba isidejo cepukus

17. Mar 2011, 10:43

cia musu vakaryksciai cepelinai 😃 zveriskai dideli gavosi,nes norejom,kad butu daugiau mesos 😃 jo elektroniniu,vienas du trys ir viskas 😀

17. Mar 2011, 10:42

elektroniniu budu?

17. Mar 2011, 10:41

mes jau deklaravom,daba jau laukiam pinigeliu 😀

17. Mar 2011, 10:40

sveikos..taip,pinigu reikia visiems...nesam is tu,kurie perka naujas masinas bet va turim abu po masiniuka,daugiausiai lt isleidziam maistui nes nei as nei vuras neperkam pigiausiu produktu,jei per chemija net skonio nejauti...nors vyro seima gyveno geriau nei mano,jie iki siol valgo belenka ar tai centus kainuoja ar daug.ir neziuri ka vaikams duoda...negaliu pakest kai palikus vaika grizus suzinau jog jam dave limonado ar dar kokio s....rubams ar avalynei stengiames isleist kaip imanoma maziau,nes visi lt dabar i nama kisami...atrodo,but ju daugiau remontai greiciau baigtusi,bet juk nenusipiesi 😀

1 ... 10 11 12 13 14 15