Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

Kiek Jums yra svarbūs pinigai?

17. Mar 2011, 09:00

Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.

 

Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.

 

Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.

 

Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan. 

 

Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..

 

Ar iš tiesų tie pinigėliai verti  moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?


Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)

17. Mar 2011, 15:27

sveikos dar karta,na mano lakstymo diena baigta,dar dickius is logopedes pasiimsiu ir vaisiu papirksiu,darysim syvakar vaisius sokolade 😀ryt tetukas ant pusryciu jau bus namie,penktadienis bus kitoks 😍su sampanu ir vaisiais is ryto 😇

17. Mar 2011, 15:24

Naim, niam😀 as snd makaronus su farsu darysiu, kazi manoji ar valgys😀

17. Mar 2011, 15:20

saunuolis😀

17. Mar 2011, 14:25

va susitvarkiau kambarius, manoji ir nemiega dar, bet gal greit lus😀

17. Mar 2011, 14:21

Dieve ka man su tuo vaiku daryt...anksciau ejo miegot apie 12val.pora dienu pramilinom pietu miegs iki 3val beveik ir dabar neina uzmigdyt,paskui seka kad vakare be 11 neuzmiega o ryte iki puses 10 knarkia..jauciu siandien nemigdysiu pietu,tai vakare anksti atsiguls ir gryz i vezes...

17. Mar 2011, 14:01

tai taip visad randam😀

17. Mar 2011, 13:57

nu rasit iseiti 😀

17. Mar 2011, 13:56

o per didele prabanga is maximos dedasi mano gaminta kazka😀

17. Mar 2011, 13:55

pas mus maxima uz 30 km😛

17. Mar 2011, 13:55

nu tada is maximos kazka tai

17. Mar 2011, 13:54

jo kai gris reiks prazarint, kiausia dar ant virsaus, bet vistiek reiks gaminti kazka, o mesine tik iki 5-6 bedirba nespes jis man i ja...

17. Mar 2011, 13:53

tai ta iek galima, o jam ryt reiks detis kazka i darba😀

17. Mar 2011, 13:53

bulviu pasikepk

17. Mar 2011, 13:53

vaikui pietus gaminu😀 o saldytuvas visiskai isluotas, kaip tycia..nezianu vyra gris tik 6-7 valanda, vakariene bus negaminta..

17. Mar 2011, 13:52

😃
o as i parde nenulekiau☹ nezianu ka valgyt darytis, laukia toks vejas, kur as su vaiku eisiu, mieganti palikti bijau☹

17. Mar 2011, 13:47

ka cia veiksi prisivalgiau..

17. Mar 2011, 13:43

sveikaos, ka veikineja mamos😀

17. Mar 2011, 13:13

maniskis ir piktas kaip sirsiukas...

17. Mar 2011, 13:01

mums kruminia dar lengvai islindo o sitas iltinis nuo vasario pradzios skaudejo mo tik vasario gsle islindo 😥

17. Mar 2011, 13:01

begu susitvarkyti kambarius, kol pupa lovoj😃

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 15