Kai po mokesčių sumokėjimo lieka keli litai visam mėnesiui, imi svajoti, kaip gerai būtų turėti pinigėlių bent minimaliems poreikiams: padoriam maistui, butinėms prekėms, vaistams ir pan.
Kai visa šita gali sau leisti, tada norisi geresnės mašinos, naujų baldų, buitinės technikos, geresnių rūbų ir panašiai. Kai ir tai turi, tada norai dar padidėja: nori keliauti, pirktis vardinius rūbus, eiti kasdien 5 soliariumus, kavines ir pan.
Kaip žinome, žmogaus norai ir poreikiai begaliniai. Ir tikrai yra taip, kad kuo daugiau turi, tuo daugiau tų pinigėlių norisi.
Bet ne visi norai pildosi. O kas tada? Būtent beribis noras turėti daugiau priveda prie protu nesuvokiamų dalykų. Žmonės apiplėšinėjami, mušami dėl kelių litų, gatvėje gali nuauti net paskutinius batus, kaimynas dėl butelio gali užmušti kaimyną ir pan.
Ką jau bekalbėti apie svetimus žmones. Pažiūrėkite kiek šeimų nepasidalina turtų: broliai ir sesės teismuose bylinėjasi dėl tėvų palikimo, vaikai išmeta mamą iš jos buto ir t.t. Baisu..
Ar iš tiesų tie pinigėliai verti moralės pamynimo ar net kito žmogaus gyvybės? Ir kaip juos uždirbti pačiam?
Kiek Jums yra svarbūs pinigai? Ir kokio kiekio jų užtektų, kad sakytumėte "viskas, gana":)
sveikos dar karta,na mano lakstymo diena baigta,dar dickius is logopedes pasiimsiu ir vaisiu papirksiu,darysim syvakar vaisius sokolade 😀ryt tetukas ant pusryciu jau bus namie,penktadienis bus kitoks 😍su sampanu ir vaisiais is ryto 😇
Naim, niam😀 as snd makaronus su farsu darysiu, kazi manoji ar valgys😀
saunuolis😀
va susitvarkiau kambarius, manoji ir nemiega dar, bet gal greit lus😀
Dieve ka man su tuo vaiku daryt...anksciau ejo miegot apie 12val.pora dienu pramilinom pietu miegs iki 3val beveik ir dabar neina uzmigdyt,paskui seka kad vakare be 11 neuzmiega o ryte iki puses 10 knarkia..jauciu siandien nemigdysiu pietu,tai vakare anksti atsiguls ir gryz i vezes...
tai taip visad randam😀
nu rasit iseiti 😀
o per didele prabanga is maximos dedasi mano gaminta kazka😀
pas mus maxima uz 30 km😛
nu tada is maximos kazka tai
jo kai gris reiks prazarint, kiausia dar ant virsaus, bet vistiek reiks gaminti kazka, o mesine tik iki 5-6 bedirba nespes jis man i ja...
tai ta iek galima, o jam ryt reiks detis kazka i darba😀
bulviu pasikepk
vaikui pietus gaminu😀 o saldytuvas visiskai isluotas, kaip tycia..nezianu vyra gris tik 6-7 valanda, vakariene bus negaminta..
😃
o as i parde nenulekiau☹ nezianu ka valgyt darytis, laukia toks vejas, kur as su vaiku eisiu, mieganti palikti bijau☹
ka cia veiksi prisivalgiau..
sveikaos, ka veikineja mamos😀
maniskis ir piktas kaip sirsiukas...
mums kruminia dar lengvai islindo o sitas iltinis nuo vasario pradzios skaudejo mo tik vasario gsle islindo 😥
begu susitvarkyti kambarius, kol pupa lovoj😃